Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

До речі, а чого всі ці єбанати раптом одночасно поперлись в той "дп документ". У них же паспорти є, ну у когось ще рік, у когось ще 5 чи навіть 8 років чинні.

Невже у всіх раптом строки дії паспорта закінчуються?  8-:
700-800 тис. чоловіків 17-58, паспорти на 10 років. У приблизно 70-80 тис. закінчується через рік. Достатньо, аби заддосити ті відділення.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Що поганого зробила Україна? Поясни будь-ласка.
Отказываться от своих граждан за рубежом не додумались даже в СССР.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

це їм паспорта не дали ,а такі шмарклі на всю Варшаву ,а якщо повістку вручити  ?:laugh:

Там буде інфаркт й обісруться зразу ж.
Ухилянти то таке от.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якщо я б був як ти я теж собі шукав виправдання
В мене три дитини
Я живу не в Україні 10ть років
Я працюю на одну з топових Cyber Security компаній світу яка ще з 2015 багато допомагає Україні по захисту критичної інфраструктури
Я надонатив купу грошей
Я прописаний по тому самому адресу останні 30 років

Все це ніяк не змінює того факту що я засцяв піти у військо і тому я чмо

Ну та в тебе значить якесь вивернуте поняття реальності.
Якщо ти живеш не в Україні 10 років і маєш трьох дітей, то тебе дана тема взагалі не стосується.
Не розумію тоді взагалі твоїх потоків свідомості.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Отказываться от своих граждан за рубежом не додумались даже в СССР.
:laugh: і в чому відмова ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Надай приклад істерики ? Де я писав що я кращій ?

до чого тут кращий?

Ти весь час хейтериш ухилянтів в цій та інших гілках,  добре усвідомлюючи, що сам ти ніколи не приїдеш в Україну, в якій зараз війна.

Я вважаю це нечесним з твоєї сторони.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

це автоматично робить всіх чоловіків хто має притулок зараз біженцями

Нет... К тому же процедура получения защиты многим не понравицца... 6 месяцев без права на работу... конфискация паспорта и фперед в лагерь для беженцев...

Субсидий на проживание беженцев не будет... размещения их по программам для украинцев не будет... В Ирландии перескочить в беженцы - это жопа с палаткой на асфальте и сортиром в соседнем пабе... Так шо... Успехов.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Отказываться от своих граждан за рубежом не додумались даже в СССР.

Тут еще надо разобраться кто от кого отказался и когда...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну та в тебе значить якесь вивернуте поняття реальності.
Якщо ти живеш не в Україні 10 років і маєш трьох дітей, то тебе дана тема взагалі не стосується.
Не розумію тоді взагалі твоїх потоків свідомості.

Саме так. Теж дивує, чого qaqy біснується тут більше за всіх.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вы на план Маршала рассчитываете? Ой не знаю.
А так основа жизни - простой народ , воинов во все времена немного.
Казаки без гречкосіїв могли жить только грабежем. Куда набеги будете делать?

а хто тут говорить про гречкосіїв?
тут мова про тих, хто упиздив за кордон пересиджувати лиху годину доки ті, хто лишився в Україні, або воюють, або працюють на тих, хто воює.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

700-800 тис. чоловіків 17-58, паспорти на 10 років. У приблизно 70-80 тис. закінчується через рік. Достатньо, аби заддосити ті відділення.

70 тис на всю Європу. На рік. 5,5 тис на місяць на всі країни Європи. Це небагато. Це по-перше.

А по-друге, чому не було такого ажиотажа місяць тому, в січні або в грудні? Були ті ж 70 тисяч в Європі.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну та в тебе значить якесь вивернуте поняття реальності.
Якщо ти живеш не в Україні 10 років і маєш трьох дітей, то тебе дана тема взагалі не стосується.
Не розумію тоді взагалі твоїх потоків свідомості.
Бо я дивлюся на дорослих чоловіків які у повному денаялі того що у обставинах які є не піти у військо то просто дніще
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти весь час хейтериш ухилянтів в цій та інших гілках,  добре усвідомлюючи, що сам ти ніколи не приїдеш в Україну, в якій зараз війна.
Я нікого не хейтерю я констатую факт що для чоловіка який розуміє що коїться і не пішов у військо то дніще
Я не кажу що я виключення з цього правила
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Бо я дивлюся на дорослих чоловіків які у повному денаялі того що у обставинах які є не піти у військо то просто дніще

То покажи їм приклад, а не просто дивись.

Чи коли тебе стосується, то це - інше?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Люди!
Включите мозг и посмотрите в будущее.
После войны Украину ждёт жестокая депопуляция.
Сейчас некому воевать- потом будет некому работать.

Совок с трудовыми армиями вы не построите - идейных нет.
Придется возвращать уехавших И ещё и доплачивать. Ну или тут будут таджики, если ещё захотят.

Нельзя разбрасываться людьми! Любыми!

( На войне кстати тоже )
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

наразі вирішили зібрати дані місця проживання ВСІХ громадян України чоловічої статі 16-60, щоб розсилати повістки. Якщо ви не повідомляєте адоесу то ви ухилянт.

Ще раз. Не всіх а тільки військовозобовʼязан их. По друге вже сказали, що тцк за кордоном не буде і власне тому повістку Сергію ніхто не вручить.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я нікого не хейтерю я констатую факт що для чоловіка який розуміє що коїться і не пішов у військо то дніще
Я не кажу що я виключення з цього правила

Тоді і себе теж хейтери. Чого тільки інших?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

То покажи їм приклад, а не просто дивись.

Чи коли тебе стосується, то це - інше?

Да клоун он)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тут така цікава вилка. Поки адміністративна відповідальність поліція не може звертатися по видачу до закордонних держав. Там тільки кримінал. А як тільки введуть кримінальну відповідальність за ухилення від призову - це автоматично робить всіх чоловіків хто має притулок зараз біженцями і їх теж не видадуть та ще й статус змінять на біженський.
І скільки можна повторювати - не всіх чоловіків а тільки війсковозпбовʼязани х?

Мені здається, що ви, панове, недооцінюєте всю гівняність ситуації, в якій знаходяться "втікачі через Тису".
Я дивуюсь як це досі не пішла хвиля в Європі, що "якого хера ми спонсоруєм Україну доки доволі суттєва кількість тих, хто мав би її захищати або працювати на перемогу, сидить в нас і споживає соціал".
Достатньо буде кількох тригерних ситуацій і буде весело.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А по-друге, чому не було такого ажиотажа місяць тому, в січні або в грудні? Були ті ж 70 тисяч в Європі.
Був ажіотаж з чергами під Новий рік після внесення законопроекту. Невже не бачив фото та відео?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ще раз. Не всіх а тільки військовозобовʼязан их. По друге вже сказали, що тцк за кордоном не буде і власне тому повістку Сергію ніхто не вручить.

Та ніхто тому Сергію не пришле повістку - в нього є паспорт країни Євросоюзу. Він тими паспортами жонглює. Коли треба - він українець. А коли бути українцем стррьомно, він стає румуном, наприклад.

Все просто.

А в гілочці пасеться просто з банальної цікавості.

Останнє редагування: 25 квітня 2024 18:12:49 від шуша
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мені здається, що ви, панове, недооцінюєте всю гівняність ситуації, в якій знаходяться "втікачі через Тису".
Я дивуюсь як це досі не пішла хвиля в Європі, що "якого хера ми спонсоруєм Україну доки доволі суттєва кількість тих, хто мав би її захищати або працювати на перемогу, сидить в нас і споживає соціал".
Достатньо буде кількох тригерних ситуацій і буде весело.

Все возможное делают редакторы СМИ, чтобы этого не произошло. Зачастую это непросто.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Отказываться от своих граждан за рубежом не додумались даже в СССР.

ти ба як, "даже в СССР"! прямо приклад еталонної держави, щоправда, для ватанів і совкодрочерів, ну то таке.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тоді і себе теж хейтери. Чого тільки інших
Можна приклад про тільки інших я тут з самого початку написав що я чмо тому що засцяв піти у військо і потім це повторив раз 20ть
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мені здається, що ви, панове, недооцінюєте всю гівняність ситуації, в якій знаходяться "втікачі через Тису".
Я дивуюсь як це досі не пішла хвиля в Європі, що "якого хера ми спонсоруєм Україну доки доволі суттєва кількість тих, хто мав би її захищати або працювати на перемогу, сидить в нас і споживає соціал".
Достатньо буде кількох тригерних ситуацій і буде весело.

Заметьте , не Европа поднимает этот вопрос. Кто фотки/видосики поставляет СМИ? Сами орем "держите ухилянта" а потом Европа видите ли войну гонит.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ще раз. Не всіх а тільки військовозобовʼязан их. По друге вже сказали, що тцк за кордоном не буде і власне тому повістку Сергію ніхто не вручить.

Дався вам той Сергій)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ти ба як, "даже в СССР"! прямо приклад еталонної держави, щоправда, для ватанів і совкодрочерів, ну то таке.

Вибачте, може Ви не розумієте нюансів мови агресора? Навіть в такій репресивній державі як СРСР... Так зрозуміло?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

70 тис на всю Європу. На рік. 5,5 тис на місяць на всі країни Європи. Це небагато.
Майже всі в Польщі та Німеччині. Я хз скільки триває процес прийому та видачі, скільки операторів на відділення, яка тривалість робочого дня та скільки відділень того Документу в Польщі. Але схиляюсь, що одне відділення на добу опрацьовує десятки заяв, ближче до одного десятка, ніж до дев'яти десятків.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Був ажіотаж з чергами під Новий рік після внесення законопроекту. Невже не бачив фото та відео?

А чому?

Всі ж кажуть, що законно виїхали. Мають звертатись тільки у кого там трохи дії паспорту закінчується, а не всі підряд.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Бо я дивлюся на дорослих чоловіків які у повному денаялі того що у обставинах які є не піти у військо то просто дніще

"чіво, б***ь?" (с)
"кто на ком стоял?" (с)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Дався вам той Сергій)

А в тебе коли закінчується дія українського паспорту?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Можна приклад про тільки інших я тут з самого початку написав що я чмо тому що засцяв піти у військо і потім це повторив раз 20ть

Ну і нащо повторювати 20 разів, що ти чмо, хоча знаєш, що не повернешся в Україну, і водночас хейтерити таких же, як ти?

Який сенс?

 Щоб хтось повернувся замість тебе, такого розумничка патріотичного на відстані?

Ти робиш гарну справу - донатиш ВСУ, і на чималенькі суми. Це велика справа.

То нащо ти принижуєш себе хейтерством інших і себе?

Останнє редагування: 25 квітня 2024 18:12:08 від шуша
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Всі ж кажуть, що законно виїхали
І що? Паспорти не видають усім. Звертаються ті, в кого наближається завершення терміну дії. Що не так?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А в тебе коли закінчується дія українського паспорту?

Та йому без різниці, коли закінчується, він вихвалявся тут паспортом країни ЄС і тим, що не користується українським паспортом вже років вісім.

Язик Сергія та його хвалькуватість та нарцисизм - його вороги. B-)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Люди!
Включите мозг и посмотрите в будущее.
После войны Украину ждёт жестокая депопуляция.
Сейчас некому воевать- потом будет некому работать.

Совок с трудовыми армиями вы не построите - идейных нет.
Придется возвращать уехавших И ещё и доплачивать. Ну или тут будут таджики, если ещё захотят.

Нельзя разбрасываться людьми! Любыми!

( На войне кстати тоже )

ага, ті, хто воює зараз - ото з їх зарплат і заощаджень все на користь "уєхавшіх" і на колінах перед ними плазувати щоб повернулись.
ти взагалі їбанутий, чи де?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

І що? Паспорти не видають усім. Звертаються ті, в кого наближається завершення терміну дії. Що не так?

Та всі масово побігли.

Якби звертались тільки ті, у кого строк дії завершується, не було б ніяких черг. Хіба за два роки війни були черги?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Все возможное делают редакторы СМИ, чтобы этого не произошло. Зачастую это непросто.

ну так в будь-якої нормальної людини рано чи пізно постане питання "так почекайте, а як так...?"
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та всі масово побігли.

Якби звертались тільки ті, у кого строк дії завершується, не було б ніяких черг. Хіба за два роки війни були черги?
Це якийсь тролінг? Тут же, по всьому уанету було. Люди побігли, тому що гадали, що без взяття на військовий облік їм не видадуть новий паспорт. Тому побігли ті, хто так пішов би спокійно пізніше.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Якби звертались тільки ті, у кого строк дії завершується, не було б ніяких черг. Хіба за два роки війни були черги
В деяких країнах була повна опа у тій же Ірландії очікувати на аппойтмент треба було дуже довго
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Заметьте , не Европа поднимает этот вопрос. Кто фотки/видосики поставляет СМИ? Сами орем "держите ухилянта" а потом Европа видите ли войну гонит.

ще раз, я говорю про те, що мене дивує як в Європейських країнах манюпас досі не почав задавати питання "якого хера?"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія