Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Відразу проясню свою позицію, щоб не було дебатів на цю тему. Мародери на війні мають бути розстріляні на місці.

Тема навіяна постійною присутністю прізвища Свинарчук, яке вже стало безумовним мемом.

А тепер по суті теми.

Уявіть - ви умовний Свинарчук. Вам поставили завдання в скрутний час налагодити постачання всього гостро необхідного для армії в стислі сроки БУДЬ ЯКИМ СПОСОБОМ. І виділи під це серйозні ресурси. І що б ви зробили?

Багато пунктів з лінійки постачання знаходяться на ворожій території. І їх звідти також потрібно добувати.

За ричаг до БТРа судити не берусь, можна було його виготовити в Україні чи ні. Тому що налагодити власне виробництво  всієї лінійки запчастин також потребувало б коштів і часу. Коштів можливо більших, ніж ціна запчастин помножених на 5 (чи скільки там в них виходило).

А от, скажемо, якусь систему наведення до винищувача чи до танка, то точно простіше придбати готову. Оригінальну.

Ціна х5 шокувала всіх. Піднявся неймовірний ґвалт. Який обійшовся Порошенку вратою крісла на Банковій.

Ще раз, Свинарчуки далеко не герої мого роману, вище я написав що потрібно робити з мародерами. Але давайте порахуємо разом.


Умовний ричаг до БТРа. На початку ціна «одиниця» - заводська ціна. Звісно відразу з’являється якийсь коефіцієнт. В супермаркетах військове спорядження просто так не продається. Хтось має той ричаг (чи систему наведення) десь вкрасти. А це великий ризик. А якщо врахувати, що все те піде через лінію фронту до противника, то це вже тягне на державну зраду. А це щось коштує. Отже, ціна того ричага напочатку ланцюга має бути вже не «одиниця», а як мінімум «два». А може і більше. Для простоти беремо «два».

Я не думаю, що прапорщик із складів чи рембаз особисто повезе той ричаг і переправить через кордон. Цим займались інші люди. Хтось домовлявся за покупку, хтось приховано перевозив по території московії, хтось переправляв через кордон. Прикордонникам також потрібно було чимсь закривати очі. На кожному з цих етапів вартість того ричага збільшувалась як мінімум на ту ж одиницю а то і більше. Так що після перетину кордону вартість ричага була вже разів в п‘ять вища від номіналу. За ризик треба платити.

От вам і п‘ятикратна ціна. А то і вища.

Інша справа, що і Свинарчуки не забували про себе, накидали і ще один номінал, на «преміальні» собі.

Саме паскудне, що в Україні ТАК РОБЛЯТЬ ВСІ. І це не вважається чимось особливим. Це вважається НОРМАЛЬНИМ. Візьміть будь якого державного менеджера високого рівня і подивіться на його преміальні. Того ж нафтогазу чи укрзалізниці.

Але атака пішла саме на Свинарчуків.

Це була чітка масштабна спецоперація з кількома цілями - закрити канал постачання життєво важливих для ЗСУ запчастин і повна дискридетація Порошенка перед виборами. Обидві цілі вражені на 100%.

Результат? Замість проукраїнських мародерів маємо промосковистських мародерів. Можливо навіть більших, ніж папєрєднікі. Пізніше взнаємо точніше.

З чим вас і вітаю.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

відповідь проста: треба украсти на армійському складі під боком юзаний хлам і продати як імпортні деталі
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

відповідь проста: треба украсти на армійському складі під боком юзаний хлам і продати як імпортні деталі

На складі по який бік кордону? Якщо в московії, то ціна практично та ж сама - 5х-7х.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

прихильники певної політсили пох, ліпєцкая фабріка, мальдіви, абирвалг, #абинепетро
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Будучи доволі непогано знайомим із сенсом словосполучення "налагодити виробництво" , та у якій кількості випадків його вживають , що-би приховати щось інше , додаючи "неможливо" або "важко" або "економічно недоцільно" , краще мовчки зітхну та не коментуватиму інше , бо вистачить на мої мізки і того що у 90-ті наслухавсь та набачивсь .
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

А тепер по суті теми.
Уявіть - ви умовний Свинарчук. Вам поставили завдання в скрутний час налагодити постачання всього гостро необхідного для армії в стислі сроки БУДЬ ЯКИМ СПОСОБОМ. І виділи під це серйозні ресурси. І що б ви зробили?

Начнем с того, что условный Порошенко нашел только условного Свинарчука, а тот только своего свина, потому что, если не они, то кто же? А принцип один - сначала мухлюем с фамилией потом со всем остальным.

Останнє редагування: 13 лютого 2020 23:31:14 від Kilkenny
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Будучи доволі непогано знайомим із сенсом словосполучення "налагодити виробництво" , та у якій кількості випадків його вживають , що-би приховати щось інше , додаючи "неможливо" або "важко" або "економічно недоцільно" , краще мовчки зітхну та не коментуватиму інше , бо вистачить на мої мізки і того що у 90-ті наслухавсь та набачивсь .

Не зовім зрозуміло - можна налагодити виробництво чи ні?

Якщо ТЕРМІНОВО потрібна якась складна деталь чи прилад, то за тиждень-два ніхто не наладить такого виробництва. Тільки купувати оригінальне.

Я вже не говорю, що кілька таких складних вузлів коштують незрівнянно дешевше, ніж наладити виробництво. Навіть, якщо взагалі МОЖЛИВО таке виробництво запустити.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Начнем с того, что условный Порошенко нашел только условного Свинарчука, а тот только своего свина, потому что, если не они, то кто же? А принцип один - сначала мухлюем с фамилией потом со всем остальным.

Ну був би не Свинарчук а якийсь умовний Ішаченко. Вам би від того було б легше?

Це загальне і безумовне правило - в Україні ТАК РОБЛЯТЬ ВСІ.

   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Ну був би не Свинарчук а якийсь умовний Ішаченко. Вам би від того було б легше?

Це загальне і безумовне правило - в Україні ТАК РОБЛЯТЬ ВСІ.

А я так не делаю. А вы так в Канаде делаете?

Останнє редагування: 13 лютого 2020 23:39:36 від Kilkenny
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Ну був би не Свинарчук а якийсь умовний Ішаченко. Вам би від того було б легше?

Це загальне і безумовне правило - в Україні ТАК РОБЛЯТЬ ВСІ.

щоб це припинити, треба з когось почати, чи нехай далі все буде як і є?

і... ричаг=важіль, дякувати не треба  [ua]
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.


Ще не потерли (Гладковський молодший на прямому)
Дивно  8-:
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

А я так не делаю. А вы так в Канаде делаете?

У вас просто не має такої можливості.

В Канаді? Важко про всіх сказати. Я не роблю, хоча б тому, що також не маю таких можливостей.   ;)

Чи роблять інші? Не заю, скоріше ні, ніж так. Тут за подібні речі жорстоко карають. Хоч журналісти стверджують що корупція на верхах влади існує. Але журналісти є всякі... В тому числі і самі корумповані куплені.

А от в громадських організаціях точно таке буває. Є така благодійна організація United Way. По всій Північній Америці збирає благодійні кошти. Там багатомільярдні обороти. Я перестав щось їм давати, коли журналісти зафільмували боса калгарійського відділення чи то на Феррарі, чи Ламборгіні. І ще, подейкують, у нього незла така вілла. Тескеть «волонтерських 20%...»

Останнє редагування: 13 лютого 2020 23:51:59 від Маковій
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

щоб це припинити, треба з когось почати, чи нехай далі все буде як і є?

і... ричаг=важіль, дякувати не треба  [ua]

За ричаг дякую.    :)

Щоб припинити, дійсно потрібно з когось почати. А що, вже почали? Свинарчуки притягнуті до відповідальності? Я щось пропустив?
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Не зовім зрозуміло - можна налагодити виробництво чи ні?

Якщо ТЕРМІНОВО потрібна якась складна деталь чи прилад, то за тиждень-два ніхто не наладить такого виробництва. Тільки купувати оригінальне.

Я вже не говорю, що кілька таких складних вузлів коштують незрівнянно дешевше, ніж наладити виробництво. Навіть, якщо взагалі МОЖЛИВО таке виробництво запустити.

Єдине , що я можу додати до вище надрукованого , що усі без винятку совєцькі технології виробництва будь-якого суттєвого , стратегічного , важливого . товару/продукту , розроблялись у якихось центральних НДІ і заводи отримували тії технології , навіть у розташуванні цехів і у в усій логістиці (сучасною мовою) , у готовому вигляді і жорстко структурованими , тобто практично непридатними до буд-яких змін , розробленими за принципом - раз і назавжди .

А тому навіть "школа" заводських конструкторів із технологами , у змінившихся умовах , виявилась непридатною до розроблення технологій та іншого , де-факто .

Та і ще і враховуючи хвакт , що багацько розумного та освіченого люду повтікало з заводів ще на початку 90- років , відчувши що виробництву совєцького металобрухту приходить звизда .

Нажаль "керівники" не відчули і тримали на голці реанімації і тримають і зараз , багацько металобрухту , що виробляє інший металобрухт .

Такшо самі вирішуйте - що у таких умовах можливе , а що неможливе , що досяжне . а що недосяжне .

Але моє надруковане лише враження від баченого на власні очі і не є узагальненням на усю Україну .


Б-г-г , та і прізвище не гірше маю - "половина собачого , половина свинячого" т.б.м.   ))
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Не було там ніякої п'ятикратної ціни. Усілякі системи наведення Смерчів йшли за безцінь. Ну що ви за дурню повторюєте,якщо навіть ЗЕлень нічого не знайшла? Звичайна річ- прапорщик Іванов з російського військового складу вважав що тирить комусь на кольорові метали. Тобто брали формально за копійки. Не копійки Державних коштів. Лише гроші Рошен. Ну може комусь ще давали хабаря та вивозили з Росії. Звісно, що ті молоді хлопці "нациганили" десь на п'ятьох 30 000 доллярів. Хотіли навіть повернути. Їм сказали,що це вам за роботу.Вони сплатили з них ПОДАТКИ!!!! Їх нагородити треба. Вони герої.

 Нічого не змогли знайти. Навіть рябошапки. Тому справи й нема. НУ НЕМА Ж У ВАС СПРАВИ-ЗЕлень? Нема. Ось і усе. Чергова брехня.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Не було там ніякої п'ятикратної ціни. Усілякі системи наведення Смерчів йшли за безцінь. Ну що ви за дурню повторюєте,якщо навіть ЗЕлень нічого не знайшла? Звичайна річ- прапорщик Іванов з російського військового складу вважав що тирить комусь на кольорові метали. Тобто брали формально за копійки. Не копійки Державних коштів. Лише гроші Рошен. Ну може комусь ще давали хабаря та вивозили з Росії. Звісно, що ті молоді хлопці "нациганили" десь на п'ятьох 30 000 доллярів. Хотіли навіть повернути. Їм сказали,що це вам за роботу.Вони сплатили з них ПОДАТКИ!!!! Їх нагородити треба. Вони герої.

 Нічого не змогли знайти. Навіть рябошапки. Тому справи й нема. НУ НЕМА Ж У ВАС СПРАВИ-ЗЕлень? Нема. Ось і усе. Чергова брехня.

Тим більше !!!

Я коли рахував, то хотів показати, що на виході п‘яти-семи кратна ціна то є НОРМАЛЬНО. Враховуючи довгий, складний і вкрай небезпечних логістичний ланцюг. Якщо ж у них виходило значно дешевше, то їх дійсно потрібно було б нагородити. Тим більше, якщо вони дійсно отримали якусь разову чи кількаразову ЛЕГАЛЬНУ премію.

Отже, це ще раз підтверджує, що весь той ґвалт то є чітка і надуспішна спецоперація московитів. Здійснена восновному руками українців.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

За ричаг дякую.    :)

Щоб припинити, дійсно потрібно з когось почати. А що, вже почали? Свинарчуки притягнуті до відповідальності? Я щось пропустив?

теоретично так, покарання це не тільки увязнення, та ж політична відповідальність результат якої втрата президенства, може інший черговий очільник вже і задумається, чинити так чи ні?
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

теоретично так, покарання це не тільки увязнення, та ж політична відповідальність результат якої втрата президенства, може інший черговий очільник вже і задумається, чинити так чи ні?

Порошенка знесли також і хвилею від «свинарчуквів». А може восновному саме цією хвилею.

А нова влада чомусь не поспішає карати тих свинарчуків. Хоч грізно обіцяла. І як пише пан Вольтер, свинарчуки все робили вірно і чесно. То хто насправді ті свинарчуки? Мародери, чи герої?

Блискуча спецоперація московитів.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

#абинепетро
уявіть як ця мразь розізлиза людей брехнею нескінченною
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

уявіть як ця мразь розізлиза людей брехнею нескінченною

Конкретніше можна? Якою саме брехнею? Та ще й нескінченною.

Я помітив одну цікаву закономірність - всіх ПРОУКРАЇНСЬКИХ президентів в Україні змішують з гімном. Ющенко, Порошенко.

А всяке гімно ніби як нормальок. Той же Кравчук чи Кучма.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Конкретніше можна? Якою саме брехнею? Та ще й нескінченною.

Я помітив одну цікаву закономірність - всіх ПРОУКРАЇНСЬКИХ президентів в Україні змішують з гімном. Ющенко, Порошенко.

А всяке гімно ніби як нормальок. Той же Кравчук чи Кучма.
ви просто не в україні і міряєте проукраїнських по одному признаку - у вишиванці чи ні.
а ми кожного дня слухали про свічки і єхідні знущання про самі справедливі суди, рішучі реформи і життя по новому.
мразь брехала і поучала як треба любить україну, а сама крала ніби в гробу 200 кишень буде мати
такого паскуди хуторської ще не знала ненька...

Останнє редагування: 14 лютого 2020 00:23:38 від DeL1T
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

ви просто не в україні і міряєте проукраїнських по одному признаку - у вишиванці чи ні.
а ми кожного дня слухали про свічки і єхідні знущання про самі справедливі суди, рішучі реформи і життя по новому.

до речі неважко помітити що з зеленським відбувається ідентична історія, всі кому не лінь, змішують з гімном як навіжені, щоб потім теж не казали, що це фсбешна операція

це мала бути відповідь на допис вище, вже не хочу терти
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.
AG

Він же ж просив конкретно
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

до речі неважко помітити що з зеленським відбувається ідентична історія, всі кому не лінь, змішують з гімном як навіжені, щоб потім теж не казали, що це фсбешна операція

це мала бути відповідь на допис вище, вже не хочу терти
====================================
НУ прихильники певної політсили таке дурне та токсичне,що й без ФСБ вистачає лайна.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Я знав що педрюки будь-яке "дно" виправдають. :lol:
Навіть коли у власної армії крадуть деталі зі складу та перепродають тій же військовій частині!
Навіть якби Свинарчук виїбав 8-річне дитя, вони б все рівно знайшли йому виправдання "розумієте чоловік без сексу довго не може й тд й тп" :shuffle:
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Я знав що педрюки будь-яке "дно" виправдають. :lol:
Навіть коли у власної армії крадуть деталі зі складу та перепродають тій же військовій частині!
Навіть якби Свинарчук виїбав 8-річне дитя, вони б все рівно знайшли йому виправдання "розумієте чоловік без сексу довго не може й тд й тп" :shuffle:
================================
ДЕ СПРАВА? ЗЕлень? Доречі...якщо якісь синяк-директор заводу,чи якісь там інтендантський злодій щось десь вкрав, то його ловили та саджали. І ви ловіть. До чого тут Гладковський-Свинарчук? Чи він особисто по складам шастав? Чи він гранати дембелям роздавав, чи що? Змішали все в кучу. Нема у вас нічого. Брехуни!
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Якщо ТЕРМІНОВО потрібна якась складна деталь чи прилад, то за тиждень-два ніхто не наладить такого виробництва. Тільки купувати оригінальне.
Эй, адвокатишка, можешь нам объяснить, какого куя нужно было тайными тропами закупать в России бракованные трансмиссии бтров, если их производство было налажено на Боротянском заводе Борекс?..

И пидopacы Свинарчука потом приехали к ним с требованием починить куплленный ими в России хлам...

Не можешь?

Тогда иди накуй со своими рассуждениями.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

====================================
НУ Зе таке дурне та токсичне,що й без ФСБ вистачає лайна.

та нема там ніякого лайна, поки.
є наївність, недосвідченність, частково самовпевненність яка приводить до помилок, але я згідний з гавелом, краще помилки зеленського ніж постійний саботаж свинарчуків. але самі і заганяємо його в лайно, хотілось би вірити, що це робиться не свідомо, і без підтримки з запорєбріка
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.


та нема там ніякого лайна, поки.
є наївність, недосвідченність, частково самовпевненність яка приводить до помилок,

Усе є , на доброму підгрунті тайожно-союзної свідомості , котра із попередніх творчих доробків , пре як лайно з вічка де дріжджів хтось кинуло .
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

та нема там ніякого лайна, поки.
є наївність, недосвідченність, частково самовпевненність яка приводить до помилок, але я згідний з гавелом, краще помилки зеленського ніж постійний саботаж свинарчуків. але самі і заганяємо його в лайно, хотілось би вірити, що це робиться не свідомо, і без підтримки з запорєбріка
==================================
Знов про Свинарчуків? Де справа?!!! Де звинувачення-це фейк. Порівняв- Гавела з довбойбм! Зелень все руйнує. Від оборони до економіки.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.
AG

Эй, адвокатишка, можешь нам объяснить, какого куя нужно было тайными тропами закупать в России бракованные трансмиссии бтров, если их производство было налажено на Боротянском заводе Борекс?..

И пидopacы Свинарчука потом приехали к ним с требованием починить куплленный ими в России хлам...

Не можешь?

Тогда иди накуй со своими рассуждениями.

маєш докази, чи ...... сусід наспівав?
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Эй, адвокатишка, можешь нам объяснить, какого куя нужно было тайными тропами закупать в России бракованные трансмиссии бтров, если их производство было налажено на Боротянском заводе Борекс?..

И пидopacы Свинарчука потом приехали к ним с требованием починить куплленный ими в России хлам...

Не можешь?

Тогда иди накуй со своими рассуждениями.
=================================
Знов фейк. Коли ви вже ,портновські прихвостні, перестанете брехати? Та ніколи,доки не поженуть знову.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

ви просто не в україні і міряєте проукраїнських по одному признаку - у вишиванці чи ні.
а ми кожного дня слухали про свічки і єхідні знущання про самі справедливі суди, рішучі реформи і життя по новому.
мразь брехала і поучала як треба любить україну, а сама крала ніби в гробу 200 кишень буде мати
такого паскуди хуторської ще не знала ненька...
Саме за Петра крилатий вислів "якщо хочете довести свою правоту - йдіть до суду" стало як "йдіть на х....й!"
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.
AG

То це портновське? Гаю час. Дякую, Wolter.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Эй, адвокатишка, можешь нам объяснить, какого куя нужно было тайными тропами закупать в России бракованные трансмиссии бтров, если их производство было налажено на Боротянском заводе Борекс?..

И пидopacы Свинарчука потом приехали к ним с требованием починить куплленный ими в России хлам...

Не можешь?

Тогда иди накуй со своими рассуждениями.

Не можу нікуди іти, дурашка. Там все зайнято. Такими, які не рассуждають. Зокрема тобою.

Браковані? А ви гадали, що ті трансмісії виготовляли на заводах фірми Еппл? Московити як і всі постсовки гнали часом до половини бракованоі продукції. В тому числі і військову. Кожна п’ята бомба і снаряд в Афганістані не спрацьовували. Могла така трансмісія потрапити і в тій контрабандній партії. 

Чому купували не в свох? Важко сказти. Мабуть таки трохи інша трансмісія. А чому поїхали до виробників ПОДІБНОГО, то зрозуміло -  щоб ті, як спеціалісти, могли якось відремонтувати.
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

маєш докази, чи ...... сусід наспівав?

Председатель правления Борекса, такой персонаж тебя устроит?
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Знов фейк. Коли ви вже ,портновські прихвостні, перестанете брехати? Та ніколи,доки не поженуть знову.

Тупица, это ты фейк.
 :laugh:
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.
AG

Председатель правления Борекса, такой персонаж тебя устроит?

Цитата: Myroslava
пруф
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Не можу нікуди іти,
Ну, так сиди...
 :laugh:
   
Re: Уявіть - ваше прізвище Свинарчук.

Эй, адвокатишка, можешь нам объяснить, какого куя нужно было тайными тропами закупать в России бракованные трансмиссии бтров, если их производство было налажено на Боротянском заводе Борекс?..

И пидopacы Свинарчука потом приехали к ним с требованием починить куплленный ими в России хлам...

Не можешь?

Тогда иди накуй со своими рассуждениями.
----
В Харковi випускають БТР-4 та модифiкацii . Де на них беруть важел!??
Що такого супер складного зробити важiль???
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія