Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подзвонили з ПФ

Подзвонили з ПФ

Запрошують на лютий, кажуть пенсія має бути. Радію, проте. таке питання:
2002 - 2007 працював у Росії, ми тоді були ще братськими народами, офіційно, знаю, є угода міждержавна про співробітництво в галузі трудової міграції, де є про урахування трудового стажу і т.ін. Та яким документом підтверджується мій дохід за цей період, чи є нині зв"язок що до персоніфікіції, або архіву нашого і їхнього, чи достатньо приміром довідки з підприємства? Може хтось знає? Бо в неті так зразу якось все невизначено. Буду вдячний за інформацію.
   
Re: Подзвонили з ПФ
Svitlana Bykova

Запрошують на лютий, кажуть пенсія має бути. Радію, проте. таке питання:
2002 - 2007 працював у Росії, ми тоді були ще братськими народами, офіційно, знаю, є угода міждержавна про співробітництво в галузі трудової міграції, де є про урахування трудового стажу і т.ін. Та яким документом підтверджується мій дохід за цей період, чи є нині зв"язок що до персоніфікіції, або архіву нашого і їхнього, чи достатньо приміром довідки з підприємства? Може хтось знає? Бо в неті так зразу якось все невизначено. Буду вдячний за інформацію.
пф-и повинні самі списуватись між собою
у моєї свекрухи таке було
не знаю, може зараз правила змінились
   
Re: Подзвонили з ПФ

Т.е. работал на российских предприятиях, а пенсию желаешь получать украинскую ?
   
Re: Подзвонили з ПФ

Навеки вместе.
   
Re: Подзвонили з ПФ

практикується надсилання запитів до органів ПФ РФ і ті надають довідки, сам бачив ту переписку. от тільки чи у всіх випадках це роблять, не знаю.
   
Re: Подзвонили з ПФ

Еті пять лєт можетє вичєркнуть
   
Re: Подзвонили з ПФ

Т.е. работал на российских предприятиях, а пенсию желаешь получать украинскую ?

Я ще і в ссрі працював на союзних підприємствах, то й що? а твої батьки де працювали, і яку пенсію отримують?
   
Re: Подзвонили з ПФ

Т.е. работал на российских предприятиях, а пенсию желаешь получать украинскую ?

ліпецька фабрика платить податки в рф а порошенко отримає і державну пенсію і все інше  B-)
   
Re: Подзвонили з ПФ

практикується надсилання запитів до органів ПФ РФ і ті надають довідки, сам бачив ту переписку. от тільки чи у всіх випадках це роблять, не знаю.

Ну раніше то так було, а як нині у зв"язку із війною?
   
Re: Подзвонили з ПФ

Всьо шо до 2000 - по трудовой,всьо шо послє по ПФУ.
   
Re: Подзвонили з ПФ

Всьо шо до 2000 - по трудовой,всьо шо послє по ПФУ.

Це я і сам знаю.
   
Re: Подзвонили з ПФ

Я ще і в ссрі працював на союзних підприємствах, то й що? а твої батьки де працювали, і яку пенсію отримують?

Требуй пенсию в России. Ты ж легально там работал ?
Я в СССР тоже, кстати, работал.
   
Re: Подзвонили з ПФ

А сколько всєго стажу,считая і еті пять лєт?
   
Re: Подзвонили з ПФ

Ну раніше то так було, а як нині у зв"язку із війною?

навряд чи щось змінилося. громадянам рф так само треба довідки про роботу на українських підприємствах.
   
Re: Подзвонили з ПФ

Требуй пенсию в России. Ты ж легально там работал ?
Я в СССР тоже, кстати, работал.

От нахуя ти тут флудиш? Читав мій пост, що є міждержавна угода, чи діє і донині, чи є зв"язок між структурами зараз під час війни, чи треба довідки з підприємства і т.д.? А так що, просто попиздіти? так можна в іншому місті.
   
Re: Подзвонили з ПФ

А сколько всєго стажу,считая і еті пять лєт?

Потрібних нині 35 наберу, навіть більше, а от без ни х.з.
   
Re: Подзвонили з ПФ

якщо сам ТС не платив податок за вказаний період до ПФУ, тоді ніякої мови про включення цих років в стаж бути не може.
   
Re: Подзвонили з ПФ
PAL

а що зараз ПФ каже щодо стажу (до 2000), чи включається навчання та призов по радянської армії?
Свого часу таке було, зараз навчання не включають, але чи додаються ці події, якщо вони відбувалися ще за часів СРСР?

а то незрозуміло, як стаж рахувати
   
Re: Подзвонили з ПФ

якщо сам ТС не платив податок за вказаний період до ПФУ, тоді ніякої мови про включення цих років в стаж бути не може.
саме так,я це вище писав
   
Re: Подзвонили з ПФ

якщо сам ТС не платив податок за вказаний період до ПФУ, тоді ніякої мови про включення цих років в стаж бути не може.

Я ж кажу, працював офіційно, відрахування у ПФ як у нас, так і у них платить підприємство, згідно з міждержавними угодами наче це усе враховувалось, цікавить, які документи на підтвердження потрібні, може хтось знає?
   
Re: Подзвонили з ПФ

а що зараз ПФ каже щодо стажу (до 2000), чи включається навчання та призов по радянської армії?
Свого часу таке було, зараз навчання не включають, але чи додаються ці події, якщо вони відбувалися ще за часів СРСР?

а то незрозуміло, як стаж рахувати
смотря где учились и работали ли до призива и смотря где
   
Re: Подзвонили з ПФ

почему до 2000?
я уволилась 1 января 98 если память не отшибло, бо там условия резко изменились
   
Re: Подзвонили з ПФ

смотря где учились и работали ли до призива и смотря где
я училась в россии  ;o
точнее в ссср и россии
   
Re: Подзвонили з ПФ

ТС, зверніться до роботодавця з проханням надати довідку, яка підтверджує, що він (роботодавець) справно сплачував до ПФУ податки за вас.
   
Re: Подзвонили з ПФ

почему до 2000?
я уволилась 1 января 98 если память не отшибло, бо там условия резко изменились

Наче з 2000 пішла персоніфікація, і уже твої відрахування у ПФ обчислює програма за ідентифікаційним кодом.
   
Re: Подзвонили з ПФ

Наче з 2000 пішла персоніфікація, і уже твої відрахування у ПФ обчислює програма за ідентифікаційним кодом.
это в Украине. А в России с 98
   
Re: Подзвонили з ПФ

ліпецька фабрика платить податки в рф а порошенко отримає і державну пенсію і все інше  B-)
Я розумію, що Порошенка є за що не любити, але навіщо так брехати? Яку державну пенсію він отримує?
   
Re: Подзвонили з ПФ

я чомусь на 99,9% впевнений, що роботодавець, ваш роботодавець, цього (відрахування до ПФУ) не робив.
   
Re: Подзвонили з ПФ

почему до 2000?
я уволилась 1 января 98 если память не отшибло, бо там условия резко изменились
еще раз - до 2000 по тр.кн.,после по пфУ
   
Re: Подзвонили з ПФ

ТС, зверніться до роботодавця з проханням надати довідку, яка підтверджує, що він (роботодавець) справно сплачував до ПФУ податки за вас.

Роботодавець пріказал долго жить ще років 7 тому.

Останнє редагування: 7 листопада 2016 18:53:03 від Хасан
   
Re: Подзвонили з ПФ

тоді плюньте і забудьте про ті роки...
   
Re: Подзвонили з ПФ

Ну раніше то так було, а як нині у зв"язку із війною?
Так же само, войны то нет, официально мир дружба жвачка.
   
Re: Подзвонили з ПФ

тоді плюньте і забудьте про ті роки...
+ и доработайте до 35 положенних
   
Re: Подзвонили з ПФ
PAL

ТС, зверніться до роботодавця з проханням надати довідку, яка підтверджує, що він (роботодавець) справно сплачував до ПФУ податки за вас.

а якщо роботодавця, як юридичної (а, можливо, й фізичної) особи вже не існує?
   
Re: Подзвонили з ПФ

я чомусь на 99,9% впевнений, що роботодавець, ваш роботодавець, цього (відрахування до ПФУ) не робив.

Та нє, робив, то була серйозна велика структура, вона і нині на плаву і працює у трансформованому вигляді, змінивши акціонерів, але певних своїх уламків позбулася, от в одному із тих уламків (він тоді таким не був) я свого часу працював.
   
Re: Подзвонили з ПФ

тоді можна зробити так: ідете до подоткової інспекції і просити (є спеціальний бланк, котрий треба заповнити) надати вам відомості про історію сплати вашим роботодавцем податків за вас за вказаний період, а саме з 2002 по 2007.
   
Re: Подзвонили з ПФ

Еще раз - ПФУ( ключевая буква "У".
   
Re: Подзвонили з ПФ

Та нє, робив, то була серйозна велика структура, вона і нині на плаву і працює у трансформованому вигляді, змінивши акціонерів, але певних своїх уламків позбулася, от в одному із тих уламків (він тоді таким не був) я свого часу працював.
і що? невже ви вважаєте, що компанія, яка перетворилася на уламки платила немалі гроші за гастарбайтера ПФУ?
   
Re: Подзвонили з ПФ

тоді можна зробити так: ідете до подоткової інспекції і просити (є спеціальний бланк, котрий треба заповнити) надати вам відомості про історію сплати вашим роботодавцем податків за вас за вказаний період, а саме з 2002 по 2007.
не в налоговую,а в пенсионний.но...авт ор же пишет шо работал на раисси
   
Re: Подзвонили з ПФ

Запрошують на лютий, кажуть пенсія має бути. Радію, проте. таке питання:
2002 - 2007 працював у Росії, ми тоді були ще братськими народами, офіційно, знаю, є угода міждержавна про співробітництво в галузі трудової міграції, де є про урахування трудового стажу і т.ін. Та яким документом підтверджується мій дохід за цей період, чи є нині зв"язок що до персоніфікіції, або архіву нашого і їхнього, чи достатньо приміром довідки з підприємства? Може хтось знає? Бо в неті так зразу якось все невизначено. Буду вдячний за інформацію.

тебе  нужно  в пенсфонде  указать  название  и  местонахождение  предприятия  на  котором  работал...  они сами  пошлют  запрос...

только  есть  такой  момент...    соглашение  по этим вопросам  заключено  в  рамках  снг...
дальше сам  можешь  понять...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія