Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Маск шуткует. :gigi:

Маск шуткует. :gigi:

Маск признался, что страдает от психического расстройства

Маск пошутил, что часто пишет в Twitter неоднозначные мысли

Американский бизнесмен, основатель компаний SpaceX и Tesla Илон Маск признался, что страдает синдромом Аспергера. Об этом он заявил 9 мая, выступая в роли ведущего музыкальной юмористической передачи Saturday Night Live (SNL) на телеканале NBC.

"Мое выступление сегодня – историческое, ведь я стану первым ведущим SNL с [синдромом] Аспергера. По крайней мере первым, кто в этом признался", – сказал Маск.

Он также пошутил, что часто пишет в Twitter неоднозначные мысли, отметив, что "так уж работает мой мозг".

"Я переизобрел электроавтомобили и отправляю людей на Марс на космическом корабле. Вы правда думали, что я при этом буду обычным спокойным парнем?" – улыбаясь, подчеркнул Маск.
(С)


   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Откуда он вообще взялся неожиданно так?
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Откуда он вообще взялся неожиданно так?
Из тех ворот, шо и весь народ.(С) ;)
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

А все бегут покупать собак.  :facepalm1:
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Кацапи від цієї новини кип'ятком сцуть ... Ну я як наслідок ще більше гордяться...Мовляв - а от у нас всі в здравом умє і рассудкє...а всі піндоси вирождєнци і ваабщє мізінца усскава нє стоят...
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

А все бегут покупать собак.  :facepalm1:
Гении все с приветом. "Нормальны" только серые мыши.
   
Re: Маск шуткует. :gigi:
Agh

   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Псих твітить назви  мильних пузирів яку хом'яки бігом розкупають за реальні гроші.

Що натворила фрс з безлімітним друкуванням долларів. Ніколи не думав що кінець американського гегемону буде саме таким.
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Псих твітить назви  мильних пузирів яку хом'яки бігом розкупають за реальні гроші.

Що натворила фрс з безлімітним друкуванням долларів. Ніколи не думав що кінець американського гегемону буде саме таким.

Ну если абстрагироватсо от шаблоновЪ про ФРС и подойти к вопросу сумасшедших эмиссий денег за последние пару лет более трезво то таки становитсо понятно шо весь пистец который мы наблюдаем в прямом эфире последние пару лет есть спланированная акция и фрс в ней всего лиш один из инструментов.
ну а мы большей частью будем жертвами этого представления.
и таки да, в теме и деле все и враги и союзники
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Откуда он вообще взялся неожиданно так?
Фунтік він. Іллюзія як і все у цій реальності.
Космічні програми, що грунтуються на "космічних"=державних  кредитах як і увесь його бізнес.

Останнє редагування: 10 травня 2021 01:47:13 від По Че Сун
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Псих твітить назви  мильних пузирів яку хом'яки бігом розкупають за реальні гроші.

Що натворила фрс з безлімітним друкуванням долларів. Ніколи не думав що кінець американського гегемону буде саме таким.
Криптовалюта - многообещающа, але, будь ласка - будьте обережні, каже Ілон Маск
?s=20

Iнвестировать накопленные в течение жизни сбережения в криптовалюту - это "неразумно".
"Но если вы хотите поспекулировать и, не знаю, повеселиться, есть хорошие шансы, что крипто - это будущая валюта Земли"

   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Маск признался, что страдает от психического расстройства

Маск пошутил, что часто пишет в Twitter неоднозначные мысли

Американский бизнесмен, основатель компаний SpaceX и Tesla Илон Маск признался, что страдает синдромом Аспергера. Об этом он заявил 9 мая, выступая в роли ведущего музыкальной юмористической передачи Saturday Night Live (SNL) на телеканале NBC.

"Мое выступление сегодня – историческое, ведь я стану первым ведущим SNL с [синдромом] Аспергера. По крайней мере первым, кто в этом признался", – сказал Маск.

Он также пошутил, что часто пишет в Twitter неоднозначные мысли, отметив, что "так уж работает мой мозг".

"Я переизобрел электроавтомобили и отправляю людей на Марс на космическом корабле. Вы правда думали, что я при этом буду обычным спокойным парнем?" – улыбаясь, подчеркнул Маск.
(С)
" Улибаясь.."
Може, він глузує вже відверто з усіх нас?
Мовляв, що б я не робив, ви слухаєте мене, як вівці!
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Откуда он вообще взялся неожиданно так?
Может прежде чем писать про "неожиданно" стоит хотя-бы Википедию прочитать? И там бы с удивлением узнали, что он был одним из сооснователей PayPal, и вообще в бизнесе больше 20 лет. Вот такое "нежиданно".
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Может прежде чем писать про "неожиданно" стоит хотя-бы Википедию прочитать? И там бы с удивлением узнали, что он был одним из сооснователей PayPal, и вообще в бизнесе больше 20 лет. Вот такое "нежиданно".

Точнее пришел в Пай Пал в качестве инвестора. Пай Пал уже существовала до него.
пс. Аналогично с Теслой.))
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Точнее пришел в Пай Пал в качестве инвестора. Пай Пал уже существовала до него.
пс. Аналогично с Теслой.))

Трошки не так Сергій.
Навіть зовсім не так
Читаємо разом:
PayPal was originally established by Max Levchin, Peter Thiel, and Luke Nosek in December 1998 as Confinity, a company that developed security software for handheld devices. It had no success with that business model, however, so switched its focus to a digital wallet. The first version of the PayPal electronic payments system was launched in 1999.

In March 2000, Confinity merged into X.com, an online banking company founded in January 1999 by Elon Musk.
Musk was optimistic about the future success of the money transfer business Confinity was developing.
Musk and Bill Harris, then-president and CEO of X.com, disagreed about the potential future success of the money transfer business and Harris left the company in May 2000.
In October of that year, Musk decided that X.com would terminate its other internet banking operations and focus on PayPal.
That same month, Elon Musk was replaced by Peter Thiel as CEO of X.com, which was renamed PayPal in 2001 and went public in 2002.
PayPal's IPO listed under the ticker PYPL at $13 per share and generated over $61 million.



   
Re: Маск шуткует. :gigi:

І з Теслою не так, Сергій
Ізучай
https://www.cnbc.com/2020/01/30/elon-musk-i-really-didnt-want-to-be-ceo-of-tesla.html

Ілон Маск - це один із людей яких один - два на століття
Ілона Маска історія запамятає на багато століть, а ми з тобою щезнем негайно після здоху
І нікто нє расскажет
Где могілка твоя...
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

І з Теслою не так, Сергій
Ізучай
https://www.cnbc.com/2020/01/30/elon-musk-i-really-didnt-want-to-be-ceo-of-tesla.html

Ілон Маск - це один із людей яких один - два на століття
Ілона Маска історія запамятає на багато століть, а ми з тобою щезнем негайно після здоху
І нікто нє расскажет
Где могілка твоя...

Та я ніколи і не заперечував що Маск увійде у історію))
Але——

Пай Пал вже був створений і працював( хоч можливо і малорезультативно)
І Тесла вже була створена—запущена .( навіть з повністю розробленим і готовим до серійного запуску родстером)
Сенс в тому що приєднання компаніі Маска до Пай Палу( а не навпаки)—— не зробили особливого впливу на Пай Пал( окрім фінансового)
( ідеі Маска про просуванню Пай Пала відрізнялися від ідей засновників——і саме тому Маск в Пай Палі працював на другорядних позиціях—— і згодом отримавши Бабло за свою долю вийшов звідти)
І з Теслою подібна ситуація——
Маск не зміг особливо показати себе як "геніальний інженер—розробник Тесли"——
Тому що в принципі всі технічні наробки вже були готові.
Маск прийшов в Теслу з Баблом і просунув іі на ринок.
пс. Довга розмова(((
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

" Улибаясь.."
Може, він глузує вже відверто з усіх нас?
Мовляв, що б я не робив, ви слухаєте мене, як вівці!
"плохой рекламы не бывает!" ;)
   
Re: Маск шуткует. :gigi:

Цитувати
Я переизобрел электроавтомобили
:facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія