Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Політичні розборки

Політичні розборки

Модератор, скажи, що таке політичні розборки?

Я не так багато тут дописую, щоб побачити, якого користувача, дуже ранили мої коментарі, які до політики не мали відношення. Але він всіх посилає, ображає, зрадойобить і йому хоч би, що.
І як йому, не одна людина, сказала, що він робить упороті висновки і вже не раз то в нього бачите душевна рана відкрилась.

Модератор, коли наступного разу будеш зализувати Славу рану то може виявитись, що то і не рана зовсім.


P.S.: можеш вказувати причину бану - "на прохання меценатів", нічого якось переживу гірку правду.
   
Re: Політичні розборки

Модератор, скажи, що таке політичні розборки?

Я не так багато тут дописую, щоб побачити, якого користувача, дуже ранили мої коментарі, які до політики не мали відношення. Але він всіх посилає, ображає, зрадойобить і йому хоч би, що.
І як йому, не одна людина, сказала, що він робить упороті висновки і вже не раз то в нього бачите душевна рана відкрилась.

Модератор, коли наступного разу будеш зализувати Славу рану то може виявитись, що то і не рана зовсім.


P.S.: можеш вказувати причину бану - "на прохання меценатів", нічого якось переживу гірку правду.

 (tu)  :lol:
   
Re: Політичні розборки

Модератор переконав мене, що мій бан не має відношення до Слава.

Тому перепрошую, якщо образив чиюсь раніму душу.
   
Re: Політичні розборки

Модератор переконав мене, що мій бан не має відношення до Слава.

Тому перепрошую, якщо образив чиюсь раніму душу.
:facepalm1:


бля прочитав це .

   
Re: Політичні розборки

Модератор, скажи, що таке політичні розборки?

Я не так багато тут дописую, щоб побачити, якого користувача, дуже ранили мої коментарі, які до політики не мали відношення. Але він всіх посилає, ображає, зрадойобить і йому хоч би, що.
І як йому, не одна людина, сказала, що він робить упороті висновки і вже не раз то в нього бачите душевна рана відкрилась.

Модератор, коли наступного разу будеш зализувати Славу рану то може виявитись, що то і не рана зовсім.


P.S.: можеш вказувати причину бану - "на прохання меценатів", нічого якось переживу гірку правду.
а шо, природна дирочька? Задня? Передня? Верхня? Нижня? Ліва? Права? Ну, мені цікаво просто...
   
Re: Політичні розборки

що таке політичні розборки?
це те для чого створюються політичні форуми.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія