Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЧУ 20 тур 17:00 Ворскла-Шахтар. 19:30 Олександрія-Динамо :warning2:

Флорентіно каже що  без суперліги реалу 3,14ц грошей нема, ні про які мегатрансфери нема мови локдауни і реконструкція бернабеу добють вершкових  :weep:
   
Флорентіно каже що  без суперліги реалу 3,14ц грошей нема, ні про які мегатрансфери нема мови локдауни і реконструкція бернабеу добють вершкових  :weep:

це проблеми Реала.  Нехай оголошує банкрутство як Лідс і Фіорентина
   
Ну так він Бейла вчасно не продав, за Азара 100 млн викинув


Що ж він хотів?
   
За Нюрнберг сейчас играет Игорь Шуранов. 18 лет, родился в Германии, заигран за Украину

он уже принял предложение немецкого футбольного союза и в молодежке уже будет играть за Сборную Германии...
это его решение и его отца..уже писали об этом...
   
Флорентіно каже що  без суперліги реалу 3,14ц грошей нема, ні про які мегатрансфери нема мови локдауни і реконструкція бернабеу добють вершкових  :weep:
микки маус.. полный..
некуй было покупать игроков за 100-200 милионов
   
Показати зображення...
які вони огидні. :bueee:

але з грошами.

   
Флорентіно каже що  без суперліги реалу 3,14ц грошей нема, ні про які мегатрансфери нема мови локдауни і реконструкція бернабеу добють вершкових  :weep:

Ось для чого все це й започатковувалося - рятувати його гівноклуб від фінансового краху. Але за рахунок усього єврофутболу. І щоб ніяких ВАРів та іншої хєрні - усе під керівництвом Переса. Мерзотний тип. Завжди ненавидів його сраний вершковий гадюшник.   :laugh:
   
Mundo Deportivo информирует, что УЕФА сыграл решающую роль в принятии этого решения. Не из-за угроз, а потому что предложил значительную сумму денег «большой шестерке» за выход из Суперлиги, которая серьезно угрожала Лиге чемпионов.

Такое же щедрое предложение, однако, не было сделано испанским клубам, которые высший европейский орган футбола рассматривает как главного соперника во главе с идеологом Флорентино Пересом.
   
уєфа підкупила англійців і буде жосско карати еспанію

розділяй і володарюй  :peremoga:
   
уєфа підкупила англійців і буде жосско карати еспанію

розділяй і володарюй  :peremoga:

це іспанці тепер намагаються так з'їхати.

Навіщо УЄФА було підкуповувати англійців, якщо на них і так бул колосальний тиск?  Те, що Суперлізі не вдалося залучити на свій бік ТОПів з Німеччини і Франції, відразу зробило її приреченою.  Питання було лише в часі.  виявилося, що там все було не продумано.  І варто було вийти одному клубу як посипалося все
   
Mundo Deportivo информирует, что УЕФА сыграл решающую роль в принятии этого решения. Не из-за угроз, а потому что предложил значительную сумму денег «большой шестерке» за выход из Суперлиги, которая серьезно угрожала Лиге чемпионов.

Такое же щедрое предложение, однако, не было сделано испанским клубам, которые высший европейский орган футбола рассматривает как главного соперника во главе с идеологом Флорентино Пересом.

не верю..если чесно..
тупой вброс испанской пресы.
   
Ніхто в футбольному світі не підтримав проект Суперліги.  Навіть керівництво учасників Суперліги (за винятком Переса, Аньєллі і Газідіса) усі дні мовчало.  Так як швидко зрозуміли, що проект провальний.

Вчорашнє інтерв'ю Переса це повне позорище :facepalm1:   Особливо про те, що Ланс зможе продавати футболістів
   
суппер лигу завалили обычне английские болелы..-которые выступили против того,что бы английские клубы основой играли только в суппер лиге..
а возможно их бы из апл и погнали вообще +когда начали бы еще и за сборные запрещать выступать то это была бы жесть полнейшая..игроки бы сами покидали бы эти клубы и разрывали контракты -просто суппер лига не дожила до того времени. :D
   
За фактом все залежало від Баварії і ПСЖ.  Коли вони офіційно засудили проект Суперліги, то для останньої все було скінчено.  Замість привілейованого клубу для ТОПів він перетворився в комерційний турнір з різко негативним іміджем
   
Як на мене це колосальна помилка Переса і Аньєллі.  Замість того, щоб підготувати громадську думку, наобіцяти купу плюшек іншим клубам, продумати спортивну складову, вони вирішили взяти нахрапом.  В результаті ніхто їх не підтримав.  Для всіх це виглядало як то, що найбагатші клуби вирішили стати ще багатшими і назавжди офіційно закріпити поділ на касти
   
За фактом все залежало від Баварії і ПСЖ.  Коли вони офіційно засудили проект Суперліги, то для останньої все було скінчено.  Замість привілейованого клубу для ТОПів він перетворився в комерційний турнір з різко негативним іміджем
Від Баварії і ПСЖ нічого не залежало .Все залежало від англійських вболівальників .Перес і Аньєллі на них не звернули увагу .За це і поплатились .
   
першим поплив Сіті.

я думаю, УЄФА знайшли виходи на шейхів. Потім Челсі, там могли через Росію надавити на Абрамовича на найвищому рівні.

а потім всє побєжалі і я побєжал.
   
Повторюсь как по мне идея Суппер лиги интересна и наверняка она скоро будет воплощена в жизнь..
глобализация свое возьмет..

я не удивлюсь если через пять лет например например в Киев к Динамо  будут прилетать на очередной тур Легия Варшава,Ференцварош ,Спарта Прага или тот же Аякс и Брюге... ну и т.д..

и все они будут бороться в своей какой то лиге ,а потом 4 первых  например объединятся с 4 первыми из других лиг и в формате плей оф будут бороться за кубок + выход в главную супер лигу например.

а национальные чемпионаты будут существовать..но их победители будут бороться шоб попасть в так называемые  региональные лиги..

думаю к этому все и идет....

мы имеем шанс это все увидеть достаточно скоро..(разумеется если у хуйло неначнет окончательно сносить крышу и этот гандон не устроит большую войну в европе)
   
першим поплив Сіті.

я думаю, УЄФА знайшли виходи на шейхів. Потім Челсі, там могли через Росію надавити на Абрамовича на найвищому рівні.

а потім всє побєжалі і я побєжал.
:eyes:

писали же шо челси последний был приглашен и они сильно и сомневались..
и первые съебались с этого розыгрыша!не?
   
Від Баварії і ПСЖ нічого не залежало .Все залежало від англійських вболівальників .Перес і Аньєллі на них не звернули увагу .За це і поплатились .

я маю іншу думку.  Як і в будь-який змові/перевороті важливо, щоб ніхто з учасників не чинив опір або не дав задню.  А тут Баварія і ПСЖ виявилися тими ТОПами, навколо яких УЄФА і вся інша футбольна Європа побудували опір.  Той же Порту і Наполі побачили, що це не те запрошення, яке всі приймають
   
Завжди важливо, щоб був центр опору.  І те, що вся Німеччина і Франція не підтримали Суперлігу, дозволило УЄФА і іншим клубам об'єднається навколо них.

Ну, а вболівальники та футбольні експерти зробили так, щоб Суперліга стала максимально негативною структурою.  хоча з таким засновниками як Перес і Аньєллі це було не важко
   
Гари Невилл показал свою реакцию на приостановку Европейской Суперлиги.




 :-B
   
Президент «Ингульца» Александр Поворознюк поделился подробности инцидента со взрывом гранаты, в комнате, где он находился.

«Мое состояние? Все нормально, я не в больнице.

Ни с чем это (взрыв прим.) не связываю, не могу прийти в себя. Одно не знаю, как я выжил, просто не знаю.

Когда сидишь говоришь с людьми ни о чем, смеешься и здесь чудак кладет гранату на стол. Не понимаю, как я выжил. Меня накрывает столом, столы и иконы меня накрывают, меня это спасло», - сказал Поворознюк.

Источники отмечают, что в результате взрыва погиб один человек, другой ранен.
   
Цікаво, як епікфейл позначиться на фінансовому стані Реала та Барси.

І чи буде хтось влітку купувати мбаппендів...
Якщо УЄФА забашляла англійцям, Мбаппе, скоріше за все,
залишиться в ПСЖ, а Холанд поїде в якийсь Манчестер. 
   
Цікаво, як епікфейл позначиться на фінансовому стані Реала та Барси.

І чи буде хтось влітку купувати мбаппендів...
Якщо УЄФА забашляла англійцям, Мбаппе, скоріше за все,
залишиться в ПСЖ, а Холанд поїде в якийсь Манчестер. 

Як ти уявляєш додаткові платежі з боку УЄФА обраним клубам?  Які будуть зобов'язані це показати в своїх доходах. 

Це звичайне вкидання з боку іспанців, щоб їх обсер не виглядав так феєрично
   
Форвард «ПСЖ» Килиан Мбаппе поручил своим приближенным найти дом в Мадриде, сообщает Goal.



По сведениям источника, 22-летний француз, который почти идеально говорит по-испански, хочет купить недвижимость в Мадриде. При этом отмечается, что покупка дома не обязательно связана с переездом в Испанию, где им интересуется «Реал».
   
з точки зору продажу мерча у Реала і Ювентуса буде все дуже погано.  Принаймні на території Європи
   
здається мені шо мбаппе із за жадібності своєї (хто забув як йог опапа чи мама бабло вибивали с псж по макмимуму тероризуючи керівництво))...скоро стане УГ а не зіркою
він вже щось не дуже виглядає останні пів року рік
   
Президент «Ювентуса» и вице-президент Суперлиги Андреа Аньелли не отказывается от проекта по созданию турнира.

Вчера после выхода из Суперлиги английских клубов пресс-служба турнира выступила с заявлением о приостановке проекта. Аньелли, скорее всего, дал интервью La Repubblica до этих событий.

«Мы поддерживаем открытый диалог с ФИФА, УЕФА и другими органами власти. То, что мы делаем, – максимально законно.

В Германии «Бавария» выиграла 8 чемпионств подряд. Во Франции – гегемония, в Испании – дуополия, а в Италии за сто лет 80 скудетто взяли «Ювентус», «Милан» и «Интер». Амбиции маленьких команд – это понятно, но есть же статистика», – сказал Аньелли. :facepalm1:
   
«Атлетико» объявил, что сообщил другим клубам-основателям Суперлиги о намерении выйти из состава участников турнира.

«Члены совета директоров «Атлетико» встретились утром в среду и решили направить Суперлиге и остальным клубам-основателям турнира формальное сообщение о нашем решении не оформлять до конца участие в проекте.

«Атлетико» присоединился к турниру в понедельник, находясь в обстоятельствах, которых на данный момент уже нет.

Для клуба неотъемлемой составляющей жизни являются гармоничные отношения со всеми группами фанатов, которые делают «рохибланкос» семьей.

Игроки первой команды и тренерский штаб выразили удовлетворение решением клуба, понимая, что спортивные заслуги должны занимать первое место в сравнении с любыми другими критериями», – сказано в заявлении
   
«Интер» объявил, что больше не является членом Суперлиги Европы.

«Интер» подтверждает, что больше не участвует в проекте Суперлиги.

Мы всегда стремимся дать болельщикам лучший футбольный опыт. Инновации и инклюзивность – часть нашей ДНК с момента основания. Наша связь со всеми заинтересованными сторонами по улучшению футбольной индустрии никогда не изменится.

«Интер» считает, что футбол, как и любая другая отрасль, должен быть заинтересован в постоянном улучшении своих соревнований в рамках принципа финансовой устойчивости, чтобы не терять интерес болельщиков всех возрастов со всего мира.

С этим видением мы надеемся продолжить сотрудничать с институтами и всеми заинтересованными сторонами ради будущего спорта, который мы все любим», – говорится в заявлении «нерадзурри
   
как они все резко о спортивном принципе заговорили и о болельщиках.
   
Президент «Ингульца» Александр Поворознюк поделился подробности инцидента со взрывом гранаты, в комнате, где он находился.

«Мое состояние? Все нормально, я не в больнице.

Ни с чем это (взрыв прим.) не связываю, не могу прийти в себя. Одно не знаю, как я выжил, просто не знаю.

Когда сидишь говоришь с людьми ни о чем, смеешься и здесь чудак кладет гранату на стол. Не понимаю, как я выжил. Меня накрывает столом, столы и иконы меня накрывают, меня это спасло», - сказал Поворознюк.

Источники отмечают, что в результате взрыва погиб один человек, другой ранен.

от сказочник..
даже ганс хресиан андерсон недодумался до этого.
   
    Європейська Суперліга переконана, що нинішній статус європейського футболу має змінитися.
Ми пропонуємо новий європейський конкурс, тому що система, яка існує зараз, не працює.

    Наша пропозиція спрямована на те, щоб дозволити спорту розвиватися, генеруючи ресурси і стабільність для всієї футбольної піраміди,
зокрема, допомагаючи подолати фінансові труднощі, які виникли в результаті пандемії.
Це також забезпечило б суттєве збільшення солідарних виплат всім зацікавленим сторонам у футболі.

    Попри оголошений відхід англійських клубів, які змушені приймати такі рішення через тиск на них,
ми переконані, що наша пропозиція повністю відповідає європейському законодавству і правилам,
як це було продемонстровано сьогодні рішенням суду про захист Суперліги від дій третіх осіб.

    З огляду на обставини, що склалися, ми переглянемо відповідні кроки для зміни форми проєкту,
завжди маючи на увазі наші цілі – запропонувати вболівальникам найкращі можливості,
одночасно збільшуючи платежі солідарності для всього футбольного співтовариства
   
- какоє житіє твоє, пьос смєрдящій?
   
Президент «Ювентуса» Андреа Аньелли, занимавший пост вице-президента Суперлиги Европы, высказался о неудачной попытке реализации проекта.

Я не собираюсь рассказывать вам о том, какое количество клубов связалось со мной за последние 24 часа, чтобы узнать, могут ли они присоединиться к турниру. Может быть, они врали, но со мной контактировало определенное количество клубов. Они спрашивали, что можно сделать, чтобы войти в турнир. :facepalm1:  :lol:  :weep:

Доходило до той степени, что в случае, если шесть клубов из Англии решат отколоться, то это станет угрозой для Премьер-лиги, а политики увидят в этом атаку на Брекзит и их политическую систему.
   
Сьогодні «Колос» опублікував офіційну заяву:

«19 квітня  на сайті оборзеватель  опублікована стаття під назвою «Футболісти «Колоса» устроили дебош в поезде»,
яка була швидко підхоплена та поширена іншими електронними ЗМІ.

Впадає в очі рівень професійного підходу працівника даного інтернет-порталу (Марія Шевчук),
яка для об’єктивного висвітлення інформації не спромоглася звернутися до Клубу за коментарями,
але не оминула дорікнути про відсутність реакції з нашого боку.

Офіційно заявляємо, що жодних звернень, в тому числі від правоохоронних органів, журналістів, ЗМІ, Укрзалізниці чи інших учасників даної ситуації
на момент виходу вищезазначеної статті  до нас не надходило.

Крім того, автором статті були використані та розповсюджені зображення і персональні дані інших футболістів,
які жодного відношення до даної ситуації не мають.

Вважаємо, що такий підхід професійного журналіста до висвітлення настільки резонансної інформації є недопустимим
 і в зв’язку з цим не маємо наміру коментувати дану ситуацію постфактум.

При цьому, ФК «Колос» засуджує будь-яку протиправну та аморальну поведінку незважаючи на особистості та виступає проти подібних дій.

В той же час, ми переконані, що «відновлення справедливості» за рахунок породження іншої несправедливості є також аморальним.

Також, користуючись нагодою хочемо вибачиться перед своїми вболівальниками за те, що ті змушені спостерігати за подібними ситуаціями».
   
   
Президент «Ювентуса» Андреа Аньелли, занимавший пост вице-президента Суперлиги Европы, высказался о неудачной попытке реализации проекта.

Я не собираюсь рассказывать вам о том, какое количество клубов связалось со мной за последние 24 часа, чтобы узнать, могут ли они присоединиться к турниру. Может быть, они врали, но со мной контактировало определенное количество клубов. Они спрашивали, что можно сделать, чтобы войти в турнир. :facepalm1:  :lol:  :weep:

Доходило до той степени, что в случае, если шесть клубов из Англии решат отколоться, то это станет угрозой для Премьер-лиги, а политики увидят в этом атаку на Брекзит и их политическую систему.
Ну да , наприклад я дзвонив Аньелі , цікавився скільки бабла вони можуть  відсипати  ФК"Бородянка" . Якщо 300 лямів , то ФК"Бородянка" вписується аж бігом!
   
Сьогодні «Колос» опублікував офіційну заяву:

«19 квітня  на сайті оборзеватель  опублікована стаття під назвою «Футболісти «Колоса» устроили дебош в поезде»,
яка була швидко підхоплена та поширена іншими електронними ЗМІ.
...

При цьому, ФК «Колос» засуджує будь-яку протиправну та аморальну поведінку незважаючи на особистості та виступає проти подібних дій.

В той же час, ми переконані, що «відновлення справедливості» за рахунок породження іншої несправедливості є також аморальним.

Також, користуючись нагодою хочемо вибачиться перед своїми вболівальниками за те, що ті змушені спостерігати за подібними ситуаціями».

Прикольно читать Колос. Логическая логика бьёт стремительным домкратом.
Крім того, автором статті були використані та розповсюджені зображення і персональні дані інших футболістів,
які жодного відношення до даної ситуації не мають.

Напомнило... Ядрёной бонбы у нас нету, но ежели чего мы ей ипанём.. :shuffle: .

Останнє редагування: 21 квітня 2021 15:52:38 від Ita
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія