Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как лучше умереть ?

Re: Как лучше умереть ?

Кардиомагнил?

Ксарелто, наверное
   
Re: Как лучше умереть ?

Вообще, расширенный анализ крови с биохимией в Синево сдать не мешало бы и посмотреть там на тромбоциты. А отсюда уже и действовать.
   
Re: Как лучше умереть ?

У християн це так: «Христианской кончины живота нашего, безболезненной, непостыдной, мирной, и доброго ответа на Страшном Суде Христовом просим».
   
Re: Как лучше умереть ?

У християн це так: «Христианской кончины живота нашего, безболезненной, непостыдной, мирной, и доброго ответа на Страшном Суде Христовом просим».

И родная отвечала:
«Я желаю всей душой —
Если смерти, то — мгновенной,
Если раны, — небольшой.
   
Re: Как лучше умереть ?

для прихильників евтаназії простий і дешевий шлях - кетамін на старті і міорелаксант підходящий для зупинки дихання
все доступно і недорого, тільки нафік не потрібно
   
Re: Как лучше умереть ?

Я утром пью кардиомагнил, вечером клопидогрел.

подруга біохімік каже що кардіомагніл містить поганенький аспірин - краще заміняти на доступний у нас тромбо-асс , або американський чи європейський в потрібному дозуванні
   
Re: Как лучше умереть ?

Писати про смерть важко, тому що в масовій свідомості нехристиянського світу тема смерті - табу. Про смерть намагаються не думати, підготовка до неї в "цивілізованому" суспільстві зводиться до написання заповіту й завчасної купівлі землі на цвинтарі. Якщо спитати першого зустрічного на вулиці про те, якої смерті він собі бажає, то більшість відповість - швидкої і раптової. Церква відповість інакше, словами єктеньї, котрі щодня виголошуються в храмах: "Христианския кончины живота нашего, безболезненны, непостыдны, мирны, и добраго ответа на Страшнем судищи Христове, просим." По-перше, християнської, і тільки по-друге, "безболезненны, непостыдны, мирны". Що ж означає "христианския кончины", смерть по-християнському? Смерть - це межа, яку бажано перейти "без нічого", не везучи за собою зайвого й важкого тягаря нерозкаяних гріхів. Тому, християнська кончина - це смерть людини, що встигла пригадати, розкаятися і сповідатися перед священиком у всіх своїх гріхах. Очиститися, за допомогою священицької влади "вязать и решить", від гріхів ще тут, на землі, а потім, очищеному, причаститися - тобто, ще тут, на землі, з'єднатися з Христом, щоб бути з Ним і у вічності. Саме тому така страшна для християнина мрія невіруючого - раптова, "нагла" смерть. Вона сприймається як Божа кара за неправильно прожите життя. Як щось незмірно страшніше, ніж болісна, після тривалої хвороби та страждань, смерть.
   
Re: Как лучше умереть ?

Насправді - то є питання... І не так воно вже залежить від рівня "медицини"... З моїх родичів :(

Прадід помер у 1988 у 102 роки... Просто за мить, з ранку ще було нормально.

Дідусь так само, але у 82 роки. 1917-99... Просто пішов телевізор дивиться і ніхто і не бачив, що з ним сталось :(

Бабуся 1917-2017 - померла у 99 років (місяць до 100) - але страждала тяжко 8 місяців... Відмова кішково/травильної системи... Намагались півроку годувати через крап. фіз розчином із цукром, вітамінами... То реально була трагедія... :(

Мама померла 30.12.2020... :( За півгодини, швидка приїхала на констатаціїю.... 75 років :(

Батько помер 20.07.2010... 72 роки. Був на дачі, викликати швидку не встиг... Ми його знайшли із телефоном у руці і набраною однією цифрою...

Щодо себе... Найкраще, гадаю, померти у ві сні і нікого не напружувати... Колись, у дитинстві, в мене була така криза ... Але мама тоді сказала, от тобі ж подобається Софія Київська, а вона заснована 1032 року (так тоді вважалось)... Ну, я думаю, ладно, якось споробую дожити до 2032 року...

Це поки що цільова функція... Потім, напевно, бажаю померти швидко...   

Хоч і зараз вже можна. Я все бачив і спробував, що бажав. Донька виросла і не живе вже тут. Сенсу у своєму існуванні особливо не бачу... :(
   
Re: Как лучше умереть ?

Сенсу у своєму існуванні особливо не бачу... :(
tobto "osoblivo ne bachu"?! U vas sho, jakis sumnivi?:D
   
Re: Как лучше умереть ?

СDay

±+++++++

Ты это переставай..
   
Re: Как лучше умереть ?

tobto "osoblivo ne bachu"?! U vas sho, jakis sumnivi?:D

Певно, є... Якщо так написав... :(
   
Re: Как лучше умереть ?

Фуп просто заряжает оптимизьмом
   
Re: Как лучше умереть ?
abg

так, це кінець навіть в умовах стаціонару


Так спокійненько собі констатуємо і „не заморочуємося“. 
   
Re: Как лучше умереть ?
abg

=================================
Я его пью. Кровь разжижает. Приходится даже делать короткие перерывы. ХЗ? Некоторые друзья не пили аспирин,ну теперь уже ничего не пьют. Увы...


А ті короткі перерви це як розуміти?
   
Re: Как лучше умереть ?
abg

Насправді - то є питання... І не так воно вже залежить від рівня "медицини"... З моїх родичів :(

Прадід помер у 1988 у 102 роки... Просто за мить, з ранку ще було нормально.

Дідусь так само, але у 82 роки. 1917-99... Просто пішов телевізор дивиться і ніхто і не бачив, що з ним сталось :(

Бабуся 1917-2017 - померла у 99 років (місяць до 100) - але страждала тяжко 8 місяців... Відмова кішково/травильної системи... Намагались півроку годувати через крап. фіз розчином із цукром, вітамінами... То реально була трагедія... :(

Мама померла 30.12.2020... :( За півгодини, швидка приїхала на констатаціїю.... 75 років :(

Батько помер 20.07.2010... 72 роки. Був на дачі, викликати швидку не встиг... Ми його знайшли із телефоном у руці і набраною однією цифрою...

Щодо себе... Найкраще, гадаю, померти у ві сні і нікого не напружувати... Колись, у дитинстві, в мене була така криза ... Але мама тоді сказала, от тобі ж подобається Софія Київська, а вона заснована 1032 року (так тоді вважалось)... Ну, я думаю, ладно, якось споробую дожити до 2032 року...

Це поки що цільова функція... Потім, напевно, бажаю померти швидко...  

Хоч і зараз вже можна. Я все бачив і спробував, що бажав. Донька виросла і не живе вже тут. Сенсу у своєму існуванні особливо не бачу... :(


Готова епітафія.
   
Re: Как лучше умереть ?

А ті короткі перерви це як розуміти?

Тоді йде коньяк :D
   
Re: Как лучше умереть ?

Но не обэтом речь, может действительно так умереть реально классно, шоб не болело и не мучило тебя?
Ага, але про всяк випадок треба мати заповіт, а ще краще заповіт й страховку для родичів, щоб раптом не було в них гємору.

До речі, осьо нещодавно:
Цитувати
У мікрорайоні Поділля, що у Вінниці, стався нещасний випадок – під час прогулянки з собакою помер чоловік. Медиками встановлено, що він помер природною смертю.
Очевидці розповіли, що чоловік віком близько 60 років у дворі будинку на вул. Бортняка, 14 упав під час прогулянки з собакою. До нього було викликано медиків, які констатували його смерть.

Десь фотка була, лежить на скамійці вже мертвий й поводок тримає, й собака  сидить поруч.
   
Re: Как лучше умереть ?

Ага, але про всяк випадок треба мати заповіт, а ще краще заповіт й страховку для родичів, щоб раптом не було в них гємору.

До речі, осьо нещодавно:
Десь фотка була, лежить на скамійці вже мертвий й поводок тримає, й собака  сидить поруч.

Точно
Піду куплю страховку.
У якої компанії?
   
Re: Как лучше умереть ?

Как спасти человека в такой ситуации?
Тромб в лёгочной артерии - это конец?
якщо великий і повна закупорка то все,якщо мілкий то можна відійти від того.Питання потім тільки чи це спадкове чи одинокий випадок-для цього роблять тести  крові на генеологічну наслідність.
   
Re: Как лучше умереть ?
PAL

подруга біохімік каже що кардіомагніл містить поганенький аспірин - краще заміняти на доступний у нас тромбо-асс , або американський чи європейський в потрібному дозуванні

 :facepalm1:
а інструкцію релігія не дозволяє прочитать? Обов'язково до біохімика звертатися?

https://tabletki.ua/uk/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%BD%D0%B8%D0%BB/#%D0%98%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F

Склад
діюча речовина: acetylsalicylic acid;
1 таблетка містить 75 мг кислоти ацетилсаліцилової;
допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний; магнію гідроксид; целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; крохмаль картопляний; гіпромелоза; пропіленгліколь; тальк.


PS. а тромбо-асс - зачьотна назва! Ну москалі, що з них узять, в них усі думки тіки в цьому напрямі
Й я особисто російські препарати використовувати утримаюся


Останнє редагування: 1 серпня 2021 21:43:06 від PAL
   
Re: Как лучше умереть ?

Насправді - то є питання... І не так воно вже залежить від рівня "медицини"... З моїх родичів :(

Прадід помер у 1988 у 102 роки... Просто за мить, з ранку ще було нормально.

Дідусь так само, але у 82 роки. 1917-99... Просто пішов телевізор дивиться і ніхто і не бачив, що з ним сталось :(

Бабуся 1917-2017 - померла у 99 років (місяць до 100) - але страждала тяжко 8 місяців... Відмова кішково/травильної системи... Намагались півроку годувати через крап. фіз розчином із цукром, вітамінами... То реально була трагедія... :(

Мама померла 30.12.2020... :( За півгодини, швидка приїхала на констатаціїю.... 75 років :(

Батько помер 20.07.2010... 72 роки. Був на дачі, викликати швидку не встиг... Ми його знайшли із телефоном у руці і набраною однією цифрою...

Щодо себе... Найкраще, гадаю, померти у ві сні і нікого не напружувати... Колись, у дитинстві, в мене була така криза ... Але мама тоді сказала, от тобі ж подобається Софія Київська, а вона заснована 1032 року (так тоді вважалось)... Ну, я думаю, ладно, якось споробую дожити до 2032 року...

Це поки що цільова функція... Потім, напевно, бажаю померти швидко...  

Хоч і зараз вже можна. Я все бачив і спробував, що бажав. Донька виросла і не живе вже тут. Сенсу у своєму існуванні особливо не бачу... :(
смерть не важлива довга чи коротка важливо,щоб при повній памяті і можливості самому за собою ходити та бачити світ очима.Все решта -то дрібниці порівняно з тим.як для мого розуміння того питання.
   
Re: Как лучше умереть ?

Точно
Піду куплю страховку.
У якої компанії?
у тої я4ка без заморочки виплатить її твоїм наслідникам :)  А з тим,заморочкою.власне і є проблеми.
   
Re: Как лучше умереть ?

=====================================
 Не згоден. Ну може заповіт скласти,а так ні. Що означає завершувати усі земні справи? Та ще за день?  Так можна і дозавершуватися. "Ну-тіпа- все!" Тепер можна і ласти зкліїти спокійно. Сядеш на  скамійку, тут людину клац,вона брик і вже стоїть  голим там,де усі відповідають за базар. Тре працювати постійно, тоді людина ще якось живе. Як тільки лапки складе,то Кіндратій тут як тут.
+============================================================================+
Мій дід казав: "Збираєшся помирати - але жито сій!". Так і помер в полі, посіявши ВСЕ жито...

Останнє редагування: 1 серпня 2021 21:59:14 від vkhavr2
   
Re: Как лучше умереть ?

Вообще надо растворять тромбы
+=============================================================================+
Медичний препарат "димексид" гарно розчиняє тромби. Хімічна назва: диметилсульфоксид.
Проходить через шкуру і тягне все, що у ньому розчинено. Ще у 60-х одного нашого викладача
так врятували: 50 мл чистого диметилсульфоксида у вену. Живий й досі...
   
Re: Как лучше умереть ?

якщо великий і повна закупорка то все,якщо мілкий то можна відійти від того.Питання потім тільки чи це спадкове чи одинокий випадок-для цього роблять тести  крові на генеологічну наслідність.
подружка живет с ТЭЛА
   
Re: Как лучше умереть ?

кардіомагніл ефективний?
Це той самий аспірин. Тільки дорожчий, для лохів... :pooh_lol:
діюча речовина: acetylsalicylic acid;

1 таблетка містить 75 мг кислоти ацетилсаліцилової;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний; магнію гідроксид; целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; крохмаль картопляний; гіпромелоза; пропіленгліколь; тальк.
   
Re: Как лучше умереть ?

+=============================================================================+
Медичний препарат "димексид" гарно розчиняє тромби. Хімічна назва: диметилсульфоксид.
Проходить через шкуру і тягне все, що у ньому розчинено. Ще у 60-х одного нашого викладача
так врятували: 50 мл чистого диметилсульфоксида у вену. Живий й досі...
димексид навіть на шкіру зовні розводять до 3.
А вену взагалі спалить...
   
Re: Как лучше умереть ?

Вообще надо растворять тромбы

Горілкою?  :gigi:
   
Re: Как лучше умереть ?

+=============================================================================+
Медичний препарат "димексид" гарно розчиняє тромби. Хімічна назва: диметилсульфоксид.
Проходить через шкуру і тягне все, що у ньому розчинено. Ще у 60-х одного нашого викладача
так врятували: 50 мл чистого диметилсульфоксида у вену. Живий й досі...
Тот кто найдёт препарат который растворяет бляшки станет миллиардером. Пока что такого препарата нет
   
Re: Как лучше умереть ?

Но не обэтом речь, может действительно так умереть реально классно, шоб не болело и не мучило тебя?

Хіба це моментальна смерть?

Як мінімум пару секунд людина ще помучилась :(

Цитувати
у чела меняется лицо и видно ему пло стало ... мужик без крика и визга просто валится на асфальт и выпускает последний дух , вроде как хочет вдохнуть но не может и наоборот выдыхает резко...

Найкраще - взагалі ніколи не існувати.
   
Re: Как лучше умереть ?

Ага, але про всяк випадок треба мати заповіт, а ще краще заповіт й страховку для родичів, щоб раптом не було в них гємору.

До речі, осьо нещодавно:
Десь фотка була, лежить на скамійці вже мертвий й поводок тримає, й собака  сидить поруч.

Собаку шкода :(
   
Re: Как лучше умереть ?

=================================
Я его пью. Кровь разжижает. Приходится даже делать короткие перерывы. ХЗ? Некоторые друзья не пили аспирин,ну теперь уже ничего не пьют. Увы...
магнікор - це те саме?
   
Re: Как лучше умереть ?

  Скоріше б черговий "Майдан".  ;)
  Померти, як герой, краще ніж добивати віку у будинку перестарілих чи бути обузою дома.  B-)
 Хорошу смерть від Бога ще заслужити тра. ІМХО
   
Re: Как лучше умереть ?
PAL

Це той самий аспірин. Тільки дорожчий, для лохів... :pooh_lol:
діюча речовина: acetylsalicylic acid;

та нормальна ціна, бо з Німеччини, на теперішні часи 50 грн за ліки - то взагалі задарма
ну да, дарницький дешевше, але таблетку дарницького на п'ять частин задовбешся ділити, а, навіть як розділиш, далеко не факт, що діюча речовина рівномірно розподілена по таблетці

   
Re: Как лучше умереть ?

магнікор - це те саме?


 :pooh_lol:
діюча речовина: 1 таблетка містить кислоти ацетилсаліцилової 75 мг;

допоміжні речовини: магнію гідроксид; крохмаль кукурудзяний; целюлоза мікрокристалічна; крохмаль картопляний; магнію стеарат;
   
Re: Как лучше умереть ?

Антік, коли на Польщу? ))
   
Re: Как лучше умереть ?

та нормальна ціна, бо з Німеччини, на теперішні часи 50 грн за ліки - то взагалі задарма
ну да, дарницький дешевше, але таблетку дарницького на п'ять частин задовбешся ділити, а, навіть як розділиш, далеко не факт, що діюча речовина рівномірно розподілена по таблетці

50 грн за скільки пігулок?
   
Re: Как лучше умереть ?
PAL

магнікор - це те саме?

так, просто виробляє київський завод
   
Re: Как лучше умереть ?
PAL

50 грн за скільки пігулок?

30 шт. Але Німеччина
Можна замінити на вітчизняний магнікор - абсолютно повний аналог, але за 25 грн
   
Re: Как лучше умереть ?

Хіба це моментальна смерть?

Як мінімум пару секунд людина ще помучилась
Вообще безболезненно - просто как выключается свет...я про тромб в легкие...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія