Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?
TC

Потому что основной посыл автора поста - "кто меньше ста тысяч гривен в месяц зарабатывает, тот лох".

Клятые прихильники певної політсили! Подорвали экономику!!! Большая часть ответивших больше 100 тыщ дохода имеют!!!!

Останнє редагування: 18 січня 2022 19:51:52 від TC
   
У меня где-то 10%. А у вас? Какой-то нездоровый ажиотаж вокруг газового вопроса. При чем стабильно уже лет 30. Это особенности национальной зимовки или что-то другое?  :laugh:

20%
а вообще все дорожает. у нас же конец эпохи бедности. вот, напоминаю себе про этот КОНЕЦ, мать его..
каждый раз, когда в магазин захожу
   
вроде ж субсидия порывает все расходы до уровня затрат 10%(или 15) от дохода

это для тех, кому ее дают. а кому нет - тому и ЖОООООПА  :laugh:
   
Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

Ниппонял! Я алегарх? Так у меня и мафынки нету. Езжу на велосипедике. Как какой-нибудь голландец, прости господи.  :laugh:
Жах, до чого Зеленський довів країну :(

Що навіть битої тесли нема, не кажучи вже про крайслера?
   
Ну нічого собі! Які можуть бути "найзапекліші політичні дискусії" між такими багатіями!?
   
Від сімейного 10, але комуналку плачу сам, тож десь чверть зарплати взимку. Крім того 900 грн електрика (бойлер 80 л), 160 вода, 280 укртелеком (ніяк не перейду на іншого) Власне не жаліюсь.
   
Все забыли про пенсов и инвалидов и про 2200 однушка даже при субсидии 50% платят.

согласено теории цивилизации ЗЕ!люков, пенсы и инвалиды - биомусор и их нужно морить голодом и выкидывать из жилья в чистое поле. как ненужный элемент
   
Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

согласено теории цивилизации ЗЕ!люков, пенсы и инвалиды - биомусор и их нужно морить голодом и выкидывать из жилья в чистое поле. как ненужный элемент
Позвольте, у миня все хады записаны.

Это апостол Петра великого Кияша писал.

   
согласено теории цивилизации ЗЕ!люков, пенсы и инвалиды - биомусор и их нужно морить голодом и выкидывать из жилья в чистое поле. как ненужный элемент

Это согласно теории Киевлянина, а он теперь порохобот, вы там определитесь как-то.
   
Это согласно теории Киевлянина, а он теперь порохобот, вы там определитесь как-то.

про Третьякову напомнить? про Брагара?
   
Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

ну за бензином же следите

Я знаю приблизну ціну на пальне, але я не рахую свої витрати на пальне, а тим більше який відсоток моїх доходів іде на пальне.
Є гроші - заправляюся, немає грошей - не заправляюся.
І так в усьому. Я також не рахую бюджет на їжу.
Буде менше грошей - буду менше їсти і пити. Але сказати, яку частку буду витрачати на те чи інше, я не можу.
   
запросто в морозный месяц 200 квадратов может сожрать

а вообще по советским нормам
100 вт/м.кв/час выходит 500 кубов хватает на дом в 70 квадратов

Приблизно до перевороту(ми раніше думали, що то була Революція) в неутеплених будинках так і виходило.
   
Нужно тему переименовать, кто сколько зарабатывает?
   
кто тут на форуме признается что у него коммуналка сжирает 50% :)

куда ни плюнь везде алигархи  :lol:
аліхерх тут один -  Алєжка,   він витрачає на  комуналку  мізер - ~0,25%.    Виходячи  із цієї  цифри по моїм  прикидам в місяць у нього дохід ~ 2 ляма  гривень
   
Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

Потому что можно не платить
(tu) У нас на "дикому" заході ти можеш не платити за квартиру певний час,те саме по кр.карточках,могеджу чи позичках,але не платиш один місяць за електрику (все на ній) і приходиить дядько і пломбує лічильник та відрізає лінію. і не грає ролі хто там живе і скільки. А так як ВСЕ на електриці,то образно,не доїж,а гроші на то нашкребеш. :)
 Працює "как часи". B-)
   
Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

Київ, квартира 65м2, 2-3% в зимовий період.
Якщо провести заходи енергозбереження, можна, думаю вийти на 1%.

Але питання не зовсім коректне, ми в двох з дружиною працюємо, а у батьків дружини на тій же площі на ЦО йде 70% від їх пенсії.
правильне зауваження.коли працюєш і молодий то це все рішаємо і в більшості випадків процент малий до доходу,а от пенсів "на одну пенсію"-це зовсім інші розклади. І істина-думай в молодості про старість,тут не дуже помагає "по шкоді".
   
В опалювальний сезон в приватному будинку треба спалити, щоб без фанатизму 300..500 кубів газу. Ось і порахуйте відсоток!

Это, что собачья будка 300 кубов за сезон?
   
Я тут глянув. Вважав що зимою багато грошей уходить. Виявилося, що не надто більше ніж літом. Зимою газ, літом електріка, бо насос весь час маслає.
   
Я тут глянув. Вважав що зимою багато грошей уходить. Виявилося, що не надто більше ніж літом. Зимою газ, літом електріка, бо насос весь час маслає.
бей вторую скважину и ставь другой насос на орошение.
   
Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

кто тут на форуме признается что у него коммуналка сжирает 50% :)

куда ни плюнь везде алигархи  :lol:
тут в основновму люди що можуть собі дозволити інтернет і електрику до нього :D ,тому 50% у таких ніяк не виходить B-) .
   
Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

Это, что собачья будка 300 кубов за сезон?
це за місяць гапевно.
   
бей вторую скважину и ставь другой насос на орошение.
ахуеть. Електріки меньше буде йти?
   
це за місяць гапевно.
ну, в мене не самий великій будинок. 300м2, то 2000 кубів на рік, і в мене дуже не спекотно в хаті.
   
Re: Доля расходов на газ/ЦО в вашем семейном бюджете?

Я знаю приблизну ціну на пальне, але я не рахую свої витрати на пальне, а тим більше який відсоток моїх доходів іде на пальне.
Є гроші - заправляюся, немає грошей - не заправляюся.
І так в усьому. Я також не рахую бюджет на їжу.
Буде менше грошей - буду менше їсти і пити. Але сказати, яку частку буду витрачати на те чи інше, я не можу.
ти вженеш кредитні організації в банкропсі. так вони не підписувалися працювати з кастомерами. :D
   
меньше 0.1%

   
ну, в мене не самий великій будинок. 300м2, то 2000 кубів на рік, і в мене дуже не спекотно в хаті.

17 гр?
ну блин, до анабиоза недалеко  :laugh:
   
Менше 10 в зимовий період влітку в принципі несуттєво
   
Я тут глянув. Вважав що зимою багато грошей уходить. Виявилося, що не надто більше ніж літом. Зимою газ, літом електріка, бо насос весь час маслає.
хз що то за насос ...в тебе що 50метровий басейн в мене навіть в спеку з працюючими на повну потужність кондьорами не виходить так як взимку
   
хз що то за насос ...в тебе що 50метровий басейн в мене навіть в спеку з працюючими на повну потужність кондьорами не виходить так як взимку

1 квт насос дает 6 тонн в час
Т.ч. бегги опять Шото напутал
   
Нужно тему переименовать, кто сколько зарабатывает?
так ФУП це розсадник алєргахів в людей є час всіляку хyйню писати на хворумах замість того щоб шукати де б заробити на скоринку хліба
   
1 квт насос дает 6 тонн в час
Т.ч. бегги опять Шото напутал
чи нахімічив :gigi:
   
17 гр?
ну блин, до анабиоза недалеко  :laugh:
та ладно вам. Ще груба є. На дві кімнати. Щоб жинкам роздягтися в теплі комфортно ввечорі було. Дитина собі електрікою в вечорі підтоплює. Нормально. Коти пухнасті, щокапец, собака шубу собі відростила, що стала ненабагато довша, ніж ширша. В мене на роботі взагалі 9 градусів і я не скавучу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія