Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

За в Украине бан минимум на 3 дня. А Ху@ло можна писати і з маленької літери.   :gigi:

Останнє редагування: 23 березня 2015 00:06:14 від Свідок
   
В мене прохання-пропозиція: коли об*єднуються споріднені теми, велике прохання до адміна, крім слова "Помилка" і ця тема не існує, просто писати - тема перенесена або об*єднана і подавати її адресу.
Дякую за увагу.

Це двигун форума треба переписувати.

Тут навідь правила з 1999р не змінювались, а це на пару порядків простіше.
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Витрати на адміністрування даного порушення не варті власне самого порушення. Усередині гілок користувачі можуть робити що завгодно, якщо це не порушує Правил ФУПу
ок.
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП
LVV

Україна - багатонаціональна країна. Поняття "українець" вже давно вийшло за етнічні рамки

Нікуди воно не вийшло. Все яке було,таким і залишилося.
   
писати - тема перенесена або об*єднана і подавати її адресу.
Дякую за увагу.

наразі вирішується це питання. Розуміємо незручність, але є певні технічні складнощі, що їх пов'язано з особливостями движка форуму.

Тому поки що - будь ласка, ставьтесь з розумінням до повідомлення на червоній плашці "Помилка. Даної теми не існує..." - це означає, що вашу тему з'єднали з ранішою з таким самим змістом.
Поки прохання: при виникненні такого повідомлення шукайте через "Мій профіль - Перелік повідомлень (УВАГА - НЕ ТЕМ! а саме повідомлень)" - де зараз знаходиться ваша тема. На ФУПі нічого не видаляється.
   
Україна - багатонаціональна країна. Поняття "українець" вже давно вийшло за етнічні рамки
Якщо ви вважаете, що росіянам краще коли українці менш себе шанують,  то так, хтось таки вийшов за українські етнічні рамки. Але я як пропозицію надав, ваше ж право звичайно мати власний погляд.
   
наразі вирішується це питання. Розуміємо незручність, але є певні технічні складнощі, що їх пов'язано з особливостями движка форуму.

Тому поки що - будь ласка, ставьтесь з розумінням до повідомлення на червоній плашці "Помилка. Даної теми не існує..." - це означає, що вашу тему з'єднали з ранішою з таким самим змістом.
Поки прохання: при виникненні такого повідомлення шукайте через "Мій профіль - Перелік повідомлень (УВАГА - НЕ ТЕМ! а саме повідомлень)" - де зараз знаходиться ваша тема. На ФУПі нічого не видаляється.
А замінити двигун форуму раз за 15 років можна?
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

5. Не створюйте особистих гілок - вони з великою вірогідністю швидко опиняться або у Вільному, або у Смітнику


я против
   
А замінити двигун форуму раз за 15 років можна?

останні зміни відбулися 12.09.2014
   
Складаємось грошима ( кожен по 1000 грн ) і буде все на форумі. :gigi:
   
Складаємось грошима ( кожен по 1000 грн ) і буде все на форумі. :gigi:
Чудова пропозиція
   
останні зміни відбулися 12.09.2014
Можна подробиці, який двигун , якой версії поміняли?


   
Я дам 1000 грн. на розсуд власника  ресурсу, мені головне щоби ФУП був краще за всі інщі форуми. А куди тільки давать ось в чому питання. Всі хотьелки відпадають як правило, коли людина з власної кишені їх фінансує)
   
Я дам 1000 грн. на розсуд власника  ресурсу, мені головне щоби ФУП був краще за всі інщі форуми. А куди тільки давать ось в чому питання. Всі хотьелки відпадають як правило, коли людина з власної кишені їх фінансує)
Не вийде.

Двигун правила й модератора треба міняти.

А це не так просто.

   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

1
   
Не вийде.

Двигун правила й модератора треба міняти.

А це не так просто.
Я не згоден з вашою думкою, але ви можете погодитись з моєю ок? дякую)
Ось вони:
1. Двигун форуму був оновлений перед новим роком і як бачите ніякі дєдос атаки та інщі загрози його не пригальмовують правда?
2. Модератор завжди буде клятий, бо він приймає рішення про бани згідно правил ФУП, і вимушений приймати рішення тільки  згідно правил ФУП, які  користувачі читають раз, а може і не читають зовсім.
Правила не міняти а доповювати, бо  як ми всі знаемо, хочеш щось звести до абсурду - примуш людину звички непройти звичний йому правовий коридор і оголоси порушником.
   
Не вийде.

Двигун правила й модератора треба міняти.

А це не так просто.
останні зміни (восени-2014) коштували близько 2 тис. євро одноразово та поточні витрати близько 300 євро щомісяця. Чи готові Ви профінансувати наступні витрати? Будь ласка, повідомте на форумі, або у приват, або на пошту адмін- та техпідтримки fup.adm.ua@gmail.com
Інакше я полишаю за собою право скористуватись пп. 4.3 та 4.7 Праввил ФУПу щодо Вашого акаунту
   
останні зміни (восени-2014) коштували близько 2 тис. євро одноразово та поточні витрати близько 300 євро щомісяця. Чи готові Ви профінансувати наступні витрати? Будь ласка, повідомте на форумі, або у приват, або на пошту адмін- та техпідтримки fup.adm.ua@gmail.com
Інакше я полишаю за собою право скористуватись пп. 4.3 та 4.7 Праввил ФУПу щодо Вашого акаунту

Ого. Це вже зхоже на рекет.

Я маленький українець й в мене 2000 евро нема, звісно.  Можу попрацювати.
   
Я не згоден з вашою думкою, але ви можете погодитись з моєю ок? дякую)
Ось вони:
1. Двигун форуму був оновлений перед новим роком і як бачите ніякі дєдос атаки та інщі загрози його не пригальмовують правда?
2. Модератор завжди буде клятий, бо він приймає рішення про бани згідно правил ФУП, і вимушений приймати рішення тільки  згідно правил ФУП, які  користувачі читають раз, а може і не читають зовсім.
Правила не міняти а доповювати, бо  як ми всі знаемо, хочеш щось звести до абсурду - примуш людину звички непройти звичний йому правовий коридор і оголоси порушником.

Правила, по яким можна банити тих хто не подобається це нонсенс.

Й по друге, в правилах нічого взагалі нема про особисті образи. Хоч нах посилай.
   
Можу попрацювати.

Мовчки - це найкраще. Дякую за порозуміння!
   
неписані правила - це "понятія"  (td)
   
в правилах нічого взагалі нема про особисті образи
4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.
   
неписані правила - це "понятія"  (td)
загальноприйнятні етичні норми (у рамках даного форуму)
   
Мовчки - це найкраще. Дякую за порозуміння!

Таки правила фупа вірні?  Перевіримо?
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Правила, по яким можна банити тих хто не подобається це нонсенс.

Й по друге, в правилах нічого взагалі нема про особисті образи. Хоч нах посилай.

4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.

Правила деколи курити корисно.
   
4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.
Зате безпредел дублюється двічі:

3.3. Якщо модератор виносить негативне рішення щодо подальшого знаходження користувача на ФУПі, його переводять у "Передбанник" – спеціальний закритий розділ для злісних порушників, де вони мають змогу зробити висновки та переглянути власну поведінку і способи спілкування на Форумі.


4.9. У випадках, не передбачених перерахованими вище пунктами, рішення ухвалює модератор.


Що, трошкі підрізати право модератора на безпредел, шокує?
   
В нас демократія, або ФУП це сайт близнюк задріпаного фор-юа?
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

неписані правила - це "понятія"  (td)
не обов"язково

До неписаних правил можна інколи віднести традиції

Вони неписані, але їх здебільшого дотримуються
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

гаспада, проясните
а материца не в названии темы разрешено или нет?
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Я звісно не адмін, але Панаса за
п. 4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд.
до курятника б відправив
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Обмежувати кількість відкритих тем в день для одного дописувача. Зловживаючих цим на перевиховання в передбанник, або і в тривалий бан. Неможливо читати ФУП, коли перша сторінка повністю забита темами пажраль-пасраля з одним-двома повідомленнями самого пасраля. Чому модери терплять такий лютий спам не розумію.
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

Доповнюйте, задавайте питання.

Якщо наводиться цитата, бажано надавати посилання

Якщо надається посилання на відео, бажано супроводжувати хоча б коротким анонсом

   
4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії.

Правила деколи курити корисно.

Образа це вислов типу ти йух.

А фраза пішов ти нах, сюди не підпадає.
   
Що, трошкі підрізати право модератора на безпредел, шокує?

6. Права та обов'язки учасників ФУПу
Даний розділ має бути самостійно створений користувачами Форуму та погоджений з адміністратором Pravda.

Наразі розділ не дописано. Будь ласка, створюйте
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

гаспада, проясните
а материца не в названии темы разрешено или нет?

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд.

вживати можна, але розмовляти на ньому ні, бо це перетворює вас на  [M]
   
Я звісно не адмін, але Панаса за
п. 4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд.
до курятника б відправив
Курятник- пітушатник це образливо. Що скаже модератор?

Проігнорує?
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

запретите создание дебильных тем сметане, про то как надо вести пропаганду
или хотя бы разрешите в них срать в полную силу :weep:
   
гаспада, проясните
а материца не в названии темы разрешено или нет?
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=834709.msg15744800#msg15744800
   
Re: Тут обговорюємо НЕПИСАНІ Правила ФУП

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд.

вживати можна, але розмовляти на ньому ні, бо це перетворює вас на  [M]

 :super:
   
Обмежувати кількість відкритих тем в день для одного дописувача. Зловживаючих цим на перевиховання в передбанник, або і в тривалий бан. Неможливо читати ФУП, коли перша сторінка повністю забита темами пажраль-пасраля з одним-двома повідомленнями самого пасраля. Чому модери терплять такий лютий спам не розумію.

5.4
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія