Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

зовсім ні. Замість тисячу на книжкі та концерти, можна було б купити трі дввізіона нептунів. Хер би попер хуйло, як є різик втратити весь чорноморський флот. Корень бід не агресія, вона гуртує. Корень бід нікчемність нашоі влади.
Так а чого Порох цих "нептунів" не купив за 5 років, якщо цим би ми знищили б ЧФ РФії? Мабуть, мав якісь перестороги і страхи, чи як?

 Вже здавалося по риториці, який Порох був агресивний щодо Хуйла, активний щодо вступу до ЄС, НАТО - а маємо те, що маємо ні ЕС, ні НАТО нам в ближчий час не світить, від військової допомоги западники"петляють" обіцянками, а 100-тисячне москальське військо - в нас на кордоні....В при цьому на "Майдан" за Порошенка вийшли до 3000 людей, це про щось говорить?

І хто б на вашу думку був би чемним начолі нашої влади?

Останнє редагування: 18 січня 2022 12:58:46 від Компанійська варта
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

Так а чого Порох цих "нептунів" не купив за 5 років, якщо цим би ми знищили б ЧФ РФії? Мабуть, мав якісь перестороги і страхи, чи як?

І хто б на вашу думку був би чемним начолі нашої влади?
пане, іх на озброення взяли вже за зелепня. За пороха іх розробляли
 А нуно, нагадайте, що розробили, а може розробляють за час каденціі вашого зелепня?
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

Xyй на лопаті розробляють за зелепня. А розроблене не купують. То в кого тут держзрада вимальовується?
   
пане, іх на озброення взяли вже за зелепня. За пороха іх розробляли
 А нуно, нагадайте, що розробили, а може розробляють за час каденціі вашого зелепня?
Він такий же мій, як і ваш)

Ці всі наші "розробки" без втілення - одна ватна корупція, все це давно розроблено в світі, лишалось тільки закупити на Заході...Тіпа, бюджет виділили, його розпиляли, а якщо що - винуватий наступник
   
Xyй на лопаті розробляють за зелепня. А розроблене не купують. То в кого тут держзрада вимальовується?
Знову ж, а що заважало не "вигадувати колесо", а закупити все це вже готовим на Заході? Ще й остатку хватило витратити на підготовку фахівців там?
   
А собственно, в этом то и вопрос, потому как самого популярного, победителя, вроде знаем?

А вот наоборот - нет

Так давайте узнаем, посредством голосования X(

 :lol:

Поросята стогнуть що кнуря тут зобижають день і ніч  :weep:  а натура в голосовалці вилізла  :lol:
   
форум порохоботов значит Зеленский  :D
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

Світлана та компанвйська варта херові боти. Оштрафуйте іх. Щоб щось казати, треба  мати інформацію. Це зелепні, от не думав, що деградація навіть ботів зачепить.
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

А, онтошка ваш теж не годний.
   
Світлана та компанвйська варта херові боти. Оштрафуйте іх. Щоб щось казати, треба  мати інформацію. Це зелепні, от не думав, що деградація навіть ботів зачепить.
8-: ... і в чом виражається моє ботство? Я навпаки, відпочиваю "від справ праведних" на ФУПі, бо у Фейсбуку забанили надовго), а тут так, пизжу потрохи, у вільному польоті... :crazy_pil:
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

Естественно, это в переносном смысле. Обкакивание означает поливание информационной грязью, если хотите
После МХ уже больше и не надо.
Лалалала
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:
U2

Знову ж, а що заважало не "вигадувати колесо", а закупити все це вже готовим на Заході? Ще й остатку хватило витратити на підготовку фахівців там?

Ты точно тупой? Его ж ремонтировать надо! Даже - после боя! От вы со Svitlana’й туповатые.
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:
U2

8-: ... і в чом виражається моє ботство? Я навпаки, відпочиваю "від справ праведних" на ФУПі, бо у Фейсбуку забанили надовго), а тут так, пизжу потрохи, у вільному польоті... :crazy_pil:

А думать - нечем?
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

8-: ... і в чом виражається моє ботство? Я навпаки, відпочиваю "від справ праведних" на ФУПі, бо у Фейсбуку забанили надовго), а тут так, пизжу потрохи, у вільному польоті... :crazy_pil:

С формулировкой клинический идиот?
   
С формулировкой клинический идиот?
ну не клинический пастор же ж?) :fool:
   
А думать - нечем?
хватит думать - спрашивать надо, особенно когда мнения разделяются? Хорошая прививка от истерик городских сумасшедших и писак "одни пальцем"
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

ну не клинический пастор же ж?) :fool:

Я даже знал, что ты с этим спорить не будешь.  :lol:
   
Я даже знал, что ты с этим спорить не будешь.  :lol:
ну так, с больными спорить - себя не уважать, буйным больным нужен поко-о-ой) :kez_04:
О, наконец то порохоботы спохватились - хуйло впервые опередил Пороха по обкакиванию на украинском форуме... :snoozer_0: 

А вот украинский Президент лидирует по обкакиванию на украинском форуме в преддверии войны....я в шоке, Агрессору хуйло до Зе далеко на ФУПе, выходит? :4Eba:

Останнє редагування: 19 січня 2022 15:30:13 від Компанійська варта
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

ну так, с больными спорить - себя не уважать, буйным больным нужен поко-о-ой) :kez_04:
О, наконец то порохоботы спохватились - хуйло впервые опередил Пороха по обкакиванию на украинском форуме... :snoozer_0: 

А вот украинский Президент лидирует по обкакиванию на украинском форуме в преддверии войны....я в шоке, Агрессору хуйло до Зе далеко на ФУПе, выходит? :4Eba:

Ты первый даун в семье или это наследственность?
   
йоду в воді не було просто.
   
Ты первый даун в семье или это наследственность?
____________________________
Шо ещё списдеть есть не по теме?) Маму свою об этом спроси, наследничек.... :K
   
йоду в воді не було просто.
Було або не було...а тему піднімаєте, мужики, респект (tu)
   
На форумі, де по всіх голосувалках на президентських виборах з 80%-вою підтримкою перемагає Петро?
Звісно найбільш обгиджуваний це той, хто зараз становить найбільшу небезпеку для святого - мільярдам наскирдованим петро
   
На форумі, де по всіх голосувалках на президентських виборах з 80%-вою підтримкою перемагає Петро?
Звісно найбільш обгиджуваний це той, хто зараз становить найбільшу небезпеку для святого - мільярдам наскирдованим петро
__________________________________________
Невже Зе для них страшніший за Путла? :facepalm1:  То навіщо взагалі щось іще про це писати?
   
Невже Зе для них страшніший за Путла?
А ви візьміть пости когось з них, вибірково...Наприкл ад, пости такої собі ЛАРТИ. І побачите, яка люта злоба лунає в них ...навіть не до Зе! ...до Українців, які мають відмінну від ЛАРТИної думку щодо оцінки окремих політпостатей. Відрази до Хуйла, паРаші і парашників не знайдете зовсім - це не вороги для ЛАРТИ і їй подібних.
   
Re: Кто самый обкаканый политик на ФУПе? :4Eba:

Судя по итогам голосования, это было удачное решение. Без малого трехкратный перевес Зеленского над хуйлом немного шокирует.

Ничуть. Вы не заметили, что тут постоянно гуляет методичка (среди знамо кого), что врага надо искать не в крембле, а среди своих соседей-украинцев? Видимо такое указание от северного "брата у ворот"...
   
Ничуть. Вы не заметили, что тут постоянно гуляет методичка (среди знамо кого), что врага надо искать не в крембле, а среди своих соседей-украинцев? Видимо такое указание от северного "брата у ворот"...
Тоесть, ві хотите сказать, что на ФУПе, на одного нормального допысувача - 3 штатных кремлебота? :facepalm1: хотя, вполне может быть уже...тогда это уже театр, а не серьёзный форум? X(
   
Вы не заметили, что тут постоянно гуляет методичка (среди знамо кого), что врага надо искать не в крембле, а среди своих соседей-украинцев?
не варто спрощувати до або-або
чи ви хочете сказати, що цілком логічне і справедливе наголошення на тому що паРаша - це беззаперечний ворог України (і на жаль, справа не тільки в Хуйлові, там практично кожен пересічний паРашник - рашенімперець), виключає ймовірність наявності ворогів і всередині країни? Наприклад, різних хуйлівських посіпак, жмуруків та прочіх любителів "русского мірЪа"
   
А хто такий хуйло?
російський дрібний функціонер доби Володимира Зеленського) :shuffle:
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

не варто спрощувати до або-або
чи ви хочете сказати, що цілком логічне і справедливе наголошення на тому що паРаша - це беззаперечний ворог України (і на жаль, справа не тільки в Хуйлові, там практично кожен пересічний паРашник - рашенімперець), виключає ймовірність наявності ворогів і всередині країни? Наприклад, різних хуйлівських посіпак, жмуруків та прочіх любителів "русского мірЪа"

Я мог бы немного потроллить вас, переспросив, кого вы имеете ввиду, не бизнес ли партнера Петра и кума хкуйла, товарища Медведчука? Но, пожалуй, не буду. Просто я сказал то,  что хотел, а не то, что хотите ВЫ. :)
   
Re: Кто самый обкаканый политик на ФУПе? :4Eba:

Тоесть, ві хотите сказать, что на ФУПе, на одного нормального допысувача - 3 штатных кремлебота? :facepalm1: хотя, вполне может быть уже...тогда это уже театр, а не серьёзный форум? X(

Нет, я просто говорю, что нарративы врага работают. К сожалению. И политик, который никак не смирится с тем, что проиграл, этому способствует лично.
   
Я мог бы немного потроллить вас, переспросив, кого вы имеете ввиду, не бизнес ли партнера Петра и кума хкуйла, товарища Медведчука? Но, пожалуй, не буду. Просто я сказал то,  что хотел, а не то, что хотите ВЫ. :)
ну так і я сказала те, що хотіла сказати я, а не те що очікували почути ви від опонентів
Ви не помітили, але мій пост якраз містив певний елемент троллінгу )))
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

Цікаво чого можна було чекати від клоуна - він і йшов у політику щоб з нього реготали
   
Нет, я просто говорю, что нарративы врага работают. К сожалению. И политик, который никак не смирится с тем, что проиграл, этому способствует лично.
___________________________________________
Всё может быть намного хуже, это может быть не заблуждение обиженного, а злой умысел в пользу врага?
   
Головний ворог України - Хуйло(і сущій с нім народ).
Крапка .
   
Головний ворог України - Хуйло(і сущій с нім народ).
Крапка .
Зручно свиноадепти ввели поняття головних і неголовних ворогів
   
Зручно свиноадепти ввели поняття головних і неголовних ворогів
ну для вас - прихильники певної політсили - головним ворогом є не Хуйло, а Порошенко.
Але ж це непра-льно, пані націоналістко...
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

Зручно свиноадепти ввели поняття головних і неголовних ворогів
та да, прихильники певної політсили та прихильники певної політсили хуйло не ворог, згоден. Ідіть в очі позаглядайте.
   
ну для вас - прихильники певної політсили - головним ворогом є не Хуйло, а Порошенко.
Але ж це непра-льно, пані націоналістко...
Покажіть мені мій пост - хоч один - де був би натяк, що Хуйло ворогом не є, або взагалі щось позитивне про паРашу.
Якщо ви не вважаєте ворогами рашистську вату та інших посібників Хуйла всередині України, у т.ч. і у владі теж - то це не моя проблема.
   
Re: Кто самый обкакиваемый политик на ФУПе? :4Eba:

Зручно свиноадепти ввели поняття головних і неголовних ворогів
ось вам пост.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія