Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знайомтесь, це Ромео!

Re: Знайомтесь, це Ромео!

навіщо?

Навіщо квартири на себе записує недобудовані?--- напевно тому що так ійх можна купити дешевше- продати дорожче.
Л-- логіка))
Та там є повно своіх нюансів.
І це все якразь мінімізація, а не ухилення.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Это непроданные квартиры на момент ввода в эксплуатацию.

Останнє редагування: 4 січня 2018 14:31:40 від Изя Шниперсон
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Кляті порохоботи, звідусіль викручуються.. ну постривайте! ми знаейдем  зраду всеодно!
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Навіщо квартири на себе записує недобудовані?--- напевно тому що так ійх можна купити дешевше- продати дорожче.
Л-- логіка))
Та там є повно своіх нюансів.
І це все якразь мінімізація, а не ухилення.

якщо продають офіційно за повну суму
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Бля, куплю такую же беху не за 45, а за 90 тысяч гривен, даже за 190. Скажите где? Не на бляхах конечно. Талантище - все честно как писалось выше. Самим не смешно б***ь?

Скоріш за все в декларації помилка гривні/долари, бо таке авто коштує як раз 45 тис доларів
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

ну я не знаю
200 доларів за квадрат це нормальна ціна для Чернівців?

Є такі моменти коли виставляють наприклад на аукціон держмайно. І починається воно там якразь з таких цін, а може й менше.
Всі ці оцінки майна--- відштовхуються в першу чергу від мінімальноі ціни на метр-- і так -- вона запросто може бути і 200 долларів.
Це все нюанси будівельників і податківців.
У перших є " лазєйкі"-- причому цілком законні, а другі -- просто козли))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

ну я не знаю
200 доларів за квадрат це нормальна ціна для Чернівців?

Коли їх ніхто не купляє, то вони ніхера не коштують.
Чи були конкуренти при покупці.
НМД.  Чувак мінімізував податок на прибуток своєї фірми.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Депутат обіцяв журналістам ЧЕСНО пояснити, для чого він скуповує нерухомість, після чого так і не вийшов на зв’язок.
Чего пристали к чувыаку - честно дал слово, честно забрал слово. Всё честно!
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

І це я далеко не порохобот)))
Просто я живу в Чернівцях і в курсі місцевих подій))
Чернівці-- моє місто))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

я думаю, якщо б будівельна фірма "Ромтісбуд" реалізувала квартири реальним покупцям, отримала гроші на рахунок підприємства, сплатила відповідні податки
виплатила б офіційно пану Ромео дивіденди, він купив офіційно за ці гроші БМВ яку б він вказав в декларації ніяких питань до нього не було б 
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Кляті порохоботи, звідусіль викручуються.. ну постривайте! ми знаейдем  зраду всеодно!

Клятий бізнесмен на свої прибутки купив жінці джипа  :X

А чому нам не купив навіть ланоса???  :X  Га?

упортотий зрадойоб (с)  :lol:
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

І це я далеко не порохобот)))
Просто я живу в Чернівцях і в курсі місцевих подій))
Чернівці-- моє місто))

яка вартість метру в новобудові і Чернівцях?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

я думаю, якщо б будівельна фірма "Ромтісбуд" реалізувала квартири реальним покупцям, отримала гроші на рахунок підприємства, сплатила відповідні податки
виплатилаб пану Ромео дивіденди які б він вказав в декларації ніяких питань до нього не було б 

Навіщо????
Ви напевно ніколи в бізнесі не були))
Цілком нормальна практика--- мінімізувати по максимуму податки.
Йому ще й бухгалтер його це в першу чергу пояснить як законно зробити.
Він податками -- тими які сплачує-- перекриває декілька сотень тих хто не платить взагалі))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

яка вартість метру в новобудові і Чернівцях?

Те що я бачив в рекламі--- від 8000-9000 грн і уверх.
А ще я приймав участь в аукціонах на держмайно-- де метр коштував--- набагато-- дешевше.
пс. Я нічого не зміг придбати-- перебили ціну))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

це не мінімізація, а ухилення від сплати податків.
звичайно український манюпас вважає що податки платять тільки труси...

а чим мінімізація від ухилення відрізняється?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

В нашому оподаткуванні є така фішка, що під податок на прибуток попадають рештки товару не проданого на кінець періода.
ХЗ як це корелюється з данним випадком.
На початку нульових , коли у мене була гуртова торгівля, бухгалтер продавала весь склад по собівартості на фоп.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Навіщо????
Ви напевно ніколи в бізнесі не були))
Цілком нормальна практика--- мінімізувати по максимуму податки.
Йому ще й бухгалтер його це в першу чергу пояснить як законно зробити.
Він податками -- тими які сплачує-- перекриває декілька сотень тих хто не платить взагалі))

може мають платити і ці декілька сотень і він повністю?

у тебе типово совкове бачення процесів

до речі

а може це він завів на рахунок (легалізував) таким чином чорну готівку? яку отримав як хабар? 
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

а чим мінімізація від ухилення відрізняється?

Мінімізуй, будьласка, через знання ПК
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

а чим мінімізація від ухилення відрізняється?

Мінімізація-- це законний спосіб зменшити податки шляхом наприклад зписання видатків підприємства.
Ухилення--це незаконний спосіб не платити податки.
І козли з податковоі уважно стежать і за першим і за другим.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

У Заліщук откаий Ленд Ровер і нема ніякого бізнесу  :pooh_lol:



   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

а чим мінімізація від ухилення відрізняється?

мінімізація це коли в межах закону обираєш найбільш сприятливий метод оподаткування

наприклад працюєш як ФОП на єдиному податку
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

може мають платити і ці декілька сотень і він повністю?

у тебе типово совкове бачення процесів

до речі

а може це він завів на рахунок (легалізував) таким чином чорну готівку? яку отримав як хабар? 

Та навіть в цій статті-- від тих хто розносить #Зраду-- написано що отримав від батьків.
Батько в нього-- вже роками має ту фірму і забудував хороший кусок міста вже.
Там є грощі і були до того.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Мінімізація-- це законний спосіб зменшити податки шляхом наприклад зписання видатків підприємства.
Ухилення--це незаконний спосіб не платити податки.
І козли з податковоі уважно стежать і за першим і за другим.

що це означає? можна приклад?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Я все не могу понять чего народ возбуждается на кол-во квартир ? Это ж застройщики, они часто во власть идут, им вопросы разрешения стройки, аренды земли, перерегистрации, бла-бла  проще решать изнутри. И эти ребята во власти гораздо лучше, чем бывшие прокуроры/судьи/ректоры, привыкшие брать взятки - застройщики часто заботятся о городе и инфраструктуре - от этого цена недвижимости вырастает, бугога.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

що це означає? можна приклад?

Примітивно---
Фірма миє під"ізди.
Заробляє10000 евро.
До податковоі надає чеки на закупи хімікатів і обладнання-- все це зписується і з суми яка залишається сплачується податок.
Це в Німеччині приблизно так.( на скору руку пишу--- мені по справам потрібно-- а тут в інтернетах ваших хтось неправий)))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Та навіть в цій статті-- від тих хто розносить #Зраду-- написано що отримав від батьків.
Батько в нього-- вже роками має ту фірму і забудував хороший кусок міста вже.
Там є грощі і були до того.

ну так ніхто не проти.
як батько отримав ці гроші? дивіденди? заробітна платня?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Примітивно---
Фірма миє під"ізди.
Заробляє10000 евро.
До податковоі надає чеки на закупи хімікатів і обладнання-- все це зписується і з суми яка залишається сплачується податок.
Це в Німеччині приблизно так.( на скору руку пишу--- мені по справам потрібно-- а тут в інтернетах ваших хтось неправий)))

це враховуються витрати. яка тут мінімізація? витрати будь яка фірма враховує яка не на єдиному податку
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!











   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

ну так ніхто не проти.
як батько отримав ці гроші? дивіденди? заробітна платня?

Блін.
Батько-- засновник фірми- забудовника.
Вони забудували хороший кусок міста.
Там є грощі і претензій від податкових козлів до них не було поки що.
Тобто-- вони нормально платять податки з своєі діяльності.( і це великі суми)
пс. І при цьому як любий нормальний підприємець-- абсолютно законно мінімізує податки.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Блін.
Батько-- засновник фірми- забудовника.
Вони забудували хороший кусок міста.
Там є грощі і претензій від податкових козлів до них не було поки що.
Тобто-- вони нормально платять податки з своєі діяльності.( і це великі суми)
пс. І при цьому як любий нормальний підприємець-- абсолютно законно мінімізує податки.

я знаю як знімають претензії податкової. чи ти думаєш я в іншій країні живу?
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Блін.
Батько-- засновник фірми- забудовника.
Вони забудували хороший кусок міста.
Там є грощі і претензій від податкових козлів до них не було поки що.
Тобто-- вони нормально платять податки з своєі діяльності.( і це великі суми)
пс. І при цьому як любий нормальний підприємець-- абсолютно законно мінімізує податки.

Да кому ти це пояснюєш, потато - лещенковський бот
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Та немає там зради)))

Хочете я вам кращий момент наведу?--- про те як фірма отримала від міста землю під дорогу, побудувала дорогу, оформила брущатку з якоі зроблена дорога-- як власність підприємства-- і по закінченню аренди цієі землі не віддає іі так як там на цій землі лежить власність підприємства?)))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Блін.
Батько-- засновник фірми- забудовника.
Вони забудували хороший кусок міста.
Там є грощі і претензій від податкових козлів до них не було поки що.
Тобто-- вони нормально платять податки з своєі діяльності.( і це великі суми)
пс. І при цьому як любий нормальний підприємець-- абсолютно законно мінімізує податки.
Такую же щраду разгоняли с депутатом Ирпеня или Ворзеля, не помню, 60 квартир в декларации указал. Проблем не вижу, он застройщик, на кого ему писать квартиры непроданные ? Ну вот как раз таких парней я априори считаю более честными, чем депутатов -бомжей, у которых все имущество на тёще/бабке двоюродной/жене разведенной.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Просто рух чесно, він же рух квартирооптимістів шукає в істериці хоч якусь зраду, та ось знайшов якусь притягнуту за вуха х.й.ю   :facepalm1:

З іншої сторони - квартирооптимісти це роблять щоб ВІДВОЛІКТИ СУСПІЛЬСТВО ВІД СВОЇХ КОРУПЦІЙНИХ КВАРТИР, які куплені взагалі невідомо за які кошти
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Такую же щраду разгоняли с депутатом Ирпеня или Ворзеля, не помню, 60 квартир в декларации указал. Проблем не вижу, он застройщик, на кого ему писать квартиры непроданные ? Ну вот как раз таких парней я априори считаю более честными, чем депутатов -бомжей, у которых все имущество на тёще/бабке двоюродной/жене разведенной.
Если они не боятся журналісти, значит, с налогами у них всё в порядке, я так думаю.
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Такую же щраду разгоняли с депутатом Ирпеня или Ворзеля, не помню, 60 квартир в декларации указал. Проблем не вижу, он застройщик, на кого ему писать квартиры непроданные ? Ну вот как раз таких парней я априори считаю более честными, чем депутатов -бомжей, у которых все имущество на тёще/бабке двоюродной/жене разведенной.

Вот именно.
Вот у нас Бурбак--- он толком не работал-- сразу в депутаты.
А жена его зато-- знатный пидпрыемэць))
И родители-- основатели биржи где лес толкают за рубеж.
Туда бы копали-- там бы больше #зрады нашли.
Но туда нельзя)))
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Та немає там зради)))

Хочете я вам кращий момент наведу?--- про те як фірма отримала від міста землю під дорогу, побудувала дорогу, оформила брущатку з якоі зроблена дорога-- як власність підприємства-- і по закінченню аренди цієі землі не віддає іі так як там на цій землі лежить власність підприємства?)))

зрада там проста

він викупив у підприємства квартири по собівартості, щоб не показувати прибуток на підприємстві і не платити податок на прибуток

а потім, як приватна особа продав ці квартири. при чому офіційно по договору показав суму продажу близьку до суми за яку придбав, а реально продав в кілька разів дорожче, отримав готівку в чорну, з якої не сплатив ПДФО

крім того ця готівка яку він отримав була чорною ще до оплати за квартири, бо її власники теж не платили майже напевно податків коли її отримували
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Такую же щраду разгоняли с депутатом Ирпеня или Ворзеля, не помню, 60 квартир в декларации указал. Проблем не вижу, он застройщик, на кого ему писать квартиры непроданные ? Ну вот как раз таких парней я априори считаю более честными, чем депутатов -бомжей, у которых все имущество на тёще/бабке двоюродной/жене разведенной.

а навіщо їх на когось писати? вони до моменту продажу належать забудовнику
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Які ви дрібні, та й депутат також.
32 квартири за 10 мільйонів. Та й скидка всього нічого.
А от у Сірожі одна за 7,5 при скидці 40%.
Криє чернівецького депутата, як бик вівцю. :gigi:
   
Re: Знайомтесь, це Ромео!

Які ви дрібні, та й депутат також.
32 квартири за 10 мільйонів. Та й скидка всього нічого.
А от у Сірожі одна за 7,5 при скидці 40%.
Криє чернівецького депутата, як бик вівцю. :gigi:

Скрьоня полюбе криє, бо кошти щє зі сбербанку  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія