Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не такі біженці

Не такі біженці

Прошу під час війни зносити теми, які створені задля срачу поміж українцями.
Одним біженці не такі, іншим львів'яни, комусь харків'яни. Ну так же не можна.
   
Re: Не такі біженці

Підтримую.  Сама подача теми якась дивна...
   
Re: Не такі біженці

(не такі родичі)  (tu)
Дякую, модераторе і дякую фупчикам, які розповіли цікаві історії і не скотилися в срач)
   
Re: Не такі біженці

Прошу під час війни зносити теми, які створені задля срачу поміж українцями.
Одним біженці не такі, іншим львів'яни, комусь харків'яни. Ну так же не можна.

+

 (tu)
   
Re: Не такі біженці

Ще одному не такі севєродончане.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124459.0
   
Re: Не такі біженці

Прошу під час війни зносити теми, які створені задля срачу поміж українцями.
Одним біженці не такі, іншим львів'яни, комусь харків'яни. Ну так же не можна.

 (tu)
   
Re: Не такі біженці
ATF

А про циган можна? #всеодноїхнесадять.
   
Re: Не такі біженці Нове

(не такі родичі)  (tu)
Дякую, модераторе і дякую фупчикам, які розповіли цікаві історії і не скотилися в срач)

Я не погоджуюсь з модератором. Я не мрію про якихось інших родичів, не кажу   і не пишу про них погано,  вони є такими, якими є.  Вони автентичні українці, україномовні, з правильним розумінням реальності, відчувають і думають,  як я! Вони є частиною не  тільки мого роду, а і мого народу.
Просто прикольно і часом дивно  все це  було споглядати, бо дальні родичі - це не друзі, ти їх толком і не знаєш,  не дивлячись на те, що ніби і знайомий з ними  багато років  :rotate:
До речі, вони вже поїхали додому,  офіційно на 3 тижні у відпустку в Україну, щоб побачитися з сІм'єю, а там буде видно.  Якщо повернуться, то будуть шукати окремі квартиру. Так краще, це стало зрозуміло всім. Без скандалів і образ ми прийшли до   такого висновку.  Я витримала роль привітної господині, яка щиро опікується своїми гостями.  Вони покинули нашу домівку з великою вдячністю нам і нашій оселі. Подякували за прихисток і опіку, за цікави страви, екскурсії, шопінг і т.п.  Сказали,  що після війни приїдуть обов'язково ще раз всі разом, бо не все побачили  :gigi:   А мені конкретно, що я стала не просто родичкою, а справжньою класною  подругою  :shuffle:
І тільки я знаю,  чого мені все це було варте. Як каже мій кузен: " родичі - це коли не хочеться, а потрібно".   Так, але він сам вміє чітко  сказати " ні", коли потрібно.  Але я витримала і не посварилися з ними, не попросила шукати іншу квартиру.   Було багато спілкування, багато прикольних моментів,  багато емоцій, які  нас поєднали на все життя...   тепер тільки треба, щоб вистояла Україна і погнала ворога в зворотному напрямі.   
Бережімо своє коріння, цінуймося свій рід і народ,  бо ми того варті.  Слава нашому народу і його героям!   [ua]  [A]

І мені  все рівно,  чи зрозуміють  мене чужаки....

Останнє редагування: 23 червня 2022 14:57:05 від ценительница алей
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія