Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

У вас в топ 100 самых прослушиваемых песен 98 не на украинском языке. То что говорите вы это фикция
ого, як мишебратья цікавляться "а шта там у хахлов?"
   
Приблизительно так...go fuck yourself...переводи
кацапська свинособака вже гавкати почав (tu)
   
У вас в топ 100 самых прослушиваемых песен 98 не на украинском языке. То что говорите вы это фикция

Та да. Фікція.
У мене зараз грає радіостанція де жодної пісні російською.
"Радіо Ренесанс". Рекомендую.
   
...це - примітивне і помилкове уявлення...

...Ви - просто не "запарюйтесь"  з приводу "нужности" українськоі мови... от просто системою "маленьких кроків"  просувайте мову...І для початку - в своїй голові...Просто візьмість за основу : в Україні - українська...

Это не примитивно, а фактически. Для вас в Украине украинской, до того момента пока партнер по бизнесу не скажет вам...пока пока...
   
Ішаков  сам себе в сраку штрикає . Бо якщо  візьме і складе всі свої дописи то вийде невтішна для нього картина.
Українці найбільш успішні державники з усіх часів,запрягали всіх навколо для творення того чим зараз є Україна.
Московських царів змусили  подарували Адєсу ,поляків ,євреїв та Сталіна-Львів , комуняків - проводити українізацію ,австрійський геншаб -мову,москвоязичних - технічєскую і прочую  літєратуру .
Та ми  просто титани якісь.Аж незручно.
:lol:  (tu)
   
Это не примитивно, а фактически. Для вас в Украине украинской, до того момента пока партнер по бизнесу не скажет вам...пока пока...

Думаєте партнера по бізнесу цікавить якою мовою я спілкуюся на ФУПі?  ;o
   
Та да. Фікція.
У мене зараз грає радіостанція де жодної пісні російською.
"Радіо Ренесанс". Рекомендую.

https://music.apple.com/ua/playlist/top-100-ukraine/pl.815f78effb3844909a8259d759ecbddb
   
ТАк! а насправди усе було навпаки. Украинська мова панувала по бильший части европи. Але ж укаринци майже все проипали. Як той пистализ Михйло Ломоносов - архенгельский телепень.
Турч,ти дулю в кишені тримай,це не заборонено ,але не випирай так сильно,щоб  штанці не надірвались.
 :laugh:
   
https://music.apple.com/ua/playlist/top-100-ukraine/pl.815f78effb3844909a8259d759ecbddb

Це серед усіх українців, чи серед користувачів наведеного вами ресурсу?
   
Думаєте партнера по бізнесу цікавить якою мовою я спілкуюся на ФУПі?  ;o

В бизнесе. В бизнесе. Украинский язык в бизнесе не нужен от слова совсем. И вы со своими маленькими шагами будете очень быстро двигаться да денюжкой, а не Лесей Украинкой
   
Це серед усіх українців, чи серед користувачів наведеного вами ресурсу?

Среди всех украинцев ещё стабильнее
   
В бизнесе. В бизнесе. Украинский язык в бизнесе не нужен от слова совсем. И вы со своими маленькими шагами будете очень быстро двигаться да денюжкой, а не Лесей Украинкой
для дєнюжкі потрібна англійська, на крайняк  - німецька.
російська наxyй не потрібна!
ну хіба почитати висери російськомовних еміґрантв :)
   
В бизнесе. В бизнесе. Украинский язык в бизнесе не нужен от слова совсем. И вы со своими маленькими шагами будете очень быстро двигаться да денюжкой, а не Лесей Украинкой

Яка мова потрібна в бізнесі?
Я  спілкуюся з українцями українською. Що я роблю не так?
   
В бизнесе.
свинособака, ти в бізнесі спілкуєшся своєю свинособачою?
   
Зачем? Она никому не нужна. С ней ты не разбогатеешь, ни станешь умнее, ни приобретешь друзей. Украинский язык это тупик. Кому нужен тупик?
Тупік  це цапська говірка.
 Скрєпи і бєзИсходнасть. [ua]

 ПиСи. Кансєрву тре(19 повідомлень) киздить.
   
В бизнесе. В бизнесе. Украинский язык в бизнесе не нужен от слова совсем. И вы со своими маленькими шагами будете очень быстро двигаться да денюжкой, а не Лесей Украинкой

оченятка догори
назву гiлки бачиш?
чи може лупу дать ?

   
В бизнесе. В бизнесе. Украинский язык в бизнесе не нужен от слова совсем. И вы со своими маленькими шагами будете очень быстро двигаться да денюжкой, а не Лесей Украинкой
Якби був нє нужен то ТП із Дніпра була би зараз на робочому місці за  касою.
   
Это не примитивно, а фактически. Для вас в Украине украинской, до того момента пока партнер по бизнесу не скажет вам...пока пока...и

...Ви про кого це - прохуйловського "партнера"?.... :facepalm1: Да-да...це - тільки хуйловська гидота так може зробити...

...Всі інші партнери , з буль-якої країни , тільки зауважте питання про мову, я Вам гарантую , негайно перероблять всю документацію на мову , будуть вибвчатися і поступово в них з'являться спеціалісти ,що говорять  на мові...
   
Среди всех украинцев ещё стабильнее

Наведіть той список.
Це цікаво.
   
Странное сравнение русского и украинского языков. Что касается русского языка то он всё ещё  конкурентно способный
Ніт
Це мова відсталості
В Україні та і у всьому світі
Та ну справді кому потрібна мова робота фьодора з палкою в дупі? Так, поржать в голівудському кіно над убогими чи бандюками
Власне зараз діти київські її знають на рівні вуличної мови, арго
Навіть круті тіктокерші
Писати не вміють, словниковий запас мінімальний, магіналізація повним ходом
Хто в науці чи загалом добре вчиться в того українська і звичайно, англійська.
Це старі пердуни, яких драли за жьі щьі роками, щось собі фантазують, про її розвиток і широке використання
   
Ішаков  сам себе в сраку штрикає . Бо якщо  візьме і складе всі свої дописи то вийде невтішна для нього картина.
Українці найбільш успішні державники з усіх часів,запрягали всіх навколо для творення того чим зараз є Україна.
Московських царів змусили  подарували Адєсу ,поляків ,євреїв та Сталіна-Львів , комуняків - проводити українізацію ,австрійський геншаб -мову,москвоязичних - технічєскую і прочую  літєратуру .
Та ми  просто титани якісь.Аж незручно.
(tu)  :laugh:
В яблучко
   
Ничего не имею против этого ресурса, но я предпочитаю в фоновом режиме слушать другую  радиостанцию, где тоже нет ничего на русском языке ,одну из многих тысяч других на Земле
http://radio.garden/visit/longyearbyen/K9cxX7Zd
   
Черговий кацап переймається українською мовою.
З єдиною метою: довести, що вона не потрібна.
Вам, кацапам, не потрібна.
Нам, українцям, потрібна.
   
Среди всех украинцев ещё стабильнее

Серед українців Німеччини?
   
...Ви про кого це - прохуйловського "партнера"?.... :facepalm1: Да-да...це - тільки хуйловська гидота так може зробити...

...Всі інші партнери , з буль-якої країни , тільки зауважте питання про мову, я Вам гарантую , негайно перероблять всю документацію на мову , будуть вибвчатися і поступово в них з'являться спеціалісти ,що говорять  на мові...

Китайцы, американцы, британцы, немцы, поляки? Перейдут на украинский ради того что бы вести бизнес в Украине? Вам самому не смешно? Английский, русский, дальше не предлагать
   
Черговий кацап переймається українською мовою.
З єдиною метою: довести, що вона не потрібна.
Вам, кацапам, не потрібна.
Нам, українцям, потрібна.

Она не нужна никому. Удачи.
   
Китайцы, американцы, британцы, немцы, поляки? Перейдут на украинский ради того что бы вести бизнес в Украине?

...в них немає іншого... (tu)
   
Ніт
Це мова відсталості
В Україні та і у всьому світі
Та ну справді кому потрібна мова робота фьодора з палкою в дупі? Так, поржать в голівудському кіно над убогими чи бандюками
Власне зараз діти київські її знають на рівні вуличної мови, арго
Навіть круті тіктокерші
Писати не вміють, словниковий запас мінімальний, магіналізація повним ходом
Хто в науці чи загалом добре вчиться в того українська і звичайно, англійська.
Це старі пердуни, яких драли за жьі щьі роками, щось собі фантазують, про її розвиток і широке використання
+

а ті, особливо молоді, в Україні, хто вважає себе русскоязичними, м'яко кажучи лестять собі.
   
Черговий кацап переймається українською мовою.
З єдиною метою: довести, що вона не потрібна.
Вам, кацапам, не потрібна.
Нам, українцям, потрібна.

Так в нього і нік це калька з Духless.
Охуєнний пам'ятник культури.
Отак якийсь чувак з Нміччини, який преться від кацапських низькопробних романів, вчить нас в Україні як вирішувати мовне питання.
Що в них в голові робиться?
До речі  , я думаю це не кацап, а як раніше казали в Російській імперії інородєц.

Вони дуже пересолюють доказами своєї рускості (с) Лєнін
   
Отак якийсь чувак з Нміччини, який преться від кацапських низькопробних романів, вчить нас в Україні як вирішувати мовне питання.
Що в них в голові робиться?
До речі  , я думаю це не кацап, а як раніше казали в Російській імперії інородєц.
схоже на запасний нік котрогось з німецьких фупчиків.
   
Китайцы, американцы, британцы, немцы, поляки? Перейдут на украинский ради того что бы вести бизнес в Украине? Вам самому не смешно? Английский, русский, дальше не предлагать
Смотри, дикарь болотный
Американский бизнес давным давно, один из первых внедрил украинский язык обслуживания в своем заведении (Макдональдс)

То же самое сделают немцы или поляки

Это цивилизованные люди

Свинособаки этого не сделают. Потому что в ебенях другие правила
   
До речі,
оці противники української на чолі з козаченьком Турчіноффим ущент розбивають/послаблюють позицію Олдбоя, який заявляє, що ніякої проблеми з українською нема.
Як бачимо, є.
Не перевелися ненависники і вороги самого існування української мови,
не кажучи вже про поновлення її прав і розширення сфери використання.
   
схоже на запасний нік котрогось з німецьких фупчиків.

Пох.

В природі це класифікується як 'українофоб вульгаріс'.
Нічого цікавого.
   
Смотри, дикарь болотный
Американский бизнес давным давно, один из первых внедрил украинский язык обслуживания в своем заведении ) Макдональдс)

 (P)
   
+

а ті, особливо молоді, в Україні, хто вважає себе русскоязичними, м'яко кажучи лестять собі.
Не те слово, та вони себе такими і не вважають в масі
Щоб російськомовними, але вважають, що нормально знають рускій
Можна весело поржати хай повгадують слова з Пушкіна чи Толстого, про письмо я промовчу  :facepalm:
Реально навіть шкільні середнячки і нижче краще знають англійську граматику і правопис
   
Турчинов вообще удивил. Считал его вменяемым человеком.

По этой теме не похоже
   
Она не нужна никому. Удачи.
  Кансєрва, що ти на ФУПі доводиш? :lol:
   
  Кансєрва, що ти на ФУПі доводиш? :lol:
Що "украінскій вапрос" в московитів та ольгінців - нумеро уно.
   
Китайцы, американцы, британцы, немцы, поляки? Перейдут на украинский ради того что бы вести бизнес в Украине? Вам самому не смешно? Английский, русский, дальше не предлагать

Вони обов'язково поздороваються українською.
Перед тим як перейти на найбільш прийнятний для обох.
На відміну від кацапів.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія