Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему в Украине нет врачей

Re: Почему в Украине нет врачей

Таке враження, що аналітик знає про медицину в ЄС та США лише із газети "Правда", бо вся та маячня, яку він написав, навіть близько не стояла до реальної ситуації.

   
Re: Почему в Украине нет врачей

так вона платна, але лікар все одно з бальшого города їде.
 :facepalm1:

И что? это не срочная операция
Если достаточно одного врача на 2 млн населения, то какой смысл держать с селе его?
кого он будет оперировать?
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Пане МС-5, а чи не можете ви попросити вашого сина полікувати зуби Аналітику за конспектами 70х років? Ну щоб по людськи, а не так як у гейропі чи гамериці. Я готовий за це заплатити.
а мені за три вибитих зуба після закінчення війни ви, пане, теж забашляете? Може і пластіку ебала оплотите? Навряд. Кожен має піклуватися про себе.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Насправді проблема навіть не в хірургах.
Проблема в першій ланці та інструментарії, який в них є.
Прикиньте самі, хто сидить в маленьких містечках на прийомі.
Молодий і перспективний звідти звалить дуже швидко, бо йому цікаво а) заробляти, б) розвиватися.

Тому більшість звичайних людей стикається з ніякою диагностикою та пічканням всіляким лайном.
А потім ситуація розвивається до жити або не жити і починається алярм та пошук чарівника
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Единственный выход у украинцев - ЗОЖ
   
Re: Почему в Украине нет врачей

И что? это не срочная операция
Если достаточно одного врача на 2 млн населения, то какой смысл держать с селе его?
кого он будет оперировать?

не в сєлє а в місті на 70 тисяч.
Це і є показник рівня
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Насправді проблема навіть не в хірургах.
Проблема в першій ланці та інструментарії, який в них є.
Прикиньте самі, хто сидить в маленьких містечках на прийомі.
Молодий і перспективний звідти звалить дуже швидко, бо йому цікаво а) заробляти, б) розвиватися.

Тому більшість звичайних людей стикається з ніякою диагностикою та пічканням всіляким лайном.
А потім ситуація розвивається до жити або не жити і починається алярм та пошук чарівника

Молодой и умный из американских ебеней тоже свалит. Так шо однаково. Епеня они везде епеня
   
Re: Почему в Украине нет врачей

У мене з десяток добрих знайомих лікарів з України та Росії тут в Німеччині.
Всі на перших порах були "а нах вони так роблять", потім "ах от яко воно задумано".
Проблеми та недоліки також є, цього не варто заперечувати, але рівень підготовки та вдосконалення персоналу то просто інший світ
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Молодой и умный из американских ебеней тоже свалит. Так шо однаково. Епеня они везде епеня

я за Америку не знаю і чесно кажучи мені пох як там.
Я знаю як в Німеччині і тут в єбєнях часто найкрутіші клініки та специ.
Мабуть просто у нас різні єбєня
   
Re: Почему в Украине нет врачей

не в сєлє а в місті на 70 тисяч.
Це і є показник рівня
Это показатель уровня доходов населения, а не развития медицины
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Это показатель уровня доходов населения, а не развития медицины

а в чому полягає розвиток медицини?
Доступність входить як критерій?
   
Re: Почему в Украине нет врачей

я за Америку не знаю і чесно кажучи мені пох як там.
Я знаю як в Німеччині і тут в єбєнях часто найкрутіші клініки та специ.
Мабуть просто у нас різні єбєня

В дойче вообще-то нет ипиней, вроде оклахомы, или невады. Так шо таки дела
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Якщо треба, то будуть.
Але для цього часто є спеціальні заклади по догляду, куди лікар буде приходити, замість того, щоб тримати в самій лікарні.

:facepalm1:

В плані реабілітації після травм Україні до США, як до неба рачки. Реабілітаційні центри практично на кожному кутку.
Я сам проходив через реабілітаційний центр після перелому ноги.
Всі ті заклади беруть не злі гроші за свої послуги.
Якщо у тебе страховка то все покриває, тоді нема проблем.
А якщо ні, то ласкаво просимо на візок і жменю знеболювальних.
Я не спорю що в шатах реабілітація на вискому рівні, але настільки вона доступна пересічному?
Як для такої небагатої країни, як Україна, у нас медицина на доволі високому рівні, яка в цілому навіть більш доступна ніж в тій же америці.
Але декому дуже нейметься від цього, руки так і чешуться щоб загребти жару.
 
   
Re: Почему в Украине нет врачей

У мене з десяток добрих знайомих лікарів з України та Росії тут в Німеччині.
Всі на перших порах були "а нах вони так роблять", потім "ах от яко воно задумано".
Проблеми та недоліки також є, цього не варто заперечувати, але рівень підготовки та вдосконалення персоналу то просто інший світ
Ну шо ти нам тулиш німечину, будемо такі багаті як німці, буде у нас як в німечинні.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Всі ті заклади беруть не злі гроші за свої послуги.
Якщо у тебе страховка то все покриває, тоді нема проблем.
А якщо ні, то ласкаво просимо на візок і жменю знеболювальних.
А шо в Україні на шару?  :weep:
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Экзамены за гроши, купленные дипломы,
Есть проблемы. Шо тут говорить
   
Re: Почему в Украине нет врачей

если тебе так интересно, я позвоню узнаю.
У меня родственик оперирует в амосова. Последний раз , из того шо я знаю они, группа хирургов летала в Испанию, в Севилью на семинар.

или тебе просто папистеть как у тебя в англии всё круто, а в украине всё херово?

Я не пизжу. Я вам привел объективные аргументы,что в Украине априори не может быть хороших врачей так как система обучения неадекватна мировым стандартам.

На субъективном уровне: все украинские (российские и тд) хирyрги перееехавшие сюда заново проходили интернатуру.Знаю некоторых. Не было ни одного случая,чтобы приехал готовый хирруг. Они обычно знают пару операций, имеют кaкие-то отдельные навыки,но готовых хирургов из Украины никто пока еще не видел.

Кaсательно "семинаров" то оставьте эти смешные совковые прибаутки себе. Семинар это не показатель вообще ничего. Тут все ездят на семинары,куда и когда хотят. Это маленькая галочка в графе "профразвитие" во время ежегодной комиссии (все врачи проходят).

Семинары и членство в платных ассоциациях это совковая фишка для привлечения клиентов.

Только челнство в международных ассоциях вступление в которые конкурентое (надо сдать 2-3 экзамена) имеет вес. Например любой британский королевский коледж врачей/хирургов ,американские т.н. борды,австралийский и  канадский королевский колледж врачей/хирургов и тд.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

А шо в Україні на шару?  :weep:
В лікарнях вважай на шару, в приватників за гроші.
Ясно що в приватників якість буде краща.
Але краще паганенько ніж взагалі ніяк, якщо вже грошей нема.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Всі ті заклади беруть не злі гроші за свої послуги.
Якщо у тебе страховка то все покриває, тоді нема проблем.
А якщо ні, то ласкаво просимо на візок і жменю знеболювальних.
Я не спорю що в шатах реабілітація на вискому рівні, але настільки вона доступна пересічному?
Як для такої небагатої країни, як Україна, у нас медицина на доволі високому рівні, яка в цілому навіть більш доступна ніж в тій же америці.
Але декому дуже нейметься від цього, руки так і чешуться щоб загребти жару.

Страховка зараз доступна більшості населення, незважаючи на спроби кацапського прихвостня Трампа відмінити її.
Якщо реабілітаційні центри на кожному кутку, то вони за щось живуть, значить люди туди ходять і платять гроші.

Якраз в плані доступності реабілітаційних центрів Україні дуже далеко до США.
З моменту початку війни  на Донбасі, скільки поранених, що втратили ноги або зазнали травм не могли ходити, а після виїзду на реабілітацію до ЄС чи Ізраїлю починали ходити знову.
Оперували їх нормально, а от з реабілітацією був повний швах.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

У нас , в Украине , - медицина  пыточная, а больницы для заболевших - реально тюрьмы
Врачи - нелюдимые и заумные, все в себе, информацию о болезни, о профилактики ---клещами у них не вытянишь.
Берегут свои знания , информация денежки стоит.

Читаю некоторых фупчиков и удивляюсь, как же они на кацапов ментально похожи.
Медицина в Украине - девятнадцатый век - а они : у нас лучше всех

Супрун глянула на нашу медицину, ужаснулась и говорит : давайте ,для начала, сделаем так, чтобы деньги из бюджета выделялись на заболевшего , давайте хоть порядок наведем, давайте к каждому украинцу для начала приставим семейного врача, чтобы помогал разобраться несчасному больному, что делать, если заболел

И что она услышала : доктор смерть, доктор смерть. А сейчас у нас " доктора - жизнь ?"
Похоже,  да , потому что все дохнут молча и радуются - нету " доктора смерти "

Кличко стал ремонтировать киевские больницы, что он слышит : корупционер ! Кляча !

Может пытки в больницах , тюрьмы для лечения, скотское отношение к больным людям - это то ,что украинцы сами хотят ?
Наверное, да.
Нация самоубийц.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

В лікарнях вважай на шару, в приватників за гроші.
Ясно що в приватників якість буде краща.
Але краще паганенько ніж взагалі ніяк, якщо вже грошей нема.
Не бреши. Якщо ти пенс або ніщєброд, то твоє майбутнє - старенький диван у хрущі, телевізор і пенсія по інвалідності.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Страховка зараз доступна більшості населення, незважаючи на спроби кацапського прихвостня Трампа відмінити її.
Якщо реабілітаційні центри на кожному кутку, то вони за щось живуть, значить люди туди ходять і платять гроші.

Якраз в плані доступності реабілітаційних центрів Україні дуже далеко до США.
З моменту початку війни  на Донбасі, скільки поранених, що втратили ноги або зазнали травм не могли ходити, а після виїзду на реабілітацію до ЄС чи Ізраїлю починали ходити знову.
Оперували їх нормально, а от з реабілітацією був повний швах.
Та навіть деревяха без страховки живе, доступна.
Скільки з тих хто мають страховку, вона покриває реабілітацію.
У тебе покриває реабілітацію? Сумніваюсь.
   
Re: Почему в Украине нет врачей
abg

Я все видел,но такого дикого передергивания темы на фупе я еще не видел  :weep:  :facepalm1:


Та шо ви такоє гаварітє?

„Почему в Украине нет врачей“

А знак запитання в кінці назви теми тебе за 6 років інтернатури так і не навчили, бідолаху?

То, мабуть, ще 6 років мусимо почекати?    :comando:
   
Re: Почему в Украине нет врачей
N88

а потім дивуюються звідки в америці і європі стільки інвалідів.
тому що більшості якась ортопедична операція тупо не по кишені, тому доводиться їздити решту життя на інвалідному візку.
зате кругом пандуси і турбота про інвалідів.

Інвалідів в нас так само, але вони сидять по домівках - наше суспільство їх не сприймає.
   
Re: Почему в Украине нет врачей
N88

У нас , в Украине , - медицина  пыточная, а больницы для заболевших - реально тюрьмы
Врачи - нелюдимые и заумные, все в себе, информацию о болезни, о профилактики ---клещами у них не вытянишь.
Берегут свои знания , информация денежки стоит.

Читаю некоторых фупчиков и удивляюсь, как же они на кацапов ментально похожи.
Медицина в Украине - девятнадцатый век - а они : у нас лучше всех

Супрун глянула на нашу медицину, ужаснулась и говорит : давайте ,для начала, сделаем так, чтобы деньги из бюджета выделялись на заболевшего , давайте хоть порядок наведем, давайте к каждому украинцу для начала приставим семейного врача, чтобы помогал разобраться несчасному больному, что делать, если заболел

И что она услышала : доктор смерть, доктор смерть. А сейчас у нас " доктора - жизнь ?"
Похоже,  да , потому что все дохнут молча и радуются - нету " доктора смерти "

Кличко стал ремонтировать киевские больницы, что он слышит : корупционер ! Кляча !

Может пытки в больницах , тюрьмы для лечения, скотское отношение к больным людям - это то ,что украинцы сами хотят ?
Наверное, да.
Нация самоубийц.

Дурням ніколи не догодиш.
Навіть казка народна є - все одно не доходить.
   
Re: Почему в Украине нет врачей
abg

Історія з життя. Мого кореша порізали. Британська медицина його зшила, дала ліків на місяць, проводить реабілітацію і обіцяє пластику.

Він заплатив за все рівно НУЛЬ.


А скільки твій корєш заплатив за те, щоб до тієї „британської медицини“ доїхати/доповзти, починаючи з виготовлення загранпашпорта?
   
Re: Почему в Украине нет врачей

а мені за три вибитих зуба після закінчення війни ви, пане, теж забашляете? Може і пластіку ебала оплотите? Навряд. Кожен має піклуватися про себе.

не забашляє, пане беггі, тому що війну ви бачив тільки у ваших  мареннях з бодуна
   
Re: Почему в Украине нет врачей

А шо в Україні на шару?  :weep:

душ Шарко в районній лікарні, хоча зараз вже мабуть за воду треба заплатити
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Та навіть деревяха без страховки живе, доступна.
Скільки з тих хто мають страховку, вона покриває реабілітацію.
У тебе покриває реабілітацію? Сумніваюсь.

Вуд дуже сильно прибрехує.

Якраз реабілітацію покривають практично всі страховки.
Страховки як раз спрямовані на профілактику та реабілітацію, бо так в результаті для них менше затрат для страховки.

У мене страховка покривала 30 візитів на рік, це майже 4 місяці реабілітації (2 на тиждень).
Я після 2-х операції і 3 місяців в гіпсі, взагалі не міг на ліву ногу стати, м'язи атрофувались повністю, стопа практично не рухалась.
Через півтора місяці реабілітації, я вже ходив без милиць,  а по закінченню курсу реабілітації рухливіть суглоба відновилась на 95% і я міг бігати.

Реабілітацію прописують абсолютно всім після ортопедичних операцій.
   
Re: Почему в Украине нет врачей
abg

У нас , в Украине , - медицина  пыточная, а больницы для заболевших - реально тюрьмы
Врачи - нелюдимые и заумные, все в себе, информацию о болезни, о профилактики ---клещами у них не вытянишь.
Берегут свои знания , информация денежки стоит.


Це саме стосується не тільки лікарів, а практично кожної професії на державному/муніципальному об’єкті у постдебільному постсересері,

„полє чудєс в странє дураков“.

Так що тему „кому на Русі жить харашо?“ автор не розкрив анітрішечки, зате „пожраль-посраль“ доволі плотнєнько.  ;)
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Сын моего друга закончил Киевский мед. Когда он ещё учился рассказывал - в группе 15 человек, трое учатся, остальные хорошо проводят студенческое время. Деньги в зачетку и никаких проблем.
А ТС пишет о каких то годах резидентуры… :facepalm:
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Амосов проходимец? Сколько людей спас при том денег не брал принципиально.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

як не крути а все повертається до бабла.
Вєщь посільнєє клятви.
 :gigi:

Коли бабло десь у когось, або просто з кишені пацієнта, то можна гнати халтуру та годувати чудодійними пігулками аля сват сестри дружини рак вилікував.
А коли бабло акумулюється в конкретних руках, то платиться воно через прискіпливий погляд на того, хто рахунок виставив.
Звичайно не все гладко, просто і запрацює миттєво. Але мабуть кращого поки не придумали. Тому обирати треба з того що наявно на цей час.
Американський варіант Україні точно не підійде, хоча б тому, що немає організацій які можуть взяти на себе піклування про мільйони без страхування та грошей
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Історія з життя. Мого кореша порізали. Британська медицина його зшила, дала ліків на місяць, проводить реабілітацію і обіцяє пластику.

Він заплатив за все рівно НУЛЬ.

Зато в Украине многие врачебные манипуляции, за которые твои британцы заплатят 10-20 Кб фунтов, обходятся в несколько сотен баксов. С таким же результатом.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Стало таки цікаво, заліз і почитав про свою страховку, ось що пишуть про реабілітацію:
Цитувати
Rehabilitation and habilitation services
Referral required
1.Physical therapy to restore function after medical illness, accident or injury. Coverage is provided for as many visits as are medically necessary per acute episode within a 90-day period per injury or illness, beginning with the first office visit. Visits after 90 days require prior authorization. $15 copayment per visit


Тобто страховка покриває необмежену кількість візитів (призначену лікарем) протягом 90 днів, якщо потрібно на довший срок, то треба наперед отримати дозвіл. Для отримання дозволу, лікар направляє листа в страхову компанію і вони розглядають.
Пацієнт нікуди не бігає і не дзвонить.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

західна система не найвдаліша щоб її копіювати. Чесно. Там великі трабли. Ми можемо ввести сімейних лікарів. Ми можемо ввести на кожні 70000 населення штат професійних лікарів. І це буде дурня. Наруга над логікою.

Нахера нам оплачувати сімейних? Нахера тримати хирурга в маленькому місті, у якого немає практики? А перед цим його 100500 років вчити. А потім жалітися, що навчили по старим підручникам.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Зато в Украине многие врачебные манипуляции, за которые твои британцы заплатят 10-20 Кб фунтов, обходятся в несколько сотен баксов. С таким же результатом.
В Британії безкоштовний медицина. Є, звісно, за бабло, але її мало хто юзає. Щодо 10-20к фунтів і пару сотень баксів - я маю великі сумніви.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Стало таки цікаво, заліз і почитав про свою страховку, ось що пишуть про реабілітацію:
Тобто страховка покриває необмежену кількість візитів (призначену лікарем) протягом 90 днів, якщо потрібно на довший срок, то треба наперед отримати дозвіл. Для отримання дозволу, лікар направляє листа в страхову компанію і вони розглядають.
Пацієнт нікуди не бігає і не дзвонить.
І скільки ти за таку страховку башляєш?
   
Re: Почему в Украине нет врачей

Мало.
Неймовірно мало.
Зараз в мене син проходить інтернатуру по стоматології.
У 2020 сдавали крок-2 по закінченні 5 курсу.
Там питання з 1970років, я прочитав й здригнувся.
Щось подібне зараз і на інтернатурі.
зато у нас можно поставить швейцарский имплант за 1000 евро под ключ с коронкой(500-600 имплант с работой, 200-300 коронка с абатментом) за те же 20 минут работы имплантолога, а в какой-нибудь Британии сумму эту умножить на 5 нужно в лучшем случае.
   
Re: Почему в Украине нет врачей

В Україні ще репродуктологія на непоганому рівні, пронуклеарний перенос наприклад мало де в світі виконується.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія