Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Список Богів і Полубогів ФУПА, список підземного царства. :(

Оце виділене відсутнє

Єто шо, скрін з твого запасного подвійного  акаунту?

 :no2:
   
Єто шо, скрін з твого запасного подвійного  акаунту?

 :no2:
ні, це просто скрін зі сторінки ФУПу.
теж не так давно не мала змоги створювати теми та були обрізані інші опції.
мабуть треба було вибачитись, що відповідаю на запитання, яке поставлене іншому дописувачу?
бо я так іноді роблю. на ФУПі це моветон?
   
Єто шо, скрін з твого запасного подвійного  акаунту?

 :no2:
Їй дозволили створювати теми...
   
репресії протии прихильників оелксійовича. запетрасти, співбраття - нумо напишемо петицію до Петра щоб розібрався! слава нам поверніть!.

петру слава

фупу слава

слава Україні

героям слава (tu)  [ua]
   
Доречі, як думаєш це нормальнок оли людина забанена на 2 місяці, забанина в ніколи під іншим ніком, зараз пише з під другого???
   
Доречі, як думаєш це нормальнок оли людина забанена на 2 місяці, забанина в ніколи під іншим ніком, зараз пише з під другого???

Доповідь тиснув?
Нє?

Я так і подумав!
   
Доповідь тиснув?
Нє?

Я так і подумав!
А зміст тиснути?  ЩОб потім пів дня шукати дописи і строчити пояснюючу? (виконувати чужу роботу)

Ти знаєш за кого мова?
   
А зміст тиснути?  ЩОб потім пів дня шукати дописи і строчити пояснюючу? (виконувати чужу роботу)

Ти знаєш за кого мова?

Я теж не знаю. Скажи нік. Будемо придивлятися...
   
Доречі, як думаєш це нормальнок оли людина забанена на 2 місяці, забанина в ніколи під іншим ніком, зараз пише з під другого???

в цьому північному зімбвабве нормально все)))
   
Я теж не знаю. Скажи нік. Будемо придивлятися...
;) Придивляйся...
   
Тимми, это утомительно. Нет Богов, полубогов и отверженных. Просто всем надо научится говорить вежливо. Ключевое слово - "всем". Ошибка была рзарешать "эмоции".
   
Тимми, это утомительно. Нет Богов, полубогов и отверженных. Просто всем надо научится говорить вежливо. Ключевое слово - "всем". Ошибка была рзарешать "эмоции".
У тебе важко з уявою... Це мабуть через розвиток))))  :shuffle:

У тебе ще є всі права? Просто задля цікавості))))

Хіба я не ввічливий зараз?)))) :snoozer_0:
   
Тимми, это утомительно. Нет Богов, полубогов и отверженных. Просто всем надо научится говорить вежливо. Ключевое слово - "всем". Ошибка была рзарешать "эмоции".

Емоції це страшний злочин, саме через це всі війни, ми маємо взяти їх під контроль. Через це ми створили клірків і вони на сторожі нашого світу.

   
Ми нічого не відчуваємо, ні яких емоцій. ТАК? Емоції мають бути викоринені.

   
Світ по Ользі Тейлор)))) Всі ввічливі і без емоцій, чи не так?

   
TimmiApostolMS  (tu)

полезную тему ты тут замутил
   
За что Южанина в николы?

Стиви и Эль Сальвадора за это?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1018554.0
   
Оце виділене відсутнє

Показати зображення...

у мене вже давно так банять втемну , нехай Бог буде їм суддэю..  :aggressiv:
   
у мене вже давно так банять втемну , нехай Бог буде їм суддэю..  :aggressiv:
Ти є у списку, другому...

Доречі ще рас наголошу, пишіть я буду добавляти, ато могли забути про вас...
   
Карма не спить...
   
В мене питання, до власниці, от задля цього людині надали право редагувати свої гілки?

Помоєму там чистої води брехня і перекручування... Хоча може я помиляюсь... І дійсно з Германії краще видно ? Брехня і маніпуляції,  і  який змісст заперечувати? ЛЮДИНА видалить... Не хочу розбиратись що видалили. А потім дивуються чого ФУП став такий нудний і ватний.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1012904.0
   

Забужанка


Урізана в правах, випустили її.

Чого люди не зізнаються що їх урізали в правах?  :(
   
Это форум убютков что не понятно. Уже и так и так показывают.
   
Слав
ska
Cherkachanka
дмхз  скасовано
magistr   скасовано
PRom
old-wood 
авіатор  
Redis12  
antik  скасовано
Леся2014
_GP_
Ливси
Дрейк
DiDUS
Мазепа, Київ
Veni-vidi
Ali(UA)
Kievlyanin
Aelit

Veni-vidi  вже давно в першій частині...

І ось таке витворяє..

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1029846.0

Я його відправив в ігнор.  :-X

І не раджу нормальним людям взагалі в його гілках писати.



   
Дяки, я на знав що у нього є така можливість.
   
Венька взагалі з рейок здорового глузду злетів
Дав адмін йому таке право, то нехай би просто стирав пости і все
так ні! Він оригінальні пости юзера заміщає своїми власними і виходить, що під ніком конкретного юзера висить текст написаний Венькою.
Я одного разу навіть встигла подумати, що Дідус раптом втратив відчуття реальності аби ту фігню нагородити..потім роздивилася долі позначку про правку поста Венькою
   
Автор темы должен покаяться  и признаться что он все наврал  тут .Часть  пользователей давно удалена с форума.

 Смахивает на клевету .
   
Автор темы должен покаяться  и признаться что он все наврал  тут .Часть  пользователей давно удалена с форума.

 Смахивает на клевету .
з дуба впав?
   
з дуба впав?

Він постійно щось вигадує
   
Цитата: цитата
   
Добавляю в кінець, бо неможу перші відредагувати повідомлення, нова фіча ((((
   
Так і не видали право створювати гілки, мабуть Пальма теж в немилості.  :shuffle:
   
Так і не видали право створювати гілки, мабуть Пальма теж в немилості.  :shuffle:

Пальма нашлепала 50 повидомлень до трех часов дня, может из за этого и не дают право, а то все буде Пальма?
   
Пальма нашлепала 50 повидомлень до трех часов дня, может из за этого и не дают право, а то все буде Пальма?
На металлолом! Хоть какая то польза.
   
Пальма нашлепала 50 повидомлень до трех часов дня, может из за этого и не дают право, а то все буде Пальма?

Без пальмы здесь засранцы серге_д, листки и фоксики просто оккупируют все своей мерзостной пропагандой - типа, как наброс про убийц Охлобыстина.

Если 50 сообщений в рамках моей общественной антитюльпанной деятельности вызывают пидозру в работе на штаб (интересно, какой), можете мне дать такое право после 22 апреля. Можете и не дать. Мне как бы все равно.
   
Re: Список Богів і Полубогів ФУПА, список підземного царства. :(

Без пальмы здесь засранцы серге_д, листки и фоксики просто оккупируют все своей мерзостной пропагандой


   
Забрали право створювати теми. До другого списку.

Але його підредагувати не можу.

+dacko2
   
Забрали право створювати теми. До другого списку.

Але його підредагувати не можу.

+dacko2

га-га-га. :super:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія