Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Будут ли мобилизировать отставников, которые пошли на пенсию в 38-40 лет?

Машка, ти ж афіцерша, а не знаєш що спецзвання не переносяться. :gigi:

 :laugh: ти Машці під дих дав
   
Машка, ти ж афіцерша, а не знаєш що спецзвання не переносяться. :gigi:

Наташка, шла би ти у гілку про порнактрису.  :laugh: 
   
У нас в батальйоні начальник райвідділу полковник міліції у відставці, військове звання - солдат, зараз вже старший сержант :)
   
є не тільки менти, а й професійні військові, які навчались військовій справі в спец закладах. вони в 40 також пенси, і зараз займаються бізнесом і їх не призивають. А хапають трактористів із сіл.
От питається, чому не призивають кадрових військових 40-річних пенсів, вони саме для цього і вчилися і держава витрачала на них кошти, саме на випадок війни..  8-: 
   
є не тільки менти, а й професійні військові, які навчались військовій справі в спец закладах. вони в 40 також пенси, і зараз займаються бізнесом і їх не призивають. А хапають трактористів із сіл.
От питається, чому не призивають кадрових військових 40-річних пенсів, вони саме для цього і вчилися і держава витрачала на них кошти, саме на випадок війни..  8-: 
Мабуть тому що вони були зняті з обліку в 40?)
   
40 літні пенси військові, це в основному офіцери, за 22-23 роки призвали всіх кого знайшли і хто не відкупився, решта никаються від тцк. Зараз гостра недостача офіцерського складу
   
У нас в батальйоні начальник райвідділу полковник міліції у відставці, військове звання - солдат, зараз вже старший сержант :)

Тобто війскові звання приймаються у поліції. А поліцейські у ЗСУ ні. Але полковник - старший сержант, це пздц...
   
Тобто війскові звання приймаються у поліції. А поліцейські у ЗСУ ні. Але полковник - старший сержант, це пздц...
Так, але можна переатастуватись на офіцерське звання, яке залкжить від посади на яку апизначать але не вище за спецзвання
   
Машка, ти ж афіцерша, а не знаєш що спецзвання не переносяться. :gigi:
мені ця машка все більше люкса нагадує. тому не дивно що він плутається у всьому.
   
 :beee: сасєт колишній сбушник (я йому допомогла свого часу звідти звільнитися - стукнула на нього і таким чином розвіртуалізувала його) з початком війни зїхав зі своєї квартири, 1-2 рази на місяць прибігає провідати квартиру. Але ви його шукайте, не відволікайтеся.
   
Мабуть тому що вони були зняті з обліку в 40?)
А какого черта? Надо убрать эту норму и поставить их обратно на учет. Иначе это все пахнет деморализацией. Должны быть мобилизированы в первую очередь! Они умеют обращаться с оружием, они выбрали профессию силовиков, правда, работать не хотят и не хотели, но их много. Очень много.
И хоть офицеры, хоть не офицеры, пусть идут воюют там  и теми, где и кем это сейчас необходимо. Подписываем хотя бы такую петицию.
https://petition.president.gov.ua/petition/223944
И действующих ментов тоже надо мобилизировать половину так точно, их очень много, а толку с них мало (как из своих примеров могу привести, так вообще ноль). И вообще, каждый мент должен побывать на фронте.
   
Мабуть тому що вони були зняті з обліку в 40?)
Якщо вони були виключені з військового обліку як рядові по старій редакції закону - в мене питання, чого простим людям мозги єбуть і всяко дурять що вони мовляв воєннообязані (що є неправдою) а цим -ні.Наймолодшим з таких має бути 52 роки і я не думаю, що од них буде велика користь. Інша справа -це ті кому від 40 до 52, вони при звільненні з органів мали стати на військовий облік і є військовозобов'язаними.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія