Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский поручил провести аудит дотаций Косюку

ну прям свято якесь....

«Прошу руководителя Счетной палаты сообщить о результатах аудита использования средств украинцев, которые подарили богатым «агробаронам»… Мы же все понимаем, о ком речь, или мне назвать фамилии? Ну, курочки… все понимают, о чем речь», — сказал Зеленский.

Также он обратился к главам Госбюрорасследовани й (ГБР) и Национального антикоррупционного бюро (НАБУ) с просьбой отчитаться о ходе расследований злоупотреблений при выделении госпомощи агро-промышленному комплексу.

В 2018 году больше всего дотаций из госбюджета получили фирмы, связанные с Юрием Косюком, — около 970 млн грн, а в 2017 году — 1,4 млрд грн.
   
а за сьогоднішній кортеж, щоб малого відвезти до школи, він сплатив?
   
https://www.youtube.com/watch?v=cjOsrx4vKVI
на тебе чекають в гілці про зашквар зеленських біля школи
   
Re: Зеленский поручил провести аудит дотаций Косюку

Ну ось це якраз не завадило б - перевірити дотації Косюку. Всі багатії в Україні повинні усвідомити - що при зміні влади всі спроби присмоктаться закінчаться погано.
   
Re: Зеленский поручил провести аудит дотаций Косюку

Так купив би яхту покоротше, але не мав би сцука головняка  :weep:
   
Re: Зеленский поручил провести аудит дотаций Косюку

Караул! Кошмарит частный бизнес!! Инвесторы разбегутся! Косюк создает рабочие места!!11!
Вот это вот всё...
   
Где-то тихо всплакнул Киевлянин  (P)
   
Спакойно. Косюк отслюнит кому надо. Он и не такое переживал.
   
Это всем остальным знак, что пора нести. Народная же власть.
   
Это всем остальным знак, что пора нести. Народная же власть.


Ты неутомим,но однообразен  :facepalm1:
   
на тебе чекають в гілці про зашквар зеленських біля школи
А не хочу теперь туда идти.
Я вашим столько уже назадавала вопросов без даже на попытки ответов.
Спроси у Молли, Бяки, Alezka и Foxic.

НЕХОЧУ. Надоело метать бисер перед свиньями
   
там по ходу було б непогано перевірити законність виділення косюку землі в аренду
 B-)
   
А не хочу теперь туда идти.
Я вашим столько уже назадавала вопросов без даже на попытки ответов.
Спроси у Молли, Бяки, Alezka и Foxic.

НЕХОЧУ. Надоело метать бисер перед свиньями
а перед г+г метнеш?)))
там те ж саме відео і з позитивом))))
   
Мы же все понимаем, о ком речь, или мне назвать фамилии? Ну, курочки… все понимают, о чем речь», — сказал Зеленский.
Чудово. Просто замічятєльно. На 99% впевнений (якщо такий аудит дійсно буде), що порушень там буде виявлено і озвучено на публіку трохи менше, ніж жодного.
Сподіваюсь, колишні зрадойопи, нинішні провладні скаколизи, привселюдно покаються за свої перманентні виски "свинарчюкіііі!!! косюкіііііі!!!" і заткнуться назавжди з цією темою.
   
Re: Зеленский поручил провести аудит дотаций Косюку

Чудово. Просто замічятєльно. На 99% впевнений (якщо такий аудит дійсно буде), що порушень там буде виявлено і озвучено на публіку трохи менше, ніж жодного.
Сподіваюсь, колишні зрадойопи, нинішні провладні скаколизи, привселюдно покаються за свої перманентні виски "свинарчюкіііі!!! косюкіііііі!!!" і заткнуться назавжди з цією темою.

Ну перевірить не завадить. Якщо порушень немає - то й Косюку боятися нічого.
   
Ну перевірить не завадить. Якщо порушень немає - то й Косюку боятися нічого.
Так я ж кажу - суперово. З точки зору "справедливості" порушень там було, не сумніваюсь, достатньо. А стосовно закону - поцілують його в сраку, косюкові юристи недарма хліб їдять.
Скоріш за все, результатів перевірки ми взагалі не почуємо.
   
Чудово. Просто замічятєльно. На 99% впевнений (якщо такий аудит дійсно буде), що порушень там буде виявлено і озвучено на публіку трохи менше, ніж жодного.
Сподіваюсь, колишні зрадойопи, нинішні провладні скаколизи, привселюдно покаються за свої перманентні виски "свинарчюкіііі!!! косюкіііііі!!!" і заткнуться назавжди з цією темою.
вове немного объяснили за таможенный кодекс, и контрабанда сократилась
теперь пришла очередь налогового кодекса
 :D
   
вове немного объяснили за таможенный кодекс, и контрабанда сократилась
теперь пришла очередь налогового кодекса
 :D
Отак, мал-помалу, скоморох стане освіченою людиною, до кінця каденції буде цілком годним кандидатом на посаду зам.міськго голови кривого рогу.
   
Re: Зеленский поручил провести аудит дотаций Косюку

Так я ж кажу - суперово. З точки зору "справедливості" порушень там було, не сумніваюсь, достатньо. А стосовно закону - поцілують його в сраку, косюкові юристи недарма хліб їдять.
Скоріш за все, результатів перевірки ми взагалі не почуємо.

Всеодно, чим більше вони будуть шугати один одного, тим менше буде спокуси шебуршить з бюджету. А то хто його знає, де і коли воно вилізе. Краще купити яхту покоротшу.
   
Ну перевірить не завадить. Якщо порушень немає - то й Косюку боятися нічого.

Я думаю якраз косюку і немає чого боятися.  Ну перевевірять. Більше до коломойського запитань буде. Як віджимав чужу власність.
   
чим більше вони будуть шугати один одного
та яке то шугання... так, репризи на потєху манюпаса.
ну перейдуть певні суми з одних кишень в інші, та й по тому...
   
Re: Зеленский поручил провести аудит дотаций Косюку

Я думаю якраз косюку і немає чого боятися.  Ну перевевірять. Більше до коломойського запитань буде. Як віджимав чужу власність.

Ну Коломойського за Петра пошугали. Тепер прийшла черга зворотньої "люб'язності". Так, дивись, країна і виб'ється в люди, якщо наші любителі поживиться за рахунок держави та манюпасів будуть шугані.
   
как жеж так-то, а?
   
Re: Зеленский поручил провести аудит дотаций Косюку

стосовно закону - поцілують його в сраку, косюкові юристи недарма хліб їдять.
Скоріш за все, результатів перевірки ми взагалі не почуємо.

і шо це вплинуло на коломойського? на  жажду збагачення?
   
Re: Зеленский поручил провести аудит дотаций Косюку

Чудово. Просто замічятєльно. На 99% впевнений (якщо такий аудит дійсно буде), що порушень там буде виявлено і озвучено на публіку трохи менше, ніж жодного.
Сподіваюсь, колишні зрадойопи, нинішні провладні скаколизи, привселюдно покаються за свої перманентні виски "свинарчюкіііі!!! косюкіііііі!!!" і заткнуться назавжди з цією темою.
Ничего не напоминает )))))?
Ну там бывших рыгов, которых грозились как минимум четвертовать после того что они сделали с страной в 2014.
Тема прекрасна  :gigi:
   
Чудово. Просто замічятєльно. На 99% впевнений (якщо такий аудит дійсно буде), що порушень там буде виявлено і озвучено на публіку трохи менше, ніж жодного.
Сподіваюсь, колишні зрадойопи, нинішні провладні скаколизи, привселюдно покаються за свої перманентні виски "свинарчюкіііі!!! косюкіііііі!!!" і заткнуться назавжди з цією темою.
По факту порушення є, але пришити їх Косюку не вийде, вони взагалі не зтого боку риють це раз. А саме головне, дотації дозволили ріст економіки, фактично вони гроблять галузь в даному випадку... Такщо 40 відсотків буде - 40 відсотків росту))))


Якщо рити то треба в другому місті це робити... Наприклад про оренду землію чого не проводиться ОТГ перерахунок, йому прийдеться відкупляти своїх людей.


А те що вони озвучили це робота на користь ЄС, фактично спроба угробити галузь які тільки стає на ноги, бо в ЄС сплошні дотації тому з його боку великий подвиг що він там почав робити із прибиллю.

Хоч він мене не подобається... Але по факту це проблема насправді для економіки що вони роблять...


Тікай вінветор тікай, і ріст екноміки буде мінус, вибачте але ріст зарахунок євробондів це ріст зарахунок кредиту, липовий.
   
ну прям свято якесь....

«Прошу руководителя Счетной палаты сообщить о результатах аудита использования средств украинцев, которые подарили богатым «агробаронам»… Мы же все понимаем, о ком речь, или мне назвать фамилии? Ну, курочки… все понимают, о чем речь», — сказал Зеленский.

Также он обратился к главам Госбюрорасследовани й (ГБР) и Национального антикоррупционного бюро (НАБУ) с просьбой отчитаться о ходе расследований злоупотреблений при выделении госпомощи агро-промышленному комплексу.

В 2018 году больше всего дотаций из госбюджета получили фирмы, связанные с Юрием Косюком, — около 970 млн грн, а в 2017 году — 1,4 млрд грн.


 (tu)

Свинарьи пуканы напряглись

   
Хоч він мене не подобається... Але по факту це проблема насправді для економіки що вони роблять...
Аналогічно.
Що ж, будемо їсти польську чи румунську курятину.
   
Re: Зеленский поручил провести аудит дотаций Косюку

(tu)

Свинарьи пуканы напряглись

Это твой конструктив?
   
Это всем остальным знак, что пора нести. Народная же власть.

Пока что "несут" вроде в бюджет

Счета ГК вон зашкаливают

Не?
   
Это твой конструктив?

Не,поросячий конструктив должен быть в том,чтоб прикармливать своих,которые потом задирают цены до небес + кормят украинцев откровенным дерьмом ( Наша Ряба)

+ засирают всё навкругы
   
Аналогічно.
Що ж, будемо їсти польську чи румунську курятину.

косюковська курятина в Словаччині в супермаркеті в роздріб відсотків на 30 дешевше чим він продає в Україні. І субєктивно більш високої якості.

Ну і нахера мені платити дорожче за Українську та ще з бюджету за то платити ? вигідніше вже польску чи румунську .. а на крайняк і косюківську курятину завезену з тої ж польші :-)
   
косюковська курятина в Словаччині в супермаркеті в роздріб відсотків на 30 дешевше чим він продає в Україні. І субєктивно більш високої якості.

Ну і нахера мені платити дорожче за Українську та ще з бюджету за то платити ? вигідніше вже польску чи румунську .. а на крайняк і косюківську курятину завезену з тої ж польші :-)

Замечательно!

Дайош ещё больше дотаций Косюку!!!

 :super:
   
Пока что "несут" вроде в бюджет

Счета ГК вон зашкаливают

Не?
так зашкаливают, что аж не влазит. Как ни не хотели, а пришлось с каломойского за электрику брать меньше. Складывать бабло некуда.
   
вове немного объяснили за таможенный кодекс, и контрабанда сократилась
теперь пришла очередь налогового кодекса
 :D
хто сказав що скоротилася ?
   
А вы вообще ту курятину покупаете? Не помню когда последний раз ел и то была домашняя курица. Если нужна птица мне, для сациви, например, то беру индюшатину.
   
Аналогічно.
Що ж, будемо їсти польську чи румунську курятину.
Насправді ніяку, тому що виживатиме, не житиме, а виживатиме село. Всі інші не матимуть можливості заробити на ту курку, виробництва де заробити немає... Зеленський взагалі бред казав в інтервю про парки, вони без додаткової вартості нічого не зароблять.
   
хто сказав що скоротилася ?

Вова и сказал. В прямом эфире своего любимого канала
   
так зашкаливают, что аж не влазит. Как ни не хотели, а пришлось с каломойского за электрику брать меньше. Складывать бабло некуда.

Ну ничо страшного,Рыжая Падла чуток полиняет

Давно пора
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія