Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

Сабж
   
Модери, що це за ганьбище?

ФУП тепер притулок сепарів-терористів?

воно вже другу добу скаче по форому

чому не реагуєте на доповіді?

вам не соромно?





   
ау, модеры, вы чи пьяные, чи шо.
   
Жмакайте доповидь на свой пост, тогда увидят.
   
та уже жмакала, и судя по ответам в ветке много юзеров жмакало, забанили кто с ним срался. А оно все пишет. Шо вообще происходит.
   
Жмакайте доповидь на свой пост, тогда увидят.
та плять я двічі жмакав. Пачками. Але сьогодні банять чомусь інших.. Арров та Подоляк аж двічі забанили!...  :weep: От мені і цікаво- яка ж це людина модерує?  Бо не Олена Юріївна це... :)
   

Re: до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

доки когось СБУ не візьме за жопу. хай там проконсультуються у свого колеги по цеху Вишинського на счьот адвокатів
   
Жодної реакції модераторів.
Як і на Аеліта який послідовно загаджує теми своєю маячнею.
Це при тому, що за сьогодні забанено достатньо користувачів.
   
Я теж жмакав, як бачу, результат - хй на рило( ще трохи  - і піду нафіг з форуму, сєпарів можна й на Цугундері почитати, як дуже хочеться
   
 :lol: прозревают через пол года... осподи неужели до вас еще не дошло??
   
Re: до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

Гаспада, а ви жамкали ту заповітну кляузну кнопачьку ПІСЛЯ того, як посрались ід Донєцкім, чи ДО?

Тобто, ви замість того, щоб не чіпати ге, а пройти мимо і отримати чистий профіт, взяли розвели з ним срачь, самі ж його своїми епітетами обмазали і потім хочете, щоб модератори вирішували, хто у тому вашому срачі правий, а хто винуватий?

А не можна було побачити оті його сєпарські замашки і вийти із гілки тихесенько собі натиснувши на кнопачьку? Обов*язково було давати йому фору у вигляді вини і з вашого боку також?
   
просто выйти из ветки. Ну да, ну да. А пост пусть висит и дальше. днр-хуэнр, республика, новаросия, распятые мальчики и другая хуйня. Руководство и служащие фупа заработали себе на реальную статью. Пропаганда сепаратизма на самом читаемом ресурсе Украины. И самое интересное, что боевичка до сих пор не забанили)
   
просто выйти из ветки. Ну да, ну да. А пост пусть висит и дальше. днр-хуэнр, республика, новаросия, распятые мальчики и другая хуйня. Руководство и служащие фупа заработали себе на реальную статью. Пропаганда сепаратизма на самом читаемом ресурсе Украины. И самое интересное, что боевичка до сих пор не забанили)

нова політика форуму, вони "хочуть чуть різні думки"(с)  :gigi:
окрім, звісно, думок тих, кого регулярно банять та відключають можливості створювати теми за "недостаточно восторжєнний образ мислєй" про Юлю, Гріцацуєва, Садового та іниших політиків. кому адміністрація форуму симпатизує
відверти сєпари, стало бути, для адміністрації більш соціально близьки, аніж українці, що не люблять московських зозультм

і нема на те ради

 B-)
   
відверти сєпари, стало бути, для адміністрації більш соціально близьки,
так эта ж сука еще и принимала участие в бд вроде. Они там вообще подурели чи шо.
   
так эта ж сука еще и принимала участие в бд вроде. Они там вообще подурели чи шо.


тут скоріше забанять АТОшника ніж сєпара, такова нонішня селяві на ФУПі
   
Я тільки-но накатав загалом більше 10 повідомлень модераторам за всі його висловлювання, подивимось. Якщо мене забанять, тоді точно в СБУ звернуся...
   
не ссы. мы остались. оружие у нас есть...стрелять будем до последнего......чеч ня будет раем.......
ТЫ ГОТОВ УМИРАТЬ В ДОНЕЦКЕ? Воин диванный бля......
а ведь придется......
   
та им плевать. Я в шоке.
   
зате Geo забанили
сєпари рєзвяться, АТОВці в бані
 B-)
   
зате Geo забанили
сєпари рєзвяться, АТОВці в бані
 B-)
шо, правда?
   
афигеть!
   
Мда.
Стандарти ББЦ, хулє.  :X
   
прошу розбанити гео.
   
цікаво, хто зараз модерить

це фініш якийсь бл#ять

Останнє редагування: 7 січня 2019 22:27:18 від Марта
   
Geo забанили, капец...
   
Re: до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

А Гео вообще писал что то последнее время? Я не видел чтобы он вообще тут появлялся...
   
А Гео вообще писал что то последнее время? Я не видел чтобы он вообще тут появлялся...

писал в теме про томос, отвечал этому сепарскому утырку
за это его и забанили
   
А Гео вообще писал что то последнее время? Я не видел чтобы он вообще тут появлялся...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=5027787

Вот тут Донецкий цитирует Гео, думаю он и настучал на Гео.
   
тут скоріше забанять АТОшника ніж сєпара, такова нонішня селяві на ФУПі


ну що я говорив?
   
У Гео бан - три дні, отже за особисту образу. А так, як в тій темі він звертався виключно до сєпара, то і забанили його тут за образу сепаратиста.  :facepalm1:

це вже навіть не дно, це якесь дніще
   
Это конгениально!

То есть Гео забанен за то, что назвал сепаратиста тварью, но зато сепар, который пафосно обещает и дальше сражаться за своё недообразование и даже стращает, что "150-я бригада приползет из Ростова....и писец укроармии", походя продолжает резвиться на форуме?

Дно пройдено или ещё нет?
   
Уважаемые модераторы!

Как Вы считаете, этот высер от Донецкого тянет на бан или это всего лишь плюрализм мнений?

И еще - как Вы считаете, пункт 4.3 - "погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом" уже не является нарушением? Или Вы считаете, что угрозы "стрелять до последнего" - это не угрозы переноса в реал  этого...гм... спора?

И не нарушают ли эти допысы пункт 4.2.  - "Суперечки по ідеологічних питаннях не повинні виходити за межі Конституції, законів України та здорового глузду"?
Или угрозы стрелять до последнего не переходят границы здравого смысла?
===============================


"не ссы. мы остались. оружие у нас есть...стрелять будем до последнего......чеч ня будет раем.......
ТЫ ГОТОВ УМИРАТЬ В ДОНЕЦКЕ?
Воин диванный бля......
а ведь придется....."


Останнє редагування: 8 січня 2019 00:55:05 від шуша
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=5027787

Вот тут Донецкий цитирует Гео, думаю он и настучал на Гео.
Там вообще феерическая ветка- цуг цугом...
   
Re: до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

просто выйти из ветки. Ну да, ну да. А пост пусть висит и дальше. днр-хуэнр, республика, новаросия, распятые мальчики и другая хуйня. Руководство и служащие фупа заработали себе на реальную статью. Пропаганда сепаратизма на самом читаемом ресурсе Украины. И самое интересное, что боевичка до сих пор не забанили)

Якби ви тоді не встрявали з ним в перепалку, гілка б швиденько потонула. Не знаєте, як її топить? Просто піднімайте нижні, або створюйте нові, щоб цю відправити на другу сторінку, а самі тим часом кляузнічяйте кнопачькою, але не ставте модера у складний вибір, коли ви самі теж винуваті не менше. Ну, не банити ж йому вас по вашій же кляузі.  :gigi:

І ще. Єслі звйозди зажігают, значіт ето каму-нібудь нужно.  Тобто, якщо ви підняли ту гілочьку (не важно для чого - та хоть і посраццо з ним), значіт ето вам нужно. То які можуть бути претензії до модера?
   
Re: до яких пір сепар "Донецкий" буде гидити на форумі?

Уважаемые модераторы!

Как Вы считаете, этот высер от Донецкого тянет на бан или это всего лишь плюрализм мнений?

И еще - как Вы считаете, пункт 4.3 - "погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом" уже не является нарушением? Или Вы считаете, что угрозы "стрелять до последнего" - это не угрозы переноса в реал  этого...гм... спора?

И не нарушают ли эти допысы пункт 4.2.  - "Суперечки по ідеологічних питаннях не повинні виходити за межі Конституції, законів України та здорового глузду"?
Или угрозы стрелять до последнего не переходят границы здравого смысла?
===============================


"не ссы. мы остались. оружие у нас есть...стрелять будем до последнего......чеч ня будет раем.......
ТЫ ГОТОВ УМИРАТЬ В ДОНЕЦКЕ?
Воин диванный бля......
а ведь придется....."


А де там конкретизована погроза?  ;o  Ви трішки не правильно розумієте погрози в інтернеті, за які може настати кримінальна відповідальність.
   
А де там конкретизована погроза?  ;o  Ви трішки не правильно розумієте погрози в інтернеті, за які може настати кримінальна відповідальність.
Ти хоч не признавайся, що за ЮЛьку))))
   
Karoffka, Я помню я в ті роки, показували відео чи фото отвєтки. На тих фото було видно, що стріляли по позиціях сепаратистів, на тому місці було куча гільз від батареї. Відповідь пришла по точці звідки стріляли браві сепаратисти вроді дописувача. Не стрільба по школі, а по точці звідки ведуть браві ополчеці стрільбу по ЗСУ.

Таким гнилим людям щось доведеш? Вони вважають що цілком нормально заїхати на територію музея чи школи, відстрілятись по мирним в іншому місці і потім робити мордочку кірпічьом, що їх святих угнітають. Ніхто нічого не їм не забуде... Вони ще дивуються чого їм не вірять, і чого ніхто з ними не буде домовлятись, а ніхто не забув їх геройських вчинків.

========================

ты дебил!!! в нас хуячила укроармия!! Это я тебе как Дончанин говорю. Твоя укроармия просто виздячила по площадам. (x)....у меня свистели мины над головой....украинск ие мины....твои хуячили по Донецку..из Песок....я тебе фотки выложу как укрармия расфиздячила наш музей....
   
я свое слово сказал!
И я поздравил всех вас из Донецка!
А все остальное пусть будет на вашей совести....


Цей допис, це вава в голові, він вважає що може ненавидіти солдат, помагати їх вбивати, а потім знущатись, що ми за МІР...
   
Ну те що йому мало віри це одне, більше віри продажним СБУ.  Але чогож він так засуєтився???? Чувак не думає що втратить договороспособность? ))))




=============

А хош я сейчас тут выложу фамилии Мариупольских СБУшнтков.Которые бабло у нас принимали???
Ой, гавно здесь начнется.......
   
зорька, а нахера топить ветку? Сепара тут быть не должно по определению, все остальное "слезы и сопли".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія