Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

Дохід за час війни ПОВИНЕН був зрости, можливо і в рази, бо була дика інфляція.
Но в статті заявлено В 20 РАЗІВ.
   
Доходи пороха похуй
Не похуй , чому ЄС не голосувала
За моб закон
Чому ?
Що в ньому не те ?
Непопулярне рішення
Готуються до виборів)
   
А може він продав чьто то нєнужноє?

Дореч, а може (якшо правда про в 20 разів) то в цій декларації учтєни волонтерські доходи?
Які були аккумульовані і пішли на армію? Петро ж дико закупається для ЗСУ.
Бо так можна будьякого волонтера в олігархи записати.

Короч, ждемо ПРУФИ за 21 рік і далі будем розбиратися.
   
виклади звідти ж пруф його доходів на 2021 рік.

https://public.nazk.gov.ua/documents/f256f32e-fcb7-4b54-9d36-346c3f9cdf8c

165,238,550.00 грн

не треба так наєзжати за відомі ЗМІ, якщо не довів брехню

вангую що з'ясується, що пєтя не декларував всі доходи до 2022 так, як декларує зараз: у 2021 - 9 рядків, у 2023 - 46
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

Дореч, а може (якшо правда про в 20 разів) то в цій декларації учтєни волонтерські доходи?
Які були аккумульовані і пішли на армію? Петро ж дико закупається для ЗСУ.
Бо так можна будьякого волонтера в олігархи записати.

Короч, ждемо ПРУФИ за 21 рік і далі будем розбиратися.

Ти ще той економіст...
   
секрет простий

як колишній працівник холдингу пороха - ось вам інсайтів .. у якийсь з років до 22 року менеджмент бігав за петром і благав забрати прибуток з кампаній ... і сумма була така, що потрібно використати слово мільярд для її конкретного означення

але порох не хотів.

він брав лише оговорені суми (у десятки раз меьші) а ті що залишалсь в отих цифрах великих говорив - розвивайте бізнес.
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

Я не знаю, про те чи зросли доходи Порошенка чи ні. Але точно відомо, що він через фонд надавав арміі своїх ВЛАСНИХ мільони и мільони доллярів, та й ще військовою технікою, научними розробками-то що. Тільки остання відчизняна розробка засобів РЕБ  "Ай-Петрі СВ"- уникальних, що навіть КАБи збивають з курсу, йому коштувала 140 000 000 гривень. Вже саме його виробництва виготовляють їх серійно, особливо захищаючи від дронів артилерію і все таке. Всі ці вантажівки, бронетехніку, бані, центри управління пересувні то-що. А що зробили Шлюхи народу? Тирять і все.
  А якщо він талановитий бізнесмен і його доходи при всьому ще й зростають, то це йому тільки шана, бо ЗЕленому БИДЛУ та шариковим саме це рве пукани.

 Так що йдіть " подєлітєлі" нах!
   
https://public.nazk.gov.ua/documents/f256f32e-fcb7-4b54-9d36-346c3f9cdf8c

165,238,550.00 грн

не треба так наєзжати за відомі ЗМІ, якщо не довів брехню

вангую що з'ясується, що пєтя не декларував всі доходи до 2022 так, як декларує зараз: у 2021 - 9 рядків, у 2023 - 46

Ти й-й виблядок, якшо якась мєлка буквальна регіональна газєтьонка для тебе ВІДОМІ ЗМІ.
Я в тих декляраціях не розбираюсь, звідки озвучується така сумма. Це - чистий дохід? Точно?

І головне питання залишається: після подачі деклярації в 2022 році чисті доходи Пороха, получається, зросли в 20 разів.
Це ДИКА СВІТОВА СЕНСАЦІЯ!!!!!!!!!!!!
Чому ніхто в світі (навіть бубочки, навіть кацапи) цього не помітили?????????? Не розкрутили??????
І помітила це через рік лише бульварна інтернет-газетка миколаїва?..

Ось це і тре копати. Тим, в кого Є МОЗОК, а не жопа.
   
мій текст кількарічної давнини:

***

Как все плохо .... даже лучший журналист и политобозреватель страны не в состоянии внятно объяснить чем олигарх отличается от бизнесмена.
Довожу до вашего сведенья, и можете передать Портникову - Порошенко не олигарх не потому что у него Прямой и 5-й маленькие каналы, а по абсолютно другой ФУНДАМЕНТАЛЬНОЙ ПРИЧИНЕ!!
Порошенко не олигарх потому что его бизнес никак не связан с госфинансами.
Коломойский ведет бизнес через создание преференций и режима благоприятствования своим компаниям через купленных или назначенных госчиновников для покупки/назначения/контроля над которыми он содержит значительное число депутатов ...
Чтобы иметь это число депутатов он финансирует 1+1 на котором пиарит тех политиков, которые будут работать на него и в его интерсах назначать/конролировать чиновников которые будут обеспечивать работу его схем и его компаний.
Примерно такая же ситуация и у Ахметова и у Пинчука ...
У Порошенко нет никаких схем в продаже конфет.
Его магазины не имеют контрактов на продажу оптовых партий шоколада госструктурам по утвержденным госчиновниками ценам, а потому надо поставить своего чиновника чтобы цена была правильная .... у него нет лицензий на добычу шоколада из недр приндлежащих народу и потому надо порешать за лицензии ... у него нет в собственности государственных, а де-факто его личных заводов, котрые надо удерживать под контролем через решения ручных судов и с позволения ручных чинуш чтобы приватизировать их прибыль и национализировать убытки...
Всего этого у Порошенко нет.
А потому он не будет олигархом даже если Прямой станет телеканалом №1.
Чтобы быть олигархом надо иметь задачей приватизировать часть госфункций с целью поставить их на службу своей бизнес-империи... В бизнес-империи Порошенко нет задач под которые ему надо приватизировать госфункции потому что Порошенко работает на конкурентом рынке и не имеет и не может иметь тех схем, которые используют олигархи, а потому он и не есть олигархом.
Конфеты Порошенко производятся из импортного какао, которое никак не станет ни дешевле ни доступне если купить себе прокурора ... заводы Порошенко построены им большей частью с нуля в чистом поле, а не отжаты у государства и контролируется по примеру Центренерго, а потому ему не надо покупать судью и прокурора, чтобы не лишиться права собственности на них ... продукцию своих заводов он продает в частных супермаркетах, через частных дистрибуторов и через сеть своих частных магазинов, а потому ему не надо покупать никаких госчиновников чтобы контролировать цены и условия сделок ...
И в конечном итоге его конфеты покупает потребитель, которого никакой премьер-министр и никакой прокурор и никакой судья не может заставить взять на полке именно конфету Рошен а не какую-то другую.
И именно по этой фундаментальной причине Порошенко не есть олигархом, и не станет им даже если его состояние увеличится в 100 раз, если весь медиа-рынок будет принадлежать ему, а его партия в ВР будет иметь 100%.
И он не станет олигархом до тех пор, пока не станет использовать госфункции для построения своего бизнеса, свою партию инструментом для этого процесса, а свои телеканалы для обеспечения этого процесса.
Очень печально что это не понимает даже Портников.

Галіма відмазка. Тобі не потрібно напряму отримувати гроші від держави коли можна через політичний та медіа вплив міняти закони на свою користь.
   
   
Ти й-й виблядок, якшо якась мєлка буквальна регіональна газєтьонка для тебе ВІДОМІ ЗМІ.
Я в тих декляраціях не розбираюсь, звідки озвучується така сумма. Це - чистий дохід? Точно?

І головне питання залишається: після подачі деклярації в 2022 році чисті доходи Пороха, получається, зросли в 20 разів.
Це ДИКА СВІТОВА СЕНСАЦІЯ!!!!!!!!!!!!
Чому ніхто в світі (навіть бубочки, навіть кацапи) цього не помітили?????????? Не розкрутили??????
І помітила це через рік лише бульварна інтернет-газетка миколаїва?..

Ось це і тре копати. Тим, в кого Є МОЗОК, а не жопа.

дебіл, ця новина у багатьох ЗМІ, включаючи дуже відомі новостні ТГ канали.  Чого ти доколупався саме до мишей газети Миколаєва?
   
я можу назвати які працюють на інетерси Зе - від броні для клоунів до конкртених тендерів що пилять на користь людей та компаній афильованих з ним .. все це підтримано телемарафоном.

от вам класична схема олігахії .. просто збудована не в енергетіці чи металургії але це саме воно.

у пороха такого немає і ніколи не було


я можу назвати які працюють на інетерси Зе - від броні для клоунів до конкртених тендерів що пилять на користь людей та компаній афильованих з ним .. все це підтримано телемарафоном.

от вам класична схема олігахії .. просто збудована не в енергетіці чи металургії але це саме воно.

у пороха такого немає і ніколи не було
   
Хто в економіці та декляраціях розбирається, проаналізуйте, ЗВІДКИ взялась така сумма.
Збільшення в 20 разів. З відкритих джерел. І ніким не розіграна як чорний піар, чомусь.
Можливо, там приплюсований дохід якогось ФОНДУ, з якого гроші йдуть не у карман, а на ЗСУ і усім це відомо?
Тоді всі висери блазнюватих ублюдочні вдвіччі.
   
Це дуже гарно:
Коли у Петра дохід був у 20 разів менший, він своїм ППО закрив Київ.
Зараз закриє всю Україну.
   
дебіл, ця новина у багатьох ЗМІ, включаючи дуже відомі новостні ТГ канали.  Чого ти доколупався саме до мишей газети Миколаєва?

ти йобана ублюдочна суча мразота :X
про цю новину я досі нечув НІДЕ. Навіть кацапи мовчать.
мабуть ти і є відомим ТГ-каналом.
зїж смаженого бобрячого хуя, підармот блядскій.
   
ти йобана ублюдочна суча мразота :X
про цю новину я досі нечув НІДЕ. Навіть кацапи мовчать.
мабуть ти і є відомим ТГ-каналом.
зїж смаженого бобрячого хуя, підармот блядскій.

ти я бачу вже наївся хуїв, мєстний ізвращєнец
ну якщо ти тільки хуї в інеті бачиш, замість новин, то не дивно що в тебе така картина світу :fool:
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

Галіма відмазка. Тобі не потрібно напряму отримувати гроші від держави коли можна через політичний та медіа вплив міняти закони на свою користь.
==============================
 Не кізді, ЗЕлена жаба, зараз його медіавплив мінімальний, а той що є-не переконає Шлюх в зРаді,а якщо когось переконає, то воно засцить йти проти зермаків. Зате твій Кирюша Тімошенко вже знов краде в МО. Мало цьому покидьку було Великого Крадівницьтва на дорогах.
   
Це дуже гарно:
Коли у Петра дохід був у 20 разів менший, він своїм ППО закрив Київ.
Зараз закриє всю Україну.

 [ua]
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

Чи він мав зупинити і порізати заводи ?
а вони в нього є?
здається все на старшого малого переписане і вивезене для цілісності на альбіон туманний...
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

Хто в економіці та декляраціях розбирається, проаналізуйте, ЗВІДКИ взялась така сумма.
Збільшення в 20 разів. З відкритих джерел. І ніким не розіграна як чорний піар, чомусь.
Можливо, там приплюсований дохід якогось ФОНДУ, з якого гроші йдуть не у карман, а на ЗСУ і усім це відомо?
Тоді всі висери блазнюватих ублюдочні вдвіччі.
Там не треба ні в чому розбиратись. 830 млн. це відчуження цінних паперів та спадщина.
Інше збільшення - доходи від облігацій, яких у Порошенка за часів президенства не було.
От і все. А так да, чисто математично виглядає як сенсація.
   
З декларації, одна з великих сум доходів від "Міністерство Фінансів Угорщини"  :shuffle:  - во куди треба вкладати

а можна було заводік снарядний побудувати, замість пройобаних ним снарядів
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

ця новина у багатьох ЗМІ, включаючи дуже відомі новостні ТГ канали.


Кенгуру ти ТУПО КІЗДІШ..

Сцилу ...
Ну хочаб на 2- 3 змі..
Сцилу на ДУЖЕ ВІДОМІ ТГ - канали..

 :-)o
   
Кенгуру ти ТУПО КІЗДІШ..

Сцилу ...
Ну хочаб на 2- 3 змі..
Сцилу на ДУЖЕ ВІДОМІ ТГ - канали..

 :-)o

а якщо дам, самозабанешся свиня?  1.1 млн підписників - це достатньо велике?
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

З декларації, одна з великих сум доходів від "Міністерство Фінансів Угорщини"  :shuffle:  - во куди треба вкладати

а можна було заводік снарядний побудувати, замість пройобаних ним снарядів
А в мене казначейство сша.. і що ??
420 баксів..
Прикінь мені америка бабки винна була .. :-)o
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

а якщо дам, самозабанешся свиня?  1.1 млн підписників - це достатньо велике?
Де?
Смі і тг канал.

Там же обовящково є першеджерело..
   
Там же обовящково є першеджерело..

Головне першоджерело, а не відомість ТГ каналів...
От недавно відомі ТГ канали про смерть короля написали...
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

З декларації, одна з великих сум доходів від "Міністерство Фінансів Угорщини"  :shuffle:  - во куди треба вкладати

а можна було заводік снарядний побудувати, замість пройобаних ним снарядів

36 млн на фоні 1440 млн - це велика сума? Що ви, антиподи, курите?
Доход від Українського казначейства  майже 123 млн, від казначейства США - 412 млн.
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

Крокі!
Ти колись ібав у вачко кенгуру?
Ну тоді з почином.. :-)o
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

Сцилу ...
Ну хочаб на 2- 3 змі..
Сцилу на ДУЖЕ ВІДОМІ ТГ - канали..
Навіщо? Декларації опубліковані на сайті НАЗК. Все інше - не є першоджерело.
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

Навіщо? Декларації опубліковані на сайті НАЗК. Все інше - не є першоджерело.

Чомусь не можу знайти що ось це там написано в декларації .

Лише від уряду Угорщини за тиждень до зустрічі із проросійським прем'єром Віктором Орбаном, відомим своїми антиукраїнськими заявами,


Не про гроши а про стиль подання інфи.

   
Де?
Смі і тг канал.

Там же обовящково є першеджерело..

ну наприклад 24 канал, УНН, urk.net, enovosty.com  та інші подають новину так:
"Порошенко за 2 роки війни збагатився майже у 20 разів більше, ніж до війни. Джерело – НАЗК", з посиланнями на НАЗК

ТГ канали  те ж саме - посилання на НАЗК

але винна - газєтьонка Миколаєва   :facepalm1:

   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

ну наприклад 24 канал, УНН, urk.net, enovosty.com  та інші подають новину так:
"Порошенко за 2 роки війни збагатився майже у 20 разів більше, ніж до війни. Джерело – НАЗК", з посиланнями на НАЗК

ТГ канали  те ж саме - посилання на НАЗК

але винна - газєтьонка Миколаєва   :facepalm1:


Де  ось це? У назка..
Лише від уряду Угорщини за тиждень до зустрічі із проросійським прем'єром Віктором Орбаном, відомим своїми антиукраїнськими заявами,

Сцилку робить дуже просто Кнтрал -Ц контрал В
Ентер
   
Чомусь не можу знайти що ось це там написано в декларації .

 :lol:

я що там дивитися, знайди "доходи" та обтєкай
   
Це дуже гарно:
Коли у Петра дохід був у 20 разів менший, він своїм ППО закрив Київ.
Зараз закриє всю Україну.

Не ппо а тілом скоріше, воно в нього велике
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

Чомусь не можу знайти що ось це там написано в декларації .
https://public.nazk.gov.ua/documents/c11452e0-fe8b-48c0-8e2a-7d52351caeed

Джерело доходу:
Юридична особа, зареєстрована за кордоном
Найменування (англійською): Ministry of Finance of Hungary
Найменування (українською): Міністерство Фінансів Угорщини
Ідентифікаційний код: 110044549
Місцезнаходження (англійською): Hungary, 1051, Budapest, Jozsef nador ter 2-4
Місцезнаходження (українською): Угорщина, 1051, м. Будапешт, площа Палатіна Йозефа, 2-4.
 
Інше
повернення вартості та інвестиційний прибуток від придбання облігацій
36067500

Не розумію, в чому тут кримінал. Або хоча б  :-G .
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

:lol:

я що там дивитися, знайди "доходи" та обтєкай

Тобто сцили не буде..
Окей.


Тому продовжимо обговорювати МаНІПуЛЯТИВНУ подачу інформації від мудачука..

Зи: мені похер на пороха, зелю, петю, ахметова, пінчука, кучму, юльку і т.д..

Моє бажання: - об'єдинитися - дати кізди маскалям...
А дальше продовжуйте йобать жабу чи гадюку , з глобусом чи без нього...


Останнє редагування: 12 квітня 2024 09:34:38 від Аeternitas
   
А у Зеленського з  B-)
Єрмаком - в 10000 разів?
   
Re: Доходи Порошенка збільшилися майже у 20 разів

https://public.nazk.gov.ua/documents/c11452e0-fe8b-48c0-8e2a-7d52351caeed

Джерело доходу:
Юридична особа, зареєстрована за кордоном
Найменування (англійською): Ministry of Finance of Hungary
Найменування (українською): Міністерство Фінансів Угорщини
Ідентифікаційний код: 110044549
Місцезнаходження (англійською): Hungary, 1051, Budapest, Jozsef nador ter 2-4
Місцезнаходження (українською): Угорщина, 1051, м. Будапешт, площа Палатіна Йозефа, 2-4.
 
Інше
повернення вартості та інвестиційний прибуток від придбання облігацій
36067500

Не розумію, в чому тут кримінал. Або хоча б  :-G .

З боку грошей претензій немає :  все добре..

Ти в цілому читай як це виглядає:
Орбан заплатив за тиждень до зустричі Пороху  денег..

І це вже друга спроба так зробить.. бо як каже кучма - Це вже було.


Останнє редагування: 12 квітня 2024 09:42:19 від Аeternitas
   
Тобто сцили не буде..
Окей.


Тому продовжимо обговорювати МаНІПуЛЯТИВНУ подачу інформвції від мудачука..

Зи: мені похер на пороза, зелю, петю, ахметова, пінчука, кучму, юльку і т.д..

Моє бажання: - об'єдинитися дати кізди маскалям...
А дальше продовжуйте йобать жабу чи гадюку , з глобусом чи без нього...

я дав вище посилання на НАЗК документи, де є ці доходи. ти не можеш в екселі стовбчик підсумовувати?
"де море..."
   
Та норм. Магазинів за час президенства відкрив огого.
Бізнес (той  що продам) виріс при ротшильдах  :gigi: .
Ну й  очкує  приховувати.

Але ж
 Він же синку артілєрісту ТРО Лондона все  переписав.
Так звідкіля грошики? З тумбочки Маріни?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія