Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ : зубні імпланти ?

Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

:facepalm1:
не надо, не пиши.
Говорю те що перейшла моя мати.Спочатку ставили в Україні.Падла (професор) поспилював добрі зуби але не витягнув нервів,поставив мостики а потім моя мати дістала проблему з тими зубами.Пішла  сваритися.а він так щиро відповідає-а я думав,що ви в америку зразу поїдете.як інші і не очіквував,що ви тут ще будете.Потім мусив відбивіти поставлене.видаляти нерви і робити все за свій власний кошт( бо той,що робив мости сказав платити за нові).А тут як ту роботу побачили  і почули розповідь то за голову хваталися.навіть коронку не ставлять зразу після видалення нервів.а чекають з півроку-рік.І вже потім коли все внормується роблять ту роботу.І то на одному зубі.
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Тому питання про імпланти : як придиваються і яка зараз ціна..
приживаются на ура, процентов 95.
цена зависит от страны, фирмы, клиники и доп. манипуляций.
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

мой друг с зимы ставит имплантанты. сначала весь рот был в ниточках, питался через трубочку.
потом дали временные пластиковые челюсти, уже можно было жевать мягенькое
в мае должны насаживать постоянные зубы
ставит обе челюсти, там у него много. На круг сказал выходит что-то около 25 тыс дол
а если драка....и он с кулака проипёт удар?
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Говорю те що перейшла моя мати.Спочатку ставили в Україні.Падла (професор) поспилював добрі зуби але не витягнув нервів,поставив мостики а потім моя мати дістала проблему з тими зубами.Пішла  сваритися.а він так щиро відповідає-а я думав,що ви в америку зразу поїдете.як інші і не очіквував,що ви тут ще будете.Потім мусив відбивіти поставлене.видаляти нерви і робити все за свій власний кошт( бо той,що робив мости сказав платити за нові).А тут як ту роботу побачили  і почули розповідь то за голову хваталися.навіть коронку не ставлять зразу після видалення нервів.а чекають з півроку-рік.І вже потім коли все внормується роблять ту роботу.І то на одному зубі.
не делай этого.
я стоматолог-ортопед, ну не смеши.
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Говорю те що перейшла моя мати.Спочатку ставили в Україні.Падла (професор) поспилював добрі зуби але не витягнув нервів,поставив мостики а потім моя мати дістала проблему з тими зубами.Пішла  сваритися.а він так щиро відповідає-а я думав,що ви в америку зразу поїдете.як інші і не очіквував,що ви тут ще будете.Потім мусив відбивіти поставлене.видаляти нерви і робити все за свій власний кошт( бо той,що робив мости сказав платити за нові).А тут як ту роботу побачили  і почули розповідь то за голову хваталися.навіть коронку не ставлять зразу після видалення нервів.а чекають з півроку-рік.І вже потім коли все внормується роблять ту роботу.І то на одному зубі.

Маячня повна :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Маячня повна :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
(tu)
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

а если драка....и он с кулака проипёт удар?
:gigi:  :facepalm:
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Хочу шурупи замість бутафоріі ;)
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

я не знаю что маячня что нет, но в жизни бы не ставила коронку на зуб в котором не удалены нервы.
к счастью у меня нет  ни коронок ни имплантов
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Та пох на бабло...
Я шось ніяк не звикну до думки що мені на 3 живих зуба наклеять бутафорію... Це якась щастаріла технологія...
Тому питання про імпланти : як придиваються і яка зараз ціна...
Импланты поставил вместо мостов, которые простояли 10 лет. Перед установкой моста удаляют нервы у здоровых зубов (больно) . Потом эти зубы обтачивают и от них отдирают десну (неимоверная боль), чтобы потом десна могла прикрыть мост. Между зубами остается пространство, в котором скапливается пища. Чистить надо тщательно, бо запах еще тот.
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Хочу шурупи замість бутафоріі ;)
опастно
есть риск!
кровь там чета, приживется ли.. а вдруг доктор напортачит..
подумай..
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

не делай этого.
я стоматолог-ортопед, ну не смеши.
Ще раз кажу то що пережила моя кишеня :D Коли розказав тут як ставили лікарка(добра знайома і прекрасний дентист) просто не могла повірити.Це не говорячи про самі матеріали і роботу.Сам ставив у неї коронки (не мости)-видалила нерви і сказала.якщо не тривожитеме якийсь дискомфорт,то прийдіть через півроку і поставимо коронку,бо треба(з часом зуб без допливу крові почне крушитися).Коли я спитався чому така віддальв часі-це задні зуби з багатьма коренями .причому у вас дуже глибокі і перекручені.провіри мо як ви почуваєтеся.як чутливість зуба і лише  тоді ставитемо коронку.Я ене спеціаліст.говорю що сказали.А вона таки лікар від Бога.25 років в неї і не було ні одного випадку не то що халтури.а навіть натяку на щось подібне.
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?
smx

мой друг с зимы ставит имплантанты. сначала весь рот был в ниточках, питался через трубочку.
потом дали временные пластиковые челюсти, уже можно было жевать мягенькое
в мае должны насаживать постоянные зубы
ставит обе челюсти, там у него много. На круг сказал выходит что-то около 25 тыс дол

 ;o  8-:  это в какой стране? что так дорого? это что вообще, натурально выращенные что ли ?
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?
smx

(tu)

в чем маячня ? можно плз для тех кто совсем чайник
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Маячня повна :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
Власне мати робила у Львові і у людини(професора) якого порадив добрий її знайомий.який лікував їй зуби ще за совка(тепер по старості вже не робить роботу,тому дав її "колезі").мати місять вила від болю.а то падло казав,що не знає чому.лише потім коли пригрозила адвокатом сказав і переробив.мене не було там.бо він би заплатив сповна за таке.Правда перероблене вже з 10 років тримається. :)
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?
smx

еще лет 5ть назад читал, что в японии научились чуть ли прямо во рту новые зубы выращивать, кто-то про такое слышал?
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?


в чем маячня ? можно плз для тех кто совсем чайник

Практически во всем
Обязательно удалять нерв из зуба под коронку-бред еще тот
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Ого...

У мене дилема :
Або міст на 6 зубів з яких 3 живі або 3 окремі імпоанти ...

З власного досвіду:
Минулого літа поставив собі 2 імпланта strautman(ціна була в районі 2000 зелених за шт), на них поставили міст на 4 передніх верхніх зуба. На корінні зуби(вони в мене були " через один" поставили 4 стаціонарних мости(верх і низ). Всі 4 мости обійшлися приблизно в 1500 зелених.
Сказав лікар  - років на декілька вистачить( поки будуть триматись корінні які залишились), а там будимо дивитись по обставинах :)
Вже більше пів-року користуюсь такою " системою" - в цілому задоволений, проблем немає...
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Доктор сказав думати : або міст на 6 зубів ( з яких 3 живі) або 3 окремі ямпоанти.
Думаю ;)

Если есть деньги - бери имплантанты.
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?
fam

еще лет 5ть назад читал, что в японии научились чуть ли прямо во рту новые зубы выращивать, кто-то про такое слышал?

я помню не про "выращивать", а "наращивать" - типа как сталактиты и сталагмиты..
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Практически во всем
Обязательно удалять нерв из зуба под коронку-бред еще тот
Це в Україні.В США під коронку готують зуб-спилюють його (тому і видаляють всі нерви) і по центру заганяють металевий штир.а потім роблять тимчасову коронку поки не прийде оригінальна.Причому тимчасова-копія оригіналу.А коли приходить-знімають тимчасову і просто на клею втискують на місуе оригінал.Роблять так чітко,що після того асистент лише вичищає сліди залишку клею.ніяких підточок,підпилювань чи ще чогось.....
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Если есть деньги - бери имплантанты.
Абсолютно верно!!!
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Це в Україні.В США під коронку готують зуб-спилюють його (тому і видаляють всі нерви) і по центру заганяють металевий штир.а потім роблять тимчасову коронку поки не прийде оригінальна.Причому тимчасова-копія оригіналу.А коли приходить-знімають тимчасову і просто на клею втискують на місуе оригінал.Роблять так чітко,що після того асистент лише вичищає сліди залишку клею.ніяких підточок,підпилювань чи ще чогось.....

хм..
в украине (провинция) мне засунули по такой же технологии металический штырь в корень и сразу коронку
а на россии в аналогичной ситуации (другой зуб) стекло-волоконный (типо того) я спросил
а чта не железный
ответил доктор, что давно уже не практикуют
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Хочеш бути довгожителем - не пускай підарасів до себе в рот. (с) Народна мудрість

   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

мой друг с зимы ставит имплантанты. сначала весь рот был в ниточках, питался через трубочку.
потом дали временные пластиковые челюсти, уже можно было жевать мягенькое
в мае должны насаживать постоянные зубы
ставит обе челюсти, там у него много. На круг сказал выходит что-то около 25 тыс дол

Дай бог ему ещё  25 лет здоровья.
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Це в Україні.В США під коронку готують зуб-спилюють його (тому і видаляють всі нерви) і по центру заганяють металевий штир.а потім роблять тимчасову коронку поки не прийде оригінальна.Причому тимчасова-копія оригіналу.А коли приходить-знімають тимчасову і просто на клею втискують на місуе оригінал.Роблять так чітко,що після того асистент лише вичищає сліди залишку клею.ніяких підточок,підпилювань чи ще чогось.....

В Украине делают так же. Только значительно дешевле. Вместе со стоимостью перелета.
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Скільки коштувала одиниця ?
Як результат, задоволені ?

6 визиров. Сумма 20 тыс. гривен. Но это конец 2013, начало 2014 года.
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

хм..
в украине (провинция) мне засунули по такой же технологии металический штырь в корень и сразу коронку
а на россии в аналогичной ситуации (другой зуб) стекло-волоконный (типо того) я спросил
а чта не железный
ответил доктор, что давно уже не практикуют
Як би тобі засунули в корінь то ти б взвився пошибче "протона" :D там же нерв....тут спочатку витягають ВСІ нерви.Кладуть тимчасову пломбу( у всі кореневі канали) і дають з тиждень на провірку чи все вичищене.Потім пломбують постіним "цементом" і дають з піцвроку на притирку зуба в нових умовах(без нервів).Потім спиловують його до трапезоїдного конуса і по центру вганяьть металевий штир.Роблять молд.З нього роблять тимчасову коронку і наклеюють на той штир для вживання поки не прицйде оригінальна коронка.а молд почилають до протезисторної майстерні.Через певний час  приходить оригінал і доктор знімає тимчасову і ставить на клей постійну.Підчищають залишки клею,ти Платиш (і плачеш :D  бачачи суму) і вуаля. :)
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

В Украине делают так же. Только значительно дешевле. Вместе со стоимостью перелета.
Знаю що роблять.але.....піс ля сумного досвіду з матір"ю серйозної(не один -два зуби запломбувати) дентиської роботи там робити НЕ БУДУ.Краще заплатити більше і мати ГАРАНТІЮ і сервісу і роботи.ІМНО.
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

В обговоренні з архіву знайшов відгуки про Європейський стоматологічний центр.
Знайомий стоматолог категорично не рекомендував базальні імпланти,які вони рекламують.Розповід ав,що їх,як економний варіант на Заході практикують в місцях позбавлення волі.
 Ваш коментар Львівянине,МС-5.
 
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Знаю що роблять.але.....піс ля сумного досвіду з матір"ю серйозної(не один -два зуби запломбувати) дентиської роботи там робити НЕ БУДУ.Краще заплатити більше і мати ГАРАНТІЮ і сервісу і роботи.ІМНО.

Если нужно будет ТВОЕЙ маме сделать зубы у хорошего врача, который сделал зубы МОЕЙ маме - обращайся...
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

 Я так поняв шо форум радить : є бабло -імпланти.
Нема бабла - коронки ?
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Я так поняв шо форум радить : є бабло -імпланти.
Нема бабла - коронки ?

Для імплантації теж мають бути умови,бо за відсутності умов бабла потрібно буде дуже багато)))
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Rubicon
всё!!
я все за тебя решил..
делай так..
взвесь все за и против
деньги у тебя по видимому есть но и есть кроме зубов дела..
если собрался жить лет 80 и более
вкручивай
если меньше то ставь мост
ну поставишь мостик керамический , красивый белый..гарантия там есть на лет 5
а если вдруг беда с мостом -то и вкрутишь
а прикинь
вкрутил - а  у тебя беда, кроме зуба (почки сердце
такие деньги на ветер  :)

У приятеля была подобная дилемма. Я убедил ставить. Грю, будешь красивый лежать, как Бельмондо. :D
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Ціна питання тим хто ставив останнім часом ?
Ставил американские биогоризонт, 800 баксов за имплант.
Есть дешевле варианты, но решил не рисковать.
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

еще лет 5ть назад читал, что в японии научились чуть ли прямо во рту новые зубы выращивать, кто-то про такое слышал?

Так, і я таке чула; питалася у свого лікаря - каже, були експерименти, але тільки на мишах, і не цілий зуб, а тільки його частину (корінь, чи що? пардон, підзабулося...)
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

хм..
в украине (провинция) мне засунули по такой же технологии металический штырь в корень и сразу коронку
а на россии в аналогичной ситуации (другой зуб) стекло-волоконный (типо того) я спросил
а чта не железный
ответил доктор, что давно уже не практикуют

"металический штырь в корень и сразу коронку" - штырь называется "культевая вкладка"; у одноклассницы такой ремон есть на нижнем зубе, стоит долго; пока не жалуется

   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Ціну питання ви дізнаєтесь тільки після консультації з лікарем.

Наприклад, є вітчізняні імпланти, вони вдвічі дешевші та достатньо якісні, але чи можна їх вкрутити - визначить лікар. До того ж, їх багато видів (приклад видів імплантів - тиць)
Крім різних видів самих імплантів, різною може бути й процедура їх встановлення (отут з приблизними цінами - тиць)
Або кістка може бути затонка - то ж у вартість буде включено пластику кістки (що воно таке - тиць)
Додайте також вартість рентгенівських знімків.

А результатом ви будете задоволені, якщо будете дбайливо ставитись до імплантів. Це означає не тільки традиційну чистку пастою та щіткою (яку треба міняти кожні три місяці),
а й використовування ірігатора чому він важливий при імплантах - тиць
та регулярне відвідування лікаря-гігієніста (чому це важливо при імплантах та/або протезах - тиць).

Щиро бажаю успіху!
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

В Украине делают так же. Только значительно дешевле. Вместе со стоимостью перелета.

страховка обычно покрывает до 70% стоимости коронок.

Сейчас в америке ставят циркониевые коронки где то по 900 долларов
   
Re: ФЗВ : зубні імпланти ?

Скільки коштувала одиниця ?
Як результат, задоволені ?

знакомые ставили и результаты противоречивые.
коронки вроде как более провереное и надёжнее
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія