Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Найкращий Верховний Головнокомандувач у військовий час

кажи відразу, що ніколи не відкривав офшори та не знаєш навіщо та як це робиться. така вже хуйова та примітивна маніпуляція у Гнапа вийшла, но зелене гівно до цих пір ікає.

О так саме головне головне від Порошенка - головнокомандувач має знати як відкривати офшори під час котлу  :facepalm1:
   
О так саме головне головне від Порошенка - головнокомандувач має знати як відкривати офшори під час котлу  :facepalm1:

ще більш примітивна та хуйова маніпуляція :lol: він сам по нотаріусах бігав та переклад апостилів завіряв :lol:
   
Байдуже Зеленський не був головнокомандувач а це лайно(Порошенко) було і саме під час котла єдине що цікавило цю тварину як правильно укласти документи на офшорну компанію.

  що в перекладі на зрозумілу мову: "навіть ФУПівські прихильники певної політсили не знайшли жодного бакса в офшорі Петра"

  натомість Зеленський отримав свої гроші щоб готувати інформаційну підтримку майбутньої хуйлячої агресії проти України,

   прихильники певної політсили сповна відпрацював кожен долар...
   
ще більш примітивна та хуйова маніпуляція :lol: він сам по нотаріусах бігав та переклад апостилів завіряв :lol:

Все маніпуляція - лайно-Порошенко святий аки ангел  :facepalm1:   :facepalm1:   :facepalm1:
   
Я теж ніколи не відкривав. А для чого це робиться?

так не люблю людей, які під дурників косять. а ти не тільки ж косиш, ти їм і є. тобі взагалі цікаво, то використай Гугл, а якщо тобі цікаво, чому це робив Порошенко тоді, то так і запитай.
   
Все маніпуляція - лайно-Порошенко святи аки ангел  :facepalm1:

по суті нічого? ок, нахєр двігай.
   

https://www.youtube.com/watch?v=OQhrrtr98IY


подивився відео і зрозумів, що Петро найкращий

аж мурашки по спині...  я не розумію, чому хуйло після цього іще декілька діб просувався вглиб української території?
невже він не злкався після отого Петрового "другу щоку підставляти не будемо" ?
   
подивився відео і зрозумів, що Петро найкращий

аж мурашки по спині...  я не розумію, чому хуйло після цього іще декілька діб просувався вглиб української території?
невже він не злкався після отого Петрового "другу щоку підставляти не будемо" ?

  прихильники певної політсили почав з того що відвів українські війська зимою в чисте  поле де вони і підірвалися на власних мінних полях...

   прихильники певної політсили і хуйлячий наступ непотрібний - сам справився...
   
так не люблю людей, які під дурників косять. а ти не тільки ж косиш, ти їм і є. тобі взагалі цікаво, то використай Гугл, а якщо тобі цікаво, чому це робив Порошенко тоді, то так і запитай.

Так навіщо ти дурника корчив
"кажи відразу, що ніколи не відкривав офшори та не знаєш навіщо та як це робиться"
У мене нема можливості запитати у Порошенка навіщо він це робив.
   
по суті нічого? ок, нахєр двігай.

Ось по суті і написано лайно Порошенко під час котлу займався офшорами, косив бабло на армії і впарював манюпасам томос. Який ідіот включив це лайно в список найкращих - ого в список найгірших хіба :facepalm1:
   
Так навіщо ти дурника корчив
"кажи відразу, що ніколи не відкривав офшори та не знаєш навіщо та як це робиться"
У мене нема можливості запитати у Порошенка навіщо він це робив.

ок, я поясню, щоб в тебе була ще одна версія крім дупи гнапа. зараз поєднаю з цим єбаньком харківським пєлфором.
   
Ось по суті і написано лайно Порошенко під час котлу займався офшорами, косив бабло на армії і впарював манюпасам томос. Який ідіот включив це лайно в список найкращих - ого в список найгірших хіба :facepalm1:

це не по суті, це хуйня в твоїй пустій макітрі.
   
це не по суті, це хуйня в твоїй пустій макітрі.

Тобто по суті про Порошенко - який під час котлу займався офшорами сказати нічого не можеш?  :facepalm1:   :facepalm1:   :facepalm1:
   
Ось по суті і написано лайно Порошенко під час котлу займався офшорами, косив бабло на армії і впарював манюпасам томос. Який ідіот включив це лайно в список найкращих - ого в список найгірших хіба :facepalm1:

  легко порахувати - найбільше твоїх лаптів насмажив, тому і найкращий:



 
   
  легко порахувати - найбільше твоїх лаптів насмажив, тому і найкращий:

Показати зображення...
 

Бачу тобі вони милі що так бережно картинки зберігаєш  :fuck:
А за кацапського агента Потроха так переживаєш що певно руки трусяться, як кажуть жмуруку-абнімаю  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
   
  прихильники певної політсили почав з того що відвів українські війська зимою в чисте  поле де вони і підірвалися на власних мінних полях...

   прихильники певної політсили і хуйлячий наступ непотрібний - сам справився...


ого!
я такої трагічної історії ще і не чув  :S
   
Бачу тобі вони милі що так бережно картинки зберігаєш  :fuck:
А за кацапського агента Потроха так переживаєш що певно руки трусяться, як кажуть жмуруку-абнімаю  :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

   чому це тобі не сподобалися фоти твоїх смажених лаптів?

   кого ти в цьому своєму пості вирішив найбільше захищати Гіві,Моторолу чи Захарченка?

   де подібний список смажених лаптів від прихильники певної політсили, вже 2,5 пройшло каденції?

   для порівняння...

 
   
а зараз по суті. слухайте, зелені єбаньки історію про Петра та офшори.

нагадаю про дати:
Іловайськ - з 24.08 по 29.08
Офшори - реєстрація BVI Prime Asset Management 21.08.

немає зайвої потреби розповідати, що офшори не відкриваються за один день (технічно відкриваються), проте в даному випадку мова йде про схему, яка не в один день з'явилася. Порошенко дійсно думав, що буде передавати Рошен в траст, деякий час він навіть покупців шукав. для продажу була розроблена схема з застосуванням БВІ та Нідерландів, в принципі стандартний "бутерброд" для зручного продажу. все це звісно ж не робилося за один день. збиралися юристи (Авеллум та Петра), розробляли схему, затверджували і тд. цей процес десь займає зазвичай місяць-два. потім збір документів та технічне відкриття офшорів, це можливо швидше зробити, в залежності від того, чи купуєте ви новий, чи робите з нуля. зайвий раз нагадаю, що Порошенко з документами не бігав, він погодив схему, це максимум, що роблять керівники його рівня. тобто стрім часу з офшорами тягнувся десь з червня. стрім часу з Іловайськом ви самі знаєте - серпень. в умовній точці Х зійшлись ці два стріми. Потім вже була справа техніки емоціональна розкрутка - Порошенко відкриває офшори, коли наші вояки гинуть. дешево, маніпуляційно, проте дуже ефективно. всі можуть зробити висновки, ким є ти, хто по цей день підтримує цю х.й.ю, в цій гілці це досить показово.


Останнє редагування: 4 грудня 2021 19:35:02 від Shannou
   
Тобто по суті про Порошенко - який під час котлу займався офшорами сказати нічого не можеш?  :facepalm1:   :facepalm1:   :facepalm1:

мені знадобився час, я, на відміну від тебе, не шпарю лозунгами, дебіл :facepalm1: йди читай.
   
ого!
я такої трагічної історії ще і не чув  :S

  невже тобі в прихильники певної політсили темнику про це  не повідомили?

  до речі, ти також симпатик гіві та моторол як і твій колега по перу з цієї гілки?

 
   
   чому це тобі не сподобалися фоти твоїх смажених лаптів?

   кого ти в цьому своєму пості вирішив найбільше захищати Гіві,Моторолу чи Захарченка?

   де подібний список смажених лаптів від прихильники певної політсили, вже 2,5 пройшло каденції?

   для порівняння...

 

Те що в тебе шизофренія це зрозуміло - ти звідкілясь вигадав моє ставлення до своїх постів.
Далі навів на роль головнокомандувача - по списку зацитую:
Гіві,Моторолу чи Захарченка.
Бачу ти їх дуже поважаєш на рівні Жмурука
   
Те що в тебе шизофренія це зрозуміло - ти звідкілясь вигадав моє ставлення до своїх постів.
Далі навів на роль головнокомандувача - по списку зацитую: Бачу ти їх дуже поважаєш на рівні Жмурука

  так, мені подобаються підсмажені Петром,

  а - тобі?
   
  так, мені подобаються підсмажені Петром,

  а - тобі?

то ти пиши за кого проголосував
 
Гіві,Моторолу чи Захарченка.
   
то ти пиши за кого проголосував
 

  за Петра проголосував,

  ти вже знайшов подібний список часів прихильники певної політсили для порівняння?

  бо зараз твій прихильники певної політсили тільки те й робить що знищує українську розвідку цілими підрозділами та цілими навчальними закладами...

   тобі таке подобається?
   
  за Петра проголосував,

  ти вже знайшов подібний список часів прихильники певної політсили для порівняння?

  бо зараз твій прихильники певної політсили тільки те й робить що знищує українську розвідку цілими підрозділами та цілими навчальними закладами...

   тобі таке подобається?

до речі, було б цікаво подивитися, кого Зє звільнив з розвідки, бо щось дуже багато, після каждого свого зазирання до очей хуйла він когось звільняв.
   
З трастом, сліпим, красива історія тільки на біса трастові офшор, питання залишилось не розкритим.  :(
   
до речі, було б цікаво подивитися, кого Зє звільнив з розвідки, бо щось дуже багато, після каждого свого зазирання до очей хуйла він когось звільняв.

  ну звільнення за часів прихильники певної політсили це ще не найгірший варіант,

   на свої розслідування чекають провалені операції на території ворога з втратами українських військовослужбовців ...

   
   
без сумніву Петро
   
З трастом, сліпим, красива історія тільки на біса трастові офшор, питання залишилось не розкритим.  :(

в мене не було ніяких сумнівів щодо тебе :lol:  піди спитай у Зє, навіщо йому ті офшори, котрі він передав Шефіру.

Останнє редагування: 4 грудня 2021 19:51:28 від Shannou
   
  за Петра проголосував,

  ти вже знайшов подібний список часів прихильники певної політсили для порівняння?

  бо зараз твій прихильники певної політсили тільки те й робить що знищує українську розвідку цілими підрозділами та цілими навчальними закладами...

   тобі таке подобається?

Так і кажи голосував за того який займався своїми шкурними справами під час того як гинули українці, і не займався прямими обов'язками :facepalm1:  :facepalm1: :facepalm1:

Шкода Чжан продав такому дописувачу свій нік.
   
Так і кажи голосував за того який займався своїми шкурними справами під час того як гинули українці, і не займався прямими обов'язками :facepalm1:  :facepalm1: :facepalm1:

Шкода Чжан продав такому дописувачу свій нік.

  тю, так я ж тебе запитав як і інших прихильники певної політсили з цієї гілки "скільки USD переведено на офшори Петра?"

   прихильники певної політсили, чому ви мовчите?
   
  тю, так я ж тебе запитав як і інших прихильники певної політсили з цієї гілки "скільки USD переведено на офшори Петра?"

   прихильники певної політсили, чому ви мовчите?

 :facepalm1:  Якщо треба точну цифру - запитай в Жмурука  :fuck:  :facepalm1:
   
:facepalm1:  Якщо треба точну цифру - запитай в Жмурука  :fuck:  :facepalm1:

  так точна цифра відома з Пандори - 40 млн. вкрадених прихильники певної політсили в українців, з котрих він і зараз не хоче заплатити податки бо ці його гроші кримінального походження...
   
в мене не було ніяких сумнівів щодо тебе :lol:  піди спитай у Зє, навіщо йому ті офшори, котрі він передав Шефіру.

Так мене твої сумніви щодо мене і не цікавили.
Для чого Зеленському був офшор я розумію - аби податки не платити і убезпечити свою справу від рейдерства. А для чого офшор трасту який мав керувати активами Порошенка не розумію.
Давай спробуємо ще раз не про мене не про Зеленського а про офшор для трасту і Порошенка.
   
Так мене твої сумніви що мене в не цікавили.
Для чого Зеленському був офшор я розумію - аби податки не платити і убезпечити свою справу від рейдерства. А для чого офшор трасту який мав керувати активами Порошенка не розумію.
Давай спробуємо ще раз не про мене не про Зеленського а про офшор для трасту і Порошенка.

  тю, яка така "своя справа"? що ти мелеш?

  це врадені коломою гроші з Привату, гроші українців...

  тому прихильники певної політсили і не може сплатити з них податки, якщо б і захотів...
   
Так мене твої сумніви щодо мене і не цікавили.
Для чого Зеленському був офшор я розумію - аби податки не платити і убезпечити свою справу від рейдерства. А для чого офшор трасту який мав керувати активами Порошенка не розумію.
Давай спробуємо ще раз не про мене не про Зеленського а про офшор для трасту і Порошенка.

давай спробуємо ще раз, ти виправдаєш свій нік, хоча я тобі ще на СУП писав, що він в тебе як і в Аналітика - не в тему, і ти ще раз прочитаєш, що я написав. даю підказку - деякий час він навіть покупців шукав. друга підказка - покупці вирішили, що це завеликий ризик в тій ситуації інвестувати в українське виробництво. а потім давали замалі гроші, а Петро жадібний. і почались розповіді про траст. схема з офшорами робилась під потенціальний продаж. що тобі ще розповісти?
і відразу головне питання, бо мені шкода свій час марнувати на тебе у вихідний, ти все одно залишишся дебілом читачем - ти погоджуєшся, що вся ця історія просто для гри на емоціях, щоб такі як пєлфор могли блазнювати, ніби Петро тільки тими офшорами й займався, коли стався Іловайськ. це для людей з відсутнім критичним мисленням.
   
  так точна цифра відома з Пандори - 40 млн. вкрадених прихильники певної політсили в українців, з котрих він і зараз не хоче заплатити податки бо ці його гроші кримінального походження...

То Жмурук особисто тобі повідомив що він 40 млн вивів в офшори коли українці попали в котел... А що ще тобі Порошенко про свої офшори доповів? :facepalm1: :facepalm1: :facepalm1:
   
давай спробуємо ще раз, ти виправдаєш свій нік, хоча я тобі ще на СУП писав, що він в тебе як і в Аналітика - не в тему, і ти ще раз прочитаєш, що я написав. даю підказку - деякий час він навіть покупців шукав. друга підказка - покупці вирішили, що це завеликий ризик в тій ситуації інвестувати в українське виробництво. а потім давали замалі гроші, а Петро жадібний. і почались розповіді про траст. схема з офшорами робилась під потенціальний продаж. що тобі ще розповісти?
і відразу головне питання, бо мені шкода свій час марнувати на тебе у вихідний, ти все одно залишишся дебілом читачем - ти погоджуєшся, що вся ця історія просто для гри на емоціях, щоб такі як пєлфор могли блазнювати, ніби Петро тільки тими офшорами й займався, коли стався Іловайськ. це для людей з відсутнім критичним мисленням.

Як ти любиш писати не по темі, мабуть хочеш виправдати свій нік.
Спробуємо ще раз.
Навіщо покупцям, трасту, Порошенку офшор?
Яку з планованих операцій не можна здійснювати без реєстрації офшору?
   
  тю, яка така "своя справа"? що ти мелеш?

  це врадені коломою гроші з Привату, гроші українців...

  тому прихильники певної політсили і не може сплатити з них податки, якщо б і захотів...


Так,так,так.

Але все таки.

На біса офшор Порошенку?

   
Як ти любиш писати не по темі, мабуть хочеш виправдати свій нік.
Спробуємо ще раз.
Навіщо покупцям, трасту, Порошенку офшор?
Яку з планованих операцій не можна здійснювати без реєстрації офшору?

ти дебіл чи шо? це зручно і безпечно, ти покупаєш бізнес з материнською компанією, що знаходиться в зрозумілій тобі юрисдикції, за законодавством якої в тебе потім, у разі чого, будуть суди, ти ж в Україні бізнес береш, рівень ризиків уявляєш? тобто це могло бути і вимогою потенційного покупця, так і в рамках ініціативи з перепродажної підготовки. ти моє основне питання бачив? дай відповідь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія