Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелевиродки, а чому ціни постійно зростають?

Зелевиродки, а  чому ціни постійно зростають?

за останній час так нррмальнр пролукти підросли в ціні і не тільки. Це при тому, що і  курс долара тримається ф пальне не здорожчало.
Цікавим є ще той факт, що і кредитування подорожчало.
Якщо при тому ж клятому Петрі моя бувша дружинатвзяла авто в кредит з внеском 30% і переплатила день 10% від крединтиз коштів, то зараз товариш хотів взяти авто в кредит з вгесуом 50%, а переплата виходить вже 60%.
Ось круто ви наголосували кінчені зелені кретини виродки.
   
Re: Зелевиродки, а  чому ціни постійно зростають?

слава україні. українцям слава. ще не вмерли
   
Re: Зелевиродки, а  чому ціни постійно зростають?

слава україні. українцям слава. ще не вмерли
ти щось маєш проти України чи лише проти тих українців що обрали собі за керманича дурня?
   
НУ собственно это либерализм который клоун и обещал.
   
А з квітня яка вєсєлуха почнеться ... :(
   
Только с налогами  ;)
   
Цікаво, а у всьому світі ціни на корм зростають ?
   
   
Re: Зелевиродки, а  чому ціни постійно зростають?

так есть же салоны где под 0% кредит на авто? ))
   
за останній час так нррмальнр пролукти підросли в ціні і не тільки. Це при тому, що і  курс долара тримається ф пальне не здорожчало.
Цікавим є ще той факт, що і кредитування подорожчало.
Якщо при тому ж клятому Петрі моя бувша дружинатвзяла авто в кредит з внеском 30% і переплатила день 10% від крединтиз коштів, то зараз товариш хотів взяти авто в кредит з вгесуом 50%, а переплата виходить вже 60%.
Ось круто ви наголосували кінчені зелені кретини виродки.

Нкфиг авто на Банковой покупать... Бери у частников...  :D
   
Показати зображення...

Іди на х..й дебіл зі своїми картинками. Мені достатньо просто зробити разову закупку в маркеті, щоб порівняти ціни на стандартний набір продуктів. Для такого дебіла як ти просто вкажу ціну на курячі яйня як приклад. На початку грудня були 20 грн, зараз вже 35. Це в АТБ.
   
Re: Зелевиродки, а  чому ціни постійно зростають?

не можна бути такими дебілами))

ціни у всьому світі зростають тому що .... всі держави почали дуркувати пусті бомажки внаслідок і зокрема ковід істерії. пустих бомажок більшає - їх цінність меншає - і ціни на реальні товраи ростуть

я вам більше скажу

ми на порозі мега пісдєца. а от чи вильється він в криваві війни - як гібридно-громадянсьткі так і міждержавні - питання
   
Блазень друкує гроші, тому і зростає. Курс зкоректується коли цього менше всього чекатимуть.
   
ціни у всьому світі зростають тому що ...

У нас падают...  :D
   
Іди на х..й дебіл зі своїми картинками. Мені достатньо просто зробити разову закупку в маркеті, щоб порівняти ціни на стандартний набір продуктів. Для такого дебіла як ти просто вкажу ціну на курячі яйня як приклад. На початку грудня були 20 грн, зараз вже 35. Це в АТБ.
дебіл, мені теж було достатньо всі ці свинячі роки робити закупки
   
Ось чудова тема з конкретними цінами на велику кількість продуктів.
2017 рік - золоті часи сивочолого Гетьмана
2021 рік - часи великої розрухи Зеленого Клоуна

Дивіться та порівнюйте
   
дебіл, мені теж було достатньо всі ці свинячі роки робити закупки

Так званих "свяинячиз років" вже два роки як нема. Чи ти єабанат до 2024 рокк будеш виправдовувати зелене гівно відсилками до Порошенка? Де обіцяний зелепідаром кінць епохи біднгсті, чмо?
   
Так званих "свяинячиз років" вже два роки як нема. Чи ти єабанат до 2024 рокк будеш виправдовувати зелене гівно відсилками до Порошенка? Де обіцяний зелепідаром кінць епохи біднгсті, чмо?
єбанат, я ці свинячі роки буду пам'ятати вічно
   
в польщі яйця десяток-1 євро.і в іспанії -1 євро.кловун тут не причому.він мав би займатися інвестиціями-для створення робочих місць.
   
Падали, падали, і раптом почали зростати...
   
Re: Зелевиродки, а  чому ціни постійно зростають?

значить народ багатіє
на всіх не вистачає якісного товару, от ціни і ростуть
   
Re: Зелевиродки, а  чому ціни постійно зростають?

Блазень друкує гроші, тому і зростає

Ще мінімалку постійно підіймають, а від неї "танцюють" податки, та й щоб видати збільшену зарплату треба підняти ціну. А купівельна спроможність  автоматично не росте, бо все йде в комуналку.
   
єбанат, я ці свинячі роки буду пам'ятати вічно

Тобто тобі йобнутому по-хуй, що рівень життя знизився за період правління твого йобнутого клоуна слугами?
   
Тобто тобі йобнутому (x), що рівень життя знизився за період правління твого йобнутого клоуна слугами?
йобнутий, все пізнається у порівнянні, і свинячі роки це еталон
   
Тобто тобі йобнутому (x), що рівень життя знизився за період правління твого йобнутого клоуна слугами?

не пізді, уйобок свинячий
   
Може хтось дати зарплату вчителя за останні 5 років, щоб однакова категорія та навантаження?
   
А то ці свинячі виблядки вже заєбали своїм пі3дєжом.
   
значить народ багатіє
на всіх не вистачає якісного товару, от ціни і ростуть
--------------------------------------------------
Звісно. Таке счасття! :weep:
   
Re: Зелевиродки, а  чому ціни постійно зростають?

А то ці свинячі виблядки вже заєбали своїм пі3дєжом.

тебя заєпали?  ну зеленкой помажь  и возвращайся  :lol:
   
Re: Зелевиродки, а  чому ціни постійно зростають?

А то ці свинячі виблядки вже заєбали своїм пі3дєжом.
кинець епохи бідності :gigi:
   
Може хтось дати зарплату вчителя за останні 5 років, щоб однакова категорія та навантаження?
   
Re: Зелевиродки, а  чому ціни постійно зростають?
den

Виросла ціна пшениці і нафти трохи
Поениця сильно

Відповідно всі корма вгору
Відповідно і м'ясо і яйця і молоко вгору

П.с. бензин трохи теж піднявся в ціні

П.п.с. Нормальний процес , ринкова економіка, головне щоб не полізли регулювати ціни
   
йобнутий, все пізнається у порівнянні, і свинячі роки це еталон

Так невже? Чомусь зелепідар прийняв країну зіьспостаючим ВВП, а зараз все летить у прірву. Тому не пищзи, чмо сране. І ще на відміну від твого кінченого виродка, Порошенко очолив крахну саме під час початку кацпської агресії. Якби тоді оьрали зелепідарп, то наслідки були б піздець. Твоє зелено чмо примурдрилось просрати країну в стані росту! Це треба бути просто генієм, б***ь.
   
Показати зображення...

Гон какой-то для лохов.
Только окорочок для борща - от 50 гривен, красная перчина - 20-25 гривен, зеленая - 15 гривен, капустка - 15-20 гривен, помидоры - 20 гривен,
   
Re: Зелевиродки, а  чому ціни постійно зростають?

за останній час так нррмальнр пролукти підросли в ціні і не тільки. Це при тому, що і  курс долара тримається ф пальне не здорожчало.

знову так звані противники коммунізму верещать що ринок сам регулює ціни так як їм не подобається  :weep:
   
Показати зображення...

Брехло тупориле.
   
Показати зображення...

50% рост зарплтні з 2018 року до 2020.
А на 2021 ще піднімали?
   
Творог на рину був 80 рік тому. Зараз - 120.
   
Ще мінімалку постійно підіймають, а від неї "танцюють" податки, та й щоб видати збільшену зарплату треба підняти ціну. А купівельна спроможність  автоматично не росте, бо все йде в комуналку.
По данным Госслужбы статистики, долги за коммуналку в 2020 году выросли на 9,9 млрд грн по сравнению с 2019 годом и составляют 73,6 млрд грн.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія