Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

порошенко, майданмайстер, мутитимее майдан в восени 2020

В якій колонії?
   
В якій колонії?

порошенко буде нардепом і лідером парламентської опозиції.
   
Петч мутитиме, але йому вже не повірить Захід. І картинки його брехливих каналів вже не будуть сприймати як інформацію. Йому не повірить народ.
Два десятки проплачених дебілів які полізуть майданити будуть від3,14....ні підлеглими Авакова.
Все.
   
порошенко буде нардепом і лідером парламентської опозиції.
ви навіть не уявляєте в якій опозиції він до себе....  :K
   
Ну все може буити.
   
Поки що ще ніякого майдану і близько  ніхто не мутить, але зелепухи на всяк випадок обісралися заздалегідь  :lol:

за шавок авакова сподіваєтесь сховатися? ну-ну  B-)
   
Поки що ще ніякого майдану і близько  ніхто не мутить, але зелепухи на всяк випадок обісралися заздалегідь  :lol:

за шавок авакова сподіваєтесь сховатися? ну-ну  B-)

марта.   порох програв бо за нього були такі несимпатичні в усіх відношеннях "люди" як олешко полтава лірник ти
   
порох програв бо за нього були такі несимпатичні в усіх відношеннях "люди"
він програв бо ніколи не програвав вибори....
дарма він це сказав....
п.с. хоча може м мазохіст...
   
Що тільки не вигадають клоуни, тільки виправдати своє бездарне голосування.

Але хоч реально готуються до сеансів золотого дощу та віддавання 2 млрд Бєні ....
   
Петя дескридитировал и само понятие патриотизм и майдан, как форму народовластия.
Он обгадил всё к чему прикоснулся, вырядив в вышиванки самое откровенное ворье.
Дискредитировал воинские звания начав цеплять генеральские погоны охранникам.
Торговлей с кацапами дискредитировал само понятие санкций, как форму борьбы с агрессией.
Доверие Запада подорвано, так как финансовая помощь активно растаскивалась по карманам.
Этот список можно продолжать. Нанесен очень большой имиджевый урон стране и народу.
Посадить его к чертям, но полезные идиоты прочат ему героя.  :-G
   
Петя дескридитировал и само понятие патриотизм и майдан, как форму народовластия.
Он обгадил всё к чему прикоснулся, вырядив в вышиванки самое откровенное ворье.
Дискредитировал воинские звания начав цеплять генеральские погоны охранникам.
Торговлей с кацапами дискредитировал само понятие санкций, как форму борьбы с агрессией.
Доверие Запада подорвано, так как финансовая помощь активно растаскивалась по карманам.
Этот список можно продолжать. Нанесен очень большой имиджевый урон стране и народу.
Посадить его к чертям, но полезные идиоты прочат ему героя.  :-G

він і є тру герой))) труу ерой Корупцінерії Мародерії Брехляндіії)))) яке населення такі й герої :laugh:
   
Петя дескридитировал и само понятие патриотизм и майдан, как форму народовластия.
Он обгадил всё к чему прикоснулся, вырядив в вышиванки самое откровенное ворье.
Дискредитировал воинские звания начав цеплять генеральские погоны охранникам.
Торговлей с кацапами дискредитировал само понятие санкций, как форму борьбы с агрессией.
Доверие Запада подорвано, так как финансовая помощь активно растаскивалась по карманам.
Этот список можно продолжать. Нанесен очень большой имиджевый урон стране и народу.
Посадить его к чертям, но полезные идиоты прочат ему героя.  :-G
----------------------------------------
Я думав ти дурень,а ти ще наївний як дитина. Меня навіть тебе жалко! Скажи...скільки тобі років? Ну чесно?
   
Какой нах майдан? К осени следующего года про пидру вспоминать будут не чаще, чем про дрыща или янека.
   
К осени
не забирай в дітей мрію...  :(
   
В якій колонії?

 (P)

Думаю в іспанській...
   
Петя дескридитировал и само понятие патриотизм и майдан, как форму народовластия.
Он обгадил всё к чему прикоснулся, вырядив в вышиванки самое откровенное ворье.
упороті узкоязикі не мають  права щось там розказувати про патріотизм Порошенка, ви патріоти рашки,  тому вам не подобається його український  патріотизм
   
Какой нах майдан? К осени следующего года про пидру вспоминать будут не чаще, чем про дрыща или янека.

Якщо не буде дурнем як зараз і таки втече.
   
не забирай в дітей мрію...  :(
Та им и в голову не приходит, шо за год призойдет столько событий, и мир изменится так, что этот провинциальный аферист будет вспоминаться как курьез.
   
Якщо не буде дурнем як зараз і таки втече.

Ви б хвилювалися за клоуна, щоб не втік разом з беньо раніше терміну... Бо через альтернативних країні ще треба буде компенсовувати збитки від блазня і компенсації бєні
   
SOUTH BLOOD-  це все ти пишеш за ніщобродні ботівські грошенята. Сам не віриш.... :D
   
Иди проспись, саксаул.  Тебе надо быть на понедельник крепким - Лексеичу аминь будет. :lol:
   
Барс молодчинка .. оч качественные посты
   
Ви б хвилювалися
за країну хвилюйся...
пургоносець...
   
Ви б хвилювалися за клоуна, щоб не втік разом з беньо раніше терміну... Бо через альтернативних країні ще треба буде компенсовувати збитки від блазня і компенсації бєні

Ти за себе хвилюйся.  Що там з золотим дощем ? Дочекався нарешті ?
   
----------------------------------------
Я думав ти дурень,а ти ще наївний як дитина. Меня навіть тебе жалко! Скажи...скільки тобі років? Ну чесно?

Мені вже 50. А дурень чи то я чи то ти час покаже. Я б взагалі припинив цю безглузду гризню,
і поділ на дурних та розумних, бо втратимо Україну на радість кремлю.
Надбань за 5 років значно менше ніж втрат. Навіть участь в Євробаченні просрати вдалось,
чого ніколи раніше не було. От до чого призводить ця гризня.
Ситуація дуже нагадує Донбас навесні 14го. Якщо ломка по Петру не припиниться, буде біда,
але тепер вже в межах значно більших.
   
Ломка не по Петру, а по баблу .. просто так за такое чувырло бы не топили
   
Єбанатам нєт покоя(с) або Дурна бестолковка клавіатурі спокоя не дає (с)
   
Мені вже 50. А дурень чи то я чи то ти час покаже. Я б взагалі припинив цю безглузду гризню,
і поділ на дурних та розумних, бо втратимо Україну на радість кремлю.
Надбань за 5 років значно менше ніж втрат. Навіть участь в Євробаченні просрати вдалось,
чого ніколи раніше не було. От до чого призводить ця гризня.
Ситуація дуже нагадує Донбас навесні 14го. Якщо ломка по Петру не припиниться, буде біда,
але тепер вже в межах значно більших.
:lol:
   
Ломка не по Петру, а по баблу .. просто так за такое чувырло бы не топили

Ясен пень, даже не по самому баблу, а по системе возможностей и далее закачивать их в свой карман.
Говорим Петро, подразумеваем дармовое бабло.
Цинизм 80го уровня, выстрадать на майдане на людской крови продолжение Януковича, пострелять своих людей и
обозвать это революцией достоинства.
   
Ясен пень, даже не по самому баблу, а по системе возможностей и далее закачивать их в свой карман.
Говорим Петро, подразумеваем дармовое бабло.
Цинизм 80го уровня, выстрадать на майдане на людской крови продолжение Януковича, пострелять своих людей и
обозвать это революцией достоинства.
да(  (tu)
   
(P)

Думаю в іспанській...

 :lol:  урчяння в дупі то ще не думки
   
Проти порошенка було мінімум 5 чи 6 походів на Київ чи недомайданів, кожен з який коштував йому рейтинга і убивав дорогоцінний час

Тому має повне право, особливо коли зеленушки зрозуміють що "ані всє адінаковіє"
   
Вакарчук зеленський тимошенко Гриценко - коаліція
Порошенко з ригами недобитими в опозиції
   
Не смешите мои тапочки... Порошок - жадный рагуляка, которого вывезли на тракторе вместо овоща...
В стратегическом плане он все просрал... то есть не оправдал ожиданий кремлевских кураторов, и будет отправлен на свалку истории...
Он сбитый летчик...
Забудьте...
Ему осталось 2 дня...
   
Аминь...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія