Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подорожуйте Україною [ua] (Буковель)

Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Два роки не їздили (ковід грьобаний)
завтра їдемо.


розкажу вам друзі,  як їхав, як доїхали,  що де  по чому, як дороги,як приймали.
майже онлайн)
Надіюся будуть  фото, але думаю головне інформація, шо по чьом :laugh:

конь готов

   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

якщо звісно вам цікаво)
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Бубачька, не узнаю вас в гриме
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Бубачька, не узнаю вас в гриме

нє,
на редіссон за 80К+ /сутки, ми вирішили що то того не варто)

будемо тут:
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Если на машине- то проще остановиться в Микуличине . Это 15 мин до Бук. и там куча шикарных домов с питанием можно было снять за 150-200г в сутки с чела. Возможно сейчас чуть дороже, но это не те конские цены Бука. Даже на вечернюю тусовку-гульки проще вечером смотаться в Б. и назад вернуться.. В Микуличине прямо у реки сдают несколько шикарных домов в укр.стиле с отл.питанием
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Два роки не їздили (ковід грьобаний)
завтра їдемо.

розкажу вам друзі,  як їхав, як доїхали,  що де  по чому, як дороги,як приймали.
майже онлайн)
Надіюся будуть  фото, але думаю головне інформація, шо по чьом :laugh:

конь готов


а дє сіно до коней цеєж бричка
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Если на машине- то проще остановиться в Микуличине . Это 15 мин до Бук. и там куча шикарных домов с питанием можно было снять за 150-200г в сутки с чела. Возможно сейчас чуть дороже, но это не те конские цены Бука. Даже на вечернюю тусовку-гульки проще вечером смотаться в Б. и назад вернуться.. В Микуличине прямо у реки сдают несколько шикарных домов в укр.стиле с отл.питанием

остановка панируется в Тернополе,
завтра
в понедельник дальше
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

а дє сіно до коней цеєж бричка

95 пульс
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Если на машине- то проще остановиться в Микуличине . Это 15 мин до Бук. и там куча шикарных домов с питанием можно было снять за 150-200г в сутки с чела. Возможно сейчас чуть дороже, но это не те конские цены Бука. Даже на вечернюю тусовку-гульки проще вечером смотаться в Б. и назад вернуться.. В Микуличине прямо у реки сдают несколько шикарных домов в укр.стиле с отл.питанием

Брат щойно звідти повернуся. Був на Новий рік. Жив у Яремче. Маршрутка на Бук 50 грн. Затори нереальні. Чебурек на схилі по ціні комплексного обіду в Києві. Мені особисто там раніше вистачало три дні. Потім ставало нудно. Я би поїхала не у високий сезон але жила би три дні по-царські і не парилася з логістикою. Сказав, що Бук перетворюється на Куршавель.
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Брат щойно звідти повернуся. Був на Новий рік. Жив у Яремче. Маршрутка на Бук 50 грн. Затори нереальні. Чебурек на схилі по ціні комплексного обіду в Києві. Мені особисто там раніше вистачало три дні. Потім ставало нудно. Я би поїхала не у високий сезон але жила би три дні по-царські і не парилася з логістикою. Сказав, що Бук перетворюється на Куршавель.

по інфраструктурі спусків, маю на увазі те що можна кататися цілий день по різним спускам, без всяких переїздів,  думаю Буковель вже попереду Куршавелю.

 суттєвий мінус Буковелю, це дуже вузькі спуски, і накопичення людей.


я правда ще не був в Куршавелі, це із розповідей і фоток Алежки, якщо я не правий, хай поправить
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

по інфраструктурі спусків, маю на увазі те що можна кататися цілий день по різним спускам, без всяких переїздів,  думаю Буковель вже попереду Куршавелю.

 суттєвий мінус Буковелю, це дуже вузькі спуски, і накопичення людей.


я правда ще не був в Куршавелі, це із розповідей і фоток Алежки, якщо я не правий, хай поправить

Куршавель у плані цінників і когорти людей, які там тепер відпочивають.
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

по інфраструктурі спусків, маю на увазі те що можна кататися цілий день по різним спускам, без всяких переїздів,  думаю Буковель вже попереду Куршавелю.

 суттєвий мінус Буковелю, це дуже вузькі спуски, і накопичення людей.


я правда ще не був в Куршавелі, це із розповідей і фоток Алежки, якщо я не правий, хай поправить

Це не так. Що до схилів. У Les 3 valleys (куди входить і Куршавель) загальна довжина схилів майже 600 км. Це як 10 Буковелей.   І зовсім інші висоти.

Але Буковель один з найкращих гірськолижних куротів у Східній Європи.

Так що гарного відпочинку
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

остановка панируется в Тернополе,
завтра
в понедельник дальше


до Слава залицятися їдешь грошей зичити
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

по інфраструктурі спусків, маю на увазі те що можна кататися цілий день по різним спускам, без всяких переїздів,  думаю Буковель вже попереду Куршавелю.

 суттєвий мінус Буковелю, це дуже вузькі спуски, і накопичення людей.


я правда ще не був в Куршавелі, це із розповідей і фоток Алежки, якщо я не правий, хай поправить
Для человека реально любящего каталку и умеющего кататься- Бук просто не интересен.Я не хвастаюсь, но по любой "черной" трассе Бука съеду с закрытыми глазами и даже не вспотею. А попробуйте например с Тростяна спуститься по Центру или Югу не останавливаясь- да с вас пар будет валить. Бук- это модное тусовочное место мажоров. Для катальщиков- Славское, Пилипец, Ворохта.
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Це не так. Що до схилів. У Les 3 valleys (куди входить і Куршавель) загальна довжина схилів майже 600 км. Це як 10 Буковелей.   І зовсім інші висоти.

Але Буковель один з найкращих гірськолижних куротів у Східній Європи.

Так що гарного відпочинку

не буду сперечатися, як вище писав, не був в куршавелі.
можливо не правильно зрозумів.

за побажання, дякую.
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

до Слава залицятися їдешь грошей зичити

якби хоч на пару днів, то заїхав би
ну по крайні мірі запитав  Слава

а так до брата, вип'ємо по чарочці

Останнє редагування: 8 січня 2022 19:52:49 від gorod
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Для человека реально любящего каталку и умеющего кататься- Бук просто не интересен.Я не хвастаюсь, но по любой "черной" трассе Бука съеду с закрытыми глазами и даже не вспотею. А попробуйте например с Тростяна спуститься по Центру или Югу не останавливаясь- да с вас пар будет валить. Бук- это модное тусовочное место мажоров. Для катальщиков- Славское, Пилипец, Ворохта.

ми не чорні.
червоні,  подалі від цивилізації.
   
Для человека реально любящего каталку и умеющего кататься- Бук просто не интересен.Я не хвастаюсь, но по любой "черной" трассе Бука съеду с закрытыми глазами и даже не вспотею. А попробуйте например с Тростяна спуститься по Центру или Югу не останавливаясь- да с вас пар будет валить. Бук- это модное тусовочное место мажоров. Для катальщиков- Славское, Пилипец, Ворохта.

+Драгобрат.  Якщо ще зроблять дороги буде найкрутішим.
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Із Києва до Буковеля їздитиме «лижний» автобус
У розпал гірськолижного сезону Uklon запускає до Буковеля комфортний Ski Bus.

Як зазначено на сайті сервісу, перший рейс Uklon Ski Bus стартує 13 січня 2022 р. Передзамовлення квитків уже відкрито.

У автобусі моделі Mercedes-Bens Travego – 46 місць.

«Лижний» автобус відправлятиметься  з Києва до Буковеля  щочетверга, а щонеділі – у зворотньому напрямку.

Повна вартість квитка – 750 грн в один бік. На перший рейс діє знижка до 50%. На сайті вказано, що пасажири за бажанням можуть узяти з собою лижі/сноуборди/сані.

Партнер-перевізник Ski Bus до Буковеля – компанія Gunsel. Протягом поїздки на пасажирів чекатимуть від партнерів сюрпризи, зазначається на сайті
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

+Драгобрат.  Якщо ще зроблять дороги буде найкрутішим.

був один раз.

до інфраструктури Буковеля, їм навіть не те що огого
якщо звісно хтось не вкладе дуже багато бабла.

поки що ні, дякую.
   
був один раз.

до інфраструктури Буковеля, їм навіть не те що огого
якщо звісно хтось не вкладе дуже багато бабла.

поки що ні, дякую.

це  так.  Але якість і тривалість "снігу" там найкраща.  А що ще потрібно тому, хто катається, а не понтується?
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

це  так.  Але якість і тривалість "снігу" там найкраща.  А що ще потрібно тому, хто катається, а не понтується?

ну причому тут понти, от я не розумію

коли я їду за 1000 км, я хочу отримати максимум від віпочинку
поки що Буковель повністю це мені забезпечує.

питання ж не в грошах і понтах, питання в якості відпочинку.
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Це не так. Що до схилів. У Les 3 valleys (куди входить і Куршавель) загальна довжина схилів майже 600 км. Це як 10 Буковелей.   І зовсім інші висоти.

Але Буковель один з найкращих гірськолижних куротів у Східній Європи.

Так що гарного відпочинку
Скорее все таки - самый лучший в Восточной Европе.
А так, да. По поводу Куршавеля - это как бы перебор. :gigi:
Мы в Бук 30- ого в Ribas Karpaty чтобы хоть чуть- чуть оскомину сбить по каталке.


Останнє редагування: 8 січня 2022 21:10:22 від Камрад
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

+Драгобрат.  Якщо ще зроблять дороги буде найкрутішим.
Да нет, дякую- был там два раза и ооочень не понравилось. Во первых, добираться туда просто жах, во вторых, склоны однообразные и их мало, целый день наяриваешь по одной-двух трассам. Плюс- снег лежит до мая. Минусов намного больше.
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Від нового року вже наподорожувався, більше 2 тис. км. на авто.
Всю дорогу сухо, лише перед самим домом 10 км засніжило.
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Але якість і тривалість "снігу" там найкраща.
от про тривалість - це вже давно не так, глобальне потепління дається взнаки (( на буці штучний довше тримається
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Скорее все таки - самый лучший в Восточной Европе.
А так, да. По поводу Куршавеля - это как бы перебор. :gigi:
Мы в Бук 30- ого в Ribas Karpaty чтобы хоть чуть- чуть оскомину сбить по каталке.

Дивився Big Money з Ribas Karpaty. Гідний готель (tu)
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

перші замітки)

дорога,
 фото не побалую
їхали через Київ,  [ua]
дорога до Києва була  трешова

одна колія розбита, інша сугроб
добре як іде колона 90-100
обгін по таких сугробах при швидкості 100+
 доволі таки стрьомна штука  :laugh:

правда ближче до Києва стало краще
столиця нас зустріла супер, 35 хв і ми проскочили від бориспільської до житомирської.
так як завжди для нас головне проскочити Київ, а  далі ми вже видихаємо, це раз нам сказали категорично ні, все тільки починалося :laugh:

пролетіли половину до Житомира, за хв 40,
 далі.., тянучка до житомирської окружної, з середньою швидкістю до 40 км/ч
ВОГ, черга гірше як завжди, матюки,  поїхали
окружна Житомира, не добудована китайцями, практично вся в тянучці, без варіантів


далі буде)
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

В воскресенье выезжаем.
Последний раз в Буке был в январе 14-ого.
Чаще всего в те годы ездили через Бердичев - Меджибож - Коломия. Дорога скучноватая, но самая быстрая. Хотя и убитые участки были. Городок - как сейчас помню  :laugh:
Один раз , по- моему, ехали через Ровно - Дубно - Тернополь -Франик . Где то на час больше получилось.
Сейчас навигатор предлагает с Житомира уйти на Любах - Збараж - Тернополь - Франик
Как сейчас лучше ехать , по результатам Великого Будивництва ? :shuffle: ?
Буду благодарен за совет.
Да, стиль вождения у меня: сел и валю до упора. Остановки в пути минимальны, чисто пописать. Девченки мои бухтят , но терпят. Так что ресторанчики по дороге не интересуют. Люблю уже приехать и тогда расслабиться. Планирую за 9- 10 часов доехать.
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

так шо - gorod не доїхав до Бука??
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

стиль вождения у меня: сел и валю до упора. Остановки в пути минимальны, чисто пописать. Девченки мои бухтят

Дурня якась. Я так не знущаюсь із своїх - чого ради?
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Дурня якась. Я так не знущаюсь із своїх - чого ради?
У каждого свои привычки. Я если пожру по дороге, то меня в сон клонить начинает. А так… В 6 утра выехал … где- то часиков в 9 легкий завтрак - кофе с яишенкой. Все время в тонусе. Музон по- громче и валишь себе. И в часа 3-4 дня уже на месте. Пьёшь - жрешь - расслабляешься.  :)
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

В воскресенье выезжаем.
Последний раз в Буке был в январе 14-ого.
Чаще всего в те годы ездили через Бердичев - Меджибож - Коломия. Дорога скучноватая, но самая быстрая. Хотя и убитые участки были. Городок - как сейчас помню  :laugh:
Один раз , по- моему, ехали через Ровно - Дубно - Тернополь -Франик . Где то на час больше получилось.
Сейчас навигатор предлагает с Житомира уйти на Любах - Збараж - Тернополь - Франик
Как сейчас лучше ехать , по результатам Великого Будивництва ? :shuffle: ?
Буду благодарен за совет.
Да, стиль вождения у меня: сел и валю до упора. Остановки в пути минимальны, чисто пописать. Девченки мои бухтят , но терпят. Так что ресторанчики по дороге не интересуют. Люблю уже приехать и тогда расслабиться. Планирую за 9- 10 часов доехать.
Сейчас первый и второй вариант навигатор показывает примерно одно время в пути, хотя второй вариант на 50 км длиннее. Видать дорога лучше...Шо кто скажет ?

Останнє редагування: 27 січня 2022 09:09:25 від Камрад
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

 :read:
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Дурня якась. Я так не знущаюсь із своїх - чого ради?

Я теж полюбляю подорожі з мінімумом зупинок. З родиною легко роблю «марш-броски» по 1000-1200 км, якщо сам то можу і 1300-1500 км
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

Сейчас первый и второй вариант навигатор показывает примерно одно время в пути, хотя второй вариант на 50 км длиннее. Видать дорога лучше...Шо кто скажет ?

я вибираю такий маршрут: Київ-об'їзна Львова-ІФ-Буковель
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

В воскресенье выезжаем.
Последний раз в Буке был в январе 14-ого.
Чаще всего в те годы ездили через Бердичев - Меджибож - Коломия. Дорога скучноватая, но самая быстрая. Хотя и убитые участки были. Городок - как сейчас помню  :laugh:
Один раз , по- моему, ехали через Ровно - Дубно - Тернополь -Франик . Где то на час больше получилось.
Сейчас навигатор предлагает с Житомира уйти на Любах - Збараж - Тернополь - Франик
Как сейчас лучше ехать , по результатам Великого Будивництва ? :shuffle: ?
Буду благодарен за совет.
Да, стиль вождения у меня: сел и валю до упора. Остановки в пути минимальны, чисто пописать. Девченки мои бухтят , но терпят. Так что ресторанчики по дороге не интересуют. Люблю уже приехать и тогда расслабиться. Планирую за 9- 10 часов доехать.

туда ехал через Ровно, только до Брод ехал, но то уже мне так проще к брату было, обычно через Дубно.
Дорога норм

назад Тернополь-Хмельницкий- Винница- Умань.
до Александрии дорога норм, хоть и узкая.
ну это уже мои края)
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

я вибираю такий маршрут: Київ-об'їзна Львова-ІФ-Буковель
Ну если уже ехать Дубно, то зачем аж до Львова дальше влево тянуть, если можно сразу за Дубно вниз на Тернополь уйти. И потом на Франик?
Один раз так ехал, давно правда.
Но в основном всегда через Бердичев - Меджибож - Коломыя. Навигатор и сейчас так предлагает ехать...типа самая короткая.

   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

туда ехал через Ровно, только до Брод ехал, но то уже мне так проще к брату было, обычно через Дубно.
Дорога норм

назад Тернополь-Хмельницкий- Винница- Умань.
до Александрии дорога норм, хоть и узкая.
ну это уже мои края)
Так а зачем на Винницу крюк давать, если после Хмельницкого на верх на Хмельник можно уйти ?
   
Re: Подорожуйте Україною  [ua]  (Буковель)

 (tu)

Чекаемо на звит!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія