Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Простите ради Бога, но откуда Украина возьмет этой зимой газ?

кацапський прогноз?

Эти канадцы, какие-то отмороженные - я конечно понимаю, что вам глубоко насрать на то что тут реально происходит - отключают в Украине электричество или газ. В Канаде-то все спокойно.
   
Эти канадцы, какие-то отмороженные - я конечно понимаю, что вам глубоко насрать на то что тут реально происходит - отключают в Украине электричество или газ. В Канаде-то все спокойно.
а слабо посмотреть другие прогнозы этого "специалиста"? в смысле "народного синоптика"
   
Простите ради Бога, но откуда Украина возьмет этой зимой газ?
Не пробачаю . З такою  ціною на газ  -  хай  у кацапів  в повітрі згорить  той газ .
   

   
   
Я бы про дрова и уголь думал.
В воздухе пахнет грозой.
   
Я бы про дрова и уголь думал.

 Тільки тепер? У цивілізованій частині Європи із цими категоріями живуть весь останній час...

В воздухе пахнет грозой.

 Ви якийсь запізнілий, вчора вона вже Київ відвідала і наповнила Україну свіжим озоном та довгоочікуваною вологою.
   
Ми розслабились за дві теплі зими

А так не можна, особливо в наших обставинах

Краще пєрєбдєть. І владі і нам, споживачам.

   
А звідки Нафтогаз зараз газ закачує ?
   
А куда делся провокатор ТС???
   
теперь такой климат. Третий год подряд. Затяжная весна, лето со сдвигом на сентябрь, сентябрь теперь как Август, и серая зима с дождями на плюсовые температуры. Январь - сильный мороз, до (-20) около пары недель (30% годового потребления газа сжигается) и как это не странно прохладная весна, которая тоже требует потребления газа почти до середины Мая.

Поэтому очкование Планкена - "замерзнем", может быть реализованно при ДОЛГИХ минусовых температурах, что в Неньке в принципе не бывает в последние лет 15. Если идет мороз, то за ним через неделю, максимум две будет оттепель с плюсовыми температурами. Поэтому не замерзнем это точно, на крайняк может быть прохладно к марту (если не докачаем до 17) .... это самый пессимистичный вариант.

Что-то не всё так оптимистично как ты пишешь.
Среднесуточная у Вас уже упала ниже +8, а стало быть пора киевской мэрии включать отопление в квартирах согласно закона. Или не включать, пусть киевляне как-то сами выкручиваются.

   
Что-то не всё так оптимистично как ты пишешь.
Среднесуточная у Вас уже упала ниже +8, а стало быть пора киевской мэрии включать отопление в квартирах согласно закона.

 Згідно закону, якщо протягом трьох днів буде не вищою. Сьогодні лише перший день.
   
А куда делся провокатор ТС???
устанавливает связи с одесским подпольем :)
   
А звідки Нафтогаз зараз газ закачує ?

   
Згідно закону, якщо протягом трьох днів буде не вищою. Сьогодні лише перший день.

Ну тобто вже завтра Вам повинні включити опалення. А чи включать?  :smile3:

Зараз в Києві +7
   
Ну тобто вже завтра Вам повинні включити опалення. А чи включать?  :smile3:

Зараз в Києві +7

 Не знаю, чи включать. Завтра за прогнозом у Києві вдень до +9, післязавтра +10... :) 
   
Згідно закону, якщо протягом трьох днів буде не вищою. Сьогодні лише перший день.

І те все це діє після 15 жовтня.
   
Найбільш вірогідні терміни - школи, лікарні, дошкільни заклвди - завтра чи у вівторок, житловий сектор - з 17 жовтня.
   


Простите ради Бога, но откуда Украина возьмет этой зимой газ?

Ответ  содержиться в вопросе... зимной газ начнет появляется в Украине зимой на зимних  местараждениях...   

Весна покажет кто где срал (с)...


 
   
Згідно закону, якщо протягом трьох днів буде не вищою. Сьогодні лише перший день.

Так и подойдут в аккурат к 15 Октября
   
Нагадаю для усіх гаспромівських бабусь та інших що середньорічна температура в Києві вже підвищилася на 3 градуси Цельсія
Тому якщо може і будуть морози, але не такі як на початку 20 сторіччя

http://berkeleyearth.lbl.gov/locations/50.63N-31.69E

   
Я вже третій день палю. Витратив 270 грв на тепло (приблизно).
   
Маловато  будет. По народным приметам - зами холодная может быть. Рябины много и еще какой-то показатель. Сейчас уже многие отопление включают - закачка в ПГХ нелельки две еще будет, потом пойдет отбор.

А скільки всього Україна буде витрачати на місяць, навіть якщо погода буде дуже холодна? Добуває 1 600 млн. куб. м на місяць ( 1.6 мільярди кубометрів). Закачано 14 ярд. Нехай навіть зима буде 7 місяців- це по 2 ярди. Разом вийшло  3.6 ярди кубів на місяц.  Це не забагато ?
   
Більше того, 1.6* 7 = 11.2 ярдів куб.м. В сумі з уже закачаними 14 ярдами буде 25 ярдів. А Україна споживає на рік менше 20 ярдів. Ну нехай 20, якщо буде зима аж занадто холодною. Але ж не 25! Тим більше, що Україна весь час зменшує споживання. Навіть писали, що скоро ( в цьому році ) буде 13.5 ярдів. Тобто ще менше, ніж є зараз
   
Аміран, напевно, діє на ФУПі  як той аптекар, що розводив Капабланку з Ласкером. На ФУПі пише як ватник, потім збирає всі аргументовані відповіді та пише на ватних форумах, як патріот- вже знаючи правильні відповіді
   
Я вже третій день палю. Витратив 270 грв на тепло (приблизно).

90грн \доба   за температури +7 на вулиці  --- немало... а коли буде -20 :S   в пана великий маєток?
   
Навіть писали, що скоро ( в цьому році ) буде 13.5 ярдів. Тобто ще менше, ніж є зараз

Не буде, бо https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=939674.0
   
Аміран, напевно, діє на ФУПі  як той аптекар, що розводив Капабланку з Ласкером. На ФУПі пише як ватник, потім збирає всі аргументовані відповіді та пише на ватних форумах, як патріот- вже знаючи правильні відповіді

Амиран - наш украинский агент в тылу врага
   
90грн \доба   за температури +7 на вулиці  --- немало... а коли буде -20 :S   в пана великий маєток?

Перші дні завжди багато. 213 м2. При -10 буде 600-650 м3 за місяць (так було).
   
Більше того, 1.6* 7 = 11.2 ярдів куб.м. В сумі з уже закачаними 14 ярдами буде 25 ярдів. А Україна споживає на рік менше 20 ярдів. Ну нехай 20, якщо буде зима аж занадто холодною. Але ж не 25! Тим більше, що Україна весь час зменшує споживання. Навіть писали, що скоро ( в цьому році ) буде 13.5 ярдів. Тобто ще менше, ніж є зараз

до нуля выкачать из ПГХ не получится - 6-7 млрд.м.куб неизымаемый остаток. Я сужу по предыдущим годам - запасы в ПГХ были больше, а две зимы теплые были и все равно к весне подходили с почти пустыми хранилищами. Экономия газа из-за введения новых тарифов еще не проявится сильно в этом сезоне - только через пару-тройку лет  будет хорошо заметный эффект.
   
“Сумиобленерго” опублікував погодинний графік відключень світла на Сумщині
Згідно з оприлюдненим графіком електроенергію вимикатимуть в цілому 8 годин на добу.
Відключатимуть світло кожні чотири години тривалістю на дві. При морозах понад -10С відключення будуть частішими: через кожні дві години, але тривалістю в одну годину.
Причиною таких дій Сумиобленерго називає зменшення потужності в енергосистемі країни. Графіки відключень на Сумщині вводяться Державним підприємством НЕК «Укренерго».
   
Не знаю, чи включать. Завтра за прогнозом у Києві вдень до +9, післязавтра +10... :) 
Але ж середньодобова температура буде все одно нижче +8
А ближче до вихідних-так взагалі вночі вже мороз
http://www.intellicast.com/Local/Weather.aspx?unit=C&location=iev
   
   
Маловато будет - я вчера уже включил котел газовый дома. Хотя укргидрометцентр прогнозирует мягкую зиму ...
   
Маловато будет - я вчера уже включил котел газовый дома. Хотя укргидрометцентр прогнозирует мягкую зиму ...
вы же не так давно в этой же теме тельняшку рвали, что будут небывалые морозы?
   
Маловато будет - я вчера уже включил котел газовый дома. Хотя укргидрометцентр прогнозирует мягкую зиму ...

 В Україні багато перейшли вже на тверде паливо. Беруть приклад від німців. У них обігрів пелетами на 30% дешевше ніж газом:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія