Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Газ по 90 - два наслідки для когось позитивні, для держави не дуже

Газ по 90 як обіцяють  :love:

Це в першу чергу рятувальний круг від Юлі для місцевих влад - щоб зношені на 90% совкові системи ЦО ще якось протягли років 10
Бо з цих систем непогано заробляють, бо ніхто не знає скільки коштує заміна кілометра труб чи скільки тих км замінили (бо під землею) 
Чи є в іх збереженні сенс для держави - можна запитати жителів Ужгорода де системи вже давно нема

По-друге, це кістка тим хто її не потребує, але не погребує трохи «зекономити»
Це так званий середній клас та вище, включно небожителів в палацах яким також треба опалюватися газом
Плюс увесь прошарок який орендує приміщення в бюджетних установах, і за який сплачують знов таки місцеві бюджети - бо вартість оренди на папері занижена
Чи ж в цьому користь для держави - здогадайтесь самі

Інші речі вже дискутувалися, як то зниження добичі в Україні і її поступова заміна імпортом з братушек, плюс маржа для навару 90/400



Останнє редагування: 15 листопада 2018 14:52:54 від Ukulele
   
Ужгород за горами, я бы посмотрел на ужгород если бы там вжарило минус 20 на несколько недель
   
Гас по 90 як обіцяють  :love:

Це в першу чергу рятувальний круг від Юлі для місцевих влад - щоб зношені на 90% совкові системи ЦО ще якось протягли років 10
Бо З цих систем непогано заробляють, бо ніхто не знає скільки коштує заміна кілометра труб чи скільки тих км замінили 
Чи є в іх збереженні сенс для держави - можна запитати жителів Ужгорода де системи вже давно нема

По-друге, це кістка тим хто її не потребує, але не погребує трохи «зекономити»
Це так званий середній клас та вище, включно небожителів в палацах яким також треба опалюватися газом
Плюс увесь прошарок який орендує приміщення в бюджетних установах, і за який сплачують знов таки місцеві бюджети - бо вартість оренди на папері занижена
Чи ж в цьому користь для держави - здогадайтесь самі

Інші речі вже дискутувалися, як то зниження добичі в Україні і її заміна імпортом з братушек, плюс маржа для навару 90/400

+1
   
Ужгород за горами, я бы посмотрел на ужгород если бы там вжарило минус 20 на несколько недель
Нормально там живуть коли -20 ... В чому має бути проблема?
   
Що хотів сказати автор?
За державу обідно?
А за країну ні?
Чому оцим канадійцям завжди треба всюди
пхати носа із своїми мнєніямі?
Ти особисто балалайкін будеш оплачувати
за тих в кого не має вже і так грошей?
То що тобі треба, га?
   
По-друге, це кістка тим хто її не потребує, але не погребує трохи «зекономити»
Це так званий середній клас та вище, включно небожителів в палацах яким також треба опалюватися газом


Насколько я понял, Циля приверженец старого совкового подхода: 4 тарифа с нарастающей ценой. Укладываешься в 1000 кубов в год - платишь по гривне за куб (условно). Не укладываешься в 1000, но укладываешься в 2000 - 2грн/куб. И так далее.

А на палац надо 1000 в месяц, как минимум. Там будет вротердам+, а не 1грн/куб.

Нормальный подход. И субсидии не нужны.
   
Що хотів сказати автор?
За державу обідно?
А за країну ні?
Чому оцим канадійцям завжди треба всюди
пхати носа із своїми мнєніямі?
Ти особисто балалайкін будеш оплачувати
за тих в кого не має вже і так грошей?
То що тобі треба, га?


вони люблять якусь міфічну Україну, у вигляді мальовничої сільської хати, хрущів над вишнями і рохкаючих поросяток. Але при тому умудряються ненавидіти живих і реальних українців, котрі не здриснули за бугор.
   
Напишу тут, бо не можу тему створити:

Повісив я послідовно із штатним газовим лічильником ще один. І з'ясувалося, що штатний завищує показання на 52л за 5,159 куба. Це трохи більше 1%. Для графа де ля Фер це небагато, а у масштабах усієї афро-корупційної помийки 1% - це шалені гроші. І вкладається у клас точности лічильника (1,5), нікому не пред'явиш.

І так вас іпуть на кожній АЗС. Скрізь накручено під саму стелю класу точності.
   
Какие вы не дальновидные. Весь мир отказывается от углеводородов. Придет время, когда газ будет и по 90 и дешевле.
Правда Юля к тому времени будет топить газом котлы в Аду.
   
Напишу тут, бо не можу тему створити:

Повісив я послідовно із штатним газовим лічильником ще один. І з'ясувалося, що штатний завищує показання на 52л за 5,159 куба. Це трохи більше 1%. Для графа де ля Фер це небагато, а у масштабах усієї афро-корупційної помийки 1% - це шалені гроші. І вкладається у клас точности лічильника (1,5), нікому не пред'явиш.

І так вас іпуть на кожній АЗС. Скрізь накручено під саму стелю класу точності.
Другий лічильник, теж має погрішність?
   
Гас українською- це керосин.
   
Другий лічильник, теж має погрішність?
А как же зрада-зрадонька ? Обломал весь кайф авиатору. Авиатор, на заправках, где денежка живая капает, точность не +/- 1%, как положено, а жёстко -3-5 до -7 у самых наглых. Но это ж люди заинтересованные занимаются точностью счётчиков. А вот как заинтересовать в масштабах страны тысячи метрологов при поверке газовых счетчиков, это ты нам расскажи
   
основне не це . Основне - це те, що газ український належить всім українцям, а не лише тим, хто ним користується. Відтак газ має продаватись за ринковою ціною, гроші йти від продажу ВСІМ .
Бо інакше треба дозволити бурштин видобувати, рибу з річок виловлювати сітками, ліс рубати кому захочеться . Бо це ж наче українське, то належить народу, отже повинно бути на халяву.

Зрозумійте одну річ - надра належать народу, і коли вони продаються народу, то і продавець і покупець - це народ! Тобто частини одного й того ж народу. Чому ми робимо преференції для покупців за рахунок продавців????
   
основне не це . Основне - це те, що газ український належить всім українцям, а не лише тим, хто ним користується. Відтак газ має продаватись за ринковою ціною, гроші йти від продажу ВСІМ .
Бо інакше треба дозволити бурштин видобувати, рибу з річок виловлювати сітками, ліс рубати кому захочеться . Бо це ж наче українське, то належить народу, отже повинно бути на халяву.

Зрозумійте одну річ - надра належать народу, і коли вони продаються народу, то і продавець і покупець - це народ! Тобто частини одного й того ж народу. Чому ми робимо преференції для покупців за рахунок продавців????
Апологеты "газ попиисят" этого понять не в состоянии - им же нужен газ, газ их, хотят пиисят и не ибет. Другие люди, которые не потребляют газ или которые потребляют, но не хотят коррупции/двух цен/бардака/коммунизма, их не волнуют. "Хотим и все"
   
Цитата: Serhii
Зрозумійте одну річ - надра належать народу, і коли вони продаються народу, то і продавець і покупець - це народ! Тобто частини одного й того ж народу. Чому ми робимо преференції для покупців за рахунок продавців????
А чому ВИ робите преференції для покупців?????? Я от вас питаю.
Чому  Коаліція вже підсадила на субсидії 9 млн з них + пільговики.
            З них третина 3 млн отримує газ по ціні Нуль.
            Ще третина 3 млн отримує по ціні Нуль + доплата за "зекономлені" субсидії
            Ще третина 3 млн отримує газ по ціні *0,5.
??????
Крім того, ніхто вам не забороняє пристати на умови продавця, котрий продасть вам газ на половину дорожче, ніж існуюча зараз ціна.
   
А чому ВИ робите преференції для покупців?????? Я от вас питаю.
Чому  Коаліція вже підсадила на субсидії 9 млн з них + пільговики.
            З них третина 3 млн отримує газ по ціні Нуль.
            Ще третина 3 млн отримує по ціні Нуль + доплата за "зекономлені" субсидії
            Ще третина 3 млн отримує газ по ціні *0,5.
??????
Крім того, ніхто вам не забороняє пристати на умови продавця, котрий продасть вам газ на половину дорожче, ніж існуюча зараз ціна.
це не преференції. Це соц допомога бідним за рахунок бюджету.
   
все б це можно було б обговорювати якби не фінансовий стан України. ніхто кредитувати таке задоволення не буде, прийдеться рвати з МВФ, йти до хуйла на поклон, і то навіть для вірних сябрів такої ціни давно нема


дивно що народ попридумував різні поганяла - макака, косата, вона тощо, але забули дуже старе і заслужене погоняло БРЕХУХА, і що всі її обіцянки просто діліть на нуль.

Останнє редагування: 15 листопада 2018 11:11:23 від DeL1T
   
Апологеты "газ попиисят" этого понять не в состоянии - им же нужен газ, газ их, хотят пиисят и не ибет. Другие люди, которые не потребляют газ или которые потребляют, но не хотят коррупции/двух цен/бардака/коммунизма, их не волнуют. "Хотим и все"


а ти апологет 9 млн українців на субсидіях і 80 млрд грн із бюджету на субсидії?   :facepalm1:
   
а ти апологет 9 млн українців на субсидіях і 80 млрд грн із бюджету на субсидії?   :facepalm1:
субсидії - це вимушений захід. І хай отримувачі знають, що вони сидять на шиї у решти. а не щоб купували дешевий газ та про себе думали " я сам себе забезпечив, держава мені нічого не дала!"
   
субсидії - це вимушений захід. І хай отримувачі знають, що вони сидять на шиї у решти. а не щоб купували дешевий газ та про себе думали " я сам себе забезпечив, держава мені нічого не дала!"

+
крім того, після монетизації навіть субсиданти будуть економити по-максимуму, бо зекономлені на оплаті газу гроші з субсидії залишаються у них.

який в принципі є ще спосіб змусити громадян менше споживати газу ніж висока ціна?
   
Цитата: kurt
Апологеты "газ попиисят" этого понять не в состоянии - им же нужен газ, газ их, хотят пиисят и не ибет. Другие люди, которые не потребляют газ или которые потребляют, но не хотят коррупции/двух цен/бардака/коммунизма, их не волнуют. "Хотим и все"
Це проблеми "других" людей.
Шукайте кандидата, котрий створить адміністрування з повернення вам вашої частки, по типу повернення ПДВ.
9 000 000 домогосподарств *2,5 = 22 000 000 "других" людей вже використали свою частку від (дохід від продажу газу) / 35 млн населення, і ще залишились винні мені мою частку.
А апологети типу Вас, як шарікови, пропонують весь дохід від газу взяти і поділити, типу порівну.
Нєєєє, так не буде
   
Цитата: Serhii
субсидії - це вимушений захід. І хай отримувачі знають, що вони сидять на шиї у решти. а не щоб купували дешевий газ та про себе думали " я сам себе забезпечив, держава мені нічого не дала!"
Бу-га-га! ви Дід Мороз, чи просто в нього досі вірите? :D  :facepalm:
Отримувачі знають, що треба було купита бляху 4-ри роки тому, не розмитнювати, отримувати субсидії 4-ри роки, отримати компенсацію за "зекономлені субсидії" і таксувати на цій блясі
Це все, що треба знати українським отримувачам субсидії
P/S/ більше такого не пишіть, тут дорослі люди, а не дошкільнята
   
хто б що не писав, але факти говорять, що споживання газу населенням зменшується. після монетизаії субсидій зменшиться ще більше. це найголовніше на даному етапі.
потім субсидії можна буде потихеньку зменшувати, відбір субсидантів робити більш жорстким і т.д. поки субсидії будуть отримувати тільки дійсно найбідніші і не на газ, а на енергоносії які в Україні в профіциті.
   
все б це можно було б обговорювати якби не фінансовий стан України. ніхто кредитувати таке задоволення не буде, прийдеться рвати з МВФ, йти до хуйла на поклон, і то навіть для вірних сябрів такої ціни давно нема


дивно що народ попридумував різні поганяла - макака, косата, вона тощо, але забули дуже старе і заслужене погоняло БРЕХУХА, і що всі її обіцянки просто діліть на нуль.

Жменька прихильники певної політсили на фупі це народ?  :king2:
   
хто б що не писав, що весь радянський народ буде жити при комунізмі вже через 20 років,
а перефразовуючи - то я маю платити 8500+ а через трохи 12000+, а субсидіанти тим часом отримують живі гроші за "зекономлені субсидії" :facepalm:
проголосую відповідно [ua]  :facepalm: 
   
хто б що не писав, що весь радянський народ буде жити при комунізмі вже через 20 років,
а перефразовуючи - то я маю платити 8500+ а через трохи 12000+, а субсидіанти тим часом отримують живі гроші за "зекономлені субсидії" :facepalm:
проголосую відповідно [ua]  :facepalm: 

Вас хтось змушує газом опалювати домівку? переходьте на палети, євродрова чи просто дрова, ставте теплові насоси, утеплюйте будинок.
чи Вам релігія не дозволяє від газу відмовитися?
   
А хтось може мені сказати яке в Україні експортне мито на газ?
   
Цитата: karuby
Вас хтось змушує газом опалювати домівку? переходьте на палети, євродрова чи просто дрова, ставте теплові насоси, утеплюйте будинок.
чи Вам релігія не дозволяє від газу відмовитися?
Хороше питання!
А хтось змушує 9 000 000 домогосподарств + пільговики газом опалювати домівку? хай переходять на палети, євродрова чи просто дрова, ставлять теплові насоси, утеплюють будинок.
чи Ім релігія не дозволяє від газу відмовитися?

в мене вже багато років будинок утеплений з 5-ти сторін 10 пінопласт, зараз опалюю дровами, є програматор, дворамерні вікна вже 17 років. На цей день використав на опалення 12 кубів газу.
справедлива ціна газу для всіх - це принципове питання.
   
Насколько я понял, Циля приверженец старого совкового подхода: 4 тарифа с нарастающей ценой. Укладываешься в 1000 кубов в год - платишь по гривне за куб (условно). Не укладываешься в 1000, но укладываешься в 2000 - 2грн/куб. И так далее.

А на палац надо 1000 в месяц, как минимум. Там будет вротердам+, а не 1грн/куб.

Нормальный подход. И субсидии не нужны.

Нічого нормального - типова корупційна тема.
Одразу:
1. Чувак з палацом ставить 50 лічильників і платить по пільговому тарифу.
2. Розподіляють компанія дописує міфічним споживачам пільгові об'єми газу, продає його по ринковій ціні, ще й отримує компенсацію з бюджету.
   
Гас
Виправ свою помилку? Гас українською - це кєросін(кац.)
Якщо Юля буде царицею, то по комуналці замість тупака Зубка-  буде Льоша Кучеренко.
   



Чому питання зниження цiни на газ вiдривають вiд iньших пов’язаних з цим
Наприклад
1-   Сплаченя боргу МВФ
2-   Курсу $$
3-   Инфляцiя
4-    Итд (тiпа цiну на газ повинен встановлювати ринок а не уряд ......)
Ась?




   
Хороше питання!
А хтось змушує 9 000 000 домогосподарств + пільговики газом опалювати домівку? хай переходять на палети, євродрова чи просто дрова, ставлять теплові насоси, утеплюють будинок.
чи Ім релігія не дозволяє від газу відмовитися?

в мене вже багато років будинок утеплений з 5-ти сторін 10 пінопласт, зараз опалюю дровами, є програматор, дворамерні вікна вже 17 років. На цей день використав на опалення 12 кубів газу.
справедлива ціна газу для всіх - це принципове питання.

є дійсно бідні люди і бідні сім'ї, які справді потребують субсидій і в яких на даний момент нема грошей на переобладнання опалення.
в цілому я проти субсидій саме на газ, але за допомогу малозабезпеченим у опалювальний період, бо сам виріс в сім'ї в якій не було грошей провести газ і опалення в хаті було пічне.

якщо ви за справедливість, то повинні агітувати за правильну видачу субсидій, а не за низьку ціну для всіх, яка буде оплачуватися знову ж таки всіма.
але я думаю Ви не за справедливість, а за вигоду виключно для себе - тобто хочете частково перекласти оплату опалення Вашого будинку на тих хто газ не споживає. ок, Ваша справа.
я якраз газ не споживаю, і хоча я не проти субсидій для бідних, але проти таких як Ви, котрі можуть оплачувати газ по ринковій ціні, але хочуть халяви.
ІМХО, Ви негідник, який свідомо обкрадає державу і своїх співгромадян, не маючи на те нужди, при цьому киває на інших - "нє ми такіє - жизнь такая".
   
Нічого нормального - типова корупційна тема.
Одразу:
1. Чувак з палацом ставить 50 лічильників і платить по пільговому тарифу.
2. Розподіляють компанія дописує міфічним споживачам пільгові об'єми газу, продає його по ринковій ціні, ще й отримує компенсацію з бюджету.

+
крім того стимулюється корупція  - зростає штат контролюючих органів, самі співробітники таких органів будуть схильні до корупції і т.д.
   
1. Чувак з палацом ставить 50 лічильників і платить по пільговому тарифу

це треба буде 50 договорів на постачання :facepalm1:
   
Бу-га-га! ви Дід Мороз, чи просто в нього досі вірите? :D  :facepalm:
Отримувачі знають, що треба було купита бляху 4-ри роки тому, не розмитнювати, отримувати субсидії 4-ри роки, отримати компенсацію за "зекономлені субсидії" і таксувати на цій блясі
Це все, що треба знати українським отримувачам субсидії
P/S/ більше такого не пишіть, тут дорослі люди, а не дошкільнята
Да он на зарплате, а вы ему прям в лицо, добрее нужно быть, человек выживает как может, за тридцать серебренников душу продаёт.
   
це треба буде 50 договорів на постачання :facepalm1:

Ну і?

Якщо економія десятки тисяч гривень в місяць.
   
Цитата: karuby
є дійсно бідні люди і бідні сім'ї, які справді потребують субсидій і в яких на даний момент нема грошей на переобладнання опалення.
в цілому я проти субсидій саме на газ, але за допомогу малозабезпеченим у опалювальний період, бо сам виріс в сім'ї в якій не було грошей провести газ і опалення в хаті було пічне.

якщо ви за справедливість, то повинні агітувати за правильну видачу субсидій, а не за низьку ціну для всіх, яка буде оплачуватися знову ж таки всіма.
але я думаю Ви не за справедливість, а за вигоду виключно для себе - тобто хочете частково перекласти оплату опалення Вашого будинку на тих хто газ не споживає. ок, Ваша справа.
я якраз газ не споживаю, і хоча я не проти субсидій для бідних, але проти таких як Ви, котрі можуть оплачувати газ по ринковій ціні, але хочуть халяви.
ІМХО, Ви негідник, який свідомо обкрадає державу і своїх співгромадян, не маючи на те нужди, при цьому киває на інших - "нє ми такіє - жизнь такая".
Дякую! Такі слова сприйму за честь!

А я, відповідно, проти таких як Ви і вашої сучасної кліки, котрі можуть дати субсидії лише тим, хто її дійсно потребує, але їм простіше обікрасти мене.
Ви легко можете виявити серед 9 000 000 домогосподарств таких як DELiT, котрі хизуються, що ще з яценюка отримуюють субсидії.
І мільйонів бляхарів-субсидіантів 5 років ви в упор не бачили.
Але ви киваєте на мене - я маю платити і за себе і за того парня.
Ви мій найбільший ворог. Ви маєте зникнути безслідно.
   
господа
МВФ требовал не повышения цены на газ,
а одинаковую цену для жилого фонда и промышленности..
ОДИНАКОВУЮ ,чтобы не было коррупции..
в Грузии сейчас  что для людей, что для бизнеса цена одинаковая - 6000 грн за куб..(в переводе на наши деньги)
у нас для населения 8500, а для бизнеса 14000...  коррупция продолжается..
и не надо рассказывать что это реформы и что только дураки не понимают как это правильно..
   
господа
МВФ требовал не повышения цены на газ,
а одинаковую цену для жилого фонда и промышленности..
ОДИНАКОВУЮ ,чтобы не было коррупции..
в Грузии сейчас  что для людей, что для бизнеса цена одинаковая - 6000 грн за куб..(в переводе на наши деньги)
у нас для населения 8500, а для бизнеса 14000...  коррупция продолжается..
и не надо рассказывать что это реформы и что только дураки не понимают как это правильно..
Де Джорждія купує газ?
У кого та за якою ціною?
Які обсяги?

Це тре знати щоб грунтовно порівнювати ціни на газ в Україні та в Грузії.
Дякую.
Чекаю.  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія