Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

COVID 19 на форумі

COVID 19  на форумі

Опитування
чи  перехворіли ви на COVID 19 ?
Всього проголосувало: 60
так, це однозначно був він  31 
 
 52% 
ні, доля пощадила  19 
 
 32% 
хворів, але не впевнений, що то був  конкретно він  10 
 
 17% 




Учора почув цікаву інформацію,  пов'язану з COVID 19. Але спершу  хотілося б дізнатися чи багато форумчан перехворіли
   
Re: COVID 19  на форумі

Не хворів, вакцінований Модерною, вважаю, що це грип.
   
Re: COVID 19  на форумі

Болела и это не грипп.
   
Re: COVID 19  на форумі

а хто-небудь знає загальну кількість ніків на форумі?
   
Re: COVID 19  на форумі

це вже яке опитування , п'яте чи десяте?
   
Re: COVID 19  на форумі

хворів я дружина і двоє дітей (всі тести позитивні), однозначно не грип. дружина мала(має) ускладнення з пневмонією і тромбами
   
Re: COVID 19  на форумі

це вже яке опитування , п'яте чи десяте?
ну так і Ковід постійно відроджується. Ось на цю осінь чекають хвилю  Дельти
   
Re: COVID 19  на форумі

дивно. Чому люди бояться відповідати? 209 зайшло і лише 8-ма частина не полінувался клікнути по одному із варіантів, думати навіть не потрібно. 
Хоча причина ммабуть пов'язана з тією інфою, що змусила мене провести це опитування. Але про  причину згодом.
   
Re: COVID 19  на форумі

дивно. Чому люди бояться відповідати? 209 зайшло і лише 8-ма частина не полінувался клікнути по одному із варіантів, думати навіть не потрібно. 
Хоча причина ммабуть пов'язана з тією інфою, що змусила мене провести це опитування. Але про  причину згодом.

Чому згодом, а не одразу?
   
Re: COVID 19  на форумі

Чому згодом, а не одразу?
не можу сказати бо тоді народ ще більше замкнеться а результати не будуть відповідати дійсності
   
Re: COVID 19  на форумі

не можу сказати бо тоді народ ще більше замкнеться а результати не будуть відповідати дійсності
мабуть ти натрапив на інформацію по рандомному дослідженню по наявності антитіл у громадян?
   
Re: COVID 19  на форумі

не можу сказати бо тоді народ ще більше замкнеться а результати не будуть відповідати дійсності
Ой пля, ще один "інсайдер" ні в рот їпісь )))
   
Re: COVID 19  на форумі

Ой пля, ще один "інсайдер" ні в рот їпісь )))
ніякий я не інсайдер, прошу не виражатися, я просто уважний телерадіоінет  відеоінетчитач
   
Re: COVID 19  на форумі

Не хворіли ні я, ні дружина з дитиною, ні мама з тещею (ну або перенесли безсимптомно). Рідний брат і його сім’я (троє дітей) перехворіли ще навесні 2020 року
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія