Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чому Пшеницю забанено втемну?

Re: чому Пшеницю забанено втемну?

але основну гілочку прикрили
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

полудурки, какая притула?
она ресурс продала два месяца назад)
хто б казав  :laugh:


чувак, ти ж ваще не в темі. Ти прям втілення пословіци "із свиним рилом у калашний ряд"  :D
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

але основну гілочку прикрили
Тему видалили з основного форуму?

Вибіркова модерація ще гірше ніж без модерації.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Тему видалили з основного форуму?

Вибіркова модерація ще гірше ніж без модерації.
у смітнику
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

У смітнику, - це якби видалена?
Я в списку своїх повідомлень не бачу повідомлення з тої теми
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

У смітнику, - це якби видалена?
Я в списку своїх повідомлень не бачу повідомлення з тої теми
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105063.0
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105063.0

Дякую.
Я тільки бачу:
Тема або розділ, який Ви шукайте, відсутній або недоступна для входу.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Притула ресурс продала, але ще 2 роки при ділі.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Дякую.
Я тільки бачу:
Тема або розділ, який Ви шукайте, відсутній або недоступна для входу.
У тебя не полный доступ. Если нет возможности редактирования своих постов, то нет и доступа в "смитнык".
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

У тебя не полный доступ. Если нет возможности редактирования своих постов, то нет и доступа в "смитнык".
Ясно. Прийдеться якось пережити без смітника.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Ясно. Прийдеться якось пережити без смітника.
Та там только иногда оживление. :laugh:  Как сейчас, когда прихлопнули Пшонку и Бзждунского.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Та там только иногда оживление. :laugh:  Как сейчас, когда прихлопнули Пшонку и Бзждунского.
ТАМ оживлєнія немає. Туди просто зносять із КФ оживляж. Не можна ж у Смітнику дописувати.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Модерацію почни з себе. Я все сказала в цій гілці.
кожний сам собі модератор [ua]
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

У пшениці була така гілка гарна у вільному там навіть завелись продажники, хоч гілка у вільному.


А взагалі я думав чи заступатись за костяшку і просити помогти, але після цих його дій... Він дуже негідна людина... Думаю з цим погодяться і Прихильники Порошенка і Зеленського і Юльки.

За винятком таких як Олдбой і Асмадей ...

Реально обдумовува писати щоб костяшку розбанили. Але він бреше як завжди і його брехня вбиває форум.
не треба скігліти пшонке піста і це хвакт
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

кожний сам собі модератор [ua]
(tu) але ця схема працює виключно у порядних гідних юзерів,
а негідники регулярно вмикають "експресію" і ригають брудом навколо себе. :facepalm:
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Пан Пшениця  (tu)
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Пан Пшениця  (tu)

так, гарно присмалював пєрдаки пєтухам і костящам (tu)
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?
smx

У пшениці була така гілка гарна у вільному там навіть завелись продажники, хоч гілка у вільному.


А взагалі я думав чи заступатись за костяшку і просити помогти, але після цих його дій... Він дуже негідна людина... Думаю з цим погодяться і Прихильники Порошенка і Зеленського і Юльки.

За винятком таких як Олдбой і Асмадей ...

Реально обдумовува писати щоб костяшку розбанили. Але він бреше як завжди і його брехня вбиває форум.

респект если так
я не в курсе могу ошибаться, но на сколько я слышал косташу к пшенице не при чем, это вроде олд вуд
поправте если кто больше осведомлен
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

респект если так
я не в курсе могу ошибаться, но на сколько я слышал косташу к пшенице не при чем, это вроде олд вуд
поправте если кто больше осведомлен
Взагаліто, хотілосьби побачити, що костяшка просить вибачення, за те що ображав растіча і інших дописувачів... Притому абсолютно надумано він їх ображав... :(
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Невже хтось думає, що адмін вдається до радикальних дій не вникнувши в суть справи?
То есть президент у нас балбес и клоун, госорганы - тупицы и воры, врачи - коновалы-крохоборы, полиция - оборотни криворукие, пенсионеры - совки, 75 % граждан - тупые прихильники певної політсили, 25% - порохоботские педрилы, и только один-единственный человек в стране вдумчиво и ответственно раз в три месяца принимает взвешенные решения по аннигиляции юзеров.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Взагаліто, хотілосьби побачити, що костяшка просить вибачення, за те що ображав растіча і інших дописувачів... Притому абсолютно надумано він їх ображав... :(
а тобі не хотілося би побачити як наприклад вибачається Гервасій ?
який обкладає..ні, навіть не матом! ...найбруднішими образами, яким і визначення немає (щоправда, робить це німецькою мовою, очевидно, для конспірації), нік, у якого цей самий Гервасій давним-давно в ігнорі?
Тобто ні згадок, ні відповідей, ні тим більш провокацій від того ніка у бік Гервасія нема і бути не може за визначенням..
Тут більше ніхто нікого не ображає ІНІЦІАТИВНО, лише один Косташу такий?
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

хто такий Гервасій?

На злочині попався конкретно Костяшка і Светла.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

а тобі не хотілося би побачити як наприклад вибачається Гервасій ?
який обкладає..ні, навіть не матом! ...найбруднішими образами, яким і визначення немає (щоправда, робить це німецькою мовою, очевидно, для конспірації), нік, у якого цей самий Гервасій давним-давно в ігнорі?
Тобто ні згадок, ні відповідей, ні тим більш провокацій від того ніка у бік Гервасія нема і бути не може за визначенням..
Тут більше ніхто нікого не ображає ІНІЦІАТИВНО, лише один Косташу такий?
Підтверджую про Хера Васю.

Я колись намагалася зробити йому зауваження. Воно якесь пришиблєне. Ні на що не реагує.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

так, не відволікайтесь на дурниці.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

приєднаюся - за що цього Пшеницю стерли з форуму ?
що віін такого накоїв ?
цікаво.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія