Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невмотивована особистісна упередженність модератора до ніка Karoffka

Так, я стверджую, що модератор, скоріш за усе Марсер, має несправедливе поводження щодо ніку Karoffka.

особистісну непріязнь. невмотивовану упередженність.

і дає їй бани на рівному місці буквально ні защо. провина-сорінка в оці когось іншого, виростає до колоди, якщо мова йде про Karoffka.


Після того, як я побачила в бан-листі її бан на місяць і погроз, що наступний буде довічний, в мене лишився такий неприємний осад і післясмак, коли ти стикаєшся з несправедливісттю і самодурством.


Вимагаю наполегливо змінити строк бану Капоффки за флейм і образи з місяця на більш притомний 3-5 днів.

Вимагаю наполегливо модеру пропрацювати з психологом свої обідки з минулого і засть застосовувати в модераторський роботі своє особисте ставлення до будь-кого, що воно впливає на строки покарання.
ЦЕ неприпустимо.

п.с. Кароффка може подобатися чи ні, в неї непростий характер і комунікація, але вона унікальна в цьому. І вона несе свій світ на фуп. Додаючи красок в палітру ФУПу.

Якого біса з-за своїх застарілих чи нових проблєм ви беретеся лишати ФУП непересічних дописувачів???

   
кароффка звичайно грубо порушує правила спілкування в цивілізованому соціумі,
і робить це постійно, брудно, агресивно та нахабно,
тому бани її цілком справедливі,
але елка має рацію в тому, що без кароффки на фупі нудно,
вона вносить в наші тусовки тут своєрідний колорит,
притаманний тільки їй, тому вважаю що вона повинна бути на фупі,
назавжди її банити не варто, та і місяць це багато.

Прошу модератора зменшити термін бану кароффці.
 
   
Согласна с предыдущими форумчанами.
   
Так, я стверджую, що модератор, скоріш за усе Марсер, має несправедливе поводження щодо ніку Karoffka.

особистісну непріязнь. невмотивовану упередженність.

і дає їй бани на рівному місці буквально ні защо. провина-сорінка в оці когось іншого, виростає до колоди, якщо мова йде про Karoffka.


Після того, як я побачила в бан-листі її бан на місяць і погроз, що наступний буде довічний, в мене лишився такий неприємний осад і післясмак, коли ти стикаєшся з несправедливісттю і самодурством.


Вимагаю наполегливо змінити строк бану Капоффки за флейм і образи з місяця на більш притомний 3-5 днів.

Вимагаю наполегливо модеру пропрацювати з психологом свої обідки з минулого і засть застосовувати в модераторський роботі своє особисте ставлення до будь-кого, що воно впливає на строки покарання.
ЦЕ неприпустимо.

п.с. Кароффка може подобатися чи ні, в неї непростий характер і комунікація, але вона унікальна в цьому. І вона несе свій світ на фуп. Додаючи красок в палітру ФУПу.

Якого біса з-за своїх застарілих чи нових проблєм ви беретеся лишати ФУП непересічних дописувачів???
Все посто, модератор забезпечує виконання своїх обовязків по захисту влади від правди, яку тут часами пишуть, як це зробила Короффка.
   
Ну давайте поговоримо :)
Скажіть, у вас щось є на доказ того, що все, що вам не подобається у модеруванні, зробив я?
Оце «скоріше за все, Марсер» тут лунає регулярно. Чому?
   
Ну давайте поговоримо :)
Скажіть, у вас щось є на доказ того, що все, що вам не подобається у модеруванні, зробив я?
Оце «скоріше за все, Марсер» тут лунає регулярно. Чому?

Марсер, не треба обурюватися на підозри.

Просто донеси до модераторів, що погрожувати вічним баном проукраїнській Кароффці - це остання справа.

Нехай шукають тут краще проросійських кротів, які час від часу тут зявляються.

Теж вважаю відношення модераторів, хто б вони не були, до Кароффки дуже упередженими та такими, що мають приватну образу на неї.

Але ж модератори повинні вгамовувати свої приватні образи або неприязне ставлення до будь-кого та модерувати справедливо?
   
Марсер, не треба обурюватися на підозри.

Просто донеси до модераторів, що погрожувати вічним баном проукраїнській Кароффці - це остання справа.

Нехай шукають тут краще проросійських кротів, які час від часу тут зявляються.

Теж вважаю відношення модераторів, хто б вони не були, до Кароффки дуже упередженими та такими, що мають приватну образу на неї.

Але ж модератори повинні вгамовувати свої приватні образи або неприязне ставлення до будь-кого та модерувати справедливо?
Я спитав. І не у вас, до речі. Звідки ви знаєте, що це Марсер?
   
Підтримую прохання про зменшення терміну бану п. Кароффці
   
Я спитав. І не у вас, до речі. Звідки ви знаєте, що це Марсер?

Так я ж і не стверджую, що це - Марсер.

 Навпаки, просто попрохала Вас  донести до модераторів, щоб вони модерували, не дивлячись на власні образи на конкретних фупчеків. Навіть, якщо ці фупчеки були неправі по відношенню до тих самих модераторів.

Вважаю, довічним баном під час війни можна "нагороджувати" тільки прокацапських ніків або таких, які розголошують приватну інформацію про інших форумчан, особливо, якщо ті зараз в окупації.

Решта гризні на форумі не тягне на довічне, як на мене. Адже ж є різні терміни "ув'язнення", щоб буйні голови охололи, адже правда?

Зараз всі на нервах, і фупчеки, і модератори, тому що війна...

Тож велике прохання до ВСІХ модераторів бути поблажливими до проукраїнських ніків, навіть якщо вони того...трохи неправі :rotate:

І безжально карати прокацапські.
   
Для вас важлива погроза, для мене важлива підозра. Я все-таки почекаю авторку та інших, хто скаже мені, яким чином вони знають, де Марсер, а де не Марсер. Бо це дуже важливо і безпосередньо стосується теми.
   
Для вас важлива погроза, для мене важлива підозра. Я все-таки почекаю авторку та інших, хто скаже мені, яким чином вони знають, де Марсер, а де не Марсер. Бо це дуже важливо і безпосередньо стосується теми.
О! Дуже цікаво.
Потрібна допрацьовка, щоб напроти кожного бану - було видно, хто забанив і список усіх, хто настучав.
Стукачів тут люблять і лелеють.
   
у меня раньше она была в игноре, теперь нет

жестоко ее банить аж до июня, да еще с угрозой в николи

прошу поставить меньший срок бана и в николи не нужно, сейчас не то время
   
Ну от... Раз в ніколи тут є зворотній зв'язок, і то мовчання у відповідь.
"скоріш за усе" тому що ви зеленого поняття не маєте, хто тут модерує.
Але дізналися, що серед них був (і навіть не знати, чи досі є) Marser.
І далі, через власну "особистісну непріязнь. невмотивовану упередженність" усі неприємні вам модераторські рішення пов'язуються з ним.
Після чого на його адресу лунає "Вимагаю наполегливо модеру пропрацювати з психологом свої обідки з минулого", "з-за своїх застарілих чи нових проблєм ".

Досконала проєкція-ілюстрація. Саме так структурно і виглядав коментар, за який було призначено схвалений іншими модераторами місячний бан з попередженням, що виливати тонни глибоко особистого меду на того, кого ви самі призначили в цапи-відбувайла, неприпустимо.
Все. Решта - інсинуації від надміру вільного часу.
   
у меня раньше она была в игноре, теперь нет

жестоко ее банить аж до июня, да еще с угрозой в николи

прошу поставить меньший срок бана и в николи не нужно, сейчас не то время
раніше я її заігнорив. через словесний понос. з початком повномасштабної інтервенції розігнорив. але хвороба невпинно прогресувала. тому знову заігнорив
   
бабам нема чим зайнятись . в реалі мужиків в них немає тому і виносять мозок чоловікам на форумі
ось і вся херня . йдіть десь на дд і там гризіться
   
бабам нема чим зайнятись . в реалі мужиків в них немає тому і виносять мозок чоловікам на форумі
ось і вся херня . йдіть десь на дд і там гризіться

Це якісь сексиські вислови. Може варто такі тезиси до дописувача використовувати а не привязувати до жіночої статі?


Аеліт наприклад так само невистачало уваги і він всім тут виносив мізки, він же нча чоловік))))

Ти якийсь упереджений став до жінок. Раніше такого не було.
   
Це якісь сексиські вислови. Може варто такі тезиси до дописувача використовувати а не привязувати до жіночої статі?


Аеліт наприклад так само невистачало уваги і він всім тут виносив мізки, він же нча чоловік))))

Ти якийсь упереджений став до жінок. Раніше такого не було.


в аеліта свої проблеми він був мачо воїном там ходив на тренування поки був мирний час в 14 почалась війна і він обісрався
тому почав для виправдання самого себе гнати таку пургу
   
в аеліта свої проблеми він був мачо воїном там ходив на тренування поки був мирний час в 14 почалась війна і він обісрався
тому почав для виправдання самого себе гнати таку пургу

Оце і читається, нестача уваги. А потім вона почала компенсуватись у винос мізків іншим, в цьому плані жінки і чоловіки повністю однакові.
   
Слав от просто є такі, не залежно від статі ...
   
я проти довічного бану каровкі
хочаб тому, шоце чи не єдина ХВУПівська жінка
яка (буде) сагласна жить зкрокодилом 8-)
   
Ну от... Раз в ніколи тут є зворотній зв'язок, і то мовчання у відповідь.
"скоріш за усе" тому що ви зеленого поняття не маєте, хто тут модерує.
Але дізналися, що серед них був (і навіть не знати, чи досі є) Marser.
І далі, через власну "особистісну непріязнь. невмотивовану упередженність" усі неприємні вам модераторські рішення пов'язуються з ним.
Після чого на його адресу лунає "Вимагаю наполегливо модеру пропрацювати з психологом свої обідки з минулого", "з-за своїх застарілих чи нових проблєм ".

Досконала проєкція-ілюстрація. Саме так структурно і виглядав коментар, за який було призначено схвалений іншими модераторами місячний бан з попередженням, що виливати тонни глибоко особистого меду на того, кого ви самі призначили в цапи-відбувайла, неприпустимо.
Все. Решта - інсинуації від надміру вільного часу.
ти занадто багатослівний.
сам собі заперечуєш -то ти не модер, а це наші "не знати чи досі є" (та знати-знати, ми ж не ідіоти), а потім сам же доводиш своє модераторство "Саме так структурно і виглядав коментар, за який було призначено схвалений іншими модераторами місячний бан з попередженням".

)))

Марсер, в тебе є один недолік - ти не можеш пережити критики або бодай, будь-якого зауваження.
Ти, як модер, взагалі маєш бути скала, гранит і не вступати в сварки чи суперечки.
Навіщо це тобі? Як там у Жванецького : "Не надо кричать! Вы могли бы отделаться улыбкою!"

Я лише припустила, а ти разразився епічним спічем, поливаючи і мене, і Кароффку, і заодно, прихватив шушу.
Ти виглядаєш як баба, сорри. Ти завжди, завжди нудиш про себе і чого це ти не такий гарний, як тобі б хотілося чи вважалося.

Тепер до справи, тобто твого запитання: "Я все-таки почекаю авторку та інших, хто скаже мені, яким чином вони знають, де Марсер, а де не Марсер. Бо це дуже важливо і безпосередньо стосується теми."

1. Ти перекрутив, бо я не стверджувала, що знаю хто забанив Кароффку, а саме ти.
Я лише припустила. Що логично не є ствердженням, а дає право на помилку.

Чому я подумала що це ти?
Бо лише ти з модерів сперечаєшся з дописувачами стосовно своєї персони. Тобі важливі твої обідки, розборки і ствердження своєї правоти.

З пула модерів мені відомо про тебе і Аміда. Я не пам'ятаю що помічала Аміда з'ясовующим стосунки з юзерами.
А тебе бачила нещодавно с Тетяною. Яку ти теж намагався обхамити ввічлими словами. Неприємно було аж мені.

2. Якщо це не ти забанив Кароффку на такий уйопіщний термін з погрозами, і мої припущення помилкові, я прошу вибачення.

п.с. не ображайся на мене, бо з Кароффкою вийшов дуже несправедливий перебор. і ви усі маєте це знати.
п.п.с. до речі, саме вона тоді звернула увагу, що хтось з модерів редагував дописи юзерів і вставляв туди свої коментарі. це взагалі ЩО ТАКЕ? Хто вам дав на це право, порушувати чужі дописи?

п.п.п.с.
Жванецкий:
- У вас есть разбавитель?
- Нету.
- В бутылках.
- Нету.
- В плоских бутылках...
- Нету.
- У вас же был всегда!
- Нету, я сказала!
- Не надо кричать. Вы могли отделаться улыбкой.

   
Геть уже подуріли.
Шо Короффка когось з модерів обматючила?
То підітріть соплі і будьте мужиками, позначте себе, шоб вона в вашу купку не вступила.
   
Геть уже подуріли.
Шо Короффка когось з модерів обматючила?
То підітріть соплі і будьте мужиками, позначте себе, шоб вона в вашу купку не вступила.
Було діло...  B-)
   
Re: Невмотивована особистісна упередженність модератора до ніка  Karoffka Нове

Та, друзяки, я бачу, ця історія не закінчиться ніколи :)
Дуже перепрошую, але єдина виграшна стратегія в таких цікавих розмовах — жодних розмов.
Саме тому я відсікаю теревені про моє особисте в ключі того, що я модерую. І, ще раз перепрошую, ви мені хоч сотнею голосів не доведете, що це неправильно. Ще раз — я мобілізований на час війни модератор, я вже не частина вашої тусовки, не маю тут симпатій чи антипатій, не беру участі у веселому флуді з зустрічними підколками, не редагую пости і не глузую в коментарях до банів, і ще я не баню за флуд. Я тут, бо тут розумні люди обмінюються інформацією і окремо є необхідність тримати рівень божевілля у нормі.

Бан Карофки знижено до одного тижня. Прохання до неї просто забути про моє існування.
Це все.

Останнє редагування: 11 травня 2022 23:28:54 від Marser
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія