Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

"КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

"Мій профіль" - "Перегляд повідомлень (стовбець зліва, у Профілі Користувача)" - "Повідомлення (Messages)"

==> ==>

НЕ "Тема" (Topics)
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"



або:

або:

Якщо Ви отримали таке сервісне повідомлення  - це означає, що гілку, яку Ви створили, або де Ви щойно дописували:
1) або перенесли у відповідний розділ (зазвичай Смітник або Адмінфорум);
2) або приєднали до вже існуючої гілки з таким самим обговоренням.

Для пошуку "зниклих" гілок та дописів користуйтесь запропонованим механізмом. У переліку Ваших повідомлень зберігаються усі ваши дописи. Перед кожним дописом стоїть позначка розділу, та Ваш авторський заголовок теми, якщо Ви - автор гілки (зазвичай він зберігається). Натискаете - і переходите до теми, у якій тепер знаходиться Ваше повідомлення.

На ФУПі нічого не видаляється.



Приємного спілкування!

Останнє редагування: 10 жовтня 2015 12:02:12 від admin1
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

Дорогой админ! Мы все тут как один, уважаем Ваше стремление к порядку. И то правда,порядка на ФУПе стало больше,а то тут всякая босота вытворяла черти шо. НО просьбочка: не перегибайте с объединеним в одну тему похожие. Не все похожие уж так. Тем более в острые моменты политических событий. Хотя тема может и перекликаться с основной, она нередко раскрывает какой-то новый очень важный аспект. При серьёзных напряженных событиях одна ветка не позволяет вести дискуссию. Посты просто не успевают прочитать,они тут же сменяются другими. Нужно хотя бы 2-3 ветки держать открытыми.
Искренне Ваш...
 B-)
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

Дорогой админ! Мы все тут как один, уважаем Ваше стремление к порядку. И то правда,порядка на ФУПе стало больше,а то тут всякая босота вытворяла черти шо. НО просьбочка: не перегибайте с объединеним в одну тему похожие. Не все похожие уж так. Тем более в острые моменты политических событий. Хотя тема может и перекликаться с основной, она нередко раскрывает какой-то новый очень важный аспект. При серьёзных напряженных событиях одна ветка не позволяет вести дискуссию. Посты просто не успевают прочитать,они тут же сменяются другими. Нужно хотя бы 2-3 ветки держать открытыми.
Искренне Ваш...
 B-)

носок туфли облобызал?
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

Прочиталось: "куди поділась моя теща:D
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

говноеды, нахера трете темки, ведь вы от этого выглядите еще тупее
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

Доброе утро! Не могу найти    свою тему " Петя и Сеня проводите реформы потом будет поздно ".Не получается несколько недель  пробовал по разному . :S

Останнє редагування: 6 листопада 2015 09:27:01 від Юрий
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

говноеды, нахера трете темки, ведь вы от этого выглядите еще тупее

ані ета знают...це іх міроащющєніє ...ані срут судавльствієм створюючи гвалт ...це відзнака за якою можна зрозуміти чим відрізняєця гей від підара
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

пакідаю фуп

касарилі камсюки начялі паднімать хвост і задушить іх рєванш нада в рєалє ...
...тупі модератори і дебільні правила повинні лишитися в минулому
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

"хуйло решил соскочить"

Куда делась тема???
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"
Svitlana Bykova

"хуйло решил соскочить"

Куда делась тема???
:facepalm1:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=947589.msg19181689#msg19181689


зі.  юар, перечитай ще раз перше повідомлення в цій гілці - де лежить і як шукати те, що "зникло"
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

"Мій профіль" - "Перегляд повідомлень (стовбець зліва, у Профілі Користувача)" - "Повідомлення (Messages)"

Показати зображення... ==> Показати зображення... ==> Показати зображення...
НЕ "Тема" (Topics) Показати зображення...


Адміне,  із зазначеного посилання, навіть невідомо, у якій частині форуму шукати відкриту тему
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"
Svitlana Bykova

Адміне,  із зазначеного посилання, навіть невідомо, у якій частині форуму шукати відкриту тему
усе видно - розділ зазначається перед назвою теми - як в переліку тем, так і в переліку дописів. Просто натискаєш на заголовок - і переходиш в тему або до допису
 
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

Не знаю куди саме написати:14.02.18 була тема на фупі про поліцію,15.02.18 в 00-40 вона ще була,тривало обговорення (Финикс,Серяк і т.д.),а вже 2-30 сьогодні ні теми ні повідомлень нема.Не підкажете чому і куди поділася тема?
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"
Svitlana Bykova

Не знаю куди саме написати:14.02.18 була тема на фупі про поліцію,15.02.18 в 00-40 вона ще була,тривало обговорення (Финикс,Серяк і т.д.),а вже 2-30 сьогодні ні теми ні повідомлень нема.Не підкажете чому і куди поділася тема?
нікуди не дівалася.
там, де й була - в клубі https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=995281.msg20838121#msg20838121
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

Вважаю несправедливим перенесення теми "Державу с названием Московия царь Петр I переименовал в Россию аж в 18 веке, в 1721 году." до вільного.
 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=802346.0

Тема і проукраїнська і політична. Робить добру справу проти російської пропаганди.
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

Вважаю несправедливим перенесення теми "Державу с названием Московия царь Петр I переименовал в Россию аж в 18 веке, в 1721 году." до вільного.
 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=802346.0

Тема і проукраїнська і політична. Робить добру справу проти російської пропаганди.
в мене так дві теми щезли кудись " распад РФии - спасение для Украины" и "На какие независимые государства распадётся Московия?"....не могу их найти поиском!
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"
abg

Вважаю несправедливим перенесення теми "Державу с названием Московия царь Петр I переименовал в Россию аж в 18 веке, в 1721 году." до вільного.
 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=802346.0

Тема і проукраїнська і політична. Робить добру справу проти російської пропаганди.


Та тема перенесена ще краще - в „Архів націоналістичних баталій“.

І з чого ви взяли, що ФУП - український форум, коли це - шовіністичне московське болото?      :facepalm1:

   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

Где моя тема, за которую меня забанили 16.01? Не нашел ни каких следов, а говорили, что на ФУПе ничего не удаляют.
   
Re: "КУДИ ПОДІЛАСЬ МОЯ ТЕМА?"

Я не знаю, куда писать... В соответствующей ветке в Админфоруме на эту тему возможность добавлять посты отрублена.

После выхода из бана у меня вдруг исчезла возможность создавать свои темы. Прошу либо вернуть мне эту возможность обратно, либо я покину этот форум.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія