Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нове на ФУПі. Бан за "спостережливість"

Вийшов із чергового бана.  Така вже доля прибічників проукраїнської опозиції до нинішньої влади (до війни) - за будь-який пчих в сторону ОП зразу бан.  Прекрасно розумію, і підтримую, те, що не можна в такий час розхитувати ситуацію,  але бачу, що непомітно почалось повальне затикання писків, навіть за правильну і  справедливу  критику. Модер навчився без розбору пояснювати бани політсрачем, частенько флудом,  слава богу мене, повністю проукраїнського фупівця, ще не звинувачували в зрадойобстві і роботі на ворога.

Але на цей раз модер проявив справжню винахідливість - забанив мене за СПОСТЕРЕЖЛИВІСТЬ.  Вже другий день сиджу, гадаю, відколи ця людська риса стала заважати владі, що він мав на увазі????

 8-:
   
Re: Нове на ФУПі.  Бан за "спостережливість"

Абсолютна влада і доступ до кнопки розбещує і затуманює розум.
   
Така вже доля прибічників проукраїнської опозиції до нинішньої влади (до війни) - за будь-який пчих в сторону ОП зразу бан.

Я тебя "расстрою" меня незаслуженно банят ну никак не меньше...

И вааще,сейчас не время меряться пиписками,кто власть, а кто оппо
   
Re: Нове на ФУПі.  Бан за "спостережливість"

Така вже доля прибічників проукраїнської опозиції до нинішньої влади (до війни) - за будь-який пчих в сторону ОП зразу бан.
Я тебя "расстрою" меня незаслуженно банят ну никак не меньше...

И вааще,сейчас не время меряться пиписками,кто власть, а кто оппо

Ваня, тебе давно треба було забанити в ніколи за ту кацапську х.й.ю про башні та відповзання що ти тут 8 років постив  :facepalm:
   
Re: Нове на ФУПі.  Бан за "спостережливість"
ATF

Ваня, тебе давно треба було забанити в ніколи за ту кацапську х.й.ю про башні та відповзання що ти тут 8 років постив  :facepalm:

Не 8 років, а менше. В 2014-2015 цим ніком володіла жива людина, а не бот з Ольгіно чи Лахти. Писав про ситуацію в Донецьку. Вибухи, плюси/мінуси. Настрої в людей. Зараз - тягає тг, Скабєєву, всілякіх експертів кремлівського розливу. А про події в Донецьку ми дізнаємось від інших дописувачів чи новин.
   
Re: Нове на ФУПі.  Бан за "спостережливість"

Абсолютна влада і доступ до кнопки розбещує і затуманює розум.
слава Богу не всі так реагують на владу в своїх руках,
але ФУПу патологічно не щастить із зевсами :sad:
   
Re: Нове на ФУПі.  Бан за "спостережливість"
ATF

слава Богу не всі так реагують на владу в своїх руках,
але ФУПу патологічно не щастить із зевсами :sad:

Та годі вам. Хоч якась модерація є. Згадайте ФУП часів літа 2021 року.
Форум нагадував нечищений кацапський хлів, де нік "костяшу" вивергав десятки тем на першу сторінку з сумнівним змістом. Флудив картинками, вивертав купи лайна на дописувачів.
реально форум читати через цього дописувача читати було неможливо.
Хочете щоб все повернулося?
Ожин з дописувачів чекає не дочекається, коли знову зможе флудити картинками. Нік самі вгадаєте?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія