Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Квартири в Німеччині на стадіі продажу. Таунхаус.

Ось десь в такому стані купують німці нерухомість.
Двохквартирний Таунхаус.

   
Re: Квартири в Німеччині на стадіі продажу. Таунхаус.

був би молодець, якби не  [KA] ською
   
був би молодець, якби не  [KA] ською

В мене на каналі можна почути різні мови))
   
Як думаєте——скільки в Украіні будинки в такому стані коштували би?
   
Чого коштували б? Зараз такий таунхаус в 10-15 км. від Києва коштує 70-75 тис. доларів.
   
Чого коштували б? Зараз такий таунхаус в 10-15 км. від Києва коштує 70-75 тис. доларів.
Блін((
Наскільки різниця велика в цінах((
   
В мене на каналі можна почути різні мови))
і німецькою?)))
   
Чого коштували б? Зараз такий таунхаус в 10-15 км. від Києва коштує 70-75 тис. доларів.

Менше. Кімнати дуже маленькі
   
Менше. Кімнати дуже маленькі
Під чистову не менше, нормальні кімнати. Я пишу про таун 100-120 кв. м. Останній місяць багато таких об"їздила :rotate:
Менше коштує з голими стінами.
   
і німецькою?)))

Так))
Незабаром буде трошки))
Підлогу купували для ремонту))——
Скоро на каналі))
   
Під чистову не менше, нормальні кімнати. Я пишу про таун 100-120 кв. м. Останній місяць багато таких об"їздила :rotate:
Менше коштує з голими стінами.

А теж такий стан як на відео?

пс. Тобто——
Тут в Німеччині продають ось такі голі стіни. І коли вже покупець заплатив за голі стіни——він вже у забудовника може замовити собі все що побажає за додатковий прайс.
У нас так само це відбувається?
   
А теж такий стан як на відео?

пс. Тобто——
Тут в Німеччині продають ось такі голі стіни. І коли вже покупець заплатив за голі стіни——він вже у забудовника може замовити собі все що побажає за додатковий прайс.
У нас так само це відбувається?
Це не голі стіни, це у нас назмвається "під чистове оздоблення", тобто з розведеними комунікаціями, теплими полами зі стяжкою  та штукатуркою. Решта робіт за додаткову плату, може виконати забудовник або наймати свою бригаду.
Голі стіни - це коли просто коробка з дахом, і комунікації підведені до будинку. Далі за свій рахунок розводка комунікацій, штукатурка, перегородки і чистова.
Такий таун коштує десь 60-65 тис. дол.
Мржна знайти й дешевше, але якість забудови буде під сумнівом.
З  ремонтом від забудовника такий таун можна купити десь від 85 тис.

Останнє редагування: 15 червня 2021 23:44:28 від шафран
   
Це не голі стіни, це у нас назмвається "під чистове оздоблення", тобто з розведеними комунікаціями, теплими полами зі стяжкою  та штукатуркою. Решта робіт за додаткову плату, може виконати забудовник або наймати свою бригаду.
Голі стіни - це коли просто коробка з дахом, і комунікації підведені до будинку. Далі за свій рахунок розводка комунікацій, штукатурка, перегородки і чистова.
Такий таун коштує десь 60-65 тис. дол.
Мржна знайти й дешевше, але якість забудови буде під сумнівом.
З  ремонтом від забудовника такий таун можна купити десь від 85 тис.

Тобто в принципі те ж саме що і в Німеччині.
Тільки ціна різна в рази((
пс. В Чернівцях до речі теж плюс—мінус так само ті таунхауси коштують.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія