Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

VVV_VVV - ніколи??? ;o

VVV_VVV - ніколи???  ;o

Це не помилка при виставленні терміну бану?  :(
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

VVV_VVV,  Руза и Дрим чем нагрешили? 8-:  Шо за страшниые преступления? Или мобилизованный поросятник завалил жалобами Администрацию?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

VVV_VVV,  Руза и Дрим чем нагрешили?
;o ну, все...
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Если vvvvvv хоть что то полезное писал на ФУПе (плюс вёл архив ФУПа), то руза и дрим были чистыми ботами
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Хоть бы ты не гавкало, анально огроженный. Все уже портер, нагаженное? :facepalm:
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Асмодей, не нервничай. Кстати, от vvvvvv на ФУПе было больше пользы чем от тебя. Поэтому предлагаю его разбанить, а тебя забанить
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

;o ну, все...
Из дежурных по адмике пока только Ахметкин холуй Алиська. Шось не видно магистра, который тут и ночует.
Видно эти обиженные и завалили своим спамом администрацию. B-)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Из дежурных по адмике пока только Ахметкин холуй Алиська. Шось не видно магистра, который тут и ночует.
Видно эти обиженные и завалили своим спамом администрацию. B-)

Навіть, якщо завалили, це не привід банити в ніколи.

Скоріше всього там вольтанутий стучав, бо саме його товк пикою вввввв.  :-)o 
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

ввв пох
 руза і дрім прикольні прихильники певної політсили
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

а DRIMa за що?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

VVV_VVV звісно трохи матюкливий..

але так, архів ФУПу в нього конкретний  :laugh:

скостіть термін
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

VVV_VVV звісно трохи матюкливий..

але так, архів ФУПу в нього конкретний  :laugh:

скостіть термін
:facepalm:
команда штабних зеботів юзає пошук фупу і перевантажує сервер
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Приєднуюсь до питання : за що в ніколи?
Ввв обізвав Вольтера, повитягував ФУПівський компромат - а хіба інші так не роблять? Якщо це заборонено, то має бути для всіх.
А за що Дрім і Руза отримали?
І коли вже нарешті буде вказуватись причина бану - чи це фантастичне баажання?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Ввв грубіянив , але могли б покарати недрвічним.
А Мовник хамить - то і зовсім ніякого бану?
Модери, ви там незаангажовані?

Останнє редагування: 9 квітня 2020 16:34:15 від Лусьтрація
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Ввв грубіянив , але могли б покарати недрвічним.
А Мовник хамить - то і зовсім ніякого бану?
Модери, ви там незааннажовані?
так як ботяра ввв себе вів-мовнику далеко
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

так як ботяра ввв себе вів-мовнику далеко
Ну то хоч якийсь бан Мовник заслужив? Чи йому можна те, що не можна ВВВ?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

а DRIMa за що?

лично я доповидь не жала, это как один из вариантов. профиль это товарища не изучала - брезгую





   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Мене вистачило тільки дописи vvvvvvv подивитись, не дивно що забанили, дописи саме лайно та помиї, до всіх чіпляеться. Нарешті вже модерація притомна ?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

VVV_VVV 26 січня 2007 29 948
Ruza  26 вересня 2014 29 467
DRIM  26 вересня 2014 28 915
 ;o
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Ну то хоч якийсь бан Мовник заслужив? Чи йому можна те, що не можна ВВВ?
мовник не дотягує на розстріл
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

VVV_VVV 26 січня 2007 29 948
Ruza  26 вересня 2014 29 467
DRIM  26 вересня 2014 28 915
 ;o

Их там большой десант однотипных ботов был. Может их бан как то связан с работой СБУ. Это список однотипных ботов, от которых практически нет никакой полезной информации

DFMB Дата реєстрації: 24 вересня 2014
SOUTH BLOOD Дата реєстрації: 24 вересня 2014
 tom_cat Дата реєстрації: 25 вересня 2014
ElGuider Дата реєстрації: 28 вересня 2014
costashu Дата реєстрації: 2 жовтня 2014 

Останнє редагування: 9 квітня 2020 17:41:07 від Alezka
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

лично я доповидь не жала, это как один из вариантов. профиль это товарища не изучала - брезгую

Показати зображення...
За слово " шоколадна" - можна банити назавжди?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Их там большой десант однотипных ботов был. Может их бан как то связан с работой СБУ

DFMB Дата реєстрації: 24 вересня 2014
І що вони наговорили проти Украіни, щоб ними зацікавилась СБУ?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

мовник не дотягує на розстріл
Він не викручуйтесь, а скажіть прямо : заслуговує хоч на якесь покарання Мовник? Я не хочу сюди тягти його вислови із гілки Анекдоти, Ви їх бачили!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Их там большой десант однотипных ботов был. Может их бан как то связан с работой СБУ

DFMB Дата реєстрації: 24 вересня 2014
Myroslava Дата реєстрації: 26 вересня 2014 23:10:46
ТС, що за день такий був 26 вересня 2014?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Адміни, перегляньте терміни бану для Дрім, Ruza!
Ніколи - це занадто, тим більш безпричинно!
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Він не викручуйтесь, а скажіть прямо : заслуговує хоч на якесь покарання Мовник? Я не хочу сюди тягти його вислови із гілки Анекдоти, Ви їх бачили!
всі ми на щось заслуговуємо.  B-)
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Адміни, перегляньте терміни бану для Дрім, Ruza!
Ніколи - це занадто, тим більш безпричинно!
перше підтримаю, друге - ні.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Myroslava Дата реєстрації: 26 вересня 2014 23:10:46
ТС, що за день такий був 26 вересня 2014?
Після довгих років можливості тільки читати ФУП якраз у вересні 2014 року було нарешті відкрито реєстрацію.
Скоріш за все, більшість читачів якраз і скористалися цією можливістю.
Сподіваюся, я задовольнила вашу цікавість?

Их там большой десант однотипных ботов был. Может их бан как то связан с работой СБУ
господи.. :facepalm: Більшої дурості годі й чекати було...А надто - з урахуванням того, що факт неможливості реєстрації нових ніків був загальновідомим
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Myroslava Дата реєстрації: 26 вересня 2014 23:10:46
ТС, що за день такий був 26 вересня 2014?

Там прямо десант высадился на ФУП будущих ЗЕботов. Кто очень давно приготовил консервы
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Після довгих років можливості тільки читати ФУП якраз у вересні 2014 року було нарешті відкрито реєстрацію.
Скоріш за все, більшість читачів якраз і скористалися цією можливістю.
Сподіваюся, я задовольнила вашу цікавість?

господи.. :facepalm: Більшої дурості годі й чекати було...А надто - з урахуванням того, що факт неможливості реєстрації нових ніків був загальновідомим

А можете привести пример ников-порохоботов, которые были зарегистрированы в те даты? Потому, что мы сейчас нашли 8 ников,  которые были зарегистрированы с разницей в неделю и которые всегда были против Порошенко
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Там прямо десант высадился на ФУП будущих ЗЕботов.
чомусь вважала вас розумнішим
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

А можете привести пример ников-порохоботов, которые были зарегистрированы в те даты?
не припускаєте, що у мене є цікавіші заняття, ніж задоволення ваших хворобливих потреб?
Ви не чуєте? У той день було відкрито реєстрацію на форумі! Закриту протягом років перед тим! На ФУПі накопичилася значна маса просто читачів! Тепер почули?
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

чомусь вважала вас розумнішим

Мирослава,  я написал выше, что для меня это странное совпадение.  Если приведете пример и ников-порохоботов с такой же датой рождения,  то я соглашусь с вашей версией.

А сейчас непонятно,  зачем асмодей себе более чем 5 лет назад зарегистрировал запасной ник сауз_блуд (которым он почти не пользовался до 2016 года). Или может ему его потом просто выдали  :S

Останнє редагування: 9 квітня 2020 17:53:09 від Alezka
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Потому, что мы сейчас нашли 8 ников,  которые были зарегистрированы с разницей в неделю и которые всегда были против Порошенко
Восени 2005 величезна маса Українців люто зненавиділа вашого "Порошенка" за те, що він накоїв у помаранчевій команді, за те що потужно долучився до руйнації їхньої надії на життя у ІНШІЙ, некучмівській Україні.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Восени 2005 величезна маса Українців люто зненавиділа вашого "Порошенка" за те, що він накоїв у помаранчевій команді, за те що потужно долучився до руйнації їхньої надії на життя у ІНШІЙ, некучмівській Україні.

Это все лозунги.  Я попросил простой найти такие же примеры ников-порохоботов с регистрацией в те даты, как привели тут по никам ЗЕ-фанам
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Мирослава,  я написал выше, что для меня это странное совпадение.  Если приведете пример и ников-порохоботов с такой же датой рождения,  то я соглашусь с вашей версией.
Яка в біса "версія" ??? Тобто ви наполягаєте, що народ міг зареєструватися тоді коли реєстрацію було ще закрито ???
Я з 2004 року регулярно читала ФУП і УП, практично звідси дізнавалася про всі наші новини і реалії. Зрозуміло, що повідомлення на ФУП про те, що реєстрацію ВІДНОВЛЕНО, не пройшло повз мою увагу!
Якщо вам і цього роз"яснення виявиться недостатньо, то я вам вже нічим допомогти не зможу - звертайтеся до відповідного фахівця.
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Восени 2005 величезна маса Українців люто зненавиділа вашого "Порошенка" за те, що він накоїв у помаранчевій команді, за те що потужно долучився до руйнації їхньої надії на життя у ІНШІЙ, некучмівській Україні.
Порошенка патріотом вважають ті, хто в 90-х політикою не цікавився, чи ще не народився. В'ячеслава Чорновола і інших лише у підручниках бачив...
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Это все лозунги.  Я попросил простой найти такие же примеры ников-порохоботов с регистрацией в те даты, как привели тут по никам ЗЕ-фанам
НАВІЩО?
НАВІЩО я шукатиму якісь ніки, бо цього потребує ваша душа?
Вам треба - ви й шукайте.
Я і так вже багато зусиль доклала для полегшення вашого збентеженого стану.
Не допомогло. Більше нічим допомогти не можую
   
Re: VVV_VVV - ніколи???  ;o

Добавлю
AK73 Дата реєстрації: 24 вересня 2014 
bart01 Дата реєстрації: 20 жовтня 2014
bismark Дата реєстрації: 24 вересня 2014 
Топа Дата реєстрації: 24 вересня 2014 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія