Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановна УП. Скільки можна тут терпіти юльків

ЛАРТА незграбно прикинулася дурочкою.
Ти відкрила гілку з приводу матюкливих образ тебе особисто з боку твоїх опонентів.
Отримала цілком логічне у цій ситуації запитання : чому мовчала, коли твої соратники ще брудніше ображали опонентів?.
Насправді ти не тільки мовчала, а подеколи і підгавкувала : ату її!
У відповідь ти прикинулася геть не розуміючою і вже який день поспіль розмазуєш соплі по панелях.
Неподобство.
   
Я ніколи брудом нікого не закидувала, але схоже юльки у кацапських матюках щодня купаються: і вдома, і на роботі. Декому це таке рідне, що не збагнуть, що від них хочуть. Н-д, Кароффка.
Але інші добре розуміють і свідомо і підло використовують матюки як зброю: це у них і ніж, і щит. Для того щоб вигнати зловісного опонента з форуму.
Нагадую - це український ресурс і він має бути культурним політичним майданчиком, де люди обмінюються думками, а не лайном.
Українська мова - це не лайно.
ти давай не загинай свої пальці у праведному обпльовуванні кароффки, а розказуй, чому навіть у цій гілці я не почула твоїх обурень на адресу мишки-зелупки та марти-зебанашки.

Чому щодо них ти засунула свого язика в сраку? Своє не смердить? Ото з цього і починай, бо я ніколи ні з ким не починаю розмову із зебанашка, зе-лупа, зе-уйобок, на відміну від перерахованих твоїх подружайок, чистоплюйко.


Наведи спочатку порядок у своїй хаті, а вже тільки потім лізь у чужу хату зі своїми порядками. А то сидить по вуха у тому харкотинні, і з бревном у звизді, але видне око виказувати, що в чужому оці вона смітину побачила. Свині - такі брехливі свині...  :bueee:
   
Дубль.

Останнє редагування: 12 грудня 2020 17:26:25 від Karoffka
   
Re: Шановна УП. Скільки можна тут терпіти юльків

ти давай не загинай свої пальці у праведному обпльовуванні кароффки, а розказуй, чому навіть у цій гілці я не почула твоїх обурень на адресу мишки-зелупки та марти-зебанашки.

Чому щодо них ти засунула свого язика в сраку? Своє не смердить? Ото з цього і починай, бо я ніколи ні з ким не починаю розмову із зебанашка, зе-лупа, зе-уйобок, на відміну від перерахованих твоїх подружайок, чистоплюйко.


Наведи спочатку порядок у своїй хаті, а вже тільки потім лізь у чужу хату зі своїми порядками. А то сидить по вуха у тому харкотинні, і з бревном у звизді, але видне око виказувати, що в чужому оці вона смітину побачила. Свині - такі брехливі свині... 
   серлинь-серлинь
   
Лартуся, ось тобі ще привіт від твоєї подшконочної гівноязикої подружайки:


нахyй пройди, хворий підар

і мукаючу істоту з собою туди забери.


Чомусь твого праведного волання я там не побачила.
   
Ще раз звертаюся до шановної УП

Скільки можна дозволяти юлькам обсипати матюками дописувачів?
Таке дозволяється, толерується, вітається на українському ресурсі?

 ЛАРТА, cьогодні в 13:58

    Розгорнути попередні цитати...
    Цитата із сусідньої гілки:

    Ірина Фріз / Iryna Friz
     
    3 год

    Одна з недооціненних подій тижня - це вирок генералу Назарову, якого визнали винним у збитті літака і загибелі українських воїнів.
    Коли Гаага розпочинає впровадження проти росіян за військові злочини в Криму і на Сході нашої держави - в Україні судять українського генерала за дії, які здійснив проти нас військовий агресор. Це слідування російському наративу - про громадянський конфлікт в Україні.
    Цемаха, який організовував збиття МН-17  видають Росії. «Вагнерівців»,  яких мали затримати українські спецслужби, і серед яких були причетні до збиття українських військових літаків відпускають в Росію. І в рамках цієї хибної політики замирювання з агресором судять та роблять винними українських військовослужбовців, які захищали Україну.
     Це не лише несправедливість, це підрив морального духу армії, а отже обороноздатності країни.
    Відповісти Цитувати   Повідомити модератору     
    Re: Зеленский под влиянием агентуры
    costashu [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
    cьогодні в 13:04
    IP/Host: 109.207.199.---
    Марта, cьогодні в 13:01

        Ірина Фріз / Iryna Friz

    порохоскотина. Сподівають, цю блядіну свинокнуря теж судити будуть
    Той, хто зараз працює під ніком costashu, аж зі шкіри вилізає, щоб захистити Зеленського з його ФСБ-шним оточенням. Причому навіть сумнівів ні в кого нема, що таке Єрмак.

    Чи може хто є ще засліплений і доведе, що це не так?

costashu
ще одна порохоскотська ТП прилізла посрати

Останнє редагування: 13 грудня 2020 15:10:35 від ЛАРТА
   
ЛАРТА як сказилася - носиться по всіх гілках з якимсь постом якоїсь ПЄСдючки..
педроцтво - згубна штука для психіки
   
ЛАРТА як сказилася - носиться по всіх гілках з якимсь постом якоїсь ПЄСдючки..
Якраз тут ЛАРТА має рацію - брудне хамство це порушення правил

педроцтво - згубна штука для психіки
тобі варто подумаи про власну психіку
   
хрю-хрю..

Лартуся, так чого ти свій праведний язик засунула собі в же з приводу ось цього? Чому мовчиш? Своє серлиння тобі не смердить?

хто "ви"? зелупи підкацапські, ви окуїли? виконують замовлення хуйла на очах у всієї країни, і ще пащеки хуцпа дозволяє розкривати. точно захотіли нового Майдану, наволоч підзелупна.


шо ти мені пхаєш якесь лайно з якоїсь лайнопомийки
проміж роги його собі встроми
тебе просять надати хоч якісь докази, що це кацапське чувирло дійсно було в АТО на нашому боці.
Або надай, або пи3дуй силос жери у хліву, парнокопитне.

нахyй пройди, хворий підар

і мукаючу істоту з собою туди забери.
   
Лартуся, не мовчи, ти ж не якась там свиня хитрожопа із подвійним дном. Ти ж у нас - взірець моралі, тобі повинні бути неприйнятні всі без виключення образи на адресу опонента, а не тільки на адресу свиней, висловлені У ВІДПОВІДЬ, а не безпідставно.


То чому ти мовчиш про своїх подружайок? Чому не засуджуєш їхнє серлиння наадресу опонентів, до того ж у кожному наведеному мною випадку у них не було підстав жбурлятися тим серлинням.


Ну, чого ти мовчиш?
   
Ти ж у нас - взірець моралі, тобі повинні бути неприйнятні всі без виключення образи на адресу опонента, а не тільки на адресу свиней, висловлені У ВІДПОВІДЬ, а не безпідставно.
Вона вже однозначно відповіла вище : бруд НЕ на її адресу таковим не вважається.
   
Re: Шановна УП. Скільки можна тут терпіти юльків

Лартуся, не мовчи, ти ж не якась там свиня хитрожопа із подвійним дном. Ти ж у нас - взірець моралі, тобі повинні бути неприйнятні всі без виключення образи на адресу опонента, а не тільки на адресу свиней, висловлені У ВІДПОВІДЬ, а не безпідставно.


То чому ти мовчиш про своїх подружайок? Чому не засуджуєш їхнє серлиння наадресу опонентів, до того ж у кожному наведеному мною випадку у них не було підстав жбурлятися тим серлинням.


Ну, чого ти мовчиш?

Серлина сьогодні в особливому КАЛофко-образі :facepalm1:
   
Серлина сьогодні в особливому КАЛофко-образі :facepalm1:
медПЄСдушка, я і тут тебе запитаю про номер 1 у твоєму списку:

   
які засмічують гілки, ведуть антиукраїнську діяльність і ображають дописувачів брудними словами:
Як приклад - costashu

Такі у нього дописи постійно:

 ЛАРТА,  6 грудня 2020 22:09:45

    Розгорнути попередні цитати...
    Я не молдаванка і повністю підтримую дописувача.
costashu
ти ТП

приєднуюсь до справедливих вимог дописувачки ЛАРТА
"Юльки" ( так звані юльки, бо це можуть бути й агенти російського впливу, які хочуть нас посварити) весь час ображають інших дописувачів
   
приєднуюсь до справедливих вимог дописувачки ЛАРТА
"Юльки" ( так звані юльки, бо це можуть бути й агенти російського впливу, які хочуть нас посварити) весь час ображають інших дописувачів
та ладна! ображають опонентів майже всі юзери... крім мене :blush2:  :D
   
та ладна! ображають опонентів майже всі юзери... крім мене :blush2:  :D
там система... Юльки це роблять постійно. Візьми таку, як SouthBlood, або ЛюдаС- більш чорноротих тварюк не знайдеш
   
Про Мирославу я мовчу- вона скоріш за все не юльок, а маскується під юлька чи зе-бота, щоб розсварювати юзерів різних поглядів.

І щодо діяльності на користь ворога... У них до Пороха та інших небідних людей класова ненависть, як у комуністів. Це- антидержавна діяльність, що підриває внутрішню стабільність і мир в Україні
   
Заголовок теми:

"нульова толерантність до порохоскотів Нове   (Сторінки:1 2)
Автор: costashu"

Стартовий пост теми:
"
costashu 11 грудня 2020 17:48:12
IP/Host: 109.207.199.---
коли ви з ними пробуєте говорити - ви говорите зі скотом. Воно дійсно того варте?"

Через 4 дні після відкриття цієї гілки
Забавно?
   
costashu  11 грудня 2020 17:57:33
IP/Host: 109.207.199.---
Автор ігнорується
перші прохрюкали
   
SOUTH BLOOD 11 грудня 2020 19:49:44
IP/Host: 37.73.22.---
Автор ігнорується
costashu, 11 грудня 2020 19:46:52
SOUTH BLOOD, 11 грудня 2020 19:46:10
Ты ба, Костя,  как ты свиней на макухе наловил. Сбежались и пассивные, как вольтметр и активные, как дегенерат. :lol:
бригадира ловлю. Хитрий чортяка :X
А кто у них бригадира? Пока только перхоть тут ошивается. Выварка да коза Марта.

Останнє редагування: 14 грудня 2020 11:35:41 від S.Brandt
   
Stabil 11 грудня 2020 19:57:20
IP/Host: ---.12.107.92.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch
Автор ігнорується
costashu, 11 грудня 2020 17:48:12
коли ви з ними пробуєте говорити - ви говорите зі скотом. Воно дійсно того варте?

Брехливі ПЄС дуни  це  скот на  скотобойні.
   
pyav 11 грудня 2020 22:49:10
IP/Host: ---.krm.net.ua
Автор ігнорується
не хочешь быть обляпаным свиным говном, не подходи к загону
   
там система... Юльки це роблять постійно. Візьми таку, як SouthBlood, або ЛюдаС- більш чорноротих тварюк не знайдеш
Терпи, дурак, со временем за почти умного сойдешь. :laugh:
   
Про Мирославу я мовчу- вона скоріш за все не юльок, а маскується під юлька чи зе-бота, щоб розсварювати юзерів різних поглядів.
:lol:  :lol:  :lol:
вам варто звернутися до профільного фахівця, і якнайшвидше
плюньте ви на той чортів ковід, бо схоже у вас важкий випадок
можливо ситуація вже набула незворотнього характеру
З ким я вас, S.Brandt, вже встигла посварити? Або хоча би намагалася? З Бякуською посварилися? Чи може з дацьком2? І то все я? :weep:  :laugh:

Розумію. Заважаю нести в маси (значна кількість читачів ФУПа) світлі ідеї свинарчукізму-жмурукізму.
І як демонструє ваш цей допис, найбільшу лють аж до сказу у вас якраз і викликають ті юзери, хто найдошкульніше заважає.
Але - змиріться. Далі легше вам не ставатиме.  :gigi:
   
І щодо діяльності на користь ворога... У них до Пороха та інших небідних людей класова ненависть, як у комуністів. Це- антидержавна діяльність, що підриває внутрішню стабільність і мир в Україні
Ні, ви не комуніст, S.Brandt. Ви - кріпак, тєрпіла, покірний раб. Який затято лизатиме панського чобота, аж поки язика не зітре...Але й це раба не зупинить..Він люто ненавидітиме кожного, хто тільки посміє засумніватися у божественному походженні його улюбленого пана.
   
S.Brandt, то що там у вас сталося?
Ви хотіли подружитися з costashu та SOUTH BLOOD"ом, отримали віртуального пинка під зад, і підозрюєте що то я їх намовила не дружити з вами?
   
там система... Юльки це роблять постійно. Візьми таку, як SouthBlood, або ЛюдаС- більш чорноротих тварюк не знайдеш
я впевнена що то не юльки,
адже якби вважали її своєю лідеркою то не ганьбили б її
негідною поведінкою та брудною риторикою,
адже вона не поважає чорноротих типу богословської
і завжди ставила таких на місце.
Виходить що працюють вони якраз проти Юлі.
А з тим що там саме система - погоджуюсь, бо це очевидно.
   
Про Мирославу я мовчу- вона скоріш за все не юльок, а маскується під юлька чи зе-бота, щоб розсварювати юзерів різних поглядів.
Та ні, не бачу я у неї такої мети - когось розсварювати.
Вона завжди висловлювалась за Юлю і проти її політичних опонентів.
В цьому я Мирославу підтримую і повністю з нею погоджуюсь.
І мені дуже дивно коли вона заперечує свій юлькізм -
можливо таким чином намагається захиститись від юлефобів,
мов я не юльчиха, мене не чіпайте.
Це схоже на маленьку зраду і малодушіє,
тому я відверто заявляю - я юльчиха, із 20-річним стажем,
причому мені імпонують не тільки Юліна політична позиція
та діяльність як у владі, так і в опозиції,
а ще і Юліна пристойна поведінка та гідна риторика,
без ненависті, бруду та агресії.

І щодо діяльності на користь ворога... У них до Пороха та інших небідних людей класова ненависть, як у комуністів. Це- антидержавна діяльність, що підриває внутрішню стабільність і мир в Україні
Антидержавна діяльність - це петрове президентство:
мародерство, грабежі казни, жмурукання з хуйло та мега-корупція.
   
Заголовок теми:

"нульова толерантність до порохоскотів Нове   (Сторінки:1 2)
Автор: costashu"

Стартовий пост теми:
"
costashu 11 грудня 2020 17:48:12
IP/Host: 109.207.199.---
коли ви з ними пробуєте говорити - ви говорите зі скотом. Воно дійсно того варте?"

Через 4 дні після відкриття цієї гілки
Забавно?
згодна з Вами - то неприпустимо і негідно
   
Re: Шановна УП. Скільки можна тут терпіти юльків Нове

SOUTH BLOOD 11 грудня 2020 19:49:44
IP/Host: 37.73.22.---
Автор ігнорується
costashu, 11 грудня 2020 19:46:52
SOUTH BLOOD, 11 грудня 2020 19:46:10
Ты ба, Костя,  как ты свиней на макухе наловил. Сбежались и пассивные, как вольтметр и активные, как дегенерат. :lol:
бригадира ловлю. Хитрий чортяка :X
А кто у них бригадира? Пока только перхоть тут ошивается. Выварка да коза Марта.
таке може писати тільки той хто не поважає себе..

"Мне моя брезгливость дорогА,
мной руководящая давно:
даже чтобы плюнуть во врага,
я не набираю в рот гавно."
Игорь Губерман

Асмадєй, без сумніву, розумний і креативний,
але де і як він використовує ці свої непогані риси... :facepalm:
Тобто для того щоб бути Людиною,
одного лише розуму мало, потрібна ще совість.
А от тут уже Бог його обділив...
інакше він би не зміг на ДД проголосувати
за річний бан юзера який не порушує правил.


Останнє редагування: 14 грудня 2020 17:30:24 від Кадра
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія