Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

суд присяжних ФУПу

суд присяжних ФУПу

заглянув у Банлист і Адмінфорум. Привернули увагу прохання  форумчан відносно покарання в "ніколи"   по деяким особам.
Тому і вирішив  запропонувати створити суд присяжних ФУПу із авторитетних дописувачів, обраних відкритим голосуванням в кількості,  скажімо, 20 осіб.  І спірні питання щодо покарання в "ніколи"  та на великі терміни,  а їх  не так багато, виносити на суд присяжних із 5-7 осіб, обраних випадковим способом із числа всіх суддів при умові достатньої кількості звернень фупівців скликати такий суд. Сторона звинувачення - модери, захисники - всі бажаючі фупівці. 
   
Re: суд присяжних ФУПу

А що робити, якщо судді вирішуватимуть справи по блату, або ж братимуть хабарі?
   
Re: суд присяжних ФУПу

Якщо кількість суддів більше чим 3-5, то потрібно буде розробляти технічні засоби для забезпечення голосувань.
   
Re: суд присяжних ФУПу

Запишись в тероборону
   
Re: суд присяжних ФУПу
IP

А що робити, якщо судді вирішуватимуть справи по блату, або ж братимуть хабарі?

ти готовий платити комусь щоб тебе розбанили? То краще просто запровадити платну послугу - розбан. Зібрані кошти на потреби ЗСУ.
   
Re: суд присяжних ФУПу

Ми не можемо багато років домогтися того, щоб модератор не брав участь у дискусіях та таким чином не банив своїх опонентів. А ви тут про суд...
   
Re: суд присяжних ФУПу

Запишись в тероборону
ходив. посміялися і сказали, що як буду потрібен, то покличуть
   
Re: суд присяжних ФУПу

Ми не можемо багато років домогтися того, щоб модератор не брав участь у дискусіях та таким чином не банив своїх опонентів. А ви тут про суд...
ну от суд і зрівняє шанси
   
Re: суд присяжних ФУПу

ходив. посміялися і сказали, що як буду потрібен, то покличуть

Треба було сказати, який у пана нік на ФУПі.
Зразу б взяли причому в генерали.
   
Re: суд присяжних ФУПу


Тому і вирішив  запропонувати створити суд присяжних ФУПу із авторитетних дописувачів...

Десь так 10-й раз в історії ФУПу  :laugh:

Всі попередні спроби закінчувались нічим.
   
Re: суд присяжних ФУПу

заглянув у Банлист і Адмінфорум. Привернули увагу прохання  форумчан відносно покарання в "ніколи"   по деяким особам.
Тому і вирішив  запропонувати створити суд присяжних ФУПу із авторитетних дописувачів, обраних відкритим голосуванням в кількості,  скажімо, 20 осіб.  І спірні питання щодо покарання в "ніколи"  та на великі терміни,  а їх  не так багато, виносити на суд присяжних із 5-7 осіб, обраних випадковим способом із числа всіх суддів при умові достатньої кількості звернень фупівців скликати такий суд. Сторона звинувачення - модери, захисники - всі бажаючі фупівці. 
Тавишо, це означае передати владу народу, відкриті вибори судей, відкрите обговорення. А як же капіталісти? вони кровно зароблені вкладували в контроль за політичною думкою Українців.  Ви позарились на святе, на ВЛАДУ. Тоді треба зробити ВАТ  ФУП і лиш тоді створювати нову систему управління і суду.  Яку в переспективі можна буде приміряти на всю Україну.  Хто займеться преговорами з властниками ФУПу, чи можливо оговорити створення іншого сайту, де ми всі і зарееструемось.  Я в долі.
   
Re: суд присяжних ФУПу
IgS

заглянув у Банлист і Адмінфорум. Привернули увагу прохання  форумчан відносно покарання в "ніколи"   по деяким особам.
Тому і вирішив  запропонувати створити суд присяжних ФУПу із авторитетних дописувачів, обраних відкритим голосуванням в кількості,  скажімо, 20 осіб.  І спірні питання щодо покарання в "ніколи"  та на великі терміни,  а їх  не так багато, виносити на суд присяжних із 5-7 осіб, обраних випадковим способом із числа всіх суддів при умові достатньої кількості звернень фупівців скликати такий суд. Сторона звинувачення - модери, захисники - всі бажаючі фупівці. 
Я на ФУПі з вересня 2004р. Пережив тоді ще (2004 -2005 рр) кілька втемну "Ніколи" (без жодних пояснень,
перереєсировувався (ясно ж, що свої переконання не змінював - як було, так і є).
З 2009р вже безвилазно тут - маю на увазі що в "ніколи" вже не банять.

Я пам'ятаю всі "Ісходи" з ФУПу - на "Сілу Народа", на "Форум ділєтанта",
на інші форуми, в яких участі не брав.

Я пам'ятаю, що ідея Форумного суду весь час кружляла на  ФУПі.
І я пам'ятаю, що жодного разу з цього нічого не вийшло.

Шановні, дайте собі спокій.
   
Re: суд присяжних ФУПу
IP

Я на ФУПі з вересня 2004р. Пережив тоді ще (2004 -2005 рр) кілька втемну "Ніколи" (без жодних пояснень,
перереєсировувався (ясно ж, що свої переконання не змінював - як було, так і є).
З 2009р вже безвилазно тут - маю на увазі що в "ніколи" вже не банять.

Я пам'ятаю всі "Ісходи" з ФУПу - на "Сілу Народа", на "Форум ділєтанта",
на інші форуми, в яких участі не брав.

Я пам'ятаю, що ідея Форумного суду весь час кружляла на  ФУПі.
І я пам'ятаю, що жодного разу з цього нічого не вийшло.

Шановні, дайте собі спокій.

до дупи суд.

Платний розбан й не морочте собі голову.
   
Re: суд присяжних ФУПу
ATF

От що цікаво. Мирослава в адмінфорумі - підняла тему розбану двох ватних упорантів (аеліт і АБГ)
Профілактик намагається виколупати упорантів з вічного бану.
Авжеж. давайте розбанимо "Болукана" давно нам на голову не срали.
Дописувачів "ОК", "Жорж Велосіпєдов", "Сокол" - давно нас майданутими не називали і не розповідали про велич і грізність раша аружія аналоговнєт.
Давайте розбанимо "Велесова" - почитаємо що ми нацики і наркомани.

З.І. Список авторитетних ФУПчиків оприлюдніть.
   
Re: суд присяжних ФУПу

Та тут такій вже суд відбувається - без суда і следствия. Раз и всьо.. бо не сподобався прібліжонним. Бо прібліжонной просуває свій норратив, а ти не вписуєшся.
   
Re: суд присяжних ФУПу

Тут ще був такий щусь
Сепар воював за кацапів може його теж розбанити?
Чи ще яку вату ?
   
Re: суд присяжних ФУПу

Ім'я користувача:патріотДата реєстрації:28 вересня 2014 06:07:36Повідомлень:11 370 (~4 в день)Вік:не зазначений

 :facepalm:
   
Re: суд присяжних ФУПу

От що цікаво. Мирослава в адмінфорумі - підняла тему розбану двох ватних упорантів (аеліт і АБГ)
колись бився з пані Правдою як котик за розбан аеліта. Розбаніли. Мені це досі згадують та тичуть хлебалом в цей мій сором. І добре роблять. Ідіотізм юзверя ні забувати не можна, ні давати йому забути.
   
Re: суд присяжних ФУПу

От що цікаво. Мирослава в адмінфорумі - підняла тему розбану двох ватних упорантів (аеліт і АБГ)
Профілактик намагається виколупати упорантів з вічного бану.
Авжеж. давайте розбанимо "Болукана" давно нам на голову не срали.
Дописувачів "ОК", "Жорж Велосіпєдов", "Сокол" - давно нас майданутими не називали і не розповідали про велич і грізність раша аружія аналоговнєт.
Давайте розбанимо "Велесова" - почитаємо що ми нацики і наркомани.

З.І. Список авторитетних ФУПчиків оприлюдніть.
а от гросдойчбюргера таки варто розбанити. інакше термін "болуканити" втрачає зміст
   
Re: суд присяжних ФУПу

Маниловщина. Критерий "авторитетный" лишен практического смысла. Тот, кто авторитет для одной мягко говоря "церквы", антихрист для другой. Кроме срача подобные "выборы" ничего не принесут.
   
Re: суд присяжних ФУПу

Вважаю, що це було б непогано, оскільки значна більшість ФУПу є притомною і україноспрямованою.
Відповідно, такими були б і т.з. "судді".
В той же час, зрозуміло, що рішення цих суддів часто-густо розходилися б з думкою модераторів.
Тому що судді більш розважливо дивилися б на провокації штабних і підмерзотників,
які зараз використовують війну для боротьби з адекватною більшістю ФУПу.
   
Re: суд присяжних ФУПу

От що цікаво. Мирослава в адмінфорумі - підняла тему розбану двох ватних упорантів (аеліт і АБГ)
от цікаво..."А судді хто?" ...ATF? Що воно за таке? Аденозинотрифосфат, шолє? Ніколи не бачила у виконанні цього упоротого жодного проукраїнського поста - виключно біснування навколо своєї нездорової пристрасті до одного з...ну, скажімо, політиків..І все! Нуль!
Щодо Аеліта - купа питань, визнаЮ. Особливо якщо викладені наружкою факти відповідають дійсності, тоді справді ой...
А хто дав право якомусь невідомо кому ATF стверджувати про якусь "ватяність" abg? Де факти?
   
Re: суд присяжних ФУПу

Беріть мене у судді! 

 Я дуже хочу. До того ж ще хабарі! (tu)  :D
   
Re: суд присяжних ФУПу

Беріть мене у судді! 

 Я дуже хочу. До того ж ще хабарі! (tu)  :D

Тут Президента ФУПа колись вибирали і навіть вибрали.   :=V

Ну то звертайся до нього, суддів призначає Президент.   :gigi:
   
Re: суд присяжних ФУПу

як будем здирати шкіру ?  :gigi:
   
Re: суд присяжних ФУПу

Яйця вилизуєте , є чим зайнятись, є наснага.

 :gigi:
   
Re: суд присяжних ФУПу

фтопкунах

даже попытки выбора модератора превращают любой форум в один сплошной срач, а тут блт кучу присяжных предлагают отбирать  :weep:
   
Re: суд присяжних ФУПу

Беріть мене у судді! 

 Я дуже хочу. До того ж ще хабарі! (tu)  :D
зобов"язуюсь всі хабарі перераховувати зсу B-)
   
Re: суд присяжних ФУПу

зобов"язуюсь всі хабарі перераховувати зсу B-)
===================

А чо б ні? Досить прибуткове вкладення, бо у вигоді- це особисте життя, твоїх блізьких, може дом не разбомблять? та й взагалі! так що хабарі на ВСУ.  B-)
   
Re: суд присяжних ФУПу

Беріть мене у судді! 

 Я дуже хочу. До того ж ще хабарі! (tu)  :D

Фантомаса ще запрпонуй в судді  :gigi:
   
Re: суд присяжних ФУПу

бугага :lol:

 (tu) дєрзайте. Це вже вкотре? Раптом хоча б цього разу зможете самоорганізуватись
   
Re: суд присяжних ФУПу

Хто тут "присяжний" за всіх решає?? Слав?
   
Re: суд присяжних ФУПу

бугага :lol:

 (tu) дєрзайте. Це вже вкотре? Раптом хоча б цього разу зможете самоорганізуватись

Для самоорганізації треба спільні цілі. Які спільні цілі можуть бути у ботви політичних опонентів?
   
Re: суд присяжних ФУПу

заглянув у Банлист і Адмінфорум. Привернули увагу прохання  форумчан відносно покарання в "ніколи"   по деяким особам.
Тому і вирішив  запропонувати створити суд присяжних ФУПу із авторитетних дописувачів, обраних відкритим голосуванням в кількості,  скажімо, 20 осіб.  І спірні питання щодо покарання в "ніколи"  та на великі терміни,  а їх  не так багато, виносити на суд присяжних із 5-7 осіб, обраних випадковим способом із числа всіх суддів при умові достатньої кількості звернень фупівців скликати такий суд. Сторона звинувачення - модери, захисники - всі бажаючі фупівці. 

б***ь… да иди ты наxyй со своими хотелками… самое время устроить карнавал…
   
Re: суд присяжних ФУПу

бугага :lol:

 (tu) дєрзайте. Це вже вкотре? Раптом хоча б цього разу зможете самоорганізуватись
раз на пару років фуп чухає свою самоорганізацію  :gigi:
   
Re: суд присяжних ФУПу

Десь так 10-й раз в історії ФУПу  :laugh:

Всі попередні спроби закінчувались нічим.
не знав про це, але всеодно  вважаю, що трішки демократії ФУПу не завадило б
   
Re: суд присяжних ФУПу

Ім'я користувача:патріотДата реєстрації:28 вересня 2014 06:07:36Повідомлень:11 370 (~4 в день)Вік:не зазначений

 :facepalm:
кожен раз, коли бачу подібний пост, виникає запитання,  що ним автор говорить в тому чи іншому випадку.   ?
   
Re: суд присяжних ФУПу
IgS

Якщо вам так вже кортить, то можете провести наступний експеримент.

Ось дивіться: останніми  в "ніколи" були забанені:
1) abg,
2) Aelit,
3) MD.

І за них просять

(тобто формально подана апеляція на рішення анонімного Судді - Модератора/Адміністратора форуму).

Пропоную всім активістам, які тут вимагають Форумного Суду,
вивчити "справи" цих трьох "підсудних" (перечитати їх пости за останній час перед їх знищенням як членів спільноти ФУП,
та у цій гілці викласти свої висновки:
чи були в дописах abg, Aelit та MD ознаки порушення Правил ФУП та ще якихось можливих неписаних правил?


Впораєтесь?
   
Re: суд присяжних ФУПу

Якщо вам так вже кортить, то можете провести наступний експеримент.

Ось дивіться: останніми  в "ніколи" були забанені:
1) abg,
2) Aelit,
3) MD.

І за них просять

(тобто формально подана апеляція на рішення анонімного Судді - Модератора/Адміністратора форуму).

Пропоную всім активістам, які тут вимагають Форумного Суду,
вивчити "справи" цих трьох "підсудних" (перечитати їх пости за останній час перед їх знищенням як членів спільноти ФУП,
та у цій гілці викласти свої висновки:
чи були в дописах abg, Aelit та MD ознаки порушення Правил ФУП та ще якихось можливих неписаних правил?

Впораєтесь?
я мабуть не зовсім точно висловив свою думку щодо Суду. Я мав на увазі  розглядати не кожен довготривалий бан чи бан в ніколи, а лише той,  по якому будуть серйозні доводи, висловлені форумчанином чи групою форумчан,   в його не справедливості. Гадаю, що серед сотень форумчан знайдеться кількадесять таких, яким  було би  цікаво виявляти або не виявляти ознаки порушення Правил ФУП. Наприклад, як це зробила Myroslava.  Особисто я б за це не брався.
   
Re: суд присяжних ФУПу
IgS

я мабуть не зовсім точно висловив свою думку щодо Суду.
Я мав на увазі  розглядати не кожен довготривалий бан чи бан в ніколи, а лише той, 
по якому будуть серйозні доводи, висловлені форумчанином чи групою форумчан, 
в його не справедливості.
Гадаю, що серед сотень форумчан знайдеться кількадесять таких,
яким  було би  цікаво виявляти або не виявляти ознаки порушення Правил ФУП.
Наприклад, як це зробила Myroslava.  Особисто я б за це не брався.

По всім трьом запропонованим кандидатурам страчених (abg, Aelit, MD) подані апеляції (див. Адмінфорум).
Апеляція (запит: чому їх забанили?) автоматом є доводом про несправедливість цих банів.
Що не так? Що заважає почитати їх дописи та дати свій особистий висновок:
"Я вважаю, що...."
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія