Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кональна зрада :facepalm1:

Кональна зрада :facepalm1:

Власне, сабж.
За те, що без образ і лайки, спокійно, аргументовано доводив брехливому помороченому діду його брехню і помороченість - фуууяк десяточка бану.
А формулювання - ващє шедевр. Повне враження, що якраз отому старому маразматику довірили банхамер.
Міра покарання саме за таку тематику показує, що "чуєт кошка, чьйо мясо с'єла", показує болючість питання і його неоднозначність.
Та марно щось доводити, всього-навсього хочу сказати своє "фе" тій істоті, котра вліпила мені ці десять днів, особливо на фоні доби-двох за більшість інших гріхів і "гріхів" юзерів.
Тьху на тебе, засранцю упереджений і несправедливий.
   
Re: Кональна зрада :facepalm1:

конал чи канал,  хто конал на  чий  канал,  поясни
   
Re: Кональна зрада :facepalm1:

 Доречі  десять днів  бану  це  багато,  хіба  для  злісних.

   
Re: Кональна зрада :facepalm1:
ATF

Власне, сабж.
За те, що без образ і лайки, спокійно, аргументовано доводив брехливому помороченому діду його брехню і помороченість - фуууяк десяточка бану.
А формулювання - ващє шедевр. Повне враження, що якраз отому старому маразматику довірили банхамер.
Міра покарання саме за таку тематику показує, що "чуєт кошка, чьйо мясо с'єла", показує болючість питання і його неоднозначність.
Та марно щось доводити, всього-навсього хочу сказати своє "фе" тій істоті, котра вліпила мені ці десять днів, особливо на фоні доби-двох за більшість інших гріхів і "гріхів" юзерів.
Тьху на тебе, засранцю упереджений і несправедливий.

Дідусу, чи вхавру2 ? Обидва в непробудному стані.
Зайгнорте, як це зробив я, і не рефлексуйте. Бо то є є два боти.
   
Re: Кональна зрада :facepalm1:

Дідусу, чи вхавру2 ? Обидва в непробудному стані.
Зайгнорте, як це зробив я, і не рефлексуйте. Бо то є є два боти.
хоч  один  хоч  другий - справжні  українці
   
Re: Кональна зрада :facepalm1:
ATF

хоч  один  хоч  другий - справжні  українці

Можливо. Але це не спростовує того, що дискусію вони ведуть на вкрай низькому рівні. І впадають в образи та лайнометання, чи флуд картинками (дідус любив цей метод особливо).
   
Re: Кональна зрада :facepalm1:

Дідусу, чи вхавру2 ? Обидва в непробудному стані.
Зайгнорте, як це зробив я, і не рефлексуйте. Бо то є є два боти.
Дєду-калашнікову.
Просто маю переконання, що нахабна брехня на форумі має отримати заперечення, спростування заради тих людей, хто мовчки читає фуп і всмоктує звідси чимало лайна, котре продукують подібні істоти.
Так і тут. Та справа не в персоні "опонента", ніхто його не ображав, і неважливо, хто натис на доповідь.
 Тема виявилась настільки гостро болючою для когось, наділеного правом судити і карати, що в результаті - десятка.
Стільки не дають за відверту пропаганду кацапізму і явне "пораженчество". Нічого, крім гидливості, така політика не викликає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія