Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

Округ № 214 – Швець Сергій Федорович
Закінчив Національний Університет «Києво-Могилянська академія» за фахом «Культурологія». Спеціальний кореспондент та ведучий у ТОВ ТРК «Студія 1+1».

   
   
Богдан Яременко дуже достойна кандидатура
На кого вказують Юльки як гідна людина в більшості рідкісне лайно... :facepalm1:

У них і Юлька не ахферистка.
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

https://twitter.com/view/status/1141963860846489600
Цей довго не протягне. Повно АТОшників з депресією, з посттравматичним синдромом, бухають як Дмитро Тимчук. Хтось це чучело з собою забере... 
   
та там Макса Бужанського достатньо в списку від беніних слуг по мажоритарці
   
Вангую 4-5

Пройдут все. Наклейка от штаба "Он - Зеленин" - это +25% к нулю минимум
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

Округ № 219 – Тищенко Микола Миколайович
Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Інженер-механік». Генеральний директор ТОВ «ВКФ «РИМІД», співзасновник ТОВ «Компанія «Конкорд». Телеведучий, громадський діяч, ресторатор.
Мерзенна синя потвора, антимайданівець, топив за Овоча дуже активно.
Показово, що зелепухи - це припудрені синякі
Тільки от чого самі це соромляться визнати?
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

Його чекає епічний прольот
Думаю виграє, медійна особа, в нього нема конкурентів, хіба що Гордон знов піде
   
є нормальні (як от Яременко).
А є антиукраїнські гниди - Дубинський.
   
Як на мене по Києву з 13 8 достойні кандидатури, 3 - невідомі і незрозумілі, 2 - просто шлак. Це навіть дуже гарна пропорція.
Дуже сподіваюсь що оберуться Богдан Яременко, Маряна Безугла, Сашко Юрченко і Аня Бондар.
   
ну то їх не оберуть

Печально, що по моєму окрузі людина Шевченка від ЗЕ. Хотіла і за мажоритарників від ЗЕ голоснути, але за Шевченкових людей голосити не буду. Пічалька....
   
Округ № 211 – Юрченко Олександр Миколайович
Закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Інститут післядипломної освіти за спеціальністю «Правознавство», а також Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», факультет інженерних технологій, кафедра дизайну. Громадський активіст.

правник-дизайнер

мейнстрімно, майже як правник-комік
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати
smx

Округ № 220 – Бондар Ганна Вячеславівна

теоретично можна проголосувати

адекватно розуміє проблеми Києва

але думаю мало хто її знає



НАСПРАВДІ ВСЕ це команда Вавриша на якого поставив Зе

Бездипломный аферист Андрей Вавриш подставил Андрея Богдана со списком мажоритарщиков Зеленского

Накануне издание Олега Ляшко ИнформаторНьюз удалило не за самые маленькие деньги материал под названием Вавриш хочет занять в Киеве место Ваима Столара с помощью мажоритарщиков Зеленского. Причиной тому послужило нежелание и без того подмоченного собственной репутацией Андрея Вавриша подставлять товарища из новой власти Андрея Богдана. Бизнес партнер и близкий друг главы Администрации президента Андрея Богдана Андрей Вавриш пытается «сесть на потоки» в Киеве с помощью мажоритарщиков, идущих от партии «Слуга народа» президента Владимира Зеленского.

«Вавриш – это именно тот человек, которому Коломойский вместе с Богданом поручили захватить потоки в Киеве и отодвинуть от них серого кардинала Столара (столичный бизнесмен Вадим Столар, которому приписывают фактическое руководство городом, – ред.). Напомним, ранее СМИ писали о том, что в АП планируют сместить Виталия Кличко с поста главы Киевской городской государственной администрации. Также сообщалось, что собеседования всех потенциальных кандидатов на пост главы КГГА проходят «через кабинет Андрея Вавриша».

С 2010 по 2015 Андрей Вавриш — заместитель директора департамента градостроения и архитектуры Киевской горадминистрации, начальник Службы градостроительного кадастра Киева «обилечивал строителей». Автор и разработчик электронного кадастра Киева создал преступную схему поступления денег в карман от каждого квадратного метра.

Многоуважаемый читатель легко сможет подсчитать, сколько денег легло в карман молодого дарования. В Киеве в год сдаётся приблизительно 2 млн. квадратных метров.
Легко посчитать, что за время его прибывания на посту он положил в карман около $110.000.000.
   
Ей, хто там від ЗЕ читає форум. Скажіть, що по Франківській мажоритарці йдуть люди Шевченка (КОломойського)!!!!
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати
smx

Ей, хто там від ЗЕ читає форум. Скажіть, що по Франківській мажоритарці йдуть люди Шевченка (КОломойського)!!!!

+ а в Киеве люди афериста Андрея Вавриша

зы Надеюсь Лещ уже сказал, если его Зе не заблокировал
   
Тетяна Чорновол
2 год ·

Чому антикорупціонери не заклеймили «Слугу народу» за Онищенка?

Онищенко-Кадиров останні роки був символом корупції для наших так званих антикорупціонерів. Тому в мене логічне питання, чому різні Лещенки, Шабуніни зараз не виступають проти Зеленського, який здав округ 93 корупціонеру Онищенку?

Нагадаю, проти Онищенка «Слуга народу» виставив його кохану жінку - матір маленького Кадирова, яка звичайно в потрібний момент зніметься з дистанції.
Також нагадаю, що геть незалежні, непідконтрольні Портнову-Богдану суди дозволили втікачу від кримінального переслідування НАБУ, який 3 роки ховався за кордоном від правосуддя, зареєструватись кандидатом. Суд вирішив, що він не ховався, суд не подивився що ВР давала дозвіл на його арешт, суд погодився, що він був у відрядженні та тяжко працював на країну!

Де Лещенко? Чого він мовчить? Крутився біля Зеленського, то тепер відповідай, що це? Твій обов’язок заявити, що Зеленський обманув, зрадив, що ніякої обіцяної боротьби з корупціє не буде, а навпаки, і команда Зе веде до влади мега корупціонера Онищенка по мажоритарці і купу різних слуг по списку, які більше не проголосують за зняття недоторканості з Онищенка-Кадирова, який не лише вкрав мільярди на газі, а і перешкоджав конфіскації грошей Януковича у Держбюджет.

І ще хочу спитати: «А де грантожерський центр протидії корупції, який зараз окопався у Вакарчука? Чому вони не кричать своєму партнеру Зеленському про зраду?» І повірте, той, хто зараз такий ляпас Україні, як здачу округу під символ корупції Онищенку ігнорує, той і далі боротися не буде.

Скажу, коли я боролася з Онищенком, була один в полі воїн, мене поливали всі, жодний так званий антикорупціонер не допоміг. Це потім, коли справу підхопило НАБУ, вони почали піаритися на тушці Онищенка. А зараз знову води в рот набрали: пристосуванці і боягузи.
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати
smx

Elena Clergé
5 hours ago
В Белой Церкви 90 округ Нестерчук-та ещё сволота -всё маршрутки за ним , забашлял
   
Тетяна Чорновол
2 год ·

Чому антикорупціонери не заклеймили «Слугу народу» за Онищенка?

Онищенко-Кадиров останні роки був символом корупції для наших так званих антикорупціонерів. Тому в мене логічне питання, чому різні Лещенки, Шабуніни зараз не виступають проти Зеленського, який здав округ 93 корупціонеру Онищенку?

Нагадаю, проти Онищенка «Слуга народу» виставив його кохану жінку - матір маленького Кадирова, яка звичайно в потрібний момент зніметься з дистанції.
Також нагадаю, що геть незалежні, непідконтрольні Портнову-Богдану суди дозволили втікачу від кримінального переслідування НАБУ, який 3 роки ховався за кордоном від правосуддя, зареєструватись кандидатом. Суд вирішив, що він не ховався, суд не подивився що ВР давала дозвіл на його арешт, суд погодився, що він був у відрядженні та тяжко працював на країну!

Де Лещенко? Чого він мовчить? Крутився біля Зеленського, то тепер відповідай, що це? Твій обов’язок заявити, що Зеленський обманув, зрадив, що ніякої обіцяної боротьби з корупціє не буде, а навпаки, і команда Зе веде до влади мега корупціонера Онищенка по мажоритарці і купу різних слуг по списку, які більше не проголосують за зняття недоторканості з Онищенка-Кадирова, який не лише вкрав мільярди на газі, а і перешкоджав конфіскації грошей Януковича у Держбюджет.

І ще хочу спитати: «А де грантожерський центр протидії корупції, який зараз окопався у Вакарчука? Чому вони не кричать своєму партнеру Зеленському про зраду?» І повірте, той, хто зараз такий ляпас Україні, як здачу округу під символ корупції Онищенку ігнорує, той і далі боротися не буде.

Скажу, коли я боролася з Онищенком, була один в полі воїн, мене поливали всі, жодний так званий антикорупціонер не допоміг. Це потім, коли справу підхопило НАБУ, вони почали піаритися на тушці Онищенка. А зараз знову води в рот набрали: пристосуванці і боягузи.

Таня черновол пургу несе. По 93 округу от слуги народа пойдет некая Анна Скороходь.

"Скороходь - технический кандидат Косюка (олигарх Юрий Косюк, близкий к экс-президенту Петру Порошенко - прим. ред.).
   
Elena Clergé
5 hours ago
В Белой Церкви 90 округ Нестерчук-та ещё сволота -всё маршрутки за ним , забашлял

Ну так народ не выберет.
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

Округ № 219 – Тищенко Микола Миколайович
Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Інженер-механік». Генеральний директор ТОВ «ВКФ «РИМІД», співзасновник ТОВ «Компанія «Конкорд». Телеведучий, громадський діяч, ресторатор.
слюсар-гінеколог 3-го розряду. бля. :weep:
   
порохняві геть слабі стали, вже звинувачують Зеленського, що той проти одіозних кандидатів не виставляє сильних суперників.
Хто ж вам забороняє це зробити?
Поставте проти злодія Оніщенка патріота Свинарчука, нехай порве його на шмаття
   
одним словом :
усі достойні чесні люди і «Мамахохотала»  (tu)
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати
smx

Округ № 219 – Тищенко Микола Миколайович
Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Інженер-механік». Генеральний директор ТОВ «ВКФ «РИМІД», співзасновник ТОВ «Компанія «Конкорд». Телеведучий, громадський діяч, ресторатор.
слюсар-гінеколог 3-го розряду. бля. :weep:

если это тот Тищенко, что я знаю, то и вправду известный в киеве ресторатор
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

если это тот Тищенко, что я знаю, то и вправду известный в киеве ресторатор

Тот, тот
 B-)

Но там же Третьяков идет
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

если это тот Тищенко, что я знаю, то и вправду известный в киеве ресторатор
А також відомий синяк, що вилизував публічно і з запалом Овоча

   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

если это тот Тищенко, что я знаю, то и вправду известный в киеве ресторатор
я мав на увазі лише його професіоналізм. а тут народ каже, що він на додачу знатний синяк
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

За Яременка я б голосував, якщо б це був мій округ. За Тищенка та Сивоху ніколи

Тищенко може и простуватий клоун, але він воював з київською ватною богемою у фейсбучіку, підтримуючи Україну.
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

212-й (район ПОХ) - Перебийніс Максим Вікторович - ну такое, ни о чем. на кой ему в Раду? - обычный себе доктор из Бориса. чем он может быть так уж полезен, трудно сказать.
а в конкурентах как минимум сынуля Гриценко и Мирошниченко из Свободы. Киев это не то место, где только за вывеску СН выберут.

так за кого голосувати в 212 окрузі????
   
так за кого голосувати в 212 окрузі????

Гусовський\Мирошниченко нмд
   
Богдан Яременко дуже достойна кандидатура

он с 2014 года ничего не делает, это как?
   
Гусовський\Мирошниченко нмд
А чому за ресторатора Тищенко не можна, а за ресторатора Гусовського треба?
   
он с 2014 года ничего не делает, это как?

Заможний громадянин – заможна держава
Ми запровадимо одноразову «нульову декларацію» для бізнесу. Кожен бізнесмен за 5% зможе задекларувати та легалізувати свої доходи. Отримані кошти підуть на зменшення тарифного навантаження для малозабезпечених

да пошел он нах
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

:facepalm: Жесть. Коля ще в Раді не побував.

Знатний політик :weep:
Зато на Оболоні відмітився... :)
   
На кого вказують Юльки як гідна людина в більшості рідкісне лайно... :facepalm1:

У них і Юлька не ахферистка.
це голова майдану закордонних справ. Чув про такий, рагулю? Судя по буках не проходить. Місцеві знову хочуть борова Іллєнка, який сидить у депутатах з часів Гереги, і взагалі нічого не робить у законотворчості. Тільки ходить песдить по ефірах.
   
лучшие кадры из медицины уходят в политику ку ку
   
Re: Мажоритарники ЗЕ по Києву, налітай критикувати

це голова майдану закордонних справ. Чув про такий, рагулю? Судя по буках не проходить. Місцеві знову хочуть борова Іллєнка, який сидить у депутатах з часів Гереги, і взагалі нічого не робить у законотворчості. Тільки ходить песдить по ефірах.
Непагана кандидатура, чому б його не повернути в МЗС. Принаймні буде користь.
   
А чому за ресторатора Тищенко не можна, а за ресторатора Гусовського треба?

за дії в якості депутата Київради, з тищенком та іншим зеленим *:%;? та їх досягненнями, впевнений, можете самостійно розібратися
   
Один Богдан яременко гідний
Всі решта - такоє

Особливо Коля, хохотун і баба продавщиця віз
   
По Франківській є?
там пройдут люди Шевченка, либо под флагом самовыдвижения либо СН - братья, бухгалтера, экономисты.
   
Братья Балоги, Шевченко и Дубневичи: кто баллотируется в Раду по мажоритарке от Западной Украины
Уберите два пробела

https://l b .ua/news/2019/07/17/432372_bratya_balogi_shevchenko_dubnevichi.html
https://l b .ua/news/2019/07/18/432482_skandalnie_nardepi_zhurnalisti.html

Останнє редагування: 20 липня 2019 10:36:21 від Hardrock_feller_Kiyv
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія