Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Особисто я нічого не казав про використання Петром адмінресурсу.
Не брешіть. Ви сказали що 15%Порошенка то адмінресурс і монетизація.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Скільки коштувала ця ракетна програма, скільки ракет, за яку ціну і за який передбачалось створити?
Ви впевнені що така інформація повинна бути у відкритому доступі?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Я спираюся на риторику Юрія Володимировича, його тоді запросили на якесь токшоу. Вона була чітко артикульована.
тобто він чітко вимовляв слова і грамотно складав їх у речення?
і про що це може свідчити у прив"язці до петра?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Скільки коштувала ця ракетна програма, скільки ракет, за яку ціну і за який передбачалось створити?
крейсер "Мацква" ні про що не говорить? ну, тоді звиняйте...
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Я згодна. От тільки під час виборів це теж був аргумент проти Порошенка.
:facepalm: люди отримали живі гроші напередодні 1го туру. це дало пару процентів в плюс
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ну безмозкі можуть гадати. Розумні неодноразово пояснювали і попереджали. Той же самий Портніков. Коротко список що було зроблено Зеленським з того, що було б зроблено Порошенком інакше, і що він робив інакше 5 років свого президенства. Це я до того, що безмозкі дуже люблять аргумент - "ще не відомо що було б при вашому Порошенку". На щастя цей аргумент не витримує жодної критики, бо що було б при Порошенку чудово відомо з 5 років його президенства.
Список:
1) Знищення ракетної програми. Вона була реально і спеціально зупинена, кажу як людина дотична до цієї проблематики. 5 років розвитку. Ентузіазм, перспективи, успіх. Потім 3 роки застою, депресія і смерть. Грім, Сапсан, Кільчень це все що мало літати уже кілька років. І воно б літало дивлячись, який прогрес досягнутий при Пороху по Нептуну, Стугні, Корсару. Але вийшло інакше.
2) Зупинка ВПК. При Порохові мінімум раз на квартал приймались на озброєння сотні одиниць нової та відновленої техніки, за що його противники дражнили його "показушником" і "відкривачкою". При Зеленському це припинилось зовсім. Витратна частина оборонного бюджету не виконувалась навіть на 50%, всі гроші трансфертами переводились на інші програми. По суті 5 років ми йшли в мілітаризації нога в ногу з Мордором. Наступні 3 роки ми зупиниллись і відкотились назад.
3) Розвал армії. Розмір грошового забезпечення військовослужбовців істотно ріс при Пороху майже кожен рік. І жодного разу за 3 наступні роки. Додаткові виплати були також заморожені. З армії пішли специ. Залишились переважно ті хто ніде більше не потрібен, або ті хто мали якийсь спосіб нажитись на своїй посаді. Спроба проштовхнути чисельне скорочення армії. Про це уже кліпово мислячі забули, але ця спроба реально була, скоротити армію воюючої країни мінімум на 20 тисяч - https://www.radiosvoboda.org/a/armiya-skorochennya-genshtab-viina/30997509.html
4) Скандали "Свинарчуків" і "клістронів", які вскрили канали постачання в Україну дефіцитних контрабандних деталей для ВПК, призвели до посадки тих в Росії хто продавав їх нам.
5) Відведення військ з позицій які будувались роками, і з яких їх практично неможливо було вибити конвенційним озброєнням "в поля", звідки їх потім вибили, і саме в цих місцях була прорвана наша оборона на Донбасі.

Насправді це набір маніпулятивних пропагандистських гасел зі штабу попередника, якщо почати заглиблюватись в проблематику то все трохи не так, як хтось досі намагається нам довести. Зараз пропаганда такого штибу грає на боці ворога, якщо що.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

крейсер "Мацква" ні про що не говорить? ну, тоді звиняйте...
Ви читати вмієте, я щось запитував про крейсер Москва? От штабні раздухарились...
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Кінець епохи… Весна прийде саджати будемо…
Кінець епохи бідності? І ви вирішили, що слово "бідність" прив"язане до Петро, що очевидно ганьбить його як доларового мільярдера, нехай навіть і у найбіднішій країні Європи?
Та нє, там йшлося точно не про Петро і не про добробут його родини.
Ну а "бандитам", канєшно, "тюрми". Це ще з часів В.А. відомо.

Агні, жоден з кандидатів (крім того, в руках якого був адмінресурс) не мав би фізичної змоги для розміщення біллбордів, аналогічних тому, який навів Аутлендер.
І навряд чи комусь іншому дозволено було би зафігачити передвиборчий ролік на кшталт того, з Камазом.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Насправді це набір маніпулятивних пропагандистських гасел зі штабу попередника, якщо почати заглиблюватись в проблематику то все трохи не так, як хтось досі намагається нам довести. Зараз пропаганда такого штибу грає на боці ворога, якщо що.
аргумент в стилі "а твоя дочка шльондра".
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Скільки коштувала ця ракетна програма, скільки ракет, за яку ціну і за який передбачалось створити?
Після війни підеш і візьмеш інтерв'ю у Коростильова. А поки що повір мені на слово. Або не вір. Мені зараз якось вже пох.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Мирося про плівки російського агента деркача вже забула. Ти диви яка коротка пам'ять.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ви читати вмієте, я щось запитував про крейсер Москва? От штабні раздухарились...
а крейсер "Мацква" шо,  фуєм на дно відправили? чи таки ракетами?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Не брешіть. Ви сказали що 15%Порошенка то адмінресурс і монетизація.
Ну, правильно сказав. Без адмінресурсу було би 5%.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Не брешіть. Ви сказали що 15%Порошенка то адмінресурс і монетизація.

Я навіть не знаю як реагувати на таку наглу впевненість і наклеп.
Ось посилання на мої останні дописи, зацитуйте той, де я пишу, що 15%Порошенка то адмінресурс і монетизація.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=27476
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ну, правильно сказав. Без адмінресурсу було би 5%.

А без фейків і маніпуляції проти нього? Ви і досі фейкові плівки російського агента Деркача тягаєте.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ну, правильно сказав. Без адмінресурсу було би 5%.
Так адмінресурс був у Авакова а він підтримував Володимира Олександровича, Нє?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

інтерв'ю крадія і корупціонера?

10 червня 2010 Бондарчук був звільнений з посади директора «Укрспецекспорту» і через місяць оформив банківський вклад на 12 млн доларів.[3]
У листопаді 2014 Бондарчук договір розірвав і вніс 10 млн доларів на депозитний рахунок матері у філії «Місто Банк».

Від 19 липня 2014 розслідується справа за фактом вчинення службовими особами «Укрспецекспорту» шляхом зловживання своїм службовим становищем розтрати державних коштів в особливо великих розмірах – перерахування у період з січня 2005 року по липень 2008 року з рахунків ДК «Укрспецекспорт» на користь закритого акціонерного товариства «Аеропартнер» 7,6 млн доларів та 69 000 євро за консультаційні та агентські послуги, яких у дійсності надано не було, а також за фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

А судьї кто? (с)
Сергію, мені байдужа особа Бондарчука.
Є факт - як ви стверджуєте - обмови вищої посадової особи, публічної обмови. Де реакція самої "обмовленої" особи?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?
LSD

Та ні, на жаль, правда. Чому на жаль? Хоч я за нього і не голосувала, і не проголосувала би за жодних розкладів, це все ж таки був президент моєї країни. І така ганьба...
"лучше пожимать руку президенту России Владимиру хуйло, чем заглядывать ему в глаза в поисках мира." (с)
Як на мене, то це точно не краще.
:facepalm1:
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Не брешіть. Ви сказали що 15%Порошенка то адмінресурс і монетизація.

хтось, щось сплутав.

Про адмінресурс і 15% написав Вело.

Шо там проканало? Хіба рейтинг Петра впав після стадіону? Навіть ті 15% це результат адмінресурсу і монетізації субсидій.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Так адмінресурс був у Авакова а він підтримував Володимира Олександровича, Нє?
нє
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Насправді це набір маніпулятивних пропагандистських гасел зі штабу попередника, якщо почати заглиблюватись в проблематику то все трохи не так, як хтось досі намагається нам довести. Зараз пропаганда такого штибу грає на боці ворога, якщо що.
На боці ворога ти грав починаючи року з 2017. І продовжуєш це робити зараз. Все що мною описано в цих пунктах вистраждано мною особисто. І більшістю дотичних до ВПК та армії. Про те до чого призведе ваша позиція щодо цих питаннь вас попереджали. Але клепки зрозуміти що так і буде за вашого вибору  вам не вистачило. І висновків ніяких і надалі не зроблено. Тому їжте не обляппйтесь.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Я навіть не знаю як реагувати на таку наглу впевненість і наклеп.
Ось посилання на мої останні дописи, зацитуйте той, де я пишу, що 15%Порошенка то адмінресурс і монетизація.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=27476
О, вибачаюсь то не ви.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А без фейків і маніпуляції проти нього? Ви і досі фейкові плівки російського агента Деркача тягаєте.
Не було ніяких фейків і маніпуляцій. Навіть гірше - багато що не пригадали з його багаторічної...діял ьності у політиці і не тільки.
Мені, наприклад, цілком вистачило би і 2004 року.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А судьї кто? (с)
Сергію, мені байдужа особа Бондарчука.
Є факт - як ви стверджуєте - обмови вищої посадової особи, публічної обмови. Де реакція самої "обмовленої" особи?

В плівках Деркача було сфабриковано, що Байден здійснює зовнішнє управління Україною. Це було спеціальносфабриков ане ФСБ.

А ось реакція Порошенко.

Цитувати
Експрезидент України Петро Порошенко стверджує, що "плівки Деркача" сфабриковані і є спецоперацією проти стратегічних відносин України з Америкою, "ключовим партнером, здатним стримувати Росію".
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

нє
Що саме «Нє». У Авакова не було адмінресурсу, він не підтримував Володимира Олександровича?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

О, вибачаюсь то не ви.

Я навіть не знаю як реагувати на ваше вибачення :)
Але гаразд, проїхали, будьте уважні
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Не було ніяких фейків і маніпуляцій. Навіть гірше - багато що не пригадали з його багаторічної...діял ьності у політиці і не тільки.
Мені, наприклад, цілком вистачило би і 2004 року.
Це коли вас виселили із общагі?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

На Порошенка? Ви прикалуєтесь, чи вас підмінили?
Сдрасьті. На якого - "Порошенка"? За позовом його адвокатів з приводу обмови цього самого вашого "Порошенка"!
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Кінець епохи бідності? І ви вирішили, що слово "бідність" прив"язане до Петро, що очевидно ганьбить його як доларового мільярдера, нехай навіть і у найбіднішій країні Європи?
Та нє, там йшлося точно не про Петро і не про добробут його родини.
Ну а "бандитам", канєшно, "тюрми". Це ще з часів В.А. відомо.

Агні, жоден з кандидатів (крім того, в руках якого був адмінресурс) не мав би фізичної змоги для розміщення біллбордів, аналогічних тому, який навів Аутлендер.
І навряд чи комусь іншому дозволено було би зафігачити передвиборчий ролік на кшталт того, з Камазом.
Я так розумію Порошенко особисто дозволи на бігборди видавав.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

хочу повторити, за 5 місяців ми могли б наклепати ракет з дальністю 800км у товарних кількостях, а не жебрати набої до хаймарсів. і не так воно вже й дорого получилося б.

У товарних кількостях це скільки, на яких потужностях, скільки б це коштувало? Потужному європейському впк важко зараз щось наклепати у товарних кількостях, якщо що. Але дурник мрією радіє.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Сдрасьті. На якого - "Порошенка"? За позовом його адвокатів з приводу обмови цього самого вашого "Порошенка"!
А для чого? В рамках кримінальної справи на Порошенка його адвокатами було заявлено вимогу щодо експертизи плівок. То де експертиза? Доречі а де плівки?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Це коли вас виселили із общагі?
Ні, коли він своїми інтригами внаслідок фантастичної жаги влади руйнував помаранчеву команду. Не маю жодних підстав не вірити свідченням О.Зінченка, до того ж знову таки не спростованим.
До чого призвело це руйнування, є загальновідомим, нема сенсу повторювати.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А для чого? В рамках кримінальної справи на Порошенка його адвокатами було заявлено вимогу щодо експертизи плівок. То де експертиза? Доречі а де плівки?
Ще раз питаю. Був позов до суду? Кримінальну справу було відкрито?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Короче Миросі і кО не виправні. Їх навіть війна нічому не навчила.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А для чого? В рамках кримінальної справи на Порошенка його адвокатами було заявлено вимогу щодо експертизи плівок. То де експертиза? Доречі а де плівки?

оригіналів немає наскільки мені відомо.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ще раз питаю. Був позов до суду? Кримінальну справу було відкрито?
Так. Було відкрито кримінальну справу на президента Порошенка і не одну. В рамках цієї справи є вимога адвокатів щодо експертизи.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ще раз питаю. Був позов до суду? Кримінальну справу було відкрито?

так.

До неї, зокрема, входив народний депутат Андрій Деркач, який, за даними слідства, курував створення низки приватних охоронних підприємств у різних областях, щоб використати ці структури для швидкого захоплення України.

Наразі за ініціативи СБУ стосовно народного депутата Генеральним прокурором розпочато досудове розслідування".
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Я так розумію Порошенко особисто дозволи на бігборди видавав.
А що, коли вперше побачив, був страшенно обурений, навіть наказав своїм піарникам терміново познімати, і повиганяв таких піарників, які не гребували ніякими, навіть найбруднішими, засобами для досягнення мети ?
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

Ви впевнені що така інформація повинна бути у відкритому доступі?

Можна кошторис приблизно оцінити по західних зразках. Проблема тільки в тому, що генерали диванних військ фупа не розрізняють дослідне виробництво і вже повне виробництво "на конвеєрі", скільки реальних нептунів ми могли виробляти за рік до початку війни? Скільки років треба, щоб розгорнути масштабне виробництво і скільки на це треба грошей? Вас же все це не цікавить, все має чарівним способом з'являтися за вашим бажанням.
   
Re: Порошенко, чому цукр такий дорогий?

А що, коли вперше побачив, був страшенно обурений, навіть наказав своїм піарникам терміново познімати, і повиганяв таких піарників, які не гребували ніякими, навіть найбруднішими, засобами для досягнення мети ?
Так піарники чи адмінресурс?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія