Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Друже курт!
А чего такой простой вопрос ставит тебя в тупик?
Неужели говномесы не могут любить друг друга без записи в паспорте?
Конечно могут, и живут. Точно так же, как и множество гетеронароду в гражданском браке - слава Ису, законы трохи подкрутили и штамп стал не так нужен как раньше. Но, пилять, это же просто штамп в паспорте - мои жены оченно его хотели - и я его ставил. Ну хотят его люди (по разным причинам, пусть даже просто мама заругает, как у меня) - штампуйте, ни от кого не убудет. Больше ячеек общества - крепче государство !!!
   
Так отож, социальное. Гетеросексуальный социум породил, воспитал, оппа - пару процентов гомиков. Чего их лишать социального же брака ? С каких таких херов ? Давайте рыжим запретим брачеваться. Или одноруким. Или с родинками на лице - гыдота же, смотреть невозможно, рыгают тут некоторые.
Якщо гоми позиціонують себе не такими, як всі, а "гордими", то нащо їм традиційна назва шлюбу між чоловіком та жінкою?
Хай собі придумають термін "гомопартнерство", й до того терміну приведеться необхідна юридична база - наслідування, проживання в отелях, догляд в лікарнях і т.п.
   
якби діяльність священників була непотрібна суспільству, їх не існувало б
"А где же мы столоваться будем?"
Религии и их священники будут собирать дань пока существуют дураки, тоесть всегда.
   
Но никто их остракизму за отсутствие детей не предает.
хтось піддає гомосеків остракізму за відсутність дітей?!
   
Якщо гоми позиціонують себе не такими, як всі, а "гордими", то нащо їм традиційна назва шлюбу між чоловіком та жінкою?
Хай собі придумають термін "гомопартнерство", й до того терміну приведеться необхідна юридична база - наслідування, проживання в отелях, догляд в лікарнях і т.п.
Нафейхоа ? Зачем утруждать себя и законодателей переписывать стопятьсот законов/подзаконных актов/кодексов/инструкций и прочей страшно нужной макулатуры ? Проще заменить два слова в Семейном кодексе и все, дальше и так все чудесно - гендерно-нейтральные "супруги". Я, как жлоб, предпочитаю именно так.
   
какой процент есть, хоть 100% - он просто есть и ничего с ним не сделать
так чому лесбі менше геїв?
   
Вульгарний переказ "Алмазної сутри".

  Тоді Ви ігноруєте суттєві чинники. (td)
   
"А где же мы столоваться будем?"
Религии и их священники будут собирать дань пока существуют дураки, тоесть всегда.
Целібат, або заборона шлюбу для католицьких священників була запроваджена через надміру "зайвого" населення.
Селяни були не в змозі прогодувати священників-монахів разом з їх сім'ями.
Як і військових.
Тому для військових влаштовували періодичні Хресні походи на Близький Схід, що б зменшити кількість молодих буянів, які не були задіяні у виробництві товарів.
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

хтось піддає гомосеків остракізму за відсутність дітей?!
 
 В этой теме это основной аргумент против лгбт у традиционалистов.
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

так чому лесбі менше геїв?

 Наоборот, больше.
   
так чому лесбі менше геїв?
Какое это имеет отношение к толерантности к ЛГБТ ? К их бракам? К их детям ? К тому шо их нельзя пистить ?
Я не знаю почему меньше, может и больше, я не в курсе, это не имеет значения.
   
 
 В этой теме это основной аргумент против лгбт у традиционалистов.
та де ви таке побачили?!!!
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

та де ви таке побачили?!!!

 В назві гілки наприклад і стартовому пості?
   
Какое это имеет отношение к толерантности к ЛГБТ ? К их бракам? К их детям ? К тому шо их нельзя пистить ?
Я не знаю почему меньше, может и больше, я не в курсе, это не имеет значения.
це має велике значення для того, чим обумовлено гомосекство - біологією чи звичкою, тобто і гомопропагандою
   
Нафейхоа ? Зачем утруждать себя и законодателей переписывать стопятьсот законов/подзаконных актов/кодексов/инструкций и прочей страшно нужной макулатуры ? Проще заменить два слова в Семейном кодексе и все, дальше и так все чудесно - гендерно-нейтральные "супруги". Я, как жлоб, предпочитаю именно так.
Юриспуденція вимагає точності в поняттях та формулюваннях, тому поняття мають не змішуватися, а максимально смислово розділятися.
Подружжя - то подружжя, а гоми - то гоми.
В звичайному подружжі є чоловік та жінка. Все всім зрозуміло, ніякої плутанини.
Якщо назвати гомські стосунки шлюбом то виникає непорозуміння, хто є чоловіком, а хто є жінкою, оскільки є або два чоловіка (гоми), або дві жінки (лезбі).
Тому доцільно назвати такі поєднання "товариське партнерство" й прийняти для нього поправки в закони.
Це вигідніше, бо не закладає складних непорозумінь в майбутньому.
   
Целібат, або заборона шлюбу для католицьких священників була запроваджена через надміру "зайвого" населення.
Селяни були не в змозі прогодувати священників-монахів разом з їх сім'ями.
Як і військових.
Тому для військових влаштовували періодичні Хресні походи на Близький Схід, що б зменшити кількість молодих буянів, які не були задіяні у виробництві товарів.
Целибат клира - выдумка не католиков, а первых христиан. Они жить долго не собирались вообще - второе пришествие вот-вот будет. Сказано же - "ещё при жизни видевших меня прииду я снова". Также Павел спистел насчёт "безбрачие лучче, чем ипстися в браке, а без брака - низзя" - и все заверте. Православнутые сделали исключение для уже женатых - а хуле, пришли какие-то импортные попы и сгоняют нас с хлебных мест охмурения паствы, бо мы глубоко женаты ? Чё за нахер - женатый, ежели женился до того как получил должность пасти овец - оставайся женатый, точка.
   
В назві гілки наприклад і стартовому пості?
перечитав. В гілці про цей аргумент давно забули, а я, і багато хто, його і не згадували. Читайте тему
   
хтось піддає гомосеків остракізму за відсутність дітей?!
Зараз інша ситуація, ніж була за часів Середньовічччя, коли було складно нагодувати численних дітей, що народжувалися масово з-за відсутності контрацепції.
Тому тоді відсутність дітей у священників було благом для суспільства.
Зараз навпаки - дітей не вистачає для поповнення генофонду, а гоми та гомська пропаганда ще й добивають нормальні сімейні стосунки в яких народжуються та можуть бути повноцінно виховані діти.
   
Целибат клира - выдумка не католиков, а первых христиан. Они жить долго не собирались вообще - второе пришествие вот-вот будет. Сказано же - "ещё при жизни видевших меня прииду я снова". Также Павел спистел насчёт "безбрачие лучче, чем ипстися в браке, а без брака - низзя" - и все заверте. Православнутые сделали исключение для уже женатых - а хуле, пришли какие-то импортные попы и сгоняют нас с хлебных мест охмурения паствы, бо мы глубоко женаты ? Чё за нахер - женатый, ежели женился до того как получил должность пасти овец - оставайся женатый, точка.
целібат звичайно притягує до себе як мух до меду різнокаліберних збоченців, то питання таке
   
Юриспуденція вимагає точності в поняттях та формулюваннях, тому поняття мають не змішуватися, а максимально смислово розділятися.
Подружжя - то подружжя, а гоми - то гоми.
В звичайному подружжі є чоловік та жінка. Все всім зрозуміло, ніякої плутанини.
Якщо назвати гомські стосунки шлюбом то виникає непорозуміння, хто є чоловіком, а хто є жінкою, оскільки є або два чоловіка (гоми), або дві жінки (лезбі).
Тому доцільно назвати такі поєднання "товариське партнерство" й прийняти для нього поправки в закони.
Це вигідніше, бо не закладає складних непорозумінь в майбутньому.
Ещё раз, для тупых - законодательство не разделяет прав матери и отца, у них равные права, поэтому практически везде используется "супруг", "супруги", "родитель/родители". Изменить пару строк, где упоминается "жена" и "муж" - плевое дело, это реально пяток документов.
   
 
 В этой теме это основной аргумент против лгбт у традиционалистов.

Повна фігня . Основний аргумент : не суйте свої гнудя решті людей під ніс і буде вам, п ідорам ,чистий спокій . Бо ще з пару років вашої гомосячої пропаганди , так , власне пропаганди , і не робіть тут з куртом округлих очей , і вас почнуть іпошити так , що всі попередні " переслідування" покажуться прогулянкою .
   
Целибат клира
Клір то клір, а десятки тисяч монахів та простих священників?
   
ПС .  :X  я вчора був спокійнійший . Сьогодні зранку поїхав в податкову . Повертаюсь назад в метро - треба поповнити проїздний . Підхожу до автомата , там на кожному , КОЖНОМУ б***ь  , п ідорський прапор на весь екран . активізація процесу включає доторкання пальцем до п ідорського прапора .
прийшлось дві станції йти пішки .
   
Ещё раз, для тупых - законодательство не разделяет прав матери и отца, у них равные права, поэтому практически везде используется "супруг", "супруги", "родитель/родители". Изменить пару строк, где упоминается "жена" и "муж" - плевое дело, это реально пяток документов.
Ще раз для дуже тупих.
Для чого суспільству змішувати норму (чоловік та жінка) з лайном "гомо-супруг"?
Є норма - чоловік та жінка й повноцінна сім'я.
Є збочення - "гомо-супругі".
Для збоченців - окреме законодавство.
Всі задоволені - ніхто не лізе зі своїми поняттями та цінностями до іншого.
Для нормальних людей - свої цінності та поняття, для збоченців - свої цінності та поняття.

Ну ти ж сам бачиш, що гомосексуалісти чомусь не використовують термін "марш гомосекуалістів", а придумали свій термін "прайд", "марш гордих" та інші непритаманні нормальному суспільству алогічні терміни, аби лише замаскувати свою відмінність від нормальних людей.
   
активізація процесу включає доторкання пальцем до п ідорського прапора .
прийшлось дві станції йти пішки .
:-))))
   
Зараз інша ситуація, ніж була за часів Середньовічччя, коли було складно нагодувати численних дітей, що народжувалися масово з-за відсутності контрацепції.
Тому тоді відсутність дітей у священників було благом для суспільства.
Зараз навпаки - дітей не вистачає для поповнення генофонду, а гоми та гомська пропаганда ще й добивають нормальні сімейні стосунки в яких народжуються та можуть бути повноцінно виховані діти.
У православных попов детей было будь здоров, никто не голодал - "попова дочка" всегда было аналогом "кровь с молоком", так что мимо, совсем.
Сейчас детей нет совсем по другой причине, и гомская пропаганда тут не причем, тоже мимо.
Генофонд нельзя "пополнить", ничего кроме мутаций его не пополняет (у бактерий есть ещё горизонтальный перенос, у нас его нет). Может ты имеешь ввиду "перемешать генофонд" - тогда ты призываешь к неодобряемому гомофобным обществом межрасовому браку онли.
Нормальные семейные отношения, в которых рождаются и воспитываются дети дают на выходе 99% всех гомиков/лесби/трансов. Недостающий 1% ладно, пусть растет в гомосемьях и детдомах. Возражения есть ?
   
Бо ще з пару років вашої гомосячої пропаганди , так , власне пропаганди , і не робіть тут з куртом округлих очей , і вас почнуть іпошити так , що всі попередні " переслідування" покажуться прогулянкою .
  На жаль, для цього мало передумов.
  Коли інстинкти самозбереження суспільства посідають у головах індивідуумів ніяк не перше місце, суспільство змушено деградує.
  І вже тільки після того... тим хто залишиться... підкинуть інші проблеми виживання.
  Атомізація суспільства є надзвичайно ефективним інструментом керування. :(
   
Повна фігня . Основний аргумент : не суйте свої гнудя решті людей під ніс і буде вам, п ідорам ,чистий спокій . Бо ще з пару років вашої гомосячої пропаганди , так , власне пропаганди , і не робіть тут з куртом округлих очей , і вас почнуть іпошити так , що всі попередні " переслідування" покажуться прогулянкою .
Ну если тебя устраивает, что твоего ребенка/внука/брата/свата - гомосексуалиста будут "іпошити так , що всі попередні " переслідування" покажуться прогулянкою", то ты немножко неумный. Я не хочу такой судьбы ни своим потомкам, ни чужим.
   
У православных попов детей было будь здоров, никто не голодал - "попова дочка" всегда было аналогом "кровь с молоком", так что мимо, совсем.
Сейчас детей нет совсем по другой причине, и гомская пропаганда тут не причем, тоже мимо.
Генофонд нельзя "пополнить", ничего кроме мутаций его не пополняет (у бактерий есть ещё горизонтальный перенос, у нас его нет). Может ты имеешь ввиду "перемешать генофонд" - тогда ты призываешь к неодобряемому гомофобным обществом межрасовому браку онли.
Нормальные семейные отношения, в которых рождаются и воспитываются дети дают на выходе 99% всех гомиков/лесби/трансов. Недостающий 1% ладно, пусть растет в гомосемьях и детдомах. Возражения есть ?
Батєнька, ви що свідомо плутаєте католицизм з православієм?
Чи ви їх не розрізняєте, як і поняття чоловік і жінка?
То для вас простіше все примітизувати та сплутувати?
Зараз дітей немає саме по причині вторинного, чи навіть третинного поширення гомства в Європі - задавлення ролі чоловіка в сім'ї. В країнах колишнього СРСР теж саме - чоловіків давили й гнобили по максимуму державною політикою.
Мусульмани, де роль чоловіка не принижена, мають гарну народжуваність.
   
Нормальные семейные отношения, в которых рождаются и воспитываются дети дают на выходе 99% всех гомиков/лесби/трансов. Недостающий 1% ладно, пусть растет в гомосемьях и детдомах. Возражения есть ?
Тобто ти визнаєш, що лише нормальні сім'ї можуть народжувати дітей достатньо для поповнення генофонду нації?
Гоми не здатні взагалі до народження дітей.
   
Ще раз для дуже тупих.
Для чого суспільству змішувати норму (чоловік та жінка) з лайном "гомо-супруг"?
Є норма - чоловік та жінка й повноцінна сім'я.
Є збочення - "гомо-супругі".
Для збоченців - окреме законодавство.
Всі задоволені - ніхто не лізе зі своїми поняттями та цінностями до іншого.
Для нормальних людей - свої цінності та поняття, для збоченців - свої цінності та поняття.

Ну ти ж сам бачиш, що гомосексуалісти чомусь не використовують термін "марш гомосекуалістів", а придумали свій термін "прайд", "марш гордих" та інші непритаманні нормальному суспільству алогічні терміни, аби лише замаскувати свою відмінність від нормальних людей.
А вот москали считают тебя лайном. Нет никакой Украины, есть только хохлы и малороссы. А мову, тоже лайно, выдумали в австрийском генштабе. И на минуточку, они в большинстве - их 130 млн, а нас - только 30. Мы должны подчинится, хуле, ведь целых 100 млн пидарасов в плохом смысле этого слова утверждают, что мы - извращенцы, нас нужно пистить, бо мы - москали киевской, а не православной московской ориентации, хохлы одним словом.
   
Батєнька, ви що свідомо плутаєте католицизм з православієм?
Чи ви їх не розрізняєте, як і поняття чоловік і жінка?
То для вас простіше все примітизувати та сплутувати?
Зараз дітей немає саме по причині вторинного, чи навіть третинного поширення гомства в Європі - задавлення ролі чоловіка в сім'ї. В країнах колишнього СРСР теж саме - чоловіків давили й гнобили по максимуму державною політикою.
Мусульмани, де роль чоловіка не принижена, мають гарну народжуваність.
Бред сивой кобылы - открой рождаемость по странам - мусульмане, как и все остальные, снижают рождаемость. Везде, где начинается урбанизация, снижается рождаемость. Исключений нет. Христианин ты, Муслим или синтоист - мы все стремимся в города, к ночным клубам, дискотекам, бухлу и кино.
   
Тобто ти визнаєш, що лише нормальні сім'ї можуть народжувати дітей достатньо для поповнення генофонду нації?
Гоми не здатні взагалі до народження дітей.
Звісно визнаю - тільки нормальні сім'ї можуть народжувати ЛГБТ і звичайних дітей, достатньо для поповнення населення. (Генофонди націй поповнювати можна тільки рипанням с іноземцями або мутаціями)
ЛГБТ, так, не здатні народжувати ЛГБТ. (Частково можуть, але так, два чоловіки або дві жінки народити не можуть, тільки з донором/сурогатною матір'ю)

Останнє редагування: 24 червня 2019 17:29:38 від kurt
   
ПС .  :X  я вчора був спокійнійший . Сьогодні зранку поїхав в податкову . Повертаюсь назад в метро - треба поповнити проїздний . Підхожу до автомата , там на кожному , КОЖНОМУ б***ь  , п ідорський прапор на весь екран . активізація процесу включає доторкання пальцем до п ідорського прапора .
прийшлось дві станції йти пішки .

а в чому прикол?
   
Ну если тебя устраивает, что твоего ребенка/внука/брата/свата - гомосексуалиста будут "іпошити так , що всі попередні " переслідування" покажуться прогулянкою", то ты немножко неумный. Я не хочу такой судьбы ни своим потомкам, ни чужим.

Подавляюча більшість людей поводять себе нормально ( незалежно від орієнтації ) , а є купка агресивних  п ідорасів , які стали мейнстримом і є купка хитрожопих єврочинуш які ловлять рибку в каламутних водах . Ти питаєш за пропаганду ? Коли я прикладом вийду з прапором нациської Німеччини , то мене бистро звинтять євромусора . Бо це пропаганда нацизму . А от ходіння з редиска прапором  це чогось жодна не пропаганда , це так -сміхуйочки . Але бувають прикольні випадки . В березні ( біснування феміністичних курв ) вони вздумали накалякати графіті в одному з мусульманських районів . типо " іслам це мачистьска церква " ( от власне так ТПшниці  і написали " церква " ) . Ти б бачив з якою швидкісттю муніципалітет вислав бригаду з кислотами , лугами , каршерами , милом , щітками і ішою фуйнею змивати бігом .При цому ці курви обкидали катедральний собор фіолетовою фарбою , а минулого року підпалили різб'яні готичні двері . Фіолетові плями досі на соборі .
З п ідорасами те саме , зайдеш з  прапором в той район -не вийдеш , при цоьму сором'язливі єврочинуши навіть не квакають про " гомофобію " . а ну здогадайся з двох раз чому .Може вже і нам так треба? Бо я бачу ви вкорінь вже охуїваєте .
   
Re: Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

Зараз інша ситуація, ніж була за часів Середньовічччя, коли було складно нагодувати численних дітей, що народжувалися масово з-за відсутності контрацепції.
Тому тоді відсутність дітей у священників було благом для суспільства.
Зараз навпаки - дітей не вистачає для поповнення генофонду, а гоми та гомська пропаганда ще й добивають нормальні сімейні стосунки в яких народжуються та можуть бути повноцінно виховані діти.

 Нехватка детей решается рождением детей, а не приставаниям к лгбт с требованиями по нормам выробатки. Не надо перекладывать с больной головы не здоровую, 5 процентов лгбт погоду не делают, при том что у части есть дети (от прежних браков, у лесбиянок и тд и тп).
   
а в чому прикол?

Прикол в тому , що вони типо по -своєму , а ми по -своєму . Ніхто нікого не напягає . а виходить якраз не зовсім так . А от я пальцем у прапора тицьну , а " пацани нє поймут " . Чого вони так переймаються своїм власним " сейф спес" , а на мій хєра свого клали ?
   
ПС .  :X  я вчора був спокійнійший . Сьогодні зранку поїхав в податкову . Повертаюсь назад в метро - треба поповнити проїздний . Підхожу до автомата , там на кожному , КОЖНОМУ б***ь  , п ідорський прапор на весь екран . активізація процесу включає доторкання пальцем до п ідорського прапора .
прийшлось дві станції йти пішки .

очередная победа лгбт над зашорошенными и нетолерантными личностями    X(
   
Прикол в тому , що вони типо по -своєму , а ми по -своєму . Ніхто нікого не напягає . а виходить якраз не зовсім так . А от я пальцем у прапора тицьну , а " пацани нє поймут " . Чого вони так переймаються своїм власним " сейф спес" , а на мій хєра свого клали ?

ні, я не зрозумів в чому прикол робити активацію терміналу дотиком до прапору ЛГБТ?
що цим хотіли сказати, що виразити?
   
Подавляюча більшість людей поводять себе нормально ( незалежно від орієнтації ) , а є купка агресивних  п ідорасів , які стали мейнстримом і є купка хитрожопих єврочинуш які ловлять рибку в каламутних водах . Ти питаєш за пропаганду ? Коли я прикладом вийду з прапором нациської Німеччини , то мене бистро звинтять євромусора . Бо це пропаганда нацизму . А от ходіння з редиска прапором  це чогось жодна не пропаганда , це так -сміхуйочки . Але бувають прикольні випадки . В березні ( біснування феміністичних курв ) вони вздумали накалякати графіті в одному з мусульманських районів . типо " іслам це мачистьска церква " ( от власне так ТПшниці  і написали " церква " ) . Ти б бачив з якою швидкісттю муніципалітет вислав бригаду з кислотами , лугами , каршерами , милом , щітками і ішою фуйнею змивати бігом .При цому ці курви обкидали катедральний собор фіолетовою фарбою , а минулого року підпалили різб'яні готичні двері . Фіолетові плями досі на соборі .
З п ідорасами те саме , зайдеш з  прапором в той район -не вийдеш , при цоьму сором'язливі єврочинуши навіть не квакають про " гомофобію " . а ну здогадайся з двох раз чому .Може вже і нам так треба? Бо я бачу ви вкорінь вже охуїваєте .
Кокойто поток сознания. В ветке нет ни одного гея или лесби, точно также они не могут даже пройтись парадом по Киеву без пары тысяч ментов, но для тебя они уже "оxyели", мбугога.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія