Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Автентично, патриотично

Re: Автентично, патриотично

знавці німецької можуть поділитися посиланнями на корумпантів німців 8-) я впевнений і там є їх
   
Re: Автентично, патриотично

та ти шо
дивись, слЮхай і ставай освіченим 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=TD7YqAMuKlU

А зачем мне Саркози,которого, по итогу, таки взяли за жопу..ты мне ещё одного вышиванисто- свинного патриота давай

На яхте,например
   
Re: Автентично, патриотично

А зачем мне Саркози,которого, по итогу, таки взяли за жопу..ты мне ещё одного вышиванисто- свинного патриота давай

На яхте,например
Марку, ти мав рацію!
   
Re: Автентично, патриотично

Ніколи не сперечайтеся з ідіотами, ви спустіться до їх рівня, де вони задавлять вас своїм досвідом. :laugh:
   
Re: Автентично, патриотично

Ніколи не сперечайтеся з ідіотами, ви спустіться до їх рівня, де вони задавлять вас своїм досвідом. :laugh:

Да де ж тут идиоты то?

Сплошные патриоты
   
Re: Автентично, патриотично

Ніколи не сперечайтеся з ідіотами, ви спустіться до їх рівня, де вони задавлять вас своїм досвідом. :laugh:
Так, Дончанін дарма встряв :(
   
Re: Автентично, патриотично

Ніколи не сперечайтеся з ідіотами, ви спустіться до їх рівня, де вони задавлять вас своїм досвідом. :laugh:
Еге ж.  (tu)
   
Re: Автентично, патриотично

Понимаешь, овощ себя в вышиванистую грудь кулаками не колошматил,приговаривая,какой он акуенный патриот и весь такой за квитучу Нэньку
А що, казав, що за кацапів?
Хто у нас тільки вишиванку не одягав...навіть Юлька приміряла. І що? А ті євреї, що криміналом промишляють, ярмулки не вдягали ніколи? Н-д, Коломойський? Чи то їм можна?
   
Re: Автентично, патриотично

Так, Дончанін дарма встряв :(

ну чо дарма то?

С 2004 года мне активно рассказывали сказки,что вот придут к власти настоящие украинцы-патриоты невъебеннейшие, а не всякие там януковичи и кааак заживём...!!!!!

Пришёл один..Ющенко его фамилия,помнишь?

В результате просрал всё и был выкинут с политики с 3 %% рейтингом..Потом пришёл ещё один!!!

Чуток потолще..

И умудрился просрать выборы комедианту...Причём с разгромным счётом...

дальше рассказывать?
   
Re: Автентично, патриотично

А що, казав, що за кацапів?
Хто у нас тільки вишиванку не одягав...навіть Юлька приміряла. І що? А ті євреї, що криміналом промишляють, ярмулки не вдягали ніколи? Н-д, Коломойський? Чи то їм можна?

Лучшая для неё одежда-фуфайка

та что на лесоповале популярна
   
Re: Автентично, патриотично

Да де ж тут идиоты то?

Сплошные патриоты
от скажи, дончанине, якби сантехнік у вишиванці допустив помилку в роботі, в результаті чого було затоплено квартиру нижче, чи волав би ти, що це тому, що він патріот?
   
Re: Автентично, патриотично

А до радянської влади ніхто з села до львова не міг потрапити, а в самому львові одні інтелігенти проживали, всі вишивку нерагульську носили, не то, як зараз :(
За Австрії і за Польщі то не так просто було зробити. Вибивалися дуже талановиті і усердні. Як приклад,Іван Франко,  Василь Нагірний.
Радянська влада тягнула за вуха, бо треба було комусь працювати на заводах.
Звісно, що був великий  позитив у тому, що розумні діти із сіл і малих містечок дістали можливість вивчитися. Але поміж них прилізли отакі фурдички і дубневичі.
   
Re: Автентично, патриотично

от скажи, дончанине, якби сантехнік у вишиванці допустив помилку в роботі, в результаті чого було затоплено квартиру нижче, чи волав би ти, що це тому, що він патріот?

Я думаю,что сантехнику глубоко до жопы вышиванки и прочие атрибуты
   
Re: Автентично, патриотично

скажи, дончанине, якби водій у вишиванці перетнув дорогу на червоне світло і був оштрафований на 17 тис грн, чи варто було б акцентувати увагу, що він патріот?
   
Re: Автентично, патриотично

Я думаю,что сантехнику глубоко до жопы вышиванки и прочие атрибуты
і після такої відповіді ти будеш наполягати, що Марк Твен помилявся :-B
   
Re: Автентично, патриотично

ні, старина Марк не помилився, говорячи
Ніколи не сперечайтеся з ідіотами, ви спустіться до їх рівня, де вони задавлять вас своїм досвідом.
   
Re: Автентично, патриотично

Ты мне философию тут не разводи, ты скажи,как так получается,что чем больший патриот - тем больший ворюга?
   
Re: Автентично, патриотично

Пришёл один..Ющенко его фамилия,помнишь?
А чому про Саркозі не хочете бесіду вести? Бо єврей?  :shuffle:

   
Re: Автентично, патриотично

До речі, ТС забув згадати, що Фурдичко заарештований ще "за царя Гороха", тобто за Порошенка...
а я вже подумала, що почалася раптом боротьба з корупцією. Та галичан можна і саджати. то ж не свої. Пом'ятаєте справу митників, як зі всіх 31 корумпованої митниці, взялися за західні і одна справа була з Одеської, де фігурував теж якийсь Орест родом  із ЗУ.  :laugh:

Дончанин, ау. А всі євреї в Україні такі кришталево чесні, як то ви вимагаєте від західняків?
   
Re: Автентично, патриотично

Ты мне философию тут не разводи, ты скажи,как так получается,что чем больший патриот - тем больший ворюга?
Дончанин, давайте серйозно. Вишиванка - така ж характерна для українців, як ярмулка для євреїв, чи традиція обрізання.
Вишита сорочка - то був і є святковий одя, в ньому щотижня йшли до церкви.
Де написано, що як у вишивці - то вже патріот чи порядна людина?
Ви собі таке придумали?
Просто під час совка вишивки лежали в шафах і лише дуже сміливі могли їх одягнути, котрі не боялися потрапити за грати. Так, це були справжні патріоти. Але Фурдичко ніколи ним не був, бо патріоти - це зовсім інше.
   
Re: Автентично, патриотично

Абсолютно так, як своїх покидьків має Франція, Ізраїль, Німеччина, Фіджи чи Мартініка.
В первой половине перечисленных тобой стран покыдькы и взяточники до таких высот не доростают
шта бля?! :weep:  :pofig:


   
Re: Автентично, патриотично

До речі, ТС забув згадати, що Фурдичко заарештований ще "за царя Гороха", тобто за Порошенка...
а я вже подумала, що почалася раптом боротьба з корупцією. Та галичан можна і саджати. то ж не свої. Пом'ятаєте справу митників, як зі всіх 31 корумпованої митниці, взялися за західні і одна справа була з Одеської, де фігурував теж якийсь Орест родом  із ЗУ.  :laugh:

Дончанин, ау. А всі євреї в Україні такі кришталево чесні, як то ви вимагаєте від західняків?
пфф, в Україні. вони і в себе Ізраїлі у всі шпарини просочуються.
   
Re: Автентично, патриотично

пфф, в Україні. вони і в себе Ізраїлі у всі шпарини просочуються.
Так отож. А він тут з якогось дива пішов бомбити галичан.
Установка у вати - ганити усе українське. Але ж дістануть в пику своє.
   
Re: Автентично, патриотично

Так отож. А він тут з якогось дива пішов бомбити галичан.
Установка у вати - ганити усе українське. Але ж дістануть в пику своє.
та це давно вже видно. тим більше я собі визначила тс ще за минулої влади, як зафрахтованого бота. і після зміни влади це повністю підтвердилося.
   
Re: Автентично, патриотично

так, він покидьок. але навіщо акцентувати на патріот?

як для чого?..
замазати лайном, допомогти пукіну таким чином.
   
Re: Автентично, патриотично

Так отож. А він тут з якогось дива пішов бомбити галичан.
Установка у вати - ганити усе українське. Але ж дістануть в пику своє.
Так Ви ж свмі сказали, що то порошенко галичанина почав бомбити. Ото він має дістати в пику? :D
   
Re: Автентично, патриотично

Так Ви ж свмі сказали, що то порошенко галичанина почав бомбити. Ото він має дістати в пику? :D
Де я таке сказала? Зацитуйте. А, до речі, у вас яка освіта, гуманітарна?  :shuffle:
   
Re: Автентично, патриотично

за вимагання 500 тис. доларів хабара.

Губа не дура у пана Ореста. По мелочам не разменивается.  (tu)
   
Re: Автентично, патриотично

Де я таке сказала? Зацитуйте. А, до речі, у вас яка освіта, гуманітарна?  :shuffle:
нажаль, не гуманітарна :(
Тому я не можу скласти докупи те, що коли заарештували ще за порошенка - то був початок боротьби з корупцією, а коли винесли вирок - то вже перетворилось в бомбіння, за яке потрібно в пику
   
Re: Автентично, патриотично

нажаль, не гуманітарна :(
Тому я не можу скласти докупи те, що коли заарештували ще за порошенка - то був початок боротьби з корупцією, а коли винесли вирок - то вже перетворилось в бомбіння, за яке потрібно в пику
Якщо технічна - то прекрасно, бо математика потребує логіки.
Заарештували хабарника за Порошенка, а ТС якось  подав усе так. ніби це зараз справедливість восторжествувала. А може це я так сприйняла, тому уточнила для таких як я.
Щодо "бомбити" галичан, то йдеться лише про ТС і компанію. які намагаються очорнити галичан, які нібито видають себе за патріотів, бо носять вишиванки, а самі хабарники і корупціонери.
Так от, вишита сорочка - це не синонім патріота, а тим більше не націоналіста.  Бубочка он одягав косоворотку, але ж знаємо - він не кацап...
Так що вата в черговий раз вкакалася.
Сподіваюся, я все доступно розклалали по поличках.
Ніхто ніколи не стверджував, що в Галичині, як і всюди, нема мотлоху, рагулів і хабарників. Але прирівнювати їх до патріотів можуть лише вражини.

Останнє редагування: 30 липня 2021 22:29:13 від ЛАРТА
   
Re: Автентично, патриотично

Якщо технічна - то прекрасно, бо математика потребує логіки.
Заарештували хабарника за Порошенка, а ТС якось  подав усе так. ніби це зараз справедливість восторжествувала. А може це я так сприйняла, тому уточнила для таких як я.
Щодо "бомбити" галичан, то йдеться лише про ТС і компанію. які намагаються очорнити галичан, які нібито видають себе за патріотів, бо носять вишиванки, а самі хабарники і корупціонери.
Так от, вишита сорочка - це не синонім патріота, а тим більше не націоналіста.  Бубочка он одягав косоворотку, але ж знаємо - він не кацап...
Так що вата в черговий раз вкакалася.
Сподіваюся, я все доступно розклалали по поличках.
Ніхто ніколи не стверджував, що в Галичині, як і всюди, нема мотлоху, рагулів і хабарників. Але прирівнювати їх до патріотів можуть лише вражини.
Тобто, рагулі і хабарники патріотами бути не можуть. ОК. А хабарники які, тільки засуджені судом, а незасуджені можуть?
А рагулі які, в яких однакові рагульські вишиванки?
Мало ж, виявляється, справжніх патріотів у світі :(  особливо по селам...
   
Re: Автентично, патриотично

Тобто, рагулі і хабарники патріотами бути не можуть. ОК. А хабарники які, тільки засуджені судом, а незасуджені можуть?
А рагулі які, в яких однакові рагульські вишиванки?
Мало ж, виявляється, справжніх патріотів у світі :(  особливо по селам...
Щось я сумніваюся у вашій технічній освіті.  :shuffle: Любите вигадувати. Самі придумали, самі рознесли по світу, самі дивуєтеся.
Нє, то нецікаво.
   
Re: Автентично, патриотично

Щодо "бомбити" галичан, то йдеться лише про ТС і компанію. які намагаються очорнити галичан, які нібито видають себе за патріотів, бо носять вишиванки, а самі хабарники і корупціонери


Есть на фупе такая ветка

Спасибо жителям донбаса...

Почитайте на досуге, хунвейбины
   
Re: Автентично, патриотично

Корупція є скрізь але питання її концентрації в Україні корупція є норма і єдиним сенсом і діяльністю влади і державності.

Слава Україні героям слава зродились ми великої години честь маємо
   
Re: Автентично, патриотично

Щось я сумніваюся у вашій технічній освіті.  :shuffle: Любите вигадувати. Самі придумали, самі рознесли по світу, самі дивуєтеся.
Нє, то нецікаво.
Взагалі-то, знаки питання і їх значення ще в школі вивчають. Це такі крючечки з крапочками, які позначають, що речення формулює запитання, а не твердження :) .
Бо ж Ви сказали, що той пан є рагулем, бо вони сімейно носять однакові рагульські вишиванки, бо радянська влада рагулів з сіл повипускала до Львова. В той же час, Ви сказали, що рагулі патріотами бути не можуть.
 Тож я й уточнювала, чи достатньо математично я Вашу логіку зрозуміла. Але ж як не цікаво, то шо ж мені робити, змирюся з свєю технічною неосвіченістю :(
   
Re: Автентично, патриотично

:laugh: а на його місці мав би бути якасьбабабеня чи чи ще якийсь з того племені.
ПС Україна, як будь яка країна, повинна мати своїх покидьків. Абсолютно так, як своїх покидьків має Франція, Ізраїль, Німеччина, Фіджи чи Мартініка.
Ти, хайнекене і такіж як ти, ти проти такого стану речей?
(tu)  хайнекену то злодійство тільки привід до приниження взагалі то хорошого слова-патріот. І йому до дупи,що слово не має ніякого відношення до того кого хайнекен ним нагородив. Звичане передьоргування з ницим мотивом. Не він перший і не останній тут ,хто так пробує киздіти про "козаченьок", "вишиватників" чи решту кліше вживаної виключно по ментальності півніного "брата".
  нічого нового вони не придумали за триста років-все по шаблону.
   
Re: Автентично, патриотично

Есть на фупе такая ветка

Спасибо жителям донбаса...

Почитайте на досуге, хунвейбины
  Ми то " спасибо" бачимо вже сім років.Поняв чи розвинути фразу?
   
Re: Автентично, патриотично

  Ми то " спасибо" бачимо вже сім років.Поняв чи розвинути фразу?

Ой розвинь
   
Re: Автентично, патриотично

Абсолютно так, як своїх покидьків має Франція, Ізраїль, Німеччина, Фіджи чи Мартініка.
В первой половине перечисленных тобой стран покыдькы и взяточники до таких высот не доростают
Шредер. Натаньяху. Це чисто по пам'яті. Навіть не Гуглив. В любій країні знайдеться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія