Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чому Пшеницю забанено втемну?

чому Пшеницю забанено втемну?

 :S
давненько у нас не було "темних" банів
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

хазяйка його просто видадила. це не бан.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

хазяйка його просто видадила. це не бан.
для "просто" мають бути вагомі підстави. але те, шо "в темну"-хвакт
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

для "просто" мають бути вагомі підстави. але те, шо "в темну"-хвакт
тобі теж дати імейл Притули?
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

тобі теж дати імейл Притули?
навіщо? при потребі знайду
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

тобі теж дати імейл Притули?
що означає "теж"? Я правильно зрозуміла: Пшениця у тебе попросив імейл Притули, ти йому його дав, Пшениця звернувся з проханням видалити його профіль, і йоно прохання було задоволене? Тобто, його профіль видалили за його проханням, а юзери в непоняткі кіпіш піднімають?
Отже: Пшеницю видалено за його власним проханням, чи за чієюсь дубовою скаргою?
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Растіч, на фупі вже дві гілки про Пшеницю. Поясни людям: Видалення профіля відбулося ща власним зверненням, чи за чієюсь скаргою у даному випадку? І чи не був нік Пшениця чиїмось дублем, бо і такі версії звучали.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

що означає "теж"? Я правильно зрозуміла: Пшениця у тебе попросив імейл Притули, ти йому його дав, Пшениця звернувся з проханням видалити його профіль, і йоно прохання було задоволене? Тобто, його профіль видалили за його проханням, а юзери в непоняткі кіпіш піднімають?
Отже: Пшеницю видалено за його власним проханням, чи за чієюсь дубовою скаргою?
імейл Притули я дав костяші (скопіював з головної УП)
в результаті той домучив її на бан киянина і видалення пшениці - десь так
далі буде
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

імейл Притули я дав костяші (скопіював з головної УП)
в результаті той домучив її на бан киянина і видалення пшениці - десь так
далі буде
а пшениця чим костяші завинив? киянин- це зрозуміло. але киянин у бан-листі, а пшениці там не є
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

а пшениця чим костяші завинив? киянин- це зрозуміло. але киянин у бан-листі, а пшениці там не є
я ж пишу - бо пшеницю викорчували з корінням тупо видаливши акаунт
мотивацію у мене не питайте, пишіть Притулі, я хз навіщо вона так і що там костяша їй наплів
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

я ж пишу - бо пшеницю викорчували з корінням тупо видаливши акаунт
мотивацію у мене не питайте, пишіть Притулі, я хз навіщо вона так і що там костяша їй наплів
і напишемо
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

імейл Притули я дав костяші (скопіював з головної УП)
в результаті той домучив її на бан киянина і видалення пшениці - десь так
далі буде
ну, ніфіга собі!! Вот ета паварот! Питань біль ше не маю. Дякую.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

і напишемо
і не треба. То не твоя війна. Не лізь куди тебе не просять. Бо заїбемся пиль потом глотать ще і тебе шукать.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

і не треба. То не твоя війна. Не лізь куди тебе не просять. Бо заїбемся пиль потом глотать ще і тебе шукать.
від долі не втечеш
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

і напишемо
Може одразу в Спортлото?
Невже хтось думає, що адмін вдається до радикальних дій не вникнувши в суть справи?
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Може одразу в Спортлото?
Невже хтось думає, що адмін вдається до радикальних дій не вникнувши в суть справи?
справа не в цьому конкретному випадку
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

від долі не втечеш
яка вхуя доля, котику? Ти вже давно все проябав, тому не варто фост піднімати там, де можна промовчати.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

справа не в цьому конкретному випадку
цю.. А в чому?

То може вже одразу подавай заявку на самовипилювання?

Ну, ти і нудний...
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Може одразу в Спортлото?
Невже хтось думає, що адмін вдається до радикальних дій не вникнувши в суть справи?
+
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

справа не в цьому конкретному випадку
Всмислі ''а поговорити''? )
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

+
-
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Всмислі ''а поговорити''? )
ні. хвупу потрібен модер, а не його відсутність
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

яка вхуя доля, котику? Ти вже давно все проябав, тому не варто фост піднімати там, де можна промовчати.
і шо я "проябав"?  B-)  не флуди в адмінці, пліз
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

-
:punish:
+

Ти не правий. Принаймні, в її словах є логіка з огляду на події, що відбулися, натомість ти тільки піря розпускаєш там, де можна тупо промовчати. Ти ж наче тверезим ще повинен бути зранку. Повинен усвідомлювати свої дії і їхні наслідки.

Я не дуже нафлудила цим постом?
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

ні. хвупу потрібен модер, а не його відсутність
а ти до смерті збираєшся жити з мамою?

Ссука... хоч застрелься з такою чоловічою льогікою... :suicide2:
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Модерацію почни з себе. Я все сказала в цій гілці.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

:punish:
+

Ти не правий. Принаймні, в її словах є логіка з огляду на події, що відбулися, натомість ти тільки піря розпускаєш там, де можна тупо промовчати. Ти ж наче тверезим ще повинен бути зранку. Повинен усвідомлювати свої дії і їхні наслідки.

Я не дуже нафлудила цим постом?

трохи є
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

а ти до смерті збираєшся жити з мамою?

Ссука... хоч застрелься з такою чоловічою льогікою... :suicide2:
:facepalm: ось яскравий приклад бабської логіки...
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

:facepalm: ось яскравий приклад бабської логіки...
слиш, баба... Яка я тобі бабуся, якщо..  І далі по тексту.

Почни модерацію з себе.  Твої права закінчуються там, де починаються інтереси інших. Ти можеш претендувати на модерацію лише в частині ліквідації з форуму ворожих Україні елементів. У всьому іншому витирай собі носа сам. Тобто, все інше - в тому числі і твої непонятки з юзерами - то все виключно наслідки твоєї власної поведінки.

Я не дуже нафлудила своєю "бабською" логікою?

Останнє редагування: 29 липня 2021 12:45:26 від Karoffka
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

трохи є
не умнічяй.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

слиш, баба... Яка я тобі бабуся, якщо..  І далі по тексту.

Почни модерацію з себе.  Твої права закінчуються там, де починаються інтереси інших. Ти можеш претендувати на модерацію лише в частині ліквідації з форуму ворожих Україні елементів. У всьому іншому витирай собі носа сам. Тобто, все інше - в тому числі і твої непонятки з юзерами - то все виключно наслідки твоєї власної поведінки.

Я не дуже нафлудила своєю "бабською" логікою?
от нінада тут вольтер"янства і пургену свободи.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

от нінада тут вольтер"янства і пургену свободи.
шо таке? Вже срачька напала? :gigi: Дик, я ще і не починала тобі в тарілочьки підсипати пурген. То ти ще до мене щось не якісне ззів - то мабуть тобі спілкування з кадрою далося взнаки - обожрався.

По суті:  якщо не порушуєш права інших, то і тебе ніхто не буде утискати, а якщо ти ледь не кожен день вискакуєш із конопель як не з пярковим, то з портніуовим, то з матюкливою танію, то якого ставлення до себе ти чекаєш? І шо, ти думаєш, що за кожним твоїм таким чмихом у бік політопонентів модератор буде ходити за тобою з ломакою і відбивати нападки на тебе? Ти реально саме для цього хочеш викликати сюди модератора?

І да, чомусь я не побачила ЖОДНОГО твого праведного обурення вживанням слова "зелупа" в назві гілки одним недоласканим по жизні жіночим ніком. В таких іі діях наявне грубе порушення правил форуму. То це ти для того, щоб забанили цей нік навічно хочеш викликати сюди модератора? Тоді я тільки ЗА.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Там порушення не тільки правил форуму, а й чинноно законодавства, але ти чомусь мовчиш з цього приводу.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

У пшениці була така гілка гарна у вільному там навіть завелись продажники, хоч гілка у вільному.


А взагалі я думав чи заступатись за костяшку і просити помогти, але після цих його дій... Він дуже негідна людина... Думаю з цим погодяться і Прихильники Порошенка і Зеленського і Юльки.

За винятком таких як Олдбой і Асмадей ...

Реально обдумовува писати щоб костяшку розбанили. Але він бреше як завжди і його брехня вбиває форум.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

шо таке? Вже срачька напала? :gigi: Дик, я ще і не починала тобі в тарілочьки підсипати пурген. То ти ще до мене щось не якісне ззів - то мабуть тобі спілкування з кадрою далося взнаки - обожрався.

По суті:  якщо не порушуєш права інших, то і тебе ніхто не буде утискати, а якщо ти ледь не кожен день вискакуєш із конопель як не з пярковим, то з портніуовим, то з матюкливою танію, то якого ставлення до себе ти чекаєш? І шо, ти думаєш, що за кожним твоїм таким чмихом у бік політопонентів модератор буде ходити за тобою з ломакою і відбивати нападки на тебе? Ти реально саме для цього хочеш викликати сюди модератора?

І да, чомусь я не побачила ЖОДНОГО твого праведного обурення вживанням слова "зелупа" в назві гілки одним недоласканим по жизні жіночим ніком. В таких іі діях наявне грубе порушення правил форуму. То це ти для того, щоб забанили цей нік навічно хочеш викликати сюди модератора? Тоді я тільки ЗА.
"хвупу потрібен модер, а не його відсутність"(с)
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

написав листа Притулі. ждьом-с.
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

Фу, плць.

Блюющий смайлик.

А ти щодня на своїх дружин жалівся своїй мамі? Чи через день хоча б? =рукалітсо=
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

імейл Притули я дав костяші (скопіював з головної УП)
в результаті той домучив її на бан киянина і видалення пшениці - десь так
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?
krd

полудурки, какая притула?
она ресурс продала два месяца назад)
   
Re: чому Пшеницю забанено втемну?

полудурки, какая притула?
она ресурс продала два месяца назад)
:facepalm1:  so what?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія