Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Халкидики

Re: ФЗВ. Халкидики

Отаке вот только, что прислали !
   
Re: ФЗВ. Халкидики

так дорого в житті не поїду
   
Re: ФЗВ. Халкидики

17-го виїжджаю на Neos Marmaras, на 11 днів
через Ісакча-Русе-Софія-Салоніки

Так якось сталося, що їздив по цьому маршруту виключно в зворотньому напряму, додому.
Як плануєте виїзд/ночівлі по дорозі? По дорозі Салоніки-Львів ночуємо в Русе, а як навпаки?))

Неос-Мармарас як база класний, але на закупи все одно будете в Нікіті їздити.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Так якось сталося, що їздив по цьому маршруту виключно в зворотньому напряму, додому.
Як плануєте виїзд/ночівлі по дорозі? По дорозі Салоніки-Львів ночуємо в Русе, а як навпаки?))

Неос-Мармарас як база класний, але на закупи все одно будете в Нікіті їздити.

Ми лише вдвох з дружиною. Виїжджаємо вранці 17-го. Будемо періодично мінятися кермом. Трохи відпочину на заправці під Одесою. Трохи подрімаю біля Ізмаїла. О 22:30 паром в Ісакчу. Ніч на Русе через нічний Бухарест. В Болгарії одразу десь на заправці ще подрімаю зранку. Далі повільніше, частіше зупиняючись.
Я в більш жорсткому режимі ще два роки тому з Києва до Созополя доїжджав практично одним махом. Але тут геройствувати не буду. Мені головне не затемна 18-го на місце прибути

На зворотньому шляху переночую десь в Ізмаїлі

В Мармарасі апартаменти у нас практично поряд з невеликим Лідлом.

Останнє редагування: 9 червня 2021 22:28:49 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Будемо періодично мінятися кермом.

Ви колись і раніше писали, що їздите практично нон-стоп. У мене інакше - повна машина дітей, на заправці не покімариш))
   
Re: ФЗВ. Халкидики

самє кращє моторхом їдешь дрімаєшь миєшься все по людські
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Ви колись і раніше писали, що їздите практично нон-стоп. У мене інакше - повна машина дітей, на заправці не покімариш))

Так, без дітей простіше.
До того ж це вперше дружина погодилась підміняти :)
Я беру запас часу на випадок якщо здасться важко.
І головне Румунію вночі проскочити.

   
Re: ФЗВ. Халкидики

Ми лише вдвох з дружиною. Виїжджаємо вранці 17-го. Будемо періодично мінятися кермом. Трохи відпочину на заправці під Одесою. Трохи подрімаю біля Ізмаїла. О 22:30 паром в Ісакчу. Ніч на Русе через нічний Бухарест. В Болгарії одразу десь на заправці ще подрімаю зранку. Далі повільніше, частіше зупиняючись.
Я в більш жорсткому режимі ще два роки тому з Києва до Созополя доїжджав практично одним махом. Але тут геройствувати не буду. Мені головне не затемна 18-го на місце прибути

На зворотньому шляху переночую десь в Ізмаїлі

В Мармарасі апартаменти у нас практично поряд з невеликим Лідлом.
Мы на Грецию обычно из Одессы утром.Одесскую область и Романию  с таможней за день проехали.  Заночевали в Болгарии. На Халкидики к 5-6 вечера уже успеваем.
Ну а позже уже  до Лефкады и до любого острова  доезжаем...
Было время, вылетали из Кишинева на Афины. Но рейсы иногда  задерживали, в Афинах отели - это вообще отдельная грустная тема,  в общем, лучше своей машиной сразу...
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Жаль з Пальців вдасться мабуть лише по Пальцях покататися, ну максимум до Салоніків.
Компенсуємо пляжами :)
Вглиб Греції своєю бібікою - то лише мінімум на три тижні треба їхати мабуть. Але непогано виглядають тамтешні кемпінги. Один такий під Мармарасом, спробую роздивитися що до чого.

Останнє редагування: 9 червня 2021 22:48:08 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

В Греции буквально почти везде  такое море и пляжи, что в Италии нужно ещё очень сильно поискать и не найдешь, или найдет за хорошие деньги. Поэтому, вердикт однозначен- лучший европейский пляжный отдых - это Греция.

   
Re: ФЗВ. Халкидики

На зворотньому шляху може зроблю гак в район Кавали. Перевірю Неа Перамос, який мені одна сім'я туристів з Миколаєва дуже  рекламувала.
Я спочатку туди й хотів, але начитався в цій темі і вибрав Пальці
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Жаль з Пальців вдасться мабуть лише по Пальцях покататися, ну максимум до Салоніків.
Компенсуємо пляжами :)
Можно три дня на Пальцах и далі на захід.
Но! Таки пляжи и таверны на Пальцах отличные, никуда дальше ехать не хочется. ..зависли ..атмосфера рая и медовый месяц.))
Вечера шикарные, а утром встали пораньше и в море нырнули один на пляже...
Не на каждом острове такое можно поиметь.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Перевірю Неа Перамос, який мені одна сім'я туристів з Миколаєва дуже  рекламувала.

Я заїзджав. Це Греція, тому навіть там незле. Хоча після Сітонії трохи ніби прісно.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Так якось сталося, що їздив по цьому маршруту виключно в зворотньому напряму, додому.

Гір багато? Гальма не перегріваються? Перед поїздкою діагностику ходової зроблю, попрошу щоб на гальма уважно глянули.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

17-го виїжджаю на Neos Marmaras, на 11 днів
через Ісакча-Русе-Софія-Салоніки
база буде там, кататимемось Сетонією
для першого разу має бути норм
наступного разу домовилися летіти на о.Закінф
Як ви з Ісакче на Русе потрапите? Який паром дозволений транзитерам??
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Гір багато?

Та є трохи, але некритично. Софія - Салоніки практично по всьому маршруту автобан, ніяких особливих серпантинів і т.д., нема чим дуже переживати.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Як ви з Ісакче на Русе потрапите? Який паром дозволений транзитерам??

Не зрозумів.
До Румунії - паромом Орлівка-Ісакча  Народ зараз активно їздить. Графік - кожні три години.
В Русе з Румунії - звісно ж мостом

Останнє редагування: 10 червня 2021 08:11:38 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

*ГРЕЦІЯ*  *LIPPIA GOLF RESORT 4* ,ВСЕ ВКЛЮЧЕНО
*о Родос* Готель на харчуванні Все включено! З водними гірками,дитячий бассейн,недалеко від пляжу,з чудовою анімацією                                                                                                                                                (checkmark)LIPPIA GOLF RESORT 4*  23.06 - 7 ночей  28100 грн /ДВОХ                                                                (checkmark)LIPPIA GOLF RESORT 4*  23.06 - 7 ночей  34100 грн /ДВОХ+1 ДИТИНА(до 13р)                                            (checkmark)LIPPIA GOLF RESORT 4*  23.06 - 7 ночей  43770 грн /ДВОХ+2 ДІТЕЙ (до13р)                                         (stop_sign)Для в'їзду в Грецію необхідно пред'явити ПЛР тест ( 72 год термвн придатності),або довідку тесту на Антиген,або паспорт вакцинаціі.                                                                                             У вартість включено: авіапереліт, проживання, груповий трансфер, страховка,                                                                                                     ☎097 555 16 55
☎️095 555 16 55

*Київ, Микільсько-Слобідська 1 А
TUI Лівобережна*
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Пришло на Грецию.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Їдьте на Корфу. Там цікавіше. Можна залетіти, а можна паромом.

Що там того Корфу ? Краще по материку кататися
Якщо суто пляж - тоді можна й Корфу
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Не зрозумів.
До Румунії - паромом Орлівка-Ісакча  Народ зараз активно їздить. Графік - кожні три години.
В Русе з Румунії - звісно ж мостом
Ви опинилися в Румунії на правому боці Дунаю. Ви транзитом в Румунії. Яким маршрутом ви доїдете до мосту в Русе. Яким маршрутом дозволено пересування транзитерами? Дайте три чотири шляхові точки.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Ви опинилися в Румунії на правому боці Дунаю. Ви транзитом в Румунії. Яким маршрутом ви доїдете до мосту в Русе. Яким маршрутом дозволено пересування транзитерами? Дайте три чотири шляхові точки.

А! Точно! Сорі. Це ж правий берег. На Русе через Бухарест нема сенсу, бо через міст в Джурджень начебто тре платити (Гугл показує пункт оплати). Тоді значить на Констанцу, кажуть хороша дорога, то ж в Болгарію заїхати через Дуранкулак і повз Варну до греків через Софію або через Хасково

Останнє редагування: 10 червня 2021 23:15:15 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики

А! Точно! Сорі. Це ж правий берег. На Русе через Бухарест нема сенсу, бо через міст в Джурджень начебто тре платити (Гугл показує пункт оплати). Тоді значить на Констанцу, кажуть хороша дорога, то ж в Болгарію заїхати через Дуранкулак і повз Варну до греків через Софію або через Хасково
Очікую на оперативний  та детальний опис вашої мандрівки, особливо - вимоги прикордонників, маршрути, проблемні питання тощо. Можливо, за вашим досвідом буду планувати свою подорож в липні-серпні.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Тоді значить на Констанцу, кажуть хороша дорога, то ж в Болгарію заїхати через Дуранкулак і повз Варну до греків через Софію або через Хасково

 Вас тягне зробити нівроку гак то на Русе, то з Варни на Софію, нащо? Краще вже заїхати в Стамбул по дорозі))
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Вас тягне зробити нівроку гак то на Русе, то з Варни на Софію, нащо? Краще вже заїхати в Стамбул по дорозі))

 :D

Гугл малює Ісакча - Салоніки по дефолту через Бухарест - Русе - Софію.
960 км
Якщо Ісакча - Дуранкулак - Хасково - Салоніки, то 1045 км
А через Софію ще на 40 км довше в такому варіанті
І тут поки що хз як краще: коротко але ще два рази через Дунай мостами і через Бухарест чи більша відстань через Дуранкулак але може вийти що так само за часом

А Вейз пропонує одразу на Браїлу, там ще один паром і далі через Слобозію і Бухарест на Русе. Ще один паром?! Серйозно?!

Останнє редагування: 11 червня 2021 01:27:26 від H.Kropp
   
Re: ФЗВ. Халкидики


Гугл малює Ісакча - Салоніки по дефолту через Бухарест - Русе - Софію.
960 км
Якщо Ісакча - Дуранкулак - Хасково - Салоніки, то 1045 км
А через Софію ще на 40 км довше в такому варіанті
І тут поки що хз як краще: коротко але ще два рази через Дунай мостами і через Бухарест чи більша відстань через Дуранкулак але може вийти що так само за часом

А Вейз пропонує одразу на Браїлу, там ще один паром і далі через Слобозію і Бухарест на Русе. Ще один паром?! Серйозно?!

За мост через Дунай в Русе насколько я помню от 3 до 7 евро. B теории без границ ехать приблизительно одинаково и тут больше от случайности зависит - насколько будут очереди в Русе-Кулата и Вече-Маказа.  По второму пути переходы более маленькие и тяжело сказать как это отразится. Ну и важно в какое время Бухарест - если в час пик по объездной то можно лишние минут 20-30 получить. В принципе за 6 раз которые я ездил очень многое менялось ( это с 2012-го по 2020-й)

Останнє редагування: 11 червня 2021 02:00:02 від Rumata_
   
Re: ФЗВ. Халкидики

:D

Гугл малює Ісакча - Салоніки по дефолту через Бухарест - Русе - Софію.
960 км
Якщо Ісакча - Дуранкулак - Хасково - Салоніки, то 1045 км
А через Софію ще на 40 км довше в такому варіанті
І тут поки що хз як краще: коротко але ще два рази через Дунай мостами і через Бухарест чи більша відстань через Дуранкулак але може вийти що так само за часом

А Вейз пропонує одразу на Браїлу, там ще один паром і далі через Слобозію і Бухарест на Русе. Ще один паром?! Серйозно?!

72 години від часу здачі тесту до грецького кордону
24 години на отримання тесту по місцю проживання (не ісакча)
48 годин на дранг нах зюйд до кордону
Безин туди-сюди плюс дві ночі в готелі туди-сюди

Гроші вийдуть майже такі ж, як авіаквитки, але на додадок чотири дні в машині, шість перетинів кордону - чи воно того варте?

Ренткар у греків від 25 до 50 ойро на день (якщо не лізти в джипи та бмв з мерсами). Греція - це кайф та розслабон. Кожного дня вчепитись в кермо та шалено чавити на педалі - то не відпочинок у греціі.

Подумай про це
   
Re: ФЗВ. Халкидики

І тут поки що хз як краще:

Та як-як. Заїхати на ночівлю в Варну чи Несебр чи де там вам подобається і далі зранку спокійно, відпочиваючи, оглядаючи краєвиди вирушати до Сітонії. Загалом може пара лишніх годин і пара лишніх євро, але спокою і задоволення на усі гроші. Та ще й буде одразу наявне порівняння і морів, і країн, і цін в них, адже болгарські ціни х 2 = грецькі ціни. А от грецьке море - безцінне.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Ну и важно в какое время Бухарест - если в час пик по объездной то можно лишние минут 20-30 получить.

Якось одного разу на об'їздній Бухареста був такий шалений затор, що ми плюнули і поїхали містом. І отримали купу задоволення: і погуляли гарно, і поїли смачно, і проїхали місто оперативно.
А друзі в іншому авто цю ідею не підтримали і простояли в тому заторі понад 3 години, поки ми оглядали румунський центр

   
Re: ФЗВ. Халкидики

72 години від часу здачі тесту до грецького кордону
24 години на отримання тесту по місцю проживання (не ісакча)
48 годин на дранг нах зюйд до кордону
Безин туди-сюди плюс дві ночі в готелі туди-сюди

Гроші вийдуть майже такі ж, як авіаквитки, але на додадок чотири дні в машині, шість перетинів кордону - чи воно того варте?

Ренткар у греків від 25 до 50 ойро на день (якщо не лізти в джипи та бмв з мерсами). Греція - це кайф та розслабон. Кожного дня вчепитись в кермо та шалено чавити на педалі - то не відпочинок у греціі.

Подумай про це

а скіки коштують мерседеси
   
Re: ФЗВ. Халкидики

72 години від часу здачі тесту до грецького кордону
24 години на отримання тесту по місцю проживання (не ісакча)
48 годин на дранг нах зюйд до кордону
Безин туди-сюди плюс дві ночі в готелі туди-сюди

Гроші вийдуть майже такі ж, як авіаквитки, але на додадок чотири дні в машині, шість перетинів кордону - чи воно того варте?

Ренткар у греків від 25 до 50 ойро на день (якщо не лізти в джипи та бмв з мерсами). Греція - це кайф та розслабон. Кожного дня вчепитись в кермо та шалено чавити на педалі - то не відпочинок у греціі.

Подумай про це
по яким цінам авіаквитки рахував і звідки?
я коли планував поїздку з Чернівців, то дивився авіа Львів-Салоніки, було щось по 130 євро * 8 = 1040 + на авто у Львів і назад ще +40 + там трансфер ще +100-200. а машиною вся дорога десь 350є (включаючи 2 ночівлі) вийде і можливість там їздити куди і скільки захочемо.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Росіян не пустять до Туреччини до кінця літа    :super:   :super:
Туреччина відмовила російським туристам у відвідуванні цієї країни до кінця літа.

https://biz.today.ua/russkyj-rossyyan-ne-pustyat-v-turtsyyu-do-kontsa-leta/




   
Re: ФЗВ. Халкидики

Причому літаки не літатимуть не тільки в Стамбул, але і в Анталію. При цьому раніше в Анталію планувалися рейси не тільки з Москви, але і з інших регіонів РФ. Зокрема, регулярні прямі вильоти були заплановані з Єкатеринбурга, Пермі, Уфи, Казані і Мінеральних Вод. І всі вони скасовані. Загалом, цього літа росіян у Туреччині не чекають.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

машиною вся дорога десь 350є (включаючи 2 ночівлі) вийде і можливість там їздити куди і скільки захочемо.

Із Західної України є зміст в перельоті хіба на острови. Якщо ж плани на материк і є своє авто - з Чернівців сам Бог велів їхати собі гарненько через Румунію/Болгарію і насолоджуватися Грецією незалежно від розкладу літаків та цін на рентакари.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

по яким цінам авіаквитки рахував і звідки?
я коли планував поїздку з Чернівців, то дивився авіа Львів-Салоніки, було щось по 130 євро * 8 = 1040 + на авто у Львів і назад ще +40 + там трансфер ще +100-200. а машиною вся дорога десь 350є (включаючи 2 ночівлі) вийде і можливість там їздити куди і скільки захочемо.

приблизно 250 ойро, київ - крит - київ, серпень
заплатив 31 т.грн за 4 квитки, всі з чумаданами, віндроуз
   
Re: ФЗВ. Халкидики

72 години від часу здачі тесту до грецького кордону
24 години на отримання тесту по місцю проживання (не ісакча)
48 годин на дранг нах зюйд до кордону
Безин туди-сюди плюс дві ночі в готелі туди-сюди

Гроші вийдуть майже такі ж, як авіаквитки, але на додадок чотири дні в машині, шість перетинів кордону - чи воно того варте?

Ренткар у греків від 25 до 50 ойро на день (якщо не лізти в джипи та бмв з мерсами). Греція - це кайф та розслабон. Кожного дня вчепитись в кермо та шалено чавити на педалі - то не відпочинок у греціі.

Подумай про це

Я думав
Можливо основним фактором є бажання в наші ковідні часи подорожувати максимально ізольовано.
По друге, обраний вид відпочінку вимагає наявність по місцю автівки на фулл тайм так чи інак
До того ж я маю сякий-такий досвід трохи коротших автопробігів. До Созополя, наприклад, не набагато ближче їхати.
Ну і поїздка без дітей дозволяє максимально скоротити час у дорозі. Для мене мабуть  це гранична відстань "швидкого забігу". Коли ковід від світу відчепиться, може спробую повторити подорож колеги: дво- чи то тритижнева подорож кількома країнами Європи. Але то вже тре компашкою не на одній автівці :)

Тести здамо вранці 16.06 в "ДНК Лабораторії", Київ, того ж дня після 17:00 отримаємо їх на руки англійською з усіма мокрими печатками, 730 грн за один. Кордон Греції перетнемо вже 18-го.
Віньєти болгарську та румунську куплено онлайн (€31 за все) та про всяк випадок роздруковано.
Страховки здоров'я і грін на автівку - на руках (1500 грн)
Житло забукано та оплачено.
Залишилося заповнити онлайн-форму гостя Греції (PLF)
Сьогодні зроблю діагностику ходової і в принципі все готово. :)
   
Re: ФЗВ. Халкидики

Я думав
Можливо основним фактором є бажання в наші ковідні часи подорожувати максимально ізольовано.
По друге, обраний вид відпочінку вимагає наявність по місцю автівки на фулл тайм так чи інак
До того ж я маю сякий-такий досвід трохи коротших автопробігів. До Созополя, наприклад, не набагато ближче їхати.
Ну і поїздка без дітей дозволяє максимально скоротити час у дорозі. Для мене мабуть  це гранична відстань "швидкого забігу". Коли ковід від світу відчепиться, може спробую повторити подорож колеги: дво- чи то тритижнева подорож кількома країнами Європи. Але то вже тре компашкою не на одній автівці :)

Тести здамо вранці 16.06 в "ДНК Лабораторії", Київ, того ж дня після 17:00 отримаємо їх на руки англійською з усіма мокрими печатками, 730 грн за один. Кордон Греції перетнемо вже 18-го.
Віньєти болгарську та румунську куплено онлайн (€31 за все) та про всяк випадок роздруковано.
Страховки здоров'я і грін на автівку - на руках (1500 грн)
Житло забукано та оплачено.
Залишилося заповнити онлайн-форму гостя Греції (PLF)
Сьогодні зроблю діагностику ходової і в принципі все готово. :)

ти вже прийняв рішення, тому я не відмовляю.
просто закликаю проаналізувати для наступної мандрівки - цього разу раxyй гроші та враження по дорозі, саме по дорозі.

з києва до салоніків 6000 грн авіаквиток з чумаданом, 2.5 години - і ти в салоніках.
автоподорож - десь 3500 км туди-сюди, це буде по бензину тільки десь 500 ойро, якщо їдуть 2 людей, то авіа вже дешевше, не рахуючи готелі, страховки (потрібні максимальні, до речі, на цьому не економ).
дорога від києва туди - нудна та й годі, отримати задоволення, як від прогулянки в альпах і не чекай.

тепер про ренкар: я забукав шкоду октавію на 8 днів на криті з самим повним іншуренсом (зеро ексес, тобто без франшизи, з пожежею-викраденням-склом-дзеркалами-гумою - все-все-все, анлімітид майледж, фрі секонд драйвер) - 276 ойро, ще й знижку дали за передплату 30%  :gigi:


фактично ти вбиваєш 4 дні відпустки за примарне зменшення ризику підхопити ковід у літаку.
ковід-передосторога може буди єдиним виправданням такої мандрівки.
   
Re: ФЗВ. Халкидики

 У меня авиа Киев -Салоники - Киев без багажа 15000 грн. Из них, 5000 грн. Списал бонусами Визз.
Такими авиакомпаниями как СкайАп или виндроуз в сезон летать стремно
   
Re: ФЗВ. Халкидики

15000 на троих
   
Re: ФЗВ. Халкидики

зараз зачіннять всі країни
і всі почнуть відпочівать на ставку у рипьяхах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія