Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Не читаючи теми...
Забудьте про цього під*раса.
Щодо нього дотепер є кілька незакритих кримінальних проваджень, одне з яких за фактом службової бездіяльності, вчиненої ним та Головою ВР України Парубієм при несвоєчасному  підписанні Закону України "Про амністію в 2016 році" за моєю заявою, бо амністовані пересиділи півроку.
Слава Україні! [ua]
Після Перемоги розберемося!
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

У товарних кількостях це скільки, на яких потужностях, скільки б це коштувало? Потужному європейському впк важко зараз щось наклепати у товарних кількостях, якщо що. Але дурник мрією радіє.
А український ВПК клепав ракети тисячами в рік всі ці роки. На жаль після 2019 тільки не на український ринок. І не для української армії. Про саудівські Стугни врятовані з Малина нічого не чув? І відоси з арбською в'яззю мабуть також не бачив.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Так. Було відкрито кримінальну справу на президента Порошенка і не одну. В рамках цієї справи є вимога адвокатів щодо експертизи.
Справді? В рамках зрозумілої справи про ознаки держзради (зокрема, фінансування терористів через торгівлю вуглем з ОРДЛО) в діях колишнього президента України П.О.Порошенка його адвокати вимагають експертизи плівок ...зі жмуруканням? Ви це серйозно?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А що, коли вперше побачив, був страшенно обурений, навіть наказав своїм піарникам терміново познімати, і повиганяв таких піарників, які не гребували ніякими, навіть найбруднішими, засобами для досягнення мети ?

Порошенко попереджав багато разів, що хуйло пападе. Але йому не вірили :(
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

а крейсер "Мацква" шо,  фуєм на дно відправили? чи таки ракетами?
Класика маніпуляції, я не питав про це, а ви мені наполегливо намагаєтесь довести, що я й без вас прекрасно знаю. "Тато, де море?"
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Можна кошторис приблизно оцінити по західних зразках. Проблема тільки в тому, що генерали диванних військ фупа не розрізняють дослідне виробництво і вже повне виробництво "на конвеєрі", скільки реальних нептунів ми могли виробляти за рік до початку війни? Скільки років треба, щоб розгорнути масштабне виробництво і скільки на це треба грошей? Вас же все це не цікавить, все має чарівним способом з'являтися за вашим бажанням.
Вас це кого? Наскільки мені відомо дослідне виробництво було зупинено. На виконавців заведені кримінальні справи. Установка і зброя заарештовані. І лише дії військових не допустили її знищення? Нє? Доречі як там на Чорновол закрили кримінальну справу щодо порятунку стугн чи так і буде до кінця війни висіти?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

На боці ворога ти грав починаючи року з 2017. І продовжуєш це робити зараз. Все що мною описано в цих пунктах вистраждано мною особисто. І більшістю дотичних до ВПК та армії. Про те до чого призведе ваша позиція щодо цих питаннь вас попереджали. Але клепки зрозуміти що так і буде за вашого вибору  вам не вистачило. І висновків ніяких і надалі не зроблено. Тому їжте не обляппйтесь.

Прийшов висратись на фуп, молодець.
Передавай у штабі всім привіт.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Справді? В рамках зрозумілої справи про ознаки держзради (зокрема, фінансування терористів через торгівлю вуглем з ОРДЛО) в діях колишнього президента України П.О.Порошенка його адвокати вимагають експертизи плівок ...зі жмуруканням? Ви це серйозно?
Кому зрозумілої? Ах да. Ви ж Медведчуку на слово довіряєте, як і Деркачу.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Справді? В рамках зрозумілої справи про ознаки держзради (зокрема, фінансування терористів через торгівлю вуглем з ОРДЛО) в діях колишнього президента України П.О.Порошенка його адвокати вимагають експертизи плівок ...зі жмуруканням? Ви це серйозно?

Порошенко переобладнав ТЕЦ для відмови від антрациту. Ні від російсьуого ні від сєпарського.

А де цього року будемо купувати газ?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Як можна всерйоз обговорювати чкісь плівки Деркача з жмуроком
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А український ВПК клепав ракети тисячами в рік всі ці роки. На жаль після 2019 тільки не на український ринок. І не для української армії. Про саудівські Стугни врятовані з Малина нічого не чув? І відоси з арбською в'яззю мабуть також не бачив.

Які саме?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Класика маніпуляції, я не питав про це, а ви мені наполегливо намагаєтесь довести, що я й без вас прекрасно знаю. "Тато, де море?"
То скільки установок і ракет можна було б виготовити в рамках дослідного виробництва, якщо б його не знищили у 2020 році?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Насправді це набір маніпулятивних пропагандистських гасел зі штабу попередника, якщо почати заглиблюватись в проблематику то все трохи не так, як хтось досі намагається нам довести. Зараз пропаганда такого штибу грає на боці ворога, якщо що.

а факти теж грають на боці ворога?
1 Порошенко заявляв що винуватцем загарбницьких дій по відношенню до України є хуйло
2 Зеленський заявляв що винуватцем війни є барига який заробляє на крові
3 З 2015 по 2019 рік - ворог не захопив жодного метра нової території
4 2020( час прийняття рішень людиною яка хотіла зустрітись і подивитись в очі) ми втратили величезний кавальчик території...але винуватий знову Порошенко , бо цукор став дорогий
5 Під час дії невигідного Мінська - ми не втратили жодного метра території і ціною життя 3000 наших бійців
Під час підготовки до шашликів, за 150 днів , ми втратили додатково 15% території і мінімум 15000 життів наших бійців...
Бариги - немає
Пацан якому хотіли глянути в очі - тепер є..
На чиїх руках кров Азовців?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Короче Миросі і кО не виправні. Їх навіть війна нічому не навчила.
Сподіваюся, ви усвідомлюєте, що саме такий пост я могла би адресувати і вам, причому зовсім небезпідставно?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Як можна всерйоз обговорювати чкісь плівки Деркача з жмуроком

Мирослава любить фейки. Тому й тягає фейкові плівки російського агента Деркача.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

2 Зеленський заявляв що винуватцем війни є барига який заробляє на крові
Далі читати нема сенсу
Побалуєте цитатою, де Зе заявляє, що не хуйло, а петро є винуватцем війни?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Передавай у штабі всім привіт.
В якому саме? Батальйону чи бригади?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?



Порошенко працював на Росію ще з 2014 року. Хто дав вказівку його не чіпати важко здогадатись?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Сподіваюся, ви усвідомлюєте, що саме такий пост я могла би адресувати і вам, причому зовсім небезпідставно?
Та невже? Тобто ви розпалюєте ворожнечу, але звинувачуваєте мене? Як це по-кацапські.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

https://youtu.be/Z1bBIE8uroI
Порошенко працював на Росію ще з 2014 року. Хто дав вказівку його не чіпати важко здогадатись?

Погугліть хто літав в Москву в травні-червні 2014 р.
Хто дав команду його не чіпати важко здогадатися?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Та невже? Тобто ви розпалюєте ворожнечу, але звинувачуваєте мене? Як це по-кацапські.
Яку ворожнечу я розпалюю??? Ви про що?
Це я заявила, що у війні винна певна частина українців, а не хуйло зі своїм Хуйлостаном?
Ви нічого не сплутали? Чи це такий хитрий прийомчик, якому навчають на Лаврській?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Яку ворожнечу я розпалюю??? Ви про що?
Це я заявила, що у війні винна певна частина українців

а хто заявляв, що війна триває, бо барига наживається на війні?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Порошенко попереджав багато разів, що хуйло пападе. Але йому не вірили :(

Капець...  :facepalm:
У нашої розвідки була інформація ще з кінця 2021р.
І готувались як могли.
Послухайте Грозєва...
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?
N88

Ффатить вже.
Всі разом розплачуємось за цей вибір.
Розумнішаєм через кров.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

а хто заявляв, що війна триває, бо барига наживається на війні?
чьто пйом?
Філософом вас, звісно, назвати важко, а от щодо іншої частини визначення, то цілком)))
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Всі разом розплачуємось за цей вибір.
Тобто у війні винні українці, які обрали не того кандидата президентом, який влаштував би хуйла?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ффатить вже.
Всі разом розплачуємось за цей вибір.
Розумнішаєм через кров.

Ви правильно зробили, що не розголошуєте який саме вибір.


   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

чьто пйом?
Філософом вас, звісно, назвати важко, а от щодо іншої частини визначення, то цілком)))

злив зараховано.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

злив зараховано.
який ще "злив"?
То хто казав, що "війна триває, бо барига наживається на війні" ?
Бажано з відповідною цитатою.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Погугліть хто літав в Москву в травні-червні 2014 р.
Хто дав команду його не чіпати важко здогадатися?
Ви мене в чомусь переконуєте?
Не смішить!
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Капець...  :facepalm:
У нашої розвідки була інформація ще з кінця 2021р.
І готувались як могли.



Зауважимо, що 238 млрд, які Міноборони просить на 2022 рік, майже відповідають сумі, яку передбачає Указ Президента від 25 квітня 2019 року №167 (пропозиції до Бюджетної декларації на 2020-2022 роки). Там ця сума складає 234 млрд грн, а на весь сектор оборони та безпеки цим указом (який досі чинний) пропонувалось 449 млрд грн.

Водночас нещодавно схвалена Урядом нова Бюджетна деклараціяя на 2022-2024 роки на весь сектор оборони та безпеки передбачає видатки лише 270,7 млрд грн.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ви мене в чомусь переконуєте?
Не смішить!

Вас переконувати? Вас не перкконує навіть те, що країна кров'ю стікає. І зовсім це не смішно.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Капець...  :facepalm:
У нашої розвідки була інформація ще з кінця 2021р.
І готувались як могли.
Послухайте Грозєва...
якшо раптом хтось забув, то останні чергові вибори президента відбулись у 2019-му...
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Тобто у війні винні українці, які обрали не того кандидата президентом, який влаштував би хуйла?
22 лютого 2014 року до мене не Майдані "випадково" підійшло двоє "вінничан", які просили звернути увагу на Порошенка.
Відбувалась розмова під акомпанемент "Пливе кача".
Думаю, що підходили не до мене одного.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Класика маніпуляції, я не питав про це, а ви мені наполегливо намагаєтесь довести, що я й без вас прекрасно знаю. "Тато, де море?"
якшо для тебе безпосередній і стовідсотковий зв"язок між потопленням кацапофлагмана і ракетною програмою є маніпуляцією...  то це все, що потрібно знати про наших опонентів.

Останнє редагування: 31 липня 2022 21:33:53 від magistr
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Яку ворожнечу я розпалюю??? Між прихильниками різних політичних таборів.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Вас переконувати? Вас не перкконує навіть те, що країна кров'ю стікає. І зовсім це не смішно.
В чому саме має переконати той факт, що "країна стікає кров"ю" ?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

В чому саме має переконати той факт, що "країна стікає кров"ю" ?
Скільки тобі платять?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Справді? А я вважаю, що це робите ви. Тим більш, що себе я НЕ ВВАЖАЮ прихильницею будь-якого політтабору. Я не закісніла сектантка, звикла орієнтуватися за поточною ситуацією та наявною інформацією.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Справді? А я вважаю, що це робите ви. Тим більш, що себе я НЕ ВВАЖАЮ прихильницею будь-якого політтабору. Я не закісніла сектантка, звикла орієнтуватися за поточною ситуацією та наявною інформацією.
щось непомітно. ні першого, ні другого ні третього.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія