Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лукашенко зібрався до Криму і каже, що цим визнає півострів російським

Олександр Лукашенко заявив, що має намір відвідати окупований Росією Крим разом із президентом РФ Володимиром хуйло, а його приїзд означатиме визнання анексії.

Джерело: Лукашенко в інтерв'ю російському пропагандисту Дмитру Кісєльову, пресслужба Лукашенка

Деталі: Лукашенко заявив, що обговорювали з хуйло приїзд до Криму.

Точних термінів ще не визначено.

Пряма мова Лукашенка: "Крим де-факто, я тоді ще сказав – це російський Крим. Після референдуму та де-юре Крим став російським...

Я йому (хуйло – ред.) сказав – коли запросиш, коли й полетимо. Але я йому запропонував другу умову – у Севастополі, зрозуміло, і літаком.
   
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував заяви самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка про "де-юре і де-факто російський" Крим.

Джерело: відповідь Кулеби кореспондентам видання "Укрінформ" на саміті міністрів закордонних справ НАТО в Ризі

Пряма мова Кулеби: "Я думаю, що немає сенсу оцінювати кожен прояв потоку свідомості, який регулярно здійснює на різних медійних платформах Олександр Лукашенко. Ми будемо оцінювати його дії. Якщо Білорусь дійсно визнає незаконну окупацію Криму Росією, це завдасть непоправного удару по українсько-білоруським відносинам. Ми діятимемо по повній програмі. Крим це не те питання, де ми дозволяємо собі стриманість".
   
Нехай визнає, білоруських товарів одразу поменшає у нас на полицях.
Хоча я вже їх і так оминаю
   
И здесь напишу, не поленюсь. Не покупайте ничего нашего.
Пи.си. Как только он куда- то летит, многие, очень многие желают нае..нуться самолету.
   
бацька зовсім ку-ку, тьху!
   
Этот мудила будет сидеть в тюрьме- только потому что каждый день проходит в президентский дворец по фальшивому пропуску президента. Какая разница что он там заявляет? 



   
Узурпатор ... Визнав Крим мааскальским.
Не смішить ...   :)
   
хуяцька

шось ще гірше, то за інерцією
хоча так як його сябри "скидали", то може він їм і бацька
   
И здесь напишу, не поленюсь. Не покупайте ничего нашего.
Пи.си. Как только он куда- то летит, многие, очень многие желают нае..нуться самолету.
посмотрим как они себя поведут в случае реального наступления
   
Цитувати
прояв потоку свідомості

У нього всі останні виступи такі. Мабуть шок у дядька від думок про те, що з ним зроблять білоруси, коли спіймають за бульби.
   
как они себя поведут в случае реального наступления

Аж бігом побіжать "визволяти Київ від бендер". Вони Луку особисто недолюблюють, а в мізках - совок і московська пропаганда. У них всі альтернативні джерела інформації заблоковані, і місцеві, і глобальні.
   
посмотрим как они себя поведут в случае реального наступления
А никак не поведут. Слишком много убитых в открытую, покалеченых/ изнасилованных в сизо, пропавших без вести . Это после выборов, когда ему и всему миру показали, что он никто. Люди запуганы.
   
Аж бігом побіжать "визволяти Київ від бендер". Вони Луку особисто недолюблюють, а в мізках - совок і московська пропаганда. У них всі альтернативні джерела інформації заблоковані, і місцеві, і глобальні.
Не стоит так огульно.
И Хартия, и Партизан заблокированы, однако ссылки я приносила. Кто хочет- все читает, кто не хочет- ищет отмазы.

Останнє редагування: 1 грудня 2021 10:07:01 від Glock
   
В 14-15  гг. мы помогали, чем могли. Не государство я имею ввиду, люди.
   
Ну тоді після візиту Україні треба заявляти його в розшук і виставляти йому картку Інтерполу.
Про відклик посла навіть не кажу. Це автоматом.
   
"Я можу сказати, що Володимир хуйло мене вважає більше ніж другом, ми рідні брати. А якщо вже серйозно, ви знаєте, що спільного? Ми, на мою думку, це зараз яскраво проявилося, бачимо світ за основними напрямками, основні проблеми однаково. Ми бачимо однаковими очима цей світ".

Він додав, що вони з хуйло можуть "перетравлювати все це в голові, крутити, вертіти", можуть "іноді робити не зовсім однакові з цього висновки", у них "можуть бути різні вчинки, але очі їхні бачать цей світ однаково".
   
"Я можу сказати, що Володимир хуйло мене вважає більше ніж другом, ми рідні брати. А якщо вже серйозно, ви знаєте, що спільного? Ми, на мою думку, це зараз яскраво проявилося, бачимо світ за основними напрямками, основні проблеми однаково. Ми бачимо однаковими очима цей світ".

Він додав, що вони з хуйло можуть "перетравлювати все це в голові, крутити, вертіти", можуть "іноді робити не зовсім однакові з цього висновки", у них "можуть бути різні вчинки, але очі їхні бачать цей світ однаково".

однояйценві
   
"Я можу сказати, що Володимир хуйло мене вважає більше ніж другом, ми рідні брати. А якщо вже серйозно, ви знаєте, що спільного? Ми, на мою думку, це зараз яскраво проявилося, бачимо світ за основними напрямками, основні проблеми однаково. Ми бачимо однаковими очима цей світ".

Він додав, що вони з хуйло можуть "перетравлювати все це в голові, крутити, вертіти", можуть "іноді робити не зовсім однакові з цього висновки", у них "можуть бути різні вчинки, але очі їхні бачать цей світ однаково".
Бубе придется смотреть  в глаза еще и Таракану.Смотреть так смотреть
   
Ну тоді після візиту Україні треба заявляти його в розшук і виставляти йому картку Інтерполу.
Про відклик посла навіть не кажу. Це автоматом.

хуйло со всей верхушкой уже в розыске?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія