Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Куди вчергове щез Мислітєль?

Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

SlavRedko Tatus сам Slav нажаль Salentio мало пише. То мислителі.
 Волька просто п'яний недіючий засіб від облисіння фірми Рошен (по франшизі)

Jinx, пиши.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Ну давайте не будемо ля-ля. Як би я не відносився з призирством до ЗЕ,а є що обговорювати й інше. Мене аж підкинуло від такої нахабної цензури. Це куди ми йдемо? Чи в нас усе ідеально? Ось депутати навіть з Монохрені на засідання не ходять. Є питання що до допомоги та інше. Що це за БЕЗУГЛЕ уявлення у модерів? Ми , як патріоти" повинні любити бубочку та єрмаків? Але ж ніхто тут не закликає під час війни до якихось майданів. Тут і так у нас не дуже. Так навіть не запропонуєш нічого! Тре тільки співати бубочці осанну. Звісно, я вчора розлютився. Це з справжнісенький єдиний марафон! Не можна теми створювати-бана було замало. Це ж в кого така безугла ідея народилася? Чи "мудрий нарід" так і не второпав: все же "хочь поржом"? Наржалися як завжди? Ну гаразд, але ж тре хоча б поміркувати що має бути далі? Є цілком патріотичні теми, є навіть не про бубочку. Є теми про закордонні усілякі події, які й нас стосуються, є теми економічні про підвищення акцизів: на що тре, на що можна (теж розуміємо що війна). Потеревенькати зі спільнотою в такі часи життєво необхідно нормальній людині. Ми всі занепокоєні, хто тут в Україні і навіть ті, хто за кордоном.
А тут таке!
+ дофіга!
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

о, хоч підбадьорив мало  :-B
Вольтер завжди пише щиро та цікаво. Відчувається що спостерігав та рефлексував, можна сказати - думав.
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Вона лише відображає реальність.

З точки зору укросів наявність українців в Україні має ознаки злочину.

Хоч тут підтримаю адмінів

Ще не вистачало тут тем від місцевого дугіна
   
Re: Куди вчергове щез Мислітєль?

Адмінам тре бвчити хоч щось. Ніхто не проти банити за ворожі наративи.. Але адміни у нас скрізь безугли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія