Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свободу Вере V.5

Свободу Вере V.5

Наступило 19 ноября, прошло 3 месяца. Поведение модераторов становится все смешнее и смешнее. Ребята, научитесь признавать свои ошибки, тем более, что прошло уже 3 (три) месяца и есть возможность спасти свое лицо.
   
Re: Свободу Вере V.5

Наступило 19 ноября, прошло 3 месяца. Поведение модераторов становится все смешнее и смешнее. Ребята, научитесь признавать свои ошибки, тем более, что прошло уже 3 (три) месяца и есть возможность спасти свое лицо.

Зобаньте этого флудераста, плс...
 :gigi:
   
Re: Свободу Вере V.5

Зобаньте этого флудераста, плс...
 :gigi:

Не флудераста, а мо-де-ра-то-ра, дружище, и не "зобаньте", а приведите в чувство.
   
Re: Свободу Вере V.5

+ за розбан
Модери, агов
   
Re: Свободу Вере V.5

Підтримую.

Але мені здається, що не модерів треба просити.
   
Re: Свободу Вере V.5

Підтримую.

Але мені здається, що не модерів треба просити.

Карфаген должен быть разрушен. Вообще, я обращался и в личке.
   
Re: Свободу Вере V.5

Карфаген должен быть разрушен. Вообще, я обращался и в личке.
відповідь є?

Ти трішки не туди дивишся.

Зрі в корєнь.
   
Re: Свободу Вере V.5

відповідь є?

Ти трішки не туди дивишся.

Зрі в корєнь.
?
   
Re: Свободу Вере V.5

Підтримую.

Але мені здається, що не модерів треба просити.
А кого? Юзера Бандерівця, який хвалився зв'язками?
   
Re: Свободу Вере V.5

Підтримую прохання про розбан ніку Vera.
   
Re: Свободу Вере V.5

я тут нідочого якшо шо.
   
Re: Свободу Вере V.5

я тут нідочого якшо шо.
Ми всі бачили твоє "якшо шо", а "ні до чого" - тим більше.

Ти щонайменше за годину наперед анонсував час, коли на форум зайде модератор, так само наперед анонсував, яким саме буде розклАд банів - саме Вєру в ніколи, а Кракоду як ти не пророкував бан "ніколи" - так і не сталося, хоча він був винуватий більше, бо він був провокатором того всього срачу, а ви подстрєкатєлями - і саме так і сталося хвилина-в-хвилину. І це при тому, що модератор не ходить на форум щодня в один і той же час хвилина-в-хвилину. Ви всі, хто тоді брав участь у тому срачеві, винуваті у теперішньому банові Вєри в ніколи.


Тому найкраще буде, якщо ти в такий же самий спосіб як і тоді, попросиш модератора розбанити її - хоч якось відмиєшся від тієї своєї поведінки із цькуванням Вєри разом з іншими носіями гарошків, бо мужиками вас не назвеш.

Тому я б на твоєму місці зараз таки поступила по-чоловічому.
   
Re: Свободу Вере V.5

Ми всі бачили твоє "якшо шо", а "ні до чого" - тим більше.

Ти щонайменше за годину наперед анонсував час, коли на форум зайде модератор, так само наперед анонсував, яким саме буде розклАд банів - саме Вєру в ніколи, а Кракоду як ти не пророкував бан "ніколи" - так і не сталося, хоча він був винуватий більше, бо він був провокатором того всього срачу, а ви подстрєкатєлями - і саме так і сталося хвилина-в-хвилину. І це при тому, що модератор не ходить на форум щодня в один і той же час хвилина-в-хвилину. Ви всі, хто тоді брав участь у тому срачеві, винуваті у теперішньому банові Вєри в ніколи.


Тому найкраще буде, якщо ти в такий же самий спосіб як і тоді, попросиш модератора розбанити її - хоч якось відмиєшся від тієї своєї поведінки із цькуванням Вєри разом з іншими носіями гарошків, бо мужиками вас не назвеш.

Тому я б на твоєму місці зараз таки поступила по-чоловічому.


модератор зявляється на форумі 12-00 в понеділок.
якшо ти цього не знаєш - то це твоя біда.
а модератор нікого не слухає.
не вірте усяким провокаціям.
   
Re: Свободу Вере V.5

модератор зявляється на форумі 12-00 в понеділок.
якшо ти цього не знаєш - то це твоя біда.
а модератор нікого не слухає.
не вірте усяким провокаціям.

Ось тобі бани за попередній понеділок:



А ось за останній:



Це тільки те, що ще залишилося не розбаненим. Так от, покажи, в який із цих понеділків модератор появився на форумі згідно заявленого тобою графіка, тобто, саме о 12 годині дня.

Ти ж не будеш заперечувати, що час закінчення бану відповідає часу банування, оскільки бани виписуються на цілу добу, а не на конкретну кількість годин, не відповідну розміру доби?


Останнє редагування: 26 листопада 2019 13:20:27 від Karoffka
   
Re: Свободу Вере V.5

Ось тобі бани за попередній понеділок:

Показати зображення...
А ось за останній:

Показати зображення...
Це тільки те, що ще залишилося не розбаненим. Так от, покажи, в який із цих понеділків модератор появився на форумі згідно заявленого тобою графіка, тобто, саме о 12 годині дня.

Ти ж не будеш заперечувати, що час закінчення бану відповідає часу банування, оскільки бани виписуються на цілу добу, а не на конкретну кількість годин, не відповідну розміру доби?

на форумі хтось писав, що останнім часом вже не тільки правда модерує.
ше хтось є. якась дамочка.
   
Re: Свободу Вере V.5

на форумі хтось писав, що останнім часом вже не тільки правда модерує.
ше хтось є. якась дамочка.
Ну, почалося... хтось... щось....
Виклавши всю модерську кухню до дрібниць, потім з*їжджати на хтось... щось... це дуже мєлко, Хоботов, не відчуваєТЕ?
   
Re: Свободу Вере V.5

модератор зявляється на форумі 12-00 в понеділок.
якшо ти цього не знаєш - то це твоя біда.
Звідки таке відомо?
Був якийсь анонс?
   
Re: Свободу Вере V.5

Розбаньте ту Вєру вже нарешті бо штабні вже дістали :)
   
Re: Свободу Вере V.5

Розбаньте ту Вєру вже нарешті бо штабні вже дістали :)
Нє, ти давай в лічьку/потелефону... проси модера про розбан так само, як замовляв словечко про її бан в ніколи - саменький, все саменький. От як її розбанять - будемо вважати, що ти реабілітувався після такого жосского зашквара і про режим модерський, і про стук тих, хто не пише, і про багато чого іншого. Бо якимось же звязком ти таки взнав, що він появиться о 12 годині, і замовляв ти його появу саме заради Вєри.

Давай, дорогенький, починай вже робити хоч щось.

Останнє редагування: 27 листопада 2019 20:38:28 від Karoffka
   
Re: Свободу Вере V.5

Нє, ти давай в лічьку/потелефону... проси модера про розбан так само, як замовляв словечко про її бан в ніколи - саменький, все саменький. От як її розбанять - будемо вважати, що ти реабілітувався після такого жосского зашквара і про режим модерський, і про стук тих, хто не пише, і про багато чого іншого. Бо якимось же звязком ти таки взнав, що він появиться о 12 годині, і замовляв ти його появу саме заради Вєри.

Давай, дорогенький, починай вже робити хоч щось.

Рот закрий.
Я те саме робив,
   
Re: Свободу Вере V.5

Рот закрий.
Я те саме робив,

Що ти робив? Ось це? :

Знов палишся.
Я добюся шоб тебе не було тут ...
Як і усіх твоїх ніків.
Поняв крокі ? ;)

чи ось це?

Тебе не буде.
Амінь.
З Оленою особисто поговорю по телефону


а може ось це?

Ні.
Вічний бан.

Як і тобі і корові.
Алаверди діточки

І знову ні? То може ось це?

То зелений.
Як і корова.
Він пише під 3 ніками.
Але завтра їх трьох забанять навічно за свинство у цій гілці...
Крокі жуй пельмені даун і лікуйся.

А, знайшла, мабуть таки ось це:

Ви перегнули палку...
Я вам влаштую ;)
Завтра 12-00.

Чекайте ... вибачте ви забанені і не можете залишати повідомлення на форумі.

Про те шо модер моя подруга ти забув чмошнік.
Настав час нагадати :)

І як очко свербить ? Страшно ?



Так що, помовчав би ти зі своїм "закрий рота", або не винось його сюди із реалу - а тут поводься нарівні з іншими, а не як богоізбранний.


Так от, якби ти був нормальним мужиком, вже б давно в такому самому порядку попросив би свою "подругу модера"(с) скасувати бан в "ніколи" для Вєри, тим більше, що і ти сам в цьому винуватий, бо ТАКИМИ своїми діями ти провокував її на агресію.
   
Re: Свободу Вере V.5

Що ти робив? Ось це? :

чи ось це?

а може ось це?

І знову ні? То може ось це?

А, знайшла, мабуть таки ось це:

Так що, помовчав би ти зі своїм "закрий рота", або не винось його сюди із реалу - а тут поводься нарівні з іншими, а не як богоізбранний.


Так от, якби ти був нормальним мужиком, вже б давно в такому самому порядку попросив би свою "подругу модера"(с) скасувати бан в "ніколи" для Вєри, тим більше, що і ти сам в цьому винуватий, бо ТАКИМИ своїми діями ти провокував її на агресію.

ще раз запитуюсь : до чого тут мій нік до "ніколи" Вєркі ???
тебе взагалі не забанили. крокі своє відсидів в бані.
я теж відсидів двічі за цей час.
можете хоч хтось пояснити ? :D
   
Re: Свободу Вере V.5

ще раз запитуюсь : до чого тут мій нік до "ніколи" Вєркі ???
тебе взагалі не забанили. крокі своє відсидів в бані.
я теж відсидів двічі за цей час.
можете хоч хтось пояснити ? :D

МЕНЕ там тоді НЕ БУЛО, якщо ти не помітив. А основні твої розпальцовки були спрямовані на Вєру - зверни увагу - я зібрала твої розпальцовані висери саме на адресу Вєри - саме їйі тільки їй ти погрожував, саме їй ти увесь свій цимес розляпав.

Я все в цитатах виклала, до чого твій нік там. Тому в якому порядку ти просив "свою подругу модератора Альону"(с) забанити Вєру на НІКОЛИ - в такому самому порядку тепер проси її і розбанити Вєру.

Останнє редагування: 28 листопада 2019 12:15:29 від Karoffka
   
Re: Свободу Вере V.5

МЕНЕ там тоді НЕ БУЛО, якщо ти не помітив. А основні твої розпальцовки були спрямовані на Вєру - зверни увагу - я зібрала твої розпальцовані висери саме на адресу Вєри - саме їйі тільки їй ти погрожував, саме їй ти увесь свій цимес розляпав.

Я все в цитатах виклала, до чого твій нік там. Тому в якому порядку ти просив "свою подругу модератора Альону"(с) забанити Вєру на НІКОЛИ - в такому самому порядку тепер проси її і розбанити Вєру.

вже пояснював : ніхто нікого ні про ще не просив.
я просто "взяв на понт" кілька ніків.
і їх порвало на німецький хрест.
як результат - їх забанили.
тебе ні :) чому тебе не забанили тоді га ?
попроси шо мене забанили - подивимось чи у тебе вийде. якшо ти далі стверджуєш на хтось має вплив на модераторів.  :D
   
Re: Свободу Вере V.5

я просто "взяв на понт" кілька ніків.
несхоже на понт
бо у разі неспрацювання - а надто якщо врахувати твій безапеляційний тон у наведених кароффкою постах - ти занурився би у дещо іншу ганьбу, тобто порожньопонтові розпальцьовки (припускаю, що у момент розпальцьовування ти не думав про інші наслідки). Причому зробив би це без будь-якої причини, просто на порожньому місці.
Наведені пости однозначно свідчать про те, що або ти сам маєш доступ до кнопки, або ...
Ти чекав заступу на варту когось дуже конкретного.
   
Re: Свободу Вере V.5

вже пояснював : ніхто нікого ні про ще не просив.
я просто "взяв на понт" кілька ніків.
і їх порвало на німецький хрест.
як результат - їх забанили.
тебе ні :) чому тебе не забанили тоді га ?
попроси шо мене забанили - подивимось чи у тебе вийде. якшо ти далі стверджуєш на хтось має вплив на модераторів.  :D
бо мене тоді не було і той бан на пустому місці виглядав би по-дебільному, як і ти оце зараз.

як можна забанити нік, якщо він нічого не писав?

ну, принаймні, у тебе щодо Вєри це вийшло - мені цього достатньо, щоб зробити певні висновки щодо тебе.
   
Re: Свободу Вере V.5

несхоже на понт
бо у разі неспрацювання - а надто якщо врахувати твій безапеляційний тон у наведених кароффкою постах - ти занурився би у дещо іншу ганьбу, тобто порожньопонтові розпальцьовки (припускаю, що у момент розпальцьовування ти не думав про інші наслідки). Причому зробив би це без будь-якої причини, просто на порожньому місці.
Наведені пости однозначно свідчать про те, що або ти сам маєш доступ до кнопки, або ...
Ти чекав заступу на варту когось дуже конкретного.
а от оце мабуть таки бінго. (tu)

і виходячи з тієї гілочьки цілком легко вгадати, хто.  Але що не Вєра - це точно.
   
Re: Свободу Вере V.5

перестаньте вже оббріхувати.
зовсім подуріли ?
те шо ви штабні писаки і коню ясно.
не паліться вже так.
   
Re: Свободу Вере V.5

те шо ви штабні писаки і коню ясно.
не паліться вже так.
а в чому палево?
чи то за принципом "тримай злодія"?
   
Re: Свободу Вере V.5

а в чому палево?

 :D
   
Re: Свободу Вере V.5

перестаньте вже оббріхувати.
зовсім подуріли ?
те шо ви штабні писаки і коню ясно.
не паліться вже так.

Дружище, я, например, не считаю, что это ты настучал. Думаю, это сделал администратор или модератор.
   
Re: Свободу Вере V.5

Дружище, я, например, не считаю, что это ты настучал.

хоч хтось. дякую.
  :D
   
Re: Свободу Вере V.5

Дружище, я, например, не считаю, что это ты настучал. Думаю, это сделал администратор или модератор.

 :lol: І отак 8 раз. Сам собі. Десь я вже це чула.


Ну, заспокоїв хоч трішки. А то я вже думала: ну хто ж це міг настукати на Вєру....
   
Re: Свободу Вере V.5

:lol: І отак 8 раз. Сам собі. Десь я вже це чула.


Ну, заспокоїв хоч трішки. А то я вже думала: ну хто ж це міг настукати на Вєру....

Кто настукал, меня меньше всего волнует. Мне нужно, чтобы человека освободили.
   
Re: Свободу Вере V.5

Кто настукал, меня меньше всего волнует. Мне нужно, чтобы человека освободили.
ти як будеш і далі в гілці за 45 і тут вилизувати Бандерівцю шаріки, то Вєру ніхто не випустить, як би ти тут не рвав свою же на німецький хрест, бо тобі вже розжували і в рота положили, хто до її бану в ніколи доклав свої рученята, а тобі все божа роса.
   
Re: Свободу Вере V.5

не бреши далі на мене розумововідстале.
на модератора ніхто не має впливу.

інакше тебе би вже теж вальнули навічно за наклепи і брехню.  :D
   
Re: Свободу Вере V.5

не бреши далі на мене розумововідстале.
на модератора ніхто не має впливу.

інакше тебе би вже теж вальнули навічно за наклепи і брехню.  :D
розумововідсталими це ти будеш своїх маму і тата називати. А тут до свого опонента звертайся за назвою його ніка, друг модерші Альони (с).

   
Re: Свободу Вере V.5

розумововідсталими

знову палишся боте ?
 :D
   
Re: Свободу Вере V.5

знову палишся боте ?
 :D
Ти давай за своє палєво відповідай. Ось твої погрози на мою адресу:

Re: Как выглядеть в 45 лет
Бандер1вець [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
29 жовтня 2019 11:26:06
IP/Host: ---.komitex.net
тигрик паласатий, 29 жовтня 2019 11:22:27
Розгорнути попередні цитати...
О, ще з одної нутро поперло.  Кажеш, тут можна? Бити не будете?  А то я так вас боюся.  :facepalm:
Поки що отвєтки я від вас не побачила. Тількі недолугі виправдання. На овєтку ви не здатні.  Бо слабаки.

хм....
нариваєшся ?
давай нагадаю - Vera...

ти теж хочеш ?
вічний бан після її срачу у цій гілці  :D

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg23312578#msg23312578
   
Re: Свободу Вере V.5

знову палишся боте ?
 :D
;o Я із помилками переписала ТВОЄ ж слово?

Перевірила. Та ні. Я написала грамотно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія