Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Никопольское направление

Никопольское направление

А ви знали, що Нікополь знаходиться ближче до лінії фронту, ніж той самий Часів Яр?

Ситуація наступна: місто Нікополь знаходиться в 4 км від кацапні.
Якщо раніше це було 4 км Каховського водосховища, то після підриву Каховської ГЕС, Нікополь та Енергодар відділяє лише тонесенький Дніпро і більше нічого.

Після таких подій, тим більше після зміни стратегії Сил оборони в цій війні, облаштуванню оборонних укріплень на цій ділянці треба присвятити особливу увагу.
Берегову лінію варто укріплювати, укріплювати набагато краще ніж зараз, адже є дійсно потенційно небезпечні ділянки, потрібно латати дірки, адже деякі місце чиновники кажуть, що все добре, але воно не все так. Для порівняння: у редиска мінні поля, траншеї впродовж усього лівого берега та піші патрулі, цивільному навіть на 50 метрів неможливо підійти. В нас же гуляй де хочеш в деяких місцях.

Хто слідкує за повітряними тривогами, той дуже часто може бачити оповіщення: «Нікопольська громада - загроза артобстрілу!»
Так воно і є, по нашому берегу, на якому фактично і знаходиться місто, часто працює руснява арта, через особливості рельєфу, він в неї як на долоні.

Дану тему попросили підняти самі жителі міста, бо фактично місто знаходиться на пороховій бочці, попросили розголосу, адже, передаю дослівно: «ми не хочемо руснявого плацдарму в себе в місті».

Я не розводжу зради, і пост не для зрадойобів, я вказав на проблему і вказав на її рішення, розводити ниття навколо цього я не бажаю.

Офіцер
   
Re: Никопольское направление

іпсо
   
Re: Никопольское направление

   
Re: Никопольское направление

Марганець так само.
   
Re: Никопольское направление

   
Re: Никопольское направление

Там річка - природня перешкода
   
Re: Никопольское направление

Сколько той речки там? Наши в Крынках тоже за речкой.
   
Re: Никопольское направление

Сколько той речки там? Наши в Крынках тоже за речкой.
там глибини були 15 - 17 метрів, бо це вузьке місце водосховища (своєрідна талія) по центру йде старе русло, тож най лізуть. Спочатку роздовбають місця накопичення техніки (тут багато не сховаєш і з коліс як в Авдіївку не підвезеш), а потім те що таки вилізе на пісок і полізе в яругу до русла Дніпра. Тож "обеспокоеные жители" то таки дуже недолуге іпсо.  :-)o
   
Re: Никопольское направление

Иди уже с.ка убейся.

За.бал.

Все херово все пропало, все умрем.

   
Re: Никопольское направление

 Я нікопольчанин.
 З позаминулого літа по пальцям перерахувать, коли не прилітало.
 Сьогодні тричі.
 Просто не пишуть.
 Не пишуть і правильно роблять.
 Бо не поможе ніяк - ЗАЕС буде останнім об'єктом, який залишать, відступаючи, пі-дораси.
 Тому т ре їх пиз..ить де тільки можна.
 Не можете пиз..ить - донатьте.
 Не можете донатить - хоч банки на свічки збирайте.
 Тіко не скигліть.
 Працюйте на Перемогу.
 Не можете нічого - ідіть на хій.
 Мовчки на хій. [ua]
   
Re: Никопольское направление

Я нікопольчанин.
 З позаминулого літа по пальцям перерахувать, коли не прилітало.
 Сьогодні тричі.
 Просто не пишуть.
 Не пишуть і правильно роблять.
 Бо не поможе ніяк - ЗАЕС буде останнім об'єктом, який залишать, відступаючи, пі-дораси.
 Тому т ре їх пиз..ить де тільки можна.
 Не можете пиз..ить - донатьте.
 Не можете донатить - хоч банки на свічки збирайте.
 Тіко не скигліть.
 Працюйте на Перемогу.
 Не можете нічого - ідіть на хій.
 Мовчки на хій. [ua]
Як русня за 3 години без бою потрапила в Нову Каховку, а через 5 вже в Енергодар?
Зовсім жеж не цікаво правда?, головне донатьте, а коли грошіки скінчилися,-  йдіть нахуй)
   
Re: Никопольское направление

Як русня за 3 години без бою потрапила в Нову Каховку, а через 5 вже в Енергодар?
Зовсім жеж не цікаво правда?, головне донатьте, а коли грошіки скінчилися,-  йдіть нахуй)
:bueee:
   Пі-дорас детектед. Смокчи хуйлу, нащо тобі українство.
   
Re: Никопольское направление

Сьогодні розмовляла зі знайомими звідти, кажуть тепер до артилерії додалися дрони  :(
   
Re: Никопольское направление

Як русня за 3 години без бою потрапила в Нову Каховку, а через 5 вже в Енергодар?
Зовсім жеж не цікаво правда?, головне донатьте, а коли грошіки скінчилися,-  йдіть нахуй)

тому що підаркам папєрєднікам ротердам плюс було важливіше за побудову оборонних укріплень на південному напрямку, голий степ іди як на параді, а теперішні, надивились на йолопів і теж єплом щолкали, тому питати треба як з перших так і з других, хоча з перших в десять разів більше, бо теперішні до війни хоч патріотичними гаслами не прикривались, було ітак ясно чого очікувати
   
Re: Никопольское направление

Я нікопольчанин.
 З позаминулого літа по пальцям перерахувать, коли не прилітало.
 Сьогодні тричі.
 Просто не пишуть.
 Не пишуть і правильно роблять.
 Бо не поможе ніяк - ЗАЕС буде останнім об'єктом, який залишать, відступаючи, пі-дораси.
 Тому т ре їх пиз..ить де тільки можна.
 Не можете пиз..ить - донатьте.
 Не можете донатить - хоч банки на свічки збирайте.
 Тіко не скигліть.
 Працюйте на Перемогу.
 Не можете нічого - ідіть на хій.
 Мовчки на хій. [ua]

 :(  [ua]  :friends:
Хоча ми й гриземось інколи. Старайтеся вберегти себе і своїх близьких :kez_04:  :give_rose:
   
Re: Никопольское направление

:(  [ua]  :friends:
Хоча ми й гриземось інколи. Старайтеся вберегти себе і своїх близьких :kez_04:  :give_rose:
  Дякую. І Ви себе бережіть. Не висовуйтесь зайве.:give_rose: :-B
   
Re: Никопольское направление

  Дякую. І Ви себе бережіть. Не висовуйтесь зайве.:give_rose: :-B
Та що вже ховатися... Вже запізно. Відкривати забрало та калашмат в руки....
   
Re: Никопольское направление
PAL

Як русня за 3 години без бою потрапила в Нову Каховку, а через 5 вже в Енергодар?

б***ь, з+++ли!
Я у мирні часи від Чонгару до Запоріжжя 5 годин на автівці їхав
Ну як, ЯК на танку можна доїхать до 3 години до Каховки???
Ну мозок є? Чи тіко міжвушний ганглій???
   
Re: Никопольское направление

б***ь, з+++ли!
Я у мирні часи від Чонгару до Запоріжжя 5 годин на автівці їхав
Ну як, ЯК на танку можна доїхать до 3 години до Каховки???
Ну мозок є? Чи тіко міжвушний ганглій???
я з Одеси до Києва їздив за 14,40
   
Re: Никопольское направление

на велосіпеді ....
тут жеж таке діло, еслі ніспеша воно приємніше
   
Re: Никопольское направление

б***ь, з+++ли!
Я у мирні часи від Чонгару до Запоріжжя 5 годин на автівці їхав
Ну як, ЯК на танку можна доїхать до 3 години до Каховки???
Ну мозок є? Чи тіко міжвушний ганглій???
Армянськ- Нова каховка - 85 км у мене за 3 години мама не велосіпеді туди приїде .
Коцапчеку вчи географію і не ганьби погони
   
Re: Никопольское направление

Вот интересно, военный , причем из медийной группы каналов, не зрадофильских ни  разу , делает процитированный в старттопике пост.
Т.е. для него есть реальная вероятность таких событий.
Прибегают куча народу " зае..ли постить про проблемы!"
И эти люди еще что то говорят по телемарафон и Арестовича?
 
   
Re: Никопольское направление

Вот интересно, военный , причем из медийной группы каналов, не зрадофильских ни  разу , делает процитированный в старттопике пост.
Т.е. для него есть реальная вероятность таких событий.
Прибегают куча народу " зае..ли постить про проблемы!"
И эти люди еще что то говорят по телемарафон и Арестовича?

Ну, этот военный не тыкал палкой в дно, которое сейчас уже не под водой. Там по колено сразу увязнешь, а про технику, так вообще не стоит говорить.
   
Re: Никопольское направление

Ну, этот военный не тыкал палкой в дно, которое сейчас уже не под водой. Там по колено сразу увязнешь, а про технику, так вообще не стоит говорить.
Оно не замёрзло сейчас?
   
Re: Никопольское направление

Оно не замёрзло сейчас?

Днем +5 ночью -2 Особо ничего не замерзнет.
   
Re: Никопольское направление

«– 12 годин ночі? Бах! Причому такі потужні вибухи, що аж земля тремтить.
– Кудись ціляться чи просто хаотично стріляють?
– Хаотично. Таке відчуття, що вони там п'яні в диміну і їм аби стріляти.
– З Енергодару?
– З Енергодару. Адже Марганець поряд: сім-вісім, максимум 10 км, якщо через водосховище безпосередньо. А водосховище зараз висохло, там води тієї залишилося – нічого.
Друг у бінокль спостерігає – вони вже стовпчики на тій стороні ставлять, типу, кордон розмічають.
– Кордон російської федерації?
– Так.
З нашого боку постріли рідко. Не розумію чому. Нема чим стріляти? Чи це, можливо, тактика така, бойова, скажімо?
– Мабуть, бояться, щоб атомну станцію не зачепило. (Запорізька АЕС – через «водосховище» від Марганця – авт.).
– Можливо.
– Марганців не турбує, що викид може бути з атомної станції?
– Турбує, але людина така істота, що пристосовується до всього. Вчора турбувалися сильно, сьогодні вже не сильно – потроху звикають. «Нам, – кажуть, – розповідали, що робити, якщо буде радіація: заходьте додому, закривайтеся і там сидіть». Але це ж повітря…
– І вода. Скільки можна прожити без води?
– Ну, розповідають так: «Радіація – це не на три дні. Вітер дмухнув – воно пішло».

https://www.osoby.com.ua/ne-raby-svoyih-rechej/
   
Re: Никопольское направление
Ale

Иди уже с.ка убейся.

За.бал.

Все херово все пропало, все умрем.
Не заважай - зараз час гандонів і зради - буде ще десь рік, бережи нерви)
   
Re: Никопольское направление

Як русня за 3 години без бою потрапила в Нову Каховку, а через 5 вже в Енергодар?
Зовсім жеж не цікаво правда?, головне донатьте, а коли грошіки скінчилися,-  йдіть нахуй)
Не посилайтеся никого туди де сам всівся та підстрибуєш
   
Re: Никопольское направление

До 12 липня 2022 року Нікополь (і я в ньому) жив спокійно. Я навіть дивувався: а чому? Але це здивування скінчилося, коли почали їбашити. За яким хєром почали єбашити, я хз. Якщо є пояснення, чому почали їбашити, то чому не їбашили раніше, теє не розумію. Але факт. Ніякої військової техніки в межах міста я жодного разу не бачив.

Я не думаю, що орки зараз можуть наступати на Нікополь, він їм нахій не потрібен. Ну, як мені здається. Я просто не бачу подальшого розвитку подій, чим це їм допоможе, ну прийшли в Нікополь, взяли його під контроль, припустимо, а далі що?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія