Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Загадковий фрукт

Re: Загадковий фрукт

О, точно. А ще пригадую як ми студентами пили манговий сік літрами. Блін, на студентську стипендію обідали в ресторані, палили Данхіл, пили натуральні каву в барі, а коли запізнювалися на пари- мчалися на таксі.
Зараз глянула скіки той літровий пакунок коштує, аж страчно стало.
От хєрово нам жилося в  совку.

панi Злато, Вашi розповiдi менi анекдот нагадали...
-Воспитательница в детском саду спрашивает:
- Дети, в какой стране самые красивые игрушки?
Дети (хором):
- В Советском Союзе!
Воспитательница:
- А в какой стране самые нарядные детские одежды?
Дети (хором):
- В Советском Союзе!
Воспитательница:
- А в какой стране самое счастливое детство?
Дети (хором):
- В Советском Союзе!
Вдруг Вовочка заревел.
Воспитательница:
- Вовочка, почему ты плачешь?
Вовочка (сквозь слезы):
- Хочу жить в Советском Союзе!
   
Re: Загадковий фрукт

ні, нічого, бажаю вам ще раз це щастя пережити, але окремо від нормальних людей  :gigi:

 (tu)
   
Re: Загадковий фрукт

Вовочка (сквозь слезы):
- Хочу жить в Советском Союзе!

   
Re: Загадковий фрукт

Радянські часи були в різні періоди,  а багато агресивних дописувачів в цій гілці жили скоріш в пізньому совку,  дійсно жебрацькому.
А якщо говорити при жирний період,  то для мене він 65-75. Якось багато смаколиків згадується з того проміжку часу.
Правда,  це співпадає з моїми ранніми роками  ;)
Випустили з уваги, що важливим є не лише час, але й географія.
   
Re: Загадковий фрукт

«Раньше было лучше»: как зацикленность на прошлом вредит будущему

Почему возникает патологическая зацикленность на прошлом

Проще всего объяснить свои неудачи тем, что этот мир неправильный. А когда был правильным? И человек начинает идеализировать какой‑то период, утрировать позитивные моменты и игнорировать негативные. А то и искусственно прикручивать нужные ему «факты» к определённой эпохе. Он заблуждается искренне, потому что его психика услужливо скрывает от его сознания противоречащие идеализации детали.

С собственным прошлым всё более‑менее понятно. Но бывают ситуации, когда человек идеализирует эпоху, с которой просто не мог познакомиться в силу возраста. Вы, вероятно, видели двадцатилеток, тоскующих о Советском Союзе. Или людей любого возраста, рассказывающих, что сейчас всё не так, а вот раньше‑то при царе как было! Мужчины были настоящие рыцари. А женщины рожали по 15 детей в поле, а потом шли знать своё место. И разводов не было исключительно из‑за любви, а не потому что этому предшествовала сложнейшая процедура получения разрешения от церкви. И, конечно, сахар был слаще, трава зеленее, вода мокрее, а колбаса по 2,20.

Это тоска по миру, которого никогда не существовало, по миру иллюзий. Человек создаёт в голове своё пространство и помещает его в эпоху или на территорию, которая ему кажется подходящей. Вот только к реальности оно имеет мало отношения. Зачастую достаточно неглубоко копнуть, чтобы ссылками на статистику и исследования опровергнуть его заблуждения. Правда, вряд ли это поможет.

https://lifehacker.ru/zaciklennost-na-proshlom/
   
Re: Загадковий фрукт

Я тут на днях скидывал подборку видео одного политзаключенного в Белоруссии


У него есть хорошая фраза: когда долго сидишь в тюрьме, весь твой мир суживается до пределов тюрьмы. Он становится маленьким, не выходит за пределы коридоров тюрьмы. Тебя начинают волновать такие вещи, как шаги охранника и передача записок из камеры в камеру.


Так вот читая совкодрочеров, примерно представляешь их на месте заключённых. Они были по своему счастливыми, ведь могли выпить кофе и покататься на такси

 (tu)
   
Re: Загадковий фрукт

Я бы ещё спросил, где их шили. Тогда было очень много цеховиков. Поэтому не факт, что попались оригинальные

Когда расследовали одесских цеховиков, экспертиза (советская, не сильно продвинутая)не могла отличить оригинал от цеховых
   
Re: Загадковий фрукт

Випустили з уваги, що важливим є не лише час, але й географія.

Погоджуюсь  :)
   
Re: Загадковий фрукт

панi Злато, Вашi розповiдi менi анекдот нагадали...
-Воспитательница в детском саду спрашивает:
- Дети, в какой стране самые красивые игрушки?
Дети (хором):
- В Советском Союзе!
Воспитательница:
- А в какой стране самые нарядные детские одежды?
Дети (хором):
- В Советском Союзе!
Воспитательница:
- А в какой стране самое счастливое детство?
Дети (хором):
- В Советском Союзе!
Вдруг Вовочка заревел.
Воспитательница:
- Вовочка, почему ты плачешь?
Вовочка (сквозь слезы):
- Хочу жить в Советском Союзе!

Я вже погодилася, що більшість з вас жили на помийці в постійній боротьбі за викинуте.
   
Re: Загадковий фрукт

навіщо? :S
Показати зображення...

Сорока, ти кацап :D
Це ж РАВЛИК! :facepalm:
   
Re: Загадковий фрукт

На всіх ти кидаєшся як полувумна, о володарка ссяних ганчірок.
А якщо пару строк коли і напишеш в прийнятній формі, то реакції- ноль, бо нікого твоя думка давно не цікавить.
Не здивуюся, якщо в житті тобі періодично чистять погане рило. )

Оце тебе розірвало на шмаття, совкодрочєрша  :weep:  Шотакоє - партячєйка не подарувала тобі сьогодні гвоздічку з аткріточкой ? :)) Чо тебе так попєрдоліло  :laugh:
Спитай мене ще про огірки   :D
   
Re: Загадковий фрукт

я в семидесятые не жил ,а в восьмидесятых бананы помню.Когда в рашке жили,то из Москвы родители привозили,когда ездили туда за нормальными продуктами.Тоже зеленые были и лежали в тепле дозревали.А потом уже в Одессе ближе к концу 80-х резко стало много.Кто то говорил что тогда СССР их у кого-то на что то выменяла и их стало прямо очень много,но и очереди за ними были по пару часов.Не хочу врать,но кажется  они тогда были с такими наклейками.Или это я уже путаю хз

   
Re: Загадковий фрукт

Так схоже той фільм
Там з Кубані яблуко як банан з екватора для уколова.

Ясно щоб пост стріляв потрібно  викликати якісь емоціі.
В даному випадку антисовкові.

Але в уколова підводка з бананом базується на відсутності знань про фактичну ситуацію з тими самими бананами тут.

Так вірно.
На заході банани не були в дефіциті.
Були просто  значно дорожчі в перерахунку на погодинну зп ніж є сьогодні.
По індексу зп з 60х кіло банананів мало б коштувати зараз 8-10євро а не 1.30є як вони коштують в фрн тепер.
Тому банани були на прилавку.
Але все таки довший час були як екзотика

В Європі банани перейшли в щоденний раціон не 100років тому а відносно недавно. В 70х
Причина:
Транспортування тара і дозрівання банану було переведено в сучасний  технологічний режим.

І совок там жодним боком.
Поки совок роздуплився  як банани правильно возити і продавати він вже здох.

Проект разработан фирмой "Cantiere Navale Breda" (Италия).
Серия из 5-ти судов строилась в 1967-1969 г.г. на одноименной верфи в г.Венеция (Marghera).
Все суда работали в составе Черноморского морского пароходства ММФ СССР, порт приписки Одесса.

Тип судна: теплоход, рефрижератор (во флотских кругах "банановоз").
Конструктивный тип: шельтердечное, с удлиненным баком, с жилой надстройкой
и МО в средней части, с бульбообразным носом и крейсерской кормой.

Назначение: перевозка рефрижераторных грузов.
Район плавания: неограниченный.
Дальность плавания: 15000 миль
Экипаж: 47 чел. (запасных мест — 9)

Валовая вместимость: 4059,3 рег.т
Дедвейт: 4572 т
Длина: 121,68 м
Ширина: 17,00 м
Высота борта: 9,08 м
Осадка: 7,52 м

Марка ГД: дизель "B687S" (тип "7ДКРН 68/120") производства фирмы "Fiat" (г.Турин, Италия)
Мощность ГД: 1 х 8400 л.с. (1 х 6180 кВт)
Скорость: 18,0/19,3 уз.

4 рефрижераторных трюма общей вместимостью 5774 куб.м (киповая), 5450 куб.м (бананы).
Система охлаждения рассольная, хладоагент Фреон-22, 3 компрессора, температура в трюмах -18 град.С
8 грузовых стрел грузоподъемностью по 3,0 т

https://fleetphoto.ru/projects/1751/
   
Re: Загадковий фрукт

https://www.youtube.com/watch?v=TuVVzMKgswQ

ага. Теж хтiв це вiдео запостити)
   
Re: Загадковий фрукт

Так - саме такі були наклейки. Їх ще на холодильник клеїли  :D
   
Re: Загадковий фрукт

Блат? В принципе потому союз и распался, что общество перестало быть справедливым. Такая страна никому не нужна была и ее смерть многие восприняли как хорошо! Как только общество понимает, что распределение ресурсов не справедливо, они с легкостью расстаются с данной структурой.
То же самое будет и с Украиной. В обществе блага последние лет 10 начали доставаться ворам, лизоблюдам, проходимцам и этот феномен усиливается. Ум и талант имеют нулевой вес. Так же было и в последние года СССР
   
Re: Загадковий фрукт

Я вже погодилася, що більшість з вас жили на помийці в постійній боротьбі за викинуте.

отож. А ще пiд пильним наглядом вертухаїв,
а також пiд геббельсiв мозговиносом.
I так по всiй країнi
   
Re: Загадковий фрукт

«Раньше было лучше»: как зацикленность на прошлом вредит будущему

Почему возникает патологическая зацикленность на прошлом

Проще всего объяснить свои неудачи тем, что этот мир неправильный. А когда был правильным? И человек начинает идеализировать какой‑то период, утрировать позитивные моменты и игнорировать негативные. А то и искусственно прикручивать нужные ему «факты» к определённой эпохе. Он заблуждается искренне, потому что его психика услужливо скрывает от его сознания противоречащие идеализации детали.

С собственным прошлым всё более‑менее понятно. Но бывают ситуации, когда человек идеализирует эпоху, с которой просто не мог познакомиться в силу возраста. Вы, вероятно, видели двадцатилеток, тоскующих о Советском Союзе. Или людей любого возраста, рассказывающих, что сейчас всё не так, а вот раньше‑то при царе как было! Мужчины были настоящие рыцари. А женщины рожали по 15 детей в поле, а потом шли знать своё место. И разводов не было исключительно из‑за любви, а не потому что этому предшествовала сложнейшая процедура получения разрешения от церкви. И, конечно, сахар был слаще, трава зеленее, вода мокрее, а колбаса по 2,20.

Это тоска по миру, которого никогда не существовало, по миру иллюзий. Человек создаёт в голове своё пространство и помещает его в эпоху или на территорию, которая ему кажется подходящей. Вот только к реальности оно имеет мало отношения. Зачастую достаточно неглубоко копнуть, чтобы ссылками на статистику и исследования опровергнуть его заблуждения. Правда, вряд ли это поможет.

https://lifehacker.ru/zaciklennost-na-proshlom/
А я тут недавно слухала лекцію про діалектіку речей. Взагалі то йшлося , вибачаюсь за можливий чийсь інфаркт, - про марксизм, вплив філософії  Шопенгауера та Канта на формування поглядів Маркса...
   
Re: Загадковий фрукт

отож. А ще пiд пильним наглядом вертухаїв,
а також пiд геббельсiв мозговиносом.
I так по всiй країнi

І тіко гордая Златадобра со моман жіла в прєкрасном і свєтлом СССРє, гдє нє біло чортових бананів, зато білі джінсі в кажном магазінє !  :weep:
   
Re: Загадковий фрукт

Оце тебе розірвало на шмаття, совкодрочєрша  :weep:  Шотакоє - партячєйка не подарувала тобі сьогодні гвоздічку з аткріточкой ? :)) Чо тебе так попєрдоліло  :laugh:
Спитай мене ще про огірки   :D
Так як ти їх жереш, господарочка?
   
Re: Загадковий фрукт

Так як ти їх жереш, господарочка?

Спробуй, непомийниця - це не оте залите оцтом хрючєво, що ти в банки закатуєш  :D  А свіжий, чистий, власними руками вирощений продукт.
Я ж вище написала - смузі роблю. В блендері. Значення слів подивися в гуглі.

Останнє редагування: 8 березня 2021 12:21:39 від Бяка
   
Re: Загадковий фрукт

Не сваріться, дівчата! :)

Давайте я вас спробую помирити:
за союзу і ви, і я були на 30-ть років молодшими :(

Останнє редагування: 8 березня 2021 12:22:05 від Ламер
   
Re: Загадковий фрукт

Так - саме такі були наклейки. Їх ще на холодильник клеїли  :D

а ще салафановi кульочки прали,
та шкарабаєчки з пiд буржуйських витребеньок
в сєрвантах виставляли...
Бо за екологiю боролись! (tu)
Через то i трава була зеленiша, i звьозди яскравiшi,
i талiя тонша, i груди менш той.. Ну ви зрозумiли)
   
Re: Загадковий фрукт

а ще салафановi кульочки прали,
та шкарабаєчки з пiд буржуйських витребеньок
в сєрвантах виставляли...
Бо за екологiю боролись! (tu)
Через то i трава була зеленiша, i звьозди яскравiшi,
i талiя тонша, i груди менш той.. Ну ви зрозумiли)

Точно - пам'ятаю...з-під молока  :weep:  ну насправді я вже зараз одобрюю такі дії :)
   
Re: Загадковий фрукт

Про банани - вони дійсно були іноді у продажу у великих містах СРСР. Це залежало від того, до якої категорії "снабжєнія" відносилося те чи інше місто. Левову частку всього імпорту, включно з іжею, припадало на Москву, Ленінград, столиці союзних республік та ще пару-трійку великих міст, таких, як Одеса, Дніпропетровськ та Харків.

Люди в інших регіонів нісого такого не отримували. Саме тому столичні мешканці добре пам'ятають і банани, і апельсини з ананасами та манговий сік, а інші цього і не бачили.

Ще треба сказати, що той імпорт залежав від того, з ким СРСР "дружив" у той конкретний час.

Наприклад, у нас в сім'ї пам'ятаю чудові китайські рушники та термоси, а також чудернацькі паперові китайські ж віяла та шовкові важкі скатертини на стіл - то були плоди дружби з китайцями у п'ятидесяті роки, поки наші керманичи не побили горщики, і китайські товари поволі зникли з магазинів.

Потім, і правда, з'явилися фініки у магазинах - то СРСР задружився з Єгиптом.

Ну і так далі. Пам'ятаю смачні болгарські консерви "Глобус" -  то вже трішки піджали Болгарію.

Розподіл імпортних товарів був іноді досить дивним. В середині вісімдесятих, почала з'являтися імпортна косметика - Пупа та Ланком. Легендарна французька туш та пудра з запасним диском. І косметичні набори, якими зараз нікого не здивуєш, а тоді вони були - вау! Коли у пластмасовій розсувній коробочці було натиканий весь косметичний скарб - від туші та помади, до тінів та пудри, та ще й різних кольорів. І франчузські парфуми - солодкі Кліма та важкий Опіум. 

В Києві та великих містах така косметика - недешева, до речі, розходилася миттєво. Але її несподівано можна було надибати, наприклад, у вільному продажі у сєльмагє в невеличкому селі, де такі дефіцітні товари виділялися, щоб зробити план. Сільські жіночки не поспішали вивалити 45-50 рублів за французський парфюм, коли поруч стояв жбанчик польських "Бить может" за п'ять рублів.

   
Re: Загадковий фрукт

Блат? В принципе потому союз и распался, что общество перестало быть справедливым. Такая страна никому не нужна была и ее смерть многие восприняли как хорошо! Как только общество понимает, что распределение ресурсов не справедливо, они с легкостью расстаются с данной структурой.
То же самое будет и с Украиной. В обществе блага последние лет 10 начали доставаться ворам, лизоблюдам, проходимцам и этот феномен усиливается. Ум и талант имеют нулевой вес. Так же было и в последние года СССР
Проте, погодьтеся, ідея була непогана.
Цікаво, до якого устрою перейдє Україна, коли минеться цей псевдо капіталістичний угар?
   
Re: Загадковий фрукт

Блат? В принципе потому союз и распался, что общество перестало быть справедливым. Такая страна никому не нужна была и ее смерть многие восприняли как хорошо! Как только общество понимает, что распределение ресурсов не справедливо, они с легкостью расстаются с данной структурой.
То же самое будет и с Украиной. В обществе блага последние лет 10 начали доставаться ворам, лизоблюдам, проходимцам и этот феномен усиливается. Ум и талант имеют нулевой вес. Так же было и в последние года СССР

сова на глобус, я извиняюсь)
А СССР распался из-за неэффективности экономической.
Из-за того, что государственные претензии
не соответствовали государственным возможностям
   
Re: Загадковий фрукт

Ой - "Глобус" то був жиииир....Досі пам'ятаю той вибух смаку....Грошей у нас завжди було достатньо - бабуся з дідусем отримували на двох 220+250 рублів пенсії. Але от витратити не було особливо на що...

Останнє редагування: 8 березня 2021 12:27:25 від Бяка
   
Re: Загадковий фрукт

Проте, погодьтеся, ідея була непогана.

iдея була мертвонароджена.
I використовувалась для експлуатацiї мас
   
Re: Загадковий фрукт

Не сваріться, дівчата! :)

Давайте я вас спробую помирити:
за союзу і ви, і я були на 30-ть років молодшими :(

Діалектика, йопта ! :)
   
Re: Загадковий фрукт

На джинси вистачало? Так щоб жити місяць і ще одні купити? А щоб зняти кімнату, харчуватися а потім ще щось купити?

а зараз стипендіі на що вистачить?  :weep:
   
Re: Загадковий фрукт

Проте, погодьтеся, ідея була непогана.
Комуністична ідея була абсолютно утопічна і, відповідно, нездійсненна.
Цитувати
Цікаво, до якого устрою перейдє Україна, коли минеться цей псевдо капіталістичний угар?
Дасця чути...
   
Re: Загадковий фрукт

Точно - пам'ятаю...з-під молока  :weep:  ну насправді я вже зараз одобрюю такі дії :)

але зараз для тих баночок є спецiальнi смiттєвi баки,
а тодi не було, i свiдомi савєцкi гражданє борючись за екологiю
змушенi були по сервантах всьо то накопичувати)
   
Re: Загадковий фрукт

Шуша, от тільки я збираюсь залишити цю тему, і зайнятися святковими справами. Як знаходяться нові бажаючі поділитися власним варіантом уявного.
Ну з якого лиха я би тут щось вигадувала?
Мені заперечувати по пунктах, адже ви свідомо і не зовсім майже все перекрутили.
Були ви нещасні, лише зараз отрмали свою порцію ніштяків. Я ж не заперечую, живіть в своєму світі.

Так у Вас, шановна Златодобра, дєбєт з крєдітом не зходиться по вашим спогадам.

Не можливо було жити в СРСР  у семідесяті роки на 45+20 рублів, цілий місяць їсти на ці гроші, кататися на таксі, курити гарні сигари, пити шампанське та ще й модно вдягатися.

Значить Ви трошки теє...фантазуєте та "пріукрашиваєтє дєйствітєльность". Навіщо?

Адже тут всі вміють рахувати. B-)

   
Re: Загадковий фрукт

але зараз для тих баночок є спецiальнi смiттєвi баки,
а тодi не було, i свiдомi савєцкi гражданє борючись за екологiю
змушенi були по сервантах всьо то накопичувати)

Моя бабуся в молочних кульочках документи тримала та вітальні листівки  :love:
   
Re: Загадковий фрукт

а зараз стипендіі на що вистачить?  :weep:

Так само, майже ні нащо. Як і за часів СРСР.
   
Re: Загадковий фрукт

Проте, погодьтеся, ідея була непогана.
Цікаво, до якого устрою перейдє Україна, коли минеться цей псевдо капіталістичний угар?

Идея можливо і непогана, але утопічна. Хоча багато сучасних аналітиків говорять шо чим далі, тим суспілство буде все більше і більше кидати у соціалізм.
Дуже багата прівра між багатими та біднимі і відсоток багатії все менше і менше.
   
Re: Загадковий фрукт

А я тут недавно слухала лекцію про діалектіку речей. Взагалі то йшлося , вибачаюсь за можливий чийсь інфаркт, - про марксизм, вплив філософії  Шопенгауера та Канта на формування поглядів Маркса...

прочитали статтю? там якраз чітко про вашу психічну проблему  :gigi:
   
Re: Загадковий фрукт

Моя бабуся в молочних кульочках документи тримала та вітальні листівки  :love:

А мені в них, ретельно вимив та висушив, давали в школу сніданки. Виворачували на другу сторону і клали туди бурерброди.


   
Re: Загадковий фрукт

Моя бабуся в молочних кульочках документи тримала та вітальні листівки  :love:

От. Ми тодi вже впєрєдi планєти всєй
за екологiю боролись своїм печерним способом життя (tu)
А зараз що?? Эээхх... :sad:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія