Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок :(

я не правий? Може ви хімію з токсікологіею будете обсуждати не почекавши і не послухавши думки Миши? Ну, ви ідіот.
А корешей я тут не маю.


Яку хімію, яку токсикологію? Господи!

Мова тут не про самальоти і навіть не про пілотів чи штурманів. І навіть не про техніку.

Мова - про щось інше, про те, в чому якраз „розбираються“ переважна більшість людей - від кухарки на кухні до академіка - ядерного фізика.

Про мораль. Про відповідальність. І про цінності. І про свинство, яке вже всіх дістало, ця тема.

Не розуміє цього якраз ідіот, тобто - Ви.  І вам подібні. Багато вас. На жаль.
   
Яку хімію, яку токсикологію? Господи!

Мова тут не про самальоти і навіть не про пілотів чи штурманів. І навіть не про техніку.

Мова - про щось інше, про те, в чому якраз „розбираються“ переважна більшість людей - від кухарки на кухні до академіка - ядерного фізика.

Про мораль. Про відповідальність. І про цінності. І про свинство, яке вже всіх дістало, ця тема.

Не розуміє цього якраз ідіот, тобто - Ви.  І вам подібні. Багато вас. На жаль.
високій слог. Ви піздете. Мова йшла про літакі.
   
днями вам подзвоню. На роботу лічінку нову треба до замка, щоб підходила. Може щось в вас є, куплю
не.. нема. Такое легко мона купить и меня не напрягая
   
АБГ прав.. все что произошло к самолетам мало имеет отношения.. просто разгильдяйство и козаченьковство.
   
На Прикарпатті внаслідок падіння легкомоторного спортивного літака загинуло 4 людини.

Джерело: Державна служба з надзвичайних ситуацій

Деталі: 28 липня близько 13:40 поблизу с. Шепарівці Коломийського району сталося падіння легкомоторного спортивного літака на приватний житловий будинок з подальшим горінням, внаслідок чого 4 особи загинуло.

О 13:58 пожежу локалізовано.

До гасіння залучено 10 осіб та 3 одиниць техніки ДСНС.
це не про літакі? Про мораль? Чому впало, не спец має пояснювати, а кухарка чі ядерний фізік?
   
Яку хімію, яку токсикологію? Господи!

Мова тут не про самальоти і навіть не про пілотів чи штурманів. І навіть не про техніку.

Мова - про щось інше, про те, в чому якраз „розбираються“ переважна більшість людей - від кухарки на кухні до академіка - ядерного фізика.

Про мораль. Про відповідальність. І про цінності. І про свинство, яке вже всіх дістало, ця тема.

Не розуміє цього якраз ідіот, тобто - Ви.  І вам подібні. Багато вас. На жаль.

А шо тобі до цієї трагедії ?
Твоі рідні загинули ?
Шо тебе так це рве на німецький хрест дурню ?
   
АБГ прав.. все что произошло к самолетам мало имеет отношения.. просто разгильдяйство и козаченьковство.

Чому ?
Просвіти нас спеціаліст у польотах ?
   
Это, Бегги, накшталт того как Вы говорили что Вас яды не берут, бо Вы с химией на ты.. а потом поспорите с кем то и как глотнете шось не того и .. моментом в море))
   
Чому ?
Просвіти нас спеціаліст у польотах ?
Передаю слово пану АБГ .. а выше, кстати, от него уже достатньо аргументации
   
А шо тобі до цієї трагедії ?
Твоі рідні загинули ?
Шо тебе так це рве на німецький хрест дурню ?
его плющит от недолугих бравых козаченьок, как я понял)
   
его плющит от недолугих бравых козаченьок, как я понял)

Най він скаже.
   
Най він скаже.
най най ..
   
а ну такой прыклад .. обезьяне дали гранату.. она ее то так то этак.. а потом еблысь и Ф1 на мелкие осколки.. покосило недолугих.. и шо?? будем пиротехников спрашивать как так сталось?  :laugh:
   
Довбаний стид. Я не пріймаю участь в діспутах з того, в чому не разуміюся. Ну, окрім астрофізіки, бо то не зашкодить і іі люблю. Володя, ми з вами дебют іспанського захисту обговорювали? Ні. Я не спец. Нема чого мені сказати. Я вас зачекаю. Ви очі відкриете.
І що ми маемо? Я кажу, давайте зачекаємо на думку спеців. Злюща найтлі за це в мене блюванула,  Володя підтримав, далі як сніжний ком. Вже це проблема моральна стала. Люди, куди ми йдемо? Літак впав. Загинули люди. Може зьясуемо чому? Сантехнікі будуть з'ясовувати?
   
Довбаний стид. Я не пріймаю участь в діспутах з того, в чому не разуміюся. Ну, окрім астрофізіки, бо то не зашкодить і іі люблю. Володя, ми з вами дебют іспанського захисту обговорювали? Ні. Я не спец. Нема чого мені сказати. Я вас зачекаю. Ви очі відкриете.
І що ми маемо? Я кажу, давайте зачекаємо на думку спеців. Злюща найтлі за це в мене блюванула,  Володя підтримав, далі як сніжний ком. Вже це проблема моральна стала. Люди, куди ми йдемо? Літак впав. Загинули люди. Може зьясуемо чому? Сантехнікі будуть з'ясовувати?
Испанская партия..  тут думка спецов не нужна.. черного ящика нет.. свидетелей падения нет.. шо выяснять спецам? ничего.. Козаченько бравый окрыленный пачкой доллярив начал исполнять, что привело его к гибели..
   
Испанская партия..  тут думка спецов не нужна.. черного ящика нет.. свидетелей падения нет.. шо выяснять спецам? ничего.. Козаченько бравый окрыленный пачкой доллярив начал исполнять, что привело его к гибели..
хотів би почути то від людини, яка на тому розуміеться.
   
хотів би почути то від людини, яка на тому розуміеться.
так пин2 сказав вжэ))
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

А шо тобі до цієї трагедії ?
Твоі рідні загинули ?
Шо тебе так це рве на німецький хрест дурню ?


Уяви собі, шо ти летів на місці пасажира того самольотіка.

Зможеш уявити? Чи на місці того батька дітей, що ледве не загинули.

Зможеш чи настільки тупий, шо це тобі недоступно?
   
Слідством доведено, що було втручання в керування ? Як версія це, звичайно, повинно розрглядатись. Але будь-яка версія повинна бути доведена.
Пілоти-професіонали теж помиляються. А інколи, навіть, йдуть на невиправданий або навіть злочинний ризик.
Ось найідіотичніша катастрофа. Ту-134 в Куйбишеві в 1986 році.
https://www.youtube.com/watch?v=jKKgHtXduoQ

Подивився, офуєть, чувак шо вбив купу людей, відсидів  усього 6 років.
   
Я маю хімічну та біологічну освіту. Кандідат хімічних наук, дісер по медичноі хіміі. Точніше, блокатори фторовмісні рецепторів Ангіотензіну ІІ. Сінтетік.  Я не можу аж ніяк оцінювати діі пілота літака, що впав та загінули люди. Можна, я всеж спеців дочекаюся і іх послухаю?
   
Подивився, офуєть, чувак шо вбив купу людей, відсидів  усього 6 років.
я\ думал его расстреляют)
   
Я маю хімічну та біологічну освіту. Кандідат хімічних наук, дісер по медичноі хіміі. Точніше, блокатори фторовмісні рецепторів Ангіотензіну ІІ. Сінтетік.  Я не можу аж ніяк оцінювати діі пілота літака, що впав та загінули люди. Можна, я всеж спеців дочекаюся і іх послухаю?
низззя)) идите спать)
   
я\ думал его расстреляют)
Отака совдепія, розстріляти могли за розкрадання соціалістичної власності, а за декілька десятків тушок манюпасів можна й пожаліти їпаната.
   
Отака совдепія, розстріляти могли за розкрадання соціалістичної власності, а за декілька десятків тушок манюпасів можна й пожаліти їпаната.
ппц.. странно ..
   
Можна, я всеж спеців дочекаюся і іх послухаю?
ладно.. я спец.. тока психотерапевт.. слушайте -- обезьяне дали гранату.. она ее то так то этак.. а потом еблысь и Ф1 на мелкие осколки.. покосило недолугих.. и шо?? будем пиротехников спрашивать как так сталось?  :laugh:
   
ладно.. я спец.. тока психотерапевт.. слушайте -- обезьяне дали гранату.. она ее то так то этак.. а потом еблысь и Ф1 на мелкие осколки.. покосило недолугих.. и шо?? будем пиротехников спрашивать как так сталось?  :laugh:
скоріше, кріміналістів. Та, щось я не прігадую тут такіх спеців.
   
скоріше, кріміналістів. Та, щось я не прігадую тут такіх спеців.
так обезьяна мнимая)) никто не пострадал.. я обезьяну придумал для примера))
   
Вовка, як вам все ясно, зхуялі ви ще топчете цю тему? Ми іі і так вже вусмерть засрали. Ну мавпа, ну Ф1, то самі спати ідіть вже.
   
короче.. пора спать .. с тем самолетом все понятно и без спецов.. пачка доллярив в кармане зробыла свою чорну справу и козаченько уверовал в неуяз своего самолетика и свойо бессмертие.. за шо и поплатися
   
Вовка, як вам все ясно, зхуялі ви ще топчете цю тему? Ми іі і так вже вусмерть засрали. Ну мавпа, ну Ф1, то самі спати ідіть вже.
я хочу шоб Вы угомонились и не шукалы кота в темряви
   
я спать я спать .. всем пока ..
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

а ну такой прыклад .. обезьяне дали гранату.. она ее то так то этак.. а потом еблысь и Ф1 на мелкие осколки.. покосило недолугих.. и шо?? будем пиротехников спрашивать как так сталось?  :laugh:


Вони не розуміютъ. Дивно, але це так. Від слова зовсім.
Це така порода людей. Узагальнення їм доступні, але тільки до певної межі.
Емпатія - в зародку.
Вони не хворі, ні.
Принаймні сучасна медицина так вважає.
Вони просто такі є і пробити це нема можливості.
Навіть якщо самі постраждають в подібній ситуації то висновків не зроблять. Точніше, - зроблять, але ті висновки будуть своєрідними.
Упущено це десь в дитинстві чи  ні важко сказати. І ніхто, можливо, не винен. Просто вони такі.
Я це спостерігав в чинуш. І в деяких бізнесюків. Так голова в них працює. По такій схемі.
   
А шо тобі до цієї трагедії ?
Твоі рідні загинули ?
Шо тебе так це рве на німецький хрест дурню ?

А яка різниця чиї?
Загинули троє молодих пацанів, якось вижила сім'я, але лишилася без хати
А всі стогнуть по обезбашеному смертнику, бо він літав 40 років
Схуялє він кращий інших? Чому він літав над житловими будинками на грані фолу?
Ти не правий
Ти ж не захищаєш придурків-гонщиків на дорозі, які  створюють дтп і вбивають людей
Тут те саме хоч ганяти - в поле
Біля поля - в дерево
Але сам

Останнє редагування: 31 липня 2021 00:59:20 від garri
   
Про мораль. Про відповідальність. І про цінності. І про свинство, яке вже всіх дістало, ця тема.

Марно очікувати глибинних пізнань від людей у яких пустощі в голові.
   
Я маю хімічну та біологічну освіту. Кандідат хімічних наук, дісер по медичноі хіміі. Точніше, блокатори фторовмісні рецепторів Ангіотензіну ІІ. Сінтетік.  Я не можу аж ніяк оцінювати діі пілота літака, що впав та загінули люди. Можна, я всеж спеців дочекаюся і іх послухаю?

У Вас відсутня емпатія.
   
я обезьяну придумал для примера))

Можливо і не придумали  ;)


   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

ппц.. странно ..


Так. Така мораль, такі закони, така „судова практика“. „Імперія Зла“.
   
Полёт на такой высоте над населённым пунктом запрещён.
Это пока всё что можно сказать с уверенностью.
Причины падения должно выяснить следствие.
   
У Вас відсутня емпатія.
ви не праві, пані. Я дуже м'яка людина, що любить дітей, жинок та тваринок, покі мова про кацапів не заходить. Я можу довго гратися з дітьми, жинками та тваринами. Ну, що правда, з кацапами теж довго гратися доводилося, не 15 рік
   
Re: На Прикарпатті спортивний літак упав на будинок  :(
abg

А всі стогнуть по обезбашеному смертнику, бо він літав 40 років


Вони солідаризуються з подібними собі. А відмінних не розуміють.

Це - нормально.    :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія