Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Изменили ли пленки Бигуса ваше отношение к Порошенко?

Мене дивує амід, людина яка тіпа журналіст, і мала справу з монтажем, не бачить що розлідування ніпрощо і текст можливо згенеровано синтизатором частков і щоб не було видно врізки наклали шум... Шум в закритому секретному каналі? Ви смішите мої тапки?

Але Амід який і фотографує і монтував відео цього тіпа не розуміє?


Да не гори ты так  :lol:
   
А забрати у людей життя - не дати кисню, вкрасти гроші...це нормально?
Таке б собі напевно навіть Янукович не дозволив.
Яник щитав бабки і життя рабів це бабки, тому він би почки отбив тому хто його рабів не може забезпечити і Богатирьова би ходила з фонарями під глазом.
   
Да не гори ты так  :lol:
Ти думаєш я злюсь? Ти погано мене знаєш, це просто сум, що коли людині вигідно, вигідно її рожевому світу, вона закриває очі на очевидне, якби це стосувалось когось іншого він би по іншому реагував, раз робив з монтажем.
   
а прояви україножерства і очевидна зав"язаність через бізнес і родину з паРашею - це звісно дрібнички
Ні Миросю, для мене це не дрібнички, тому я за таких як Порошенко, Зеленський, Тимошенко, Чуків і Геків у першому турі не голосую. А у другому турі зважую ці "дрібнички" і не тільки, враховуючи інтереси країни. У своєму виборі цього разу не помилився. 
   
Бгггг :))) які цікаві результати ! Зєбіли, а ви так старалися, так сраку рвали  :laugh:
   
ну да, и сразу:
вакцинация и медицина уже всем пох
рост цифр чеков из магазина пох
состояние экономики пох
жульничество с оборонкой пох
та же энергетика и энергосбережение - а хрен с ней
смешная маниловщина бубочки - ничего не видим
...
на все пофиг
-----------------
дайте тока видосики бигуса и пленки послушать ...
(tu)
   
ну да, и сразу:
вакцинация и медицина уже всем пох
рост цифр чеков из магазина пох
состояние экономики пох
жульничество с оборонкой пох
та же энергетика и энергосбережение - а хрен с ней
смешная маниловщина бубочки - ничего не видим
...
на все пофиг
-----------------
дайте тока видосики бигуса и пленки послушать ...

Ну не треба плутати тутешніх брігадьонишей від жулькосрані з пересічними.
Спробуйте комусь на вулиці вякнути "слава зєлєнському" - не встигнете нахилитися і отримаєте каменюкою :))
   
Спробуйте комусь на вулиці вякнути "слава зєлєнському" - не встигнете нахилитися і отримаєте каменюкою :))

Ви, мабуть, дуже здивуєтесь, але в реальному світі (а не на ФУПі) людину, що буде кричати на вулиці "Слава Зеленському / Порошенку / Тимошенко (потрібне підкреслити) будуть обходити подалі - хто-зна, може буйний якись, плюватись почне або землею кидатись  :D
   
Ви, мабуть, дуже здивуєтесь, але в реальному світі (а не на ФУПі) людину, що буде кричати на вулиці "Слава Зеленському / Порошенку / Тимошенко (потрібне підкреслити) будуть обходити подалі - хто-зна, може буйний якись, плюватись почне або землею кидатись  :D

Навіщо кричати ?  ;o  Просто розкажіть сусіду про те, який зеленський чудовий - про результат доповісте тут :)
Тому що сусіду глибоко насрати і на порошенка і на мертвечука. Але сусіда точно знає, що цукор став коштувати 25-30 грн, зряплатка не стала 4000$
Так чта...
   
Довіра до Порошенка - це питання віри  :gigi:

Довіра до Порошенка - це аналіз досягнутого і врешті-решт довіра до себе, якщо ще той аналіз можеш зробити.
   
Те там имитация... ага. А до тебя как бы еще не дошло что все попытки построить "справедлівоє общєство" обречены стать оруеловской антиутопией?  Ты думаешь ну окей вот у тех не получилось но вот у прихильники певної політсили точно получится, нужно только всех посадить плохих  :laugh:
Друзенко правильно сказав -
"у політиці мораль не в пошані, але межа повинна бути",
так от у петра її не було, як і нема у зеленски.
   
меня больше интересует что  власти делают для государства и людей
у вас какие-то комплексы  проецируемые на окружающих
третья дверь по коридору, я не по  психическим расстройствам от телевизора и лещей
не повірите, але це саме найбільше цікавить і мене теж
те, що витворяв петро з Україною, інакше як свідомою НАВМИСНОЮ шкодою я назвати не можу
   
як з"ясувалося, має.
Більшості українців два роки тому не знадобилося плівок - у них є мізки, очі і вуха.
Ну а тим, у кого є ще й пам"ять, і наочності 5 років свинопрезидентства не знадобилося.

Звичайно, не знадобилося ні плівок, ні п'яти років. Комусь вистачило фрази про цинічних бандер, комусь крику про Свінарчуків, які там п'ять років, у п'ять хвилин все вклалося. Хоча я розумію, з інтелектом виборця Зеленського навіть не проаналізувати, а хоча б запам'ятати не те, що п'ять років, а більше одних "цинічних бандер" чи "Свинарчуків" дуже складно. І от тоді і з'являються міфи, наприклад, про безвіз, який дали громадянам України за те, що вони громадяни України, а Порох тут не при ділах. І тому подібне.
   
Ні Миросю, для мене це не дрібнички, тому я за таких як Порошенко, Зеленський, Тимошенко, Чуків і Геків у першому турі не голосую. А у другому турі зважую ці "дрібнички" і не тільки, враховуючи інтереси країни. У своєму виборі цього разу не помилився. 
для мене навіть питання так не стоїть
варіанту голосувати за цю зловісну постать не було за жодних розкладів
за Зе можна було проголосувати (хоча й - не приховуватиму - морально дуже важко) лише у разі, якби йому протистояло яке-небудь україножерське чудовисько
   
Звичайно, не знадобилося ні плівок, ні п'яти років. Комусь вистачило фрази про цинічних бандер, комусь крику про Свінарчуків, які там п'ять років, у п'ять хвилин все вклалося. Хоча я розумію, з інтелектом виборця Зеленського навіть не проаналізувати, а хоча б запам'ятати не те, що п'ять років, а більше одних "цинічних бандер" чи "Свинарчуків" дуже складно. І от тоді і з'являються міфи, наприклад, про безвіз, який дали громадянам України за те, що вони громадяни України, а Порох тут не при ділах. І тому подібне.
не блазнюйте, Мовчазний, не варто
і навіть не пробуйте нівелювати подвиг Українців, завдяки якому Україна власне і отримала безвіз - навіть попри шалений спротив свиноферми, яка досить тривалий час блокувала у ВР потрібні закони і створення відповідних інституцій
ну, а "цинічні бандери" - це так, додатковий штришок до портрету цього україножера
   
Тому що сусіду глибоко насрати і на порошенка і на мертвечука. Але сусіда точно знає, що цукор став коштувати 25-30 грн, зряплатка не стала 4000$
Так чта...

Ви мислите в абсолютно правильному напрямку. Головні речі, на які не наплювати пересічному українцю - це знати, що його не зіб'є машиною / не застрелить п'яний суддя чи прокурор, якому за це абсолютно нічого не буде; що з нього не виб'ють признання в поліційському відділку, коли там потрібно буде закрити черговий "висяк"; що в нього не відіжмуть квартиру за допомогою "чорного" ріелтера та "свого" судді; що держава не залишить один на один зі страшною хворобою його, чи його дитину; що йому не потрібно їхати на заробітки за кордон, проводячи з родиною пару місяців на рік, щоб заробити на життя.
А тепер положіть руку на серце, і скажіть, що саме зі всього цього було зроблено попередньою владою - тоді може ну будете так щиро дивуватися, чому більшість українців проголосувало за її зміну.
   
не повірите, але це саме найбільше цікавить і мене теж
те, що витворяв петро з Україною, інакше як свідомою НАВМИСНОЮ шкодою я назвати не можу
і шо ж  він витворяв, кицюню?
   
Скажу відразу, гілку не читав, а лише подивився на результати голосування,  в підсумку можна сказати що всі ці викриття і публікації до одного місця, вони не змнрюють нічого.
Всі залишаються на тих самих позиціях, що і до того. Це доречі дуже поганий знак для ЗМІ.
   
і шо ж  він витворяв, кицюню?

вкрав у шмарослави мозок і насипав натомість гашеного вапна
таке важко пробачити(
   
Скажу відразу, гілку не читав, а лише подивився на результати голосування,  в підсумку можна сказати що всі ці викриття і публікації до одного місця, вони не змнрюють нічого.
Всі залишаються на тих самих позиціях, що і до того. Це доречі дуже поганий знак для ЗМІ.
варум?
   
Не спрацьовує вже бігусятина, прийшов час клоуну рапортувати чого він домігся за 2.5 роки каденції
   
вкрав у шмарослави мозок і насипав натомість гашеного вапна
таке важко пробачити(

 :gigi:  :weep:
   
варум?

Тому що це показує, що публікації в ЗМІ не впливають на позицію людей, тобто традиційні ЗМІ вже не п'ята гілка влади.
   
А серед порошків є люди.
Але небагато.
Переважно свині.

Всього проголосувало: 102
Я порохобот,изменили    4    
 
 4%
Я порохобот,не изменили    32    
 
 31%
Я не порохобот,изменили    2    
 
 2%
Я не порохобот,не изменили    64    
 
 63
   
Не слухав і не збираюсь слухати. З мене достатньо фсбешних нарізок розмов пороха типу з хуйлом.
Я суджу по справах. Миросі судять по кацапських серіалах.
   
Ну не треба плутати тутешніх брігадьонишей від жулькосрані з пересічними.
Спробуйте комусь на вулиці вякнути "слава зєлєнському" - не встигнете нахилитися і отримаєте каменюкою :))

За слава Порошенко тоже пивом не угостят
   
і шо ж  він витворяв, кицюню?
Ти плівок не слухав, котику? То послухай, якщо власних мізків бракує
   
Я суджу по справах. Миросі судять по кацапських серіалах.
Яких ще - коцабських серіалах?  ;o
   
Звичайно, не знадобилося ні плівок, ні п'яти років. Комусь вистачило фрази про цинічних бандер, комусь крику про Свінарчуків, які там п'ять років, у п'ять хвилин все вклалося. Хоча я розумію, з інтелектом виборця Зеленського навіть не проаналізувати, а хоча б запам'ятати не те, що п'ять років, а більше одних "цинічних бандер" чи "Свинарчуків" дуже складно. І от тоді і з'являються міфи, наприклад, про безвіз, який дали громадянам України за те, що вони громадяни України, а Порох тут не при ділах. І тому подібне.

і Томос дали українцям за просто так,
і декомунізацію та українізацію зробили самі українці, і санкції проти рашистів теж дали європейці самі, без поштовхів,
і всі досягнення за останні роки були всупереч Пороху, а не завдяки йому,
от тільки чомусь ці самі українці різко перестали робити щось подібне, коли до влади прийшов блазень,
кудись все раптом спливло, як дим...
   
Ти плівок не слухав, котику? То послухай, якщо власних мізків бракує

вообще-то вас накрыло еще до пленок
поэтому это еще не основание тратить свое время на прослушивание прослушки
с нулевым выхлопом по полезной инфе

кааааааак ? вы еще не слушали плевки бигуса ?
бегом бегом, вы же настолько должны быть управляемые извне и ни хера не понимать в жизни и людях
что любой гандон из телевизора за вечер вам может поменять все в голове, изменить прошлое и все то, что
вы видели и сами знали ))
   
Re: Изменили ли пленки Бигуса ваше отношение к Порошенко?

Тому що це показує, що публікації в ЗМІ не впливають на позицію людей, тобто традиційні ЗМІ вже не п'ята гілка влади.

На різних по різному впливає, матеріали Бігуса перед президентськими виборами про Свинарчуків суттєво вплинули на сумніваючихся, на фанатиків любої з політсил впливати таким важче, але цей вплив може накопичуватись і ставати явним протягом років.
   
і Томос дали українцям за просто так,
Фоксіку, то може ти розкажеш, ЩО саме зробив петро в плані надання томосу?
Як сталося, що не один рік поспіль у цьому напрямкові працювали різні володимири-філарети, і нічо, а петро - хопа! - і отримав!
Які "аргументи" вжив петро, як переконав Варфоломія?
Розумієш, я вже втомилася ставити це питання ПЄСдюкам - після кожної їхньої заяви про якусь невідому особисту заслугу петро у томосі.
І так щоразу - видадуть звичну мантру (схоже, що абсолютно бездумно), а на просьбу уточнити, ЩО саме зробив петро, відразу відморожуються.
Допоможи усвідомити особливу роль петро у томосі, Фоксіку.
   
вообще-то вас накрыло еще до пленок
я вже стократ казала : мені не потрібні ніякі плівки для усвідомлення - цю зловісну особь у жодному разі не можна й близько підпускати до влади. Скільки пам"ятаю, воно тільки шкодило Україні, топталося по її гідності і історії, і плазувало перед кучмами-янукевичами-хуйлами.
   
что любой гандон из телевизора за вечер вам может поменять все в голове
Який гандон з телевізора міг би змусити забути як це чьмо намагалося втягнути відкритого ворога Азірова до останнього вагону помаранчевого потягу?
Кому потрібні гандони з телевізора, щоб забути про діяльність цього чьма для розвалу помаранчевої команди?
Що воно там мололо на плівках Мельниченка?
Який гандон з телевізора не завадив мені почути як це вороже чьмо волало про якісь злочини українців, за які ми тепер маємо вибачитися перед євреями, інакше чьмо ставитиме питання про нашу мораль?
Який телевізорний гандон завадив мені не забути як це чьмо витирало ноги об людей з гуртожитка і заявило посланцям "Я етаму бидлу нічєво нє должен!" ?
   
не забути як це чьмо витирало ноги об людей з гуртожитка і заявило посланцям "Я етаму бидлу нічєво нє должен!"
"Головне, що я ЗНАЮ, що це правда"(С) - якась поціновувачка групового сексу з бомжами. B-)
До речі, навіщо відредагувала повідомлення з цією перлиною?
   
"Головне, що я ЗНАЮ, що це правда"(С) - якась поціновувачка групового сексу з бомжами. B-)
До речі, навіщо відредагувала повідомлення з цією перлиною?
Смердюча бомжихо, ти знову припленталася? От жеж невгамовне  :laugh:
   
Смердюча бомжихо, ти знову припленталася? От жеж невгамовне  :laugh:
Пц. Мірося повечеряла з дядьколею і балакає з дзеркалом. :facepalm1:
   
Пц. Мірося повечеряла з дядьколею і балакає з дзеркалом. :facepalm1:
та ні, це якраз тобі, смердюча бомжихо
Догавкалася
віднині тільки так
   
Який гандон з телевізора міг би змусити забути як це чьмо намагалося втягнути відкритого ворога Азірова до останнього вагону помаранчевого потягу?
Кому потрібні гандони з телевізора, щоб забути про діяльність цього чьма для розвалу помаранчевої команди?
Що воно там мололо на плівках Мельниченка?
Який гандон з телевізора не завадив мені почути як це вороже чьмо волало про якісь злочини українців, за які ми тепер маємо вибачитися перед євреями, інакше чьмо ставитиме питання про нашу мораль?
Який телевізорний гандон завадив мені не забути як це чьмо витирало ноги об людей з гуртожитка і заявило посланцям "Я етаму бидлу нічєво нє должен!" ?

какая-то херня обиженной Богом ...
язык ненависти лузерши лишает остатков разума
безнадежна , фонтанируете всякой херней
типа я должен рытся в вашем там говне которое вы собирателе у себя
и найти там оправдание вашей шизанутости  помноженной на черноротость
и почему вы голоснули за профнепригодного уклониста
да на фиг мне это надо ...

все показатели (экономика и политика)
указывают, что такие как вы  - просто вредители .

всему миру пофиг почему в Украине придурки и так их много
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія